Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

janka11285
29. máj 2011

@venny26 ahoj, vitaj medzi nami 🙂 a gratulujem k malej fazulke v brusku. prajem hlavne, aby ste to dotiahli do stastneho konca a v januari sa tesili s krasneho babatka . 🙂

odrik
29. máj 2011

@janka11285
Jejda, moc by som Ti to priala!!! Budem na Teba mooc mysliet a drzat palceky, aby Ti mrska potvorka dala teraz dlho pokoj!!! Ja uz malinko lepsie, cakam na prvu mrsku, je to dnes 16 dni, tak este musim byt trpezliva. Ale snazim sa vselicim zamestnat, aby som nemyslela na krutost a nespravodlivost tohto sveta. Velmi Ti drzim palce a prajem vela stastia!!! 🙂

janka11285
29. máj 2011

@odrik no som velmi zvedava ako to dopadne. ale bojim sa toho ci teraz nebudem mat trosku rozhadzany cyklus ☹ . ak to zajtra nevydrzim tak pojdem kupit test. potom sa urcite ozvem.
treba v tomto letnom pocasi chodit von so synom a hlavne mysliet len pozitivne 🙂 pretoze s tou nespravodlivostou bohuzial my nic neurobime. treba sa aspon tesit z beznych malickosti a dufat, ze aj na nas sa stastena usmeje a dopraje aj nam. 😉 dobru noc

odrik
29. máj 2011

@janka11285
No som zvedava aj ja! Strasne Ti to prajem! Ja sa budem s Tebou mooooc tesit!!! To vies, ze chodime von, milujeme badminton, tak chodime hravat, teraz ma vela projektov do skoly, tak mu pomaham a tesim sa z kazdej spolocnej chvile a kazdodennych radosti! Tak vela stastia, budem cakat na vybornu spravu 🙂!!! Dobru noc!

janka11285
30. máj 2011

@odrik tak test bol negativny, ale nadej umiera posledna 🙂. pokial mrcha neprisla, nadej tam stale je. pa zatial

odrik
30. máj 2011

@janka11285
Jasne, ze je nadej!!! Ved je to este skoro!!! Pockaj 3-4 dni, a ked potvorka nedorazi, dobre je!!! To uz ani test nebude treba, lebo aj tak na nom budu jasne dve dialnice // 🙂! Moc drzim palceky!!!

janka11285
30. máj 2011

@odrik 😀 dnes mam 32DC. to cakanie je najhorsie, este k tomu mam v pondelok statnice, takze som nervozna jak pes 😀, porazi ma, dufam, ze aspon nieco z tych dvoch ocakavanych veci mi vyjde pozitivne 😉 (najlepsie obe 😀). do konca tyzdna sa urcite ozvem, ci kolajnice su alebo nie. pekny tyzden prajem 🙂

odrik
30. máj 2011

@janka11285
Aj Tebe moja a musia vyjst obe!!! Vela stastia Ti prajem a vela sil!!! Budem na Teba mysliet, aby oboje dopadlo vyborne!!!

zuzulatko
1. jún 2011

@janka11285 ale no to naozaj :-/ .... počuj, utekajte na dovolenku, a snažte sa hlavne tam... budem držať palčeky

janka11285
1. jún 2011

@zuzulatko bohuzial ☹ , ale kazdym dnom ocakavam mrchu a snad o dva tyzdne sa uz budem vyvalovat niekde na plazi 🙂 (len skoda, ze tam nebudem mat ovulku ☹ ). ked to ma prist tak to pride-verim tomu.

zuzulatko
1. jún 2011

@janka11285 Neboj sa ... určite to príde ... skús na to nemysleť, odragovať sa.... 🙂 ja sa za teba pomodlím a budem na teba mysleť, nech sa ti to šťastlivo podarí 🙂

janka11285
1. jún 2011

uz sa snazim na to nemysliet a nechat tomu volny priebeh. teraz mam plnu hlavu statnic a potom snad vytuzena dovolenka 🙂. a potom sa uvidi. pa zatial 😉

odrik
4. jún 2011

@janka11285
Drzkaj sa moja!!! Myslim na Teba statnicovo i babatkovo 🙂!!! Drzim palce!!!

janka11285
5. jún 2011

@odrik 🙂 dakujeeem, potom dam vediet, co a ako. 😉

zuzulatko
5. jún 2011

@janka11285 držím teda palčeky aj na štátniciach 🙂

janka11285
5. jún 2011

@zuzulatko dakujem Zuzi 🙂

monulienka866
6. jún 2011

ahojte janka drzim ti moc palceky aj ja som si presla tym snazilkovanim ale neboj podari sa to ja som sa dockala po 13 rokoch

janka11285
6. jún 2011

@zuzulatko @odrik @venny26 dievcata, titul Ing. je domaaaa 🙂 som momentalne najstastnejsi clovek 🙂

odrik
6. jún 2011

@janka11285
Jejdá!!!!! Moooooc a zo srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaam!!!! To je uzasne a tesim sa s Tebou! Uzi si to strasne moc! Nic nerob, len si to vychutnavaj a oddychuj!!! Krasny a stastny vecer!!!

dulkagabulka
7. jún 2011

zaujimave rozpravanie neonatologa

https://www.youtube.com/watch?v=3bOcT2qZNto

O ultrazvuku hovori v rozhovore na Funradiu. Odporucam vam vypocut si aj ten. Najdete ho v archive rannej šou na stranke www.funradio.sk - hladajte rozhovor s Petrom Krchom. Keby sa vam to nahodou nepodarilo vypocut, tak len v kratkosti napisem, ze ultrazvukove vysetrenie prirovnava k tomu ako keby si tehotna zena stala na diskoteke ku repraku......

venny26
7. jún 2011

@janka11285 si moc moc šikovná

janka11285
7. jún 2011

@odrik @venny26 dakujem baby, idem veru trochu oddychovat, predtym ako zacnem urady vybavovat 😀

odrik
7. jún 2011

@dulkagabulka
Dakujeme, naozaj zaujimave! Vidis, kazda minca ma dve strany!!! Pekny vecer!

odrik
7. jún 2011

@janka11285
Jasne, oddychuj, vychutnavaj si pohodu a nic nerobenie. Tesim sa s Tebou!!!

zuzulatko
20. jún 2011

@janka11285 Gratulujem 🙂) !!

zuzulatko
20. jún 2011
diano
22. jún 2011

ahojte.vsetkym vam prajem abi vam to vyslo konecne.ja uz mam konecne prvu fotku nasho babetka.tak sa strasne tej fotecky tesim a dufam ze uz bude vsetko len a len dobre.

odrik
22. jún 2011

@diano
Bude, urcite!!! Zo srdiecka Ti to prajem!!!!

diano
23. jún 2011

@odrik dakujem.ako sa ty dari? idete aj na dovolenku niekam?

odrik
23. jún 2011

@diano
Dakujem za opytanie, dari sa mi tak vselijak! Po potrate uz 41 dni cakam na mrsku potvorku a nechodi! No a uz mam vysledky z hematologie, potvrdili mi vrodenu trombofiliu, pri ktorej je asi 70 percentna uspesnost donosit dietatko, samozrejme celu tehotnost a dalej sa denne picha heparin, najcastejsie fraxiparin. Neviem, ci mam byt rada, ze sa to potvrdilo alebo smutit, ze takuto diagnozu mam. Teraz cakam na liecbu. Uvidim, co a ako bude. Na dovolenku sa chystame v auguste, oblubili sme si Taliansko, tak ideme tam. Len dufam, ze sa dovtedy vsetko vyriesi. Dufam, ze babatko poslucha, krasne hladkaj brusko a davaj na seba pozor! Pekny den!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre