Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

fattamorgana
24. apr 2010

Ahojte - nanuska - super, teším sa, že je všetko OK.
Tak už sa aj ja zapájam medzi Trnavčanky - tehulky, len si ešte nezmením profil, aby som to nezakríkla. 😉

dulkagabulka
24. apr 2010

fattamorgana...zo srdca blahozelam 🙂

lalia21
24. apr 2010

fattamorgana-gratulujem 😵 😉 🙂
noo o chvílu tu budem snažilka sama 😕 😅 😔 ale zo srdca Vám to tehulky prajem,snád sa čoskoro pripojím 😉

fattamorgana
24. apr 2010

lalia - uvidíš, o chvíľku budeš aj ty tehu a budeme sa sťažovať, ako je ktorej zle 😉

lalia21
24. apr 2010

fattamorgana-dakujem,snád čoskoro 😔 😉

nanuska12
25. apr 2010

lalia21 urcite sa k nam pripojis 😉 My ta nakazime tehu bacilami 😀
fattamorgana super!Gratulujem 😉 😵

irsina83
autor
25. apr 2010

Caute baby, som na chvilu doma a potom sup spat do nemocky za malinkou 😉 vsetkym vas pozdravujem, malinka zatial vdaka panu Bohu dobre, ide si svojim tempom tak dufame ze vsetko bude ok 😉 musim verit 😉

lalia21
25. apr 2010

jeee ahoj Irsinka zlatá 🙂 🙂 moooc držkam palčeky a aj všetky babenky tu na fore 😉 juuuj tak ty už maminka 😉 😉 neboj,treba veriť a určite bude všetko ok 😉

dulkagabulka
25. apr 2010

irsi....bude vsetko dobre..obdivujem ta..a drzim palceky... 🙂

lalia21
25. apr 2010

nanuska dakujem-no tak teda kde su tie tehu bacily?? sem s nimi 😀 😀 😀

sasettka
25. apr 2010

Irsinkaaaaaa 😵 😵 si zlata, ze si sa tu ukazala, mooooc drzim palceky, nech je Elinka zdravuckaaaa 🙂

bettynka222
25. apr 2010

jeeej fattamorgana ty tiez? gratulujeeeeeeeeeeeeem 😵 tu ste sa navzajom tusim vsetky nakazili 😉 a tie co sa netihli to urcite coskoro dobehnu 😉

kristinka ahoj 🙂 drzte sa

papap trnavacky 🙂

sjuzi
26. apr 2010

Ahojte, teším sa tiež, že sa Irsi ozvala... a že sú s malou v poriadku. Uvidíš, malinká všetko dobehne. Moja kamarátka min.rok porodila v 32.tt a dnes má malá Lujza 9 mesiacov a je dokonca väčšia a tučnučkejšia než jej rovesníci... 😀 😀 😀

Baby, aj ja sa chcem nakaziť... Fatty gratulejšn... 😵

lilusic
26. apr 2010

Ahojte babenky
dlho som tu nebola a kolko hned vela dobrych sprav 😀

irsinka tak to je super ze to mas za sebou gratulujem

Aj vam nove tehulky gratulujem😀

Konecne som dostala po mesiaci mrsku a caka ma asistovana reprodukcia 🙂 Dufam ,ze sa to podary na prvy krat 😉

nanuska12
26. apr 2010

irsinka ty uz si rodila???to je tym ze som tu dlhsie nebola 😉 Kazdopadne tebe a Elinke prajem vela zdravicka,vela krasnych chvil a neboj sa vy to zvladnete ty si bojovnica 😉 A hlavne sa drzte 😉Gratuluje moc neboj vsetko dobehne 😉

ahojte ako sa mame???my dobre 😉

bambulka4
26. apr 2010

lalia21, sjuzi, tak nie ste cakatelky same, my sa tiez snazime a zatial nic. ☹
Po novembrovom potrate by som uz aj privitala pozitivny teh. test...

lalia21
26. apr 2010

Ahoj bambulka 🙂 no to mi je lúto toho potratu ☹ aaale neboj,o chvílu budeš tehulka 😉 😉 😉 teda my všetky 😀 😉

marcelkatt
26. apr 2010

Bambulka moc držím palečky, abysa vám zadarilo čo najskôr a aby bolo všetko ok. 😉

marcelkatt
26. apr 2010

IRSINKA blahoželáááám 🙂

bettynka222
26. apr 2010

ahojte 🙂

bambulka neboj zadari sa 😉 ja som toho dokazom. a aspon uz vies ze mozes otehotniet 😉 ajked ja som to teda tak pozitivne nevidela vtedy.....som myslela ze po tom druhom uz nikdy neotehotniem alebo ze nikdy nedonosim....je to blbe, ale my zeny to zvladneme 😵

bambulka4
26. apr 2010

Dakujem, ste zlate....niekedy mam ale pocit ze vsetky baby dookola su tehotne len mne brusko nie a nie narast.... ☹
Mate niektora skusenosti s potratom? Ako skoro sa Vam podarilo znova otehotniet?
Jedno dieta uz mam, ale veeeelmi by sme chceli prenho surodenca....

marcelkatt
26. apr 2010

Bambulka, Lalia, Sjuzi posielam vám tehu vírusíky, aby ste mali čo najskôr dve //. 🙂

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

bettynka222
26. apr 2010

bambulka mas ip 😵

lalia21
26. apr 2010

marcelka-zlatá si 🙂
budúci mesiac ti dám vedieť či vírusiky zabrali 😀 😉

sjuzi
27. apr 2010

Dobré ránko... 😉 Marcelka díky.
Bambulka, mám tie isté pocity a okolo mňa sa stále rodia nové a nové bábätká... 😀 Ale neboj sa, snáď sa dočkáme...
Aj keď tento týždeň očakávam o5 pani Mrchavú... keďže som bola chorá a nevidím veľkú pravdepodobnosť, žeby tento mesiac niečo vyšlo... 😅

bambulka4
27. apr 2010

Tak po tolkych tehu virusoch by v tom bol cert aby sa to tento mesiac nepodarilo...🙂

marcelkatt
27. apr 2010

Babulky budem na vás myslieť a držať vám palčeky moje zlaté.

dulkagabulka
28. apr 2010

bambulka, ja som otehotnela 5-ty mesiac po potrate a dopadlo to dobre 🙂
dievčata...snažilky...želam velke brušká 🙂

bambulka4
28. apr 2010

Dulkagabulka, a po ktorom dietati si potratila? Aj si vedela preco?

dulkagabulka
28. apr 2010

Potratila som prve...dovod neviem
V podstate je to tak,ze každý plod do 12 tt je iba návšteva. Návšteva,ktora sa popozera a moze kedykolvek odist. Preto je dobre nerobit si tehu testy skoro, lebo to ma potom neblahy dopad na psychiku. Keby zena nemala pozitivny test a dostala by menstruaciu, bola by to iba omeškana menstruacia..ako u milionov žien pred nou a po nej...Mne sa to stalo v 11 tt. Bolo to pre mna bolestive telesne i duševne. Ale narodili sa mi potom 3 krasne zdrave deti, preto na to uz nespominam ako na traumu. Skratka som to prijala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre