Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

kapika
26. dec 2010

fuuuuha dako som sa roztukala, hadam vas hned tym dlhym monologom neotravim... 😖

marcelkatt
26. dec 2010

@kapika moc Ti držím palce, aby sa vám miminko podarilo čo najskôr. Veru viem ako to chodí v UK, žijú mi tam dve sestry a hlavne, čo sa týka gynekológov.
Mne stačilo raz cez vianočné sviatky sme tam boli, náš malý mal rok aj mesiac a mal vysoké teploty, veľké hnačky a zvracal. Nič nepomáhalo, volala sestra lekára no neprišli, vraj stačí láska, pohladenie a tekutiny a to prejde. Skoro ma tam porazilo od nervov a strachu o svoje ročné dieťa.

kapika
26. dec 2010

@marcelkatt dakujem ti moc, dufam, ze sa ti skoro pochvalim novinkou, bodaj by! 🙂
jaaaj, chudatko , to muselo byt strasne...no oni su to hrozni, preto som stale za tie roky chodila lekarom doma...oni tu vsetko riesia len tak, vsak to prejde...hlavne, ze ste to prezili v poriadku, ale muselo ti srdce trhat... 😢

marcelkatt
26. dec 2010

@kapika teším sa, keď nám oznámiš dve // 🙂 🙂
áno moc som sa o malého bála, sestra potom našla ešte smectu tak sme to dali, snažili sa znižovať teplotku, asi 4 dni bol dosť zle na tom, potom to už ustúpilo.

bettynka222
28. dec 2010

@marcelkatt macka to som nevedela, to muselo byt hrozne ☹ ako sa mas s bubacikmi? nas trapia trosku zubky 😝
@kapika ahoj 🙂 aj aj chodim k eliasovi 🙂

marcelkatt
1. jan 2011

@bettynka222 ahoj moja, tak už sa máme lepšie, Patrik doliečuje kiahne, dnes sme sa vrátili z PD,potom sme sa stavili ešte u manželových rodičov, detičky si boli pre Ježiška 🙂
Idem spinkať som dosť unavená dnes, všetky vás moc pozdravujem a ak bude čas mrknem sem. Držte sa všetky maminky a snažilky 😉

kapika
3. jan 2011

@bettynka222 ahoj! hej? 🙂 a si s nim spokojna predpokladam...vidim, ze uz mas pri sebe slniecko v kociari...🙂

bettynka222
4. jan 2011

@kapika no ano som spokojna 🙂 ale ja som k nemu chodla este ako studentka. ked bol potom preoblem v tehotenstvach, tak sa ale osvedcil 😉 aj tebe pomoze, len ta musi vidiet nazivo 😀 ved onedlho si domka a vsetko sa poriesi 😉
@marcelkatt takze uz ste z najhorsieho vonku co sa tyka kiahni 🙂 a uz sa mu nevratia 😉 malinky to nechytil?

kapika
21. jan 2011

@bettynka222 dakujem 🙂 hadam mas pravdu...ja k nemu tiez uz chodim dlho, tiez som zacala ako studentka...a za tyzden sa vraciam na SK takze hned k nemu utekam...hadam pomoze ako tebe...🙂
Ty mas uz viac deti? ja som myslela, ze len to jedno, co vidim na tvojej profilovej fotke...🙂

bettynka222
22. jan 2011

@kapika ano jedno 😉 len tehotenstiev bolo viac...

irsina83
autor
23. jan 2011

@marcelkatt ahoj maminka, ako sa mavate??? co chlapci???

irsina83
autor
23. jan 2011

@kapika ahoj, vitaj...az teraz som o tebe tu citala...mozem ti poradit ak chces, aj ja mam PCO a podarilosa mi tehu 😉

aduskatt
23. jan 2011

bry den sa praje🙂) ako sa tu vsetky mavate?

ada5185
24. jan 2011

ahojte,baby....neviem či si ma pamätáte niekto,už som tu dávno nebola....chodím do PN,doktorovi Vargovi,som veľmi spokojná...všetky výsledky sa mi zlepšili...už tretí mesiac užívam Femibione 800,chceme mať bábätko....začali sme cez sviatky,vlastne po novom roku....chcem sa vás opýtať...ako najskôr zistím po plodných dňoch,kedy som tehotná,ak sa to podarilo..bola by to veľká náhoda na prvý krát...ale tak ked človek verí...v niečo...podarí sa to..nemusí hned,možno neskôr..
Takže držte palce..možno zachvilu tu budem písať,že sa nám to s partnerom podarilo...aj ked nie hned,nebudem to siliť.potom to príde skôr...🙂...pa pa

ada5185
24. jan 2011

@irsina83 Ahoj....🙂pamätáš si na mňa?

ada5185
24. jan 2011

@ada5185 po užívaní femibione november,december..mi pán doktor...povolil snažiť sa s partnerom,.v januári som tam bola..všetko už je ako má byť....tak po novom roku sme naplno snažilkujúci...🙂...

irsina83
autor
25. jan 2011

@ada5185 prepac ale nepamatam ale som strasne rada ze to mudr. varga pomohol,mne sa to podarilo na prvy sup hned po femibione. mna boleli strasne prsia a podbrusko ako pri ms ale meskala mi a na 10-ty den po meskani mi ukazalo pozitivny test 😉

lubenka96
2. feb 2011

@romea moja tak ťa nebudem strašiť ale radšej by som si zobrala kartu bolo toho moc nestíham to teraz rozpisovat ale nezodpovedny odmeraný hnusný lekár horšieho nepoznám,držím palce

lubenka96
2. feb 2011

@dayanka moja to mám aj ja ako chystám sa na vyšetrenie ešte,ale menštruaciu bud aj 2 mesiace nemám,potom mám 4dni takú nijaku poriadnu alebo aj týžden hnedý výtok,ako strašné moja držím ti palce no ja už prestávam dufať čo a ako bude neviem no uvidíme,ale musíme sa držať jedine čo nám ostáva🙂

romea
2. feb 2011

@lubenka96 ahojky, žiaľ nechystám sa od neho odísť., veľmi mi pomohol. vyzerá že je to odborník a snaží sa ma podržať aj s osobnej stránky. Je občas trochu odmeraný, ale keď už človeka pozná, je to ok. A čo sa stalo?

sysinek
9. feb 2011

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala k vam, Som z okolia Trnavy...a takisto sa uz 2 roky snazime o babo...uz som z toho unavena...ale nehadzem flintu do zita...bojujem dalej 🙂

irsina83
autor
9. feb 2011

@sysinek ahoj, jasne, vitaj 😉 😉 a aj ste boli u doktora ci je vsetko ok ??? ci dr. kazal snazit sa a hotovo 😉

miskab
9. feb 2011

Ahojte babenky chodite tu niektora aj do centra do ginfivu v BA???

ada5185
9. feb 2011

@irsina83 ahoj,takže po 9dňoch meškania som si urobila test a vyšiel pozitívny...v piatok idem Vargovi..🙂 po novom roku snaženia na prvý šup..🙂

irsina83
autor
9. feb 2011

@ada5185 superrr gratulujemmmm krasne spravicky 😀 drzim palce nech je len vsetko v poriadku 😉

ada5185
9. feb 2011

@irsina83 dakujem,ale isté to bude ked pôjdem lekárovi v piatok..potom sa budeme ešte viac tešiť...len tak predbežne som si to rátala...termín...a vychádza mi to podla tabulky 5-8.októbra,5októbra mám ja narodeniny....tak možno budeme narovnako...🙂

sysinek
10. feb 2011

@irsina83
Ahoj, no ano chodime k doktorovi uz dost dlho a berem aj clostik...prvy cyklus🙂

irsina83
autor
10. feb 2011

@ada5185 vsak uvidis ale bude to ok...len ono je to tak ze to malinke stvorenie si tam pekne rastie potichucky a ty budes cele tehu prezivat len strach ci je vsetko ok 😉 ale patri to k tomu a je to kuzelne obdobie tak si ho pekne vychutnaj. budem drzat palce na piatok 😉
@sysinek a boli ste aj na spg??? budem drzat palce, clostil pomohol vela babulkam co poznam 😉

sysinek
10. feb 2011

@irsina83
ano boli...vraj to nie je ani zle...ani dobre...
dufam, ze clostik...urobi zazraky... 🙂

irsina83
autor
10. feb 2011

@sysinek a vraveli ze sa da otehu s tym spg??? budem drzat palce nech sa vam to podari 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre