Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sasettka
15. apr 2010

oooo, to plavanie augustove sa mi paaaaaaci 😵
betty, ty mi uz pises o otvarani porodnych ciest a ja este nemam anilen 2 mesiac ukonceny.... 🤐 🙂 no dufam, ze nepremaluju, urcite aj ta ruuuzova farba dopomaha k orgazmu 😀 😀 😀

lalia, u tej gyn. nehrozi, ze objednajte ma 12dc...jedine ak si chces zacvakat 10e....jednoduchsie je prist tam rano na taku 7....a pockas si cca hodku, hodku a pol....podla toho, kolko dam tam prislo este skorej 😉 beztak si aj za to sono vypyta dalsich 10e, tak neviem, ci ti to za to objednanie stoji 😒

nanuska tu dlho nebola, hm hm hmmmmmm

lalia21
15. apr 2010

sasettka dakujem za upozornenie 😉 no jasnačka-ja tam len zavolam že či by ma vzala a ked mi povie že ano,aby som prišla kedy chcem tak ja prídem vtedy 😉 si zlatá 😉 tak si tam teda posedím..beztak sa doma nudííím a nemam čo robiť 😔
no veeeru tá nanuska-to je tá čo má tuším podobný termín ako ty,či?tá tušim tak otehotnela že vas to tu prekvapilo ako zázračne 😅

sasettka
16. apr 2010

ano ano, pre mna to bol taky maly zazrak 😅
baby, dnes by som zjedla tusim aj chladnicku, kebyze nie je taka tvrda a kovova 😀

lalia21
16. apr 2010

fiiiha,prepadla ťa pani mlsná? 😅 😀 😉
noo aspon že už konečne neprší aj ked tu sa teda mračí-tak asi ešte sprchne 🙄 😠
nooo asi sa aj zazraky dejú 😕 😀 len už tu dlhšie nebola,hádam je u nej všetko ok 😕
a sasettka tebe je tušim dnes skvele 😉 tak to má byť 😉

bettynka222
16. apr 2010

sasetka viem ze farebna terapia má rôzne účinky, ale či ruzoca farba vyvoláva orgazmus, to som teda ešte nepocula. šak si na sálu bežní ružové okuliare - možno pomôžu 😀

sasettka
17. apr 2010

lalia, ty si bola min. rok zamestnana?? som si to akurat precitala v tej teme DNP....tak to uplne meni situaciu, pekne na to hupsnite, nemas sa uz coho bat 😀 pretoze ako ti tam ta babulka napisala, k tym 270 dnom, co sa tak obavas, ci ti vyjde, sa ti zaratava aj to obdobie, kedy si bola zamestnana, pretoze aj vtedy za teba zamestnavatel platil nejake to nemocenske.... teraz uz len staci splnit podmienku 26 tyzdnov pred nastupom na MD....co ty tiez v tazkej pohode stihas, kedze si to DNP zacala platit uz pred planovanim otehotenim 😎

betty, rodiacu s ruzovymi okuliarmi na tvari tam urcite este nemali 😀

dulkagabulka
17. apr 2010

sasett, tak s tym plavanim a cvičenim tehuliek to asi vyjde...aj moje prednasky a par hodin brušneho tanca so mnou tam bude zahrnute do kurzu...mamičky, mate sa na čo tešit 🙂 ..zatial este chystame plany, počet hodin a tak... 🙂

lalia21
17. apr 2010

sasettka ano a potom mi nepredlžili zmluvu alebo bolo za mna platene počas pnky...no to viem že by som to stihala ale ja len že keby som porodila skôr dajme tomu tyžden pred uplynutim 270 dni a keby mi ten tyžen doplnili z minuleho zamestnania-tak že či by to bolo ta maximalna materska-aj ked tyžden by museli doplniť z minuleho zamestnania..už som si prečitala stranku p.Mihala a ked sa zda že už mi je všetko jasne....

lalia21
17. apr 2010

dulkagabulka fiiiha 😉 tak to bude fajne-to už aby som bola tehulka 🙂
sasettka už to aj chápem s tym DNP 😅 ja len radšej sa to viackrat opýtam aby som si bola istá-lebo dokial som sa z toho dnp vysomárila... 😅 😅

lalia21
18. apr 2010

ahojte babulky 😉 nikde nikoho? 😕
noo mne dnes mrška konečne dorazila 😝
taaakže,po mrške šup gyn a z manželom každý druhý deň povinne 😀 😀 😀
nooo tento mesiac tomu necháme volný priebeh,nebudem kupovať ovu testy...možno sa aj zadarí ked sa na to nebudem upínať 😕 a ak nie,tak od dalšieho cyklu šup do lekarne pre zasobu ovu testov 😀 😀

fattamorgana
18. apr 2010

držím palce, lalia. U mňa sa káže v stredu, či bolo snaženie úspešné.

lalia21
18. apr 2010

fattamorgana dakujem 😉 držím palčeky aby sa v stredu ukázalo že už ste 2v1 😉 😉

marcelkatt
18. apr 2010

Sasettka a myslíš, že mne to vyjde? ja mám 1 DNP od 1.2.2010. A PDP mi vychádza na 13.12.2010.

sasettka
18. apr 2010

fattamorgana, veeeeeeeelmi ti drzim palce, nech ms nepride!!! 😵

marcelka, nooo, ked si vezmes pred seba kalendar a kalkulacku a zacnes pocitat, ze februar 28 dni plus marec 31....atd... a vyjde ti do 13.12. viac ako 270 dni, mas to v suchu 😉 okej, spravila som to za teba, tak ma pre istotu skontroluj 😀 mne vyslo tak, ze 270 dni uplynie uz koncom oktobra...takze si f pohodke 😉

lalia21
18. apr 2010

ahoj sasettka 🙂 ako sa cítiš?býva stále zle alebo to trošku ustupuje? 😕

marcelkatt
18. apr 2010

dakujeeeeeeeem moc sasettka, si poklad

marcelkatt
18. apr 2010

fattamorgana - držím palečky, nech si nájdeš // 🙂

sasettka
18. apr 2010

ajoj lalijka 🙂
dnes bolo fajn, sa mi to tak strieda, raz horsi, raz lepsi den 😅 a cely den som bola s rodinou, uz to vie viac ludi, aj sme ohovorili tych, ktori to zistili nepriamo a mimo nas to rozsiruju...aj ked sa ich o to neprosime a nechapu, ze to je len a len nasa sukromna vec a mohli by si uvedomit, ze aj my by ste to radi ASPON NIEKOMU oznamili osobne.... 😠 😠 😠 😠 klebetnici sa nezapru... a ak naaahodou ma nasli aj tu a citaju to, tak ich srdecne pozdravujem 🙄

sasettka
18. apr 2010

marcelka - 😉

lalia21
18. apr 2010

sasettka tak takych !dobrosrdečných" ludí poznam 🙄 u nas to bolo takto isto pri svadbe-malo to vedieť len málinko ludí-lebo to bolo len na začiatku plány a tak..noo a ked sme o par mesiacov chodili s pozvánkami po rodinach tak sa nam 95% priznalo že oni to už dávno vedeli od toho a toho 🙄 🙄 takže si viem predstaviť aka to je situacia ked natešena chceš oznámiť novinku a oni to už dávno vedia "z druhej ruky" 😠 ale to su len ludia ktory nedokažu dopriať radosť a zááávidia 😲
juuj tak teda ty máš dobrý každý druhý deň? 😕 tento týžden ideš gyn,či až na budúci?no ja tam tento týžden zavolám a na ten další tam pôjdem 😅 manžel sa nevie dočkať 😀

sasettka
18. apr 2010

no sak to...jedine zavist, co ine 🙂 budem sa musiet nad tym povzniest...ale mrzi ma to, co uz.....

tak nestrieda sa to takto obden...napr teraz som tak 3-4 dni musela rano o 6 rychlo do seba pchat keksiky, aby som nemusela bezat na wecko...a este k tomu tu zazvorovu tobolku, ci co to je....a poobede uz bolo ok.... a dnes som nemusela nic davat na upokojenie a bolo fajn....a mozno to bolo aj tym, ze som mala od rana aktivitu, tak mi proste nemalo byt kedy zle 😅 😀

hej, tento tyzden tam uz chcem ist... mna len desi ta predstava sediet tam uz od 7.... ked mi bude zas zle....tak neviem neviem 😖

lalia21
18. apr 2010

no to zamrzí..ale aspon sa ukázali v pravom svetle a vieš kto aký je 😉 aspon ja som to teda potom zistila... 🙄

fuuuha,no ale aspon že ked do seba niečo dáš-že sa to ako tak upokojí 😔 a tie zazvorove tobolky pomahaju?to je niečo take ako si spominala o tych lízatkach,však?
tak tfuj tfuj aby ti zrovna v ten deň nebolo zle ked pôjdeš gyn 😉 (alebo možno ťa zoberie aj hned ked ti tam bude na zvracanie... 😨 😕
no som strašne zvedava ako dopadneš a aká bude gyn-že či bude mila ked si tam prišla už ako tehulka a tak 😉 držím palčeky a tie nevolnosti skôr či neskôr skončia-ale ak to znamená že drobček je v poriadku a telo sa takým spôsobom vyrovnáva s tehu-tak čo by si nevydržala pre dieťatko,no nie? 😉 😉

sasettka
18. apr 2010

inak aj svokra bola ta, co klebetila.......svokry 🙄
nooo, lizatkaaaa, tie by ma viacej bavili, hentie tobolky su hnusneeeeeeee 😝 ale tak mam u bettynky /mozno 😅/ este odlozene, len sa musim prinutit ist von na prechadzu 😀 😅 dnes mi ten free day s rodinou vcelku pomohol....
a hej, ja myslim, ze pomahaju....po nejakej hodine, dvoch, mi zmizne ten pocit kamena v krku 🙂

ona a mila? uff...tak to by musel byt zazrak 😀 uvidime...dakedy ma aj naznak usmevu...mozno sa mi postasti a dostanem od nej original usmev ako hrom 😀 jasneeee, vydrzim vsicko, len nech je malicke OK 🙂 kebyze nemam tolko roboty, zaobisla by som sa aj bez tabletiek proti nevolnosti....ale musim musim musim robit 😅 😒 a medzitym sa odreagovavat MK 🙂)))

ale uz ma laame, idem spat, dobru nocku 😔

marcelkatt
18. apr 2010

dobrú nocku všetkým a snažilkám čo najskor // mooooc držím palečky, papa.

lalia21
18. apr 2010

Tak dobrú nocku všetkým tehulkám 😉 😉
marcelka dakujem,veru dúúúfame že čiaročky sa zjavia čo nevidieť 😉

sasettka
19. apr 2010

ahojte,
nahodou nejake nove spravy od irsinky? dnes na nu od rana nejak stale myslim 😅

lalia21
19. apr 2010

..no veru aj mňa by zaujmalo ako sa má aj z drobčekom...len bettynka tu už dlhšie nebola-a ona je naša jediná informátorka o Irsinke 😕 😔

marcelkatt
19. apr 2010

No hádam Irsinka napíše, alebo Bettynka 🙂

nanuska12
19. apr 2010

Ahojte 😉 Ako sa mate???S nami to nevyzera dobre ☹

nanuska12
19. apr 2010

sasettka dakujem ze si na mna myslela 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre