Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

janka11285
13. máj 2011

@odrik aj ja som na teba myslela, ze ako to vsetko dopadlo. ja si ine ani nepripustam, iba to, ze anjeliky nam poslu co najskor za seba nahradu. prave v tomto case mam okolo seba vela znamych co cakaju babatka, o to je to pre mna tahsie 😢 , ale casom to preboli a nic ine nam nezostava, iba verit, ze sa to podari aj nam 🙂 moc ta pozdravujem a drz sa

odrik
13. máj 2011

@janka11285
Dakujem, budeme na seba mysliet! Velmi Ti prajem, aby si co najskor bola USPESNA TEHULKA!!! najpysnejsia v Trnave! A ja Ta potom mozno dobehnem! Pekny den!!! Pa

janka11285
13. máj 2011

🙂 no veru ze potom budem najpysnejsia tehulka 🙂 - uz aby to bolo. urcite ti potom dam vediet a budem cakat od teba stastnu spravu, aj ja ti prajem pekny zvysok dna, pa

odrik
13. máj 2011

@janka11285
Mam z Teba radost 🙂. Takto musime mysliet!!! Prajem Ti nech je to UZ HNED!!! potom si napiseme a uz len dobre spravy! Drz sa!

mariannax
18. máj 2011

ahojte, neviete mi prosím poradiť... koľko ľudí berie mudr. Ilavský na časenky? a ako je to s poradňami pre tehotné? tam treba tiež časenky alebo keď mi povie, príďte vtedy a vtedy, zaplatím 10 euro? ďakujem
🙂

odrik
18. máj 2011

@mariannax
Neviem Ti poradit, tohoto lekara nenavstevujem. Ty k nemu patris? Predpokladam, ze idealne bude sa na stretnutie objednat vopred telefonicky, prip. na termin za 10 eur. Poradne zvyknu lekari robit vo vyhradenych ordinacnych hodinach, tie maju vypisane na dverach. pekny den, vela stastia!

michaella86
20. máj 2011

ahojte baby, prosim vas, neviete mi niektora povedat, ci sa da v TT urobit spermogram? dakujem 😉

odrik
20. máj 2011

@michaella86
Urcite sa da! Mozno by bolo dobre opytat sa svojho gynekologa alebo si zistit na poliklinike alebo v nemocnici, ktory lekar (urolog) spermiogram robi. Pekny den!

michaella86
20. máj 2011

@odrik lebo som pocla, ze v BA to robia ... snazim sa zistit co najviac, s priatelom sa snazime uz 16 mesiacov, tak ho tam chcem poslat, suhlasi, len on nema cas si to zistovat, tak to ostalo na mna 😀

odrik
20. máj 2011

@michaella86
Urcite to ide aj v Trnave. Myslim si, ze nie je treba ist bo BA. Uvidis, mozno aj na nete nieco najdes. Tak vela statia!

michaella86
20. máj 2011

@odrik no vraj v novej nemocnici to robia, tak pojdeme vyskusat 🙂 .. dakujem

odrik
20. máj 2011

@michaella86
Drzim palce!!! 🙂

michaella86
20. máj 2011

@odrik dakujem velmi pekne 🙂

odrik
20. máj 2011
diano
20. máj 2011

@odrik chcela by som ta podporit.viem ake to je cakat a tesit sa a potom zrazu nic. chce to len cas a vela casu abi sa clovek stoho dostal stoho smutku.ja som si poplakala.prvy den je asi najhorsi potom uz len preco sa to stalo no musis sama chciet vydrzat a prestat plakat.nadej umiera posledna a mi sme stale tu takze stale je sanca.ja mam koleginu co zostala tehotna a ma 41 rokov a ma dievcatko uz tretie.ja som potratila v 4 alebo 5tt strasne som sa tesila no nevisloto a teraz som 6tt a bojim sa abi to bolo vsetko ako ma byt.len to cakanie je strasne .drzim ti palce abi uz vsetko bolo dobre.dufam ze sa potom ozves a ja verim tomu.teraz len pekne odychuj a abi si nabrala vela sil na novy boj. 🙂

odrik
20. máj 2011

@diano
Si strasne zlata, dakujem!!! A je mi velmi luto, ze aj Ty si si tym musela prejst. Je to tazke, ale pomaly, pomalicky... Mam skvelu rodinu! A velmi mi pomaha, ze uz jedneho chrustika doma mam, sice uz takeho pubertacika, ale zlateho. A vdakabohu telo je v poriadku! Verim Ti, ze sa teraz uz velmi bojis, viem sa do toho vcitit a ak sa nam to este aspon raz podari, aj ja sa budem strasne bat. Ale velmi sa s Tebou tesim, velmi na Teba myslim a uprimne a zo srdiecka Ti prajem, aby vsetko DOBRE dopadlo!!! Krasny vecer a vela stastia!!!

odrik
20. máj 2011

@janka11285
Myslim na Teba, ja zatial OK, cakam na prvu mrsku. Dufam, ze aj Ty si v poriadku! Vsetko dobre!!! 🙂

janka11285
20. máj 2011

ahoj, ja cakam o tyzden, tak som zvedava ci pride na cas. ale nemusela by vobec prist 😉

odrik
21. máj 2011

@janka11285
Joj, to by bolo super, keby neprisla vobec!!! Tak drzim palceky! Pekny den!

diano
21. máj 2011

@odrik dakujem .zatial to vizera celkom dobre. v utorok idem doktorovi tak uvidim co mi povie.este neviem ci ma necha na rizikovom alebo budem robit.sama neviem ako sa mam rozhodnut ak to bude na mne.lebo uz sa ma pytal ci chcem ist na pn.zatial pracujem.este by som chcela. v utorok sa ozvem ako som dopadla.dufam ze vsetko bude ok 🙂

odrik
21. máj 2011

@diano
Tak aspon ked nie si v praci pekne oddychuj, mysli na same krasne veci, a ak Ti to lekar odporuci, zostan radsej doma. I ked zalezi od toho, aku mas pracu. Tak drzim palceky, v utorok budem cakat a tesit sa s Tebou!!!

diano
24. máj 2011

@odrik ahoj tak uz som od doktora doma.takze mam uz tehotensku knizku.tak sa tesim a zaroven aj bojim abi bolo uz vsetko dobre.doktor povedal ze zatial je vsetko poriadku ze tam je a ze to zije ten drobec este maly.mam si vybavit obvodneho doktora ocne a zubarku.neviem ani kedy to vsetko postiham.zatial pracujem. dufam ze nebudes smutna lebo aj tebe sa to podari a potom sa budeme podporovat navzajom 🙂 1.6. idem na krv prvy krat budem vediet aj mozno hodnotu hcg. uz som aj pribrala asi moc sladkeho papam.som sa vazila u doktora.

odrik
24. máj 2011

@diano
Jejda, to sa tesim!!! Preco by som bola smutna, ved je to uzasne, ze ste obaja, Chrustik aj Ty, v poriadku!!! 🙂 tak nech len vsetko dobre dopadne, vela oddychuj, papaj same dobre veci, mysli na same krasne veci a uzivaj si to!!! Velmi Ti to prajem a tiez vsetkym buducim super maminkam!!! Vela stastia! Ozvi sa ako sa Vam dari!!! Budem sa tesit!

diano
24. máj 2011

@odrik urcite sa ozvem.dufam ze ked sa podari aj vam ze das vediet. teraz som len na zaciatku 7tt alebo 8tt a doktorovi idem 21.6.2011 tak to uz budem mat dufam aj nejaku fotecku.

odrik
24. máj 2011

@diano
Pravdaze sa ozvem, ak sa este vobec posnazime! Predsa len mame uz vek, teraz musime cakat, od zajtra sa mi rozbiehaju rozne vysetrenia a to vsetko je cas, ktory mi uz nemame! Tak uvidime! Pekny vecer a vsetko dobre!!!

venny26
28. máj 2011

Ahojte baby, rada sa pridám.
Som priamo z Trnavy.

odrik
28. máj 2011

@venny26
Vitaj! Blahozelam k babulku v brusku!!! Prajem Ti, aby vsetko dobre dopadlo!!! Pekny vecer!

venny26
29. máj 2011

@odrik Ďakujem moc, aj Vám nech sa darí

odrik
29. máj 2011

@venny26
Dakujem velmi pekne, nemame to mnohe tu lahke, ale verim, ze sa podari!!! A hlavne uz uspesne! Pekny den!!!

janka11285
29. máj 2011

@odrik tak zajtra by mala prist. "mrcha jedna" 🙂 . ale zatial okrem trochu bolavych prs nemam ziadne priznaky, tak som velmi zvedava. jaaaaj keby to tak vyslo....a ty ako sa mas? dufam, ze to je uz lepsie a dusicka sa pomaly hoji. pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre