Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sjuzi
3. apr 2010

Sasi, inak mne v tehu tiež dosť často krvácalo z nosa a tiež ďasná!!! Všetko je viac prekrvené... 😅 😉

sasettka
3. apr 2010

aaaaaach, skoda 😒 no veru, ja mam dnes take slinky na vajecny konak...a nic z toho 😀

dasna mi este nekrvacaju, ale ocakavam aj to 🙂)) ale dufam, ze z nosa to nebude moc casto....neprijemneee 😅

irsina83
autor
4. apr 2010

Pekne sviatky baby 😉 ja tento rok nerobim velku noc, som rada, ze som rada 😅 alergia sa mi rozbieha v plnej parade, ani zlaty dazd nemozem mat doma 😅

sasetka neboj tak si odviknes od vsetkeho co bolo doteraz normalne, kavicka, semtam vinko, cola, plesnivy syr,myslim napr. niva...da sa zvyknut ale na zaciatku je to vselijake 😅 kedy ides k dr.???

nanus nafot testiky 😀

nanuska12
4. apr 2010

ahojte baby jaaaj boli sme prc bolo super uz sa tesim na sibacov 🙂
irsi mam pokazeny fotak 😀 😀 😀
Baby a zajtra vela kupacov 😵

sasettka
4. apr 2010

ahojte, ako sviatkujete? mna dnes chytila taka bolest hlavy, skoro som vstavala a vela toho dnes bolo... paralen dufam mozem 😖
ja si neprosim ziadnych kupacov 😅 kamosi maju vo zvyku lupnut na dievcinu kybel ladovej vody....som si musela vymysliet, ze mam zapal mocoveho mechura, a berem na to antib.....aspon sa nevypytovali, ked som popijala len dzus....
irsinka... tak to sa uz zmierujem....nastastie syry nejedavam 😀 k dr...planujem v utorok zavolat, nech mi sestricka povie, kedy mam prist...

nanuska12
5. apr 2010

Peknu sibacku tak ja som si vymyslela ze som mala nadchu a ze nechcem zase prechladnut tam ma len vysibali 😀
Ja sa dr. chystam zavolat az v piatok 😉

irsina83
autor
6. apr 2010

dobre ranko , ja som sibacku nerobila, bola som do obeda doma a potom sme sli po navstevach...ale aj tak udeme nemozem takze tento rok bol taky light...ale jak by som si dala s chrenom 😀 lenze neviem ako by mi opuchli nohy potom 😅
snazim sa dovolat jednemu dr. do nemocnice...chcem si ho zazmluvnit k porodu...tak drzte palce 😉

nanuska12
6. apr 2010

irsi tk drzkam palce 😉

nanuska12
6. apr 2010

irsi a vidim ze uz si zacala 30 tt tak gratulujem 😉

florans
6. apr 2010

ahojte kocky, nanuska a sasettka moc vam obom gratulujem, Kikinka zdravim ta, ako sa majkas, co tlak? Je to uz lepsie? JA idem v piatok na odbery na AFP, potom neskutocne dlhy tyzden cakania, ako dopadnu vysledky.

irsina83
autor
6. apr 2010

nanus dovolala som sa a uz som aj za nim bola, za dr. Lachkym, vravel, ze budem asi rodit skor a cisarskym , lebo mam tie problemy s placentou a musi sledovat ako idu ziviny malej...mne nevadi ze bude mala mensia ale hlavne aby bola v poriadku...

Moncusik cau moja, tlak je uz lepsi 😉 a neboj sa AFP ti dopadne ok 😉 budem drzat palce.... 😉

florans
6. apr 2010

Ahoj, ahoj Kika ten doktor je normalne v trnavskej porodnici? Je to super, ze ti ho Varga doporucil, ja dufam ze vsetko bude o.k., nech porod dopadne ako chce, len nech je drobcek v poriadku.

sasettka
6. apr 2010

irsinka, super, ze mas dobreho doktora...to zazmluvnenie tusim nie je lacna zalezitost....ci? 😅
uz sa narodilo vela babetiek aj skor, ako pred 30tt a su zdrave, tak drzim palceky, ved este mas pred sebou par tyzdnov, no nie? 🙂

florans, dakujem 🙂

irsina83
autor
6. apr 2010

sasetka ja neviem cenu ale na tom mi v mojej situacii nezalezi...ja sa strasne bojim o malu... veru o chvilu tu malinka bude 🙂

Monika ty uz si v 16tt, ako to strasne rychlo leti 😉 o chvilu pocitis pohyby 😉 hej lachky je v porodnici, ja som tam len dnes zavolala a povedala som mu co som za pripad a povedal, ze dobre, ze ma zoberie. nechcel ma davat do rizikovej poradne lebo tam sa ti lekari menia ... radsej si ho zaplatim a bude...
monika Varga mi aj tak dnes povedal, ze som ambulantne nezvladnutelny pripad....no comment

nanuska12
6. apr 2010

irsi no tak drzkam palce presne je jedno kedy sa narodi ale aby bola malinka zdravucka 😉 Ja som si v casopise mamaaja jeden dobry clanok napisem 😉 pred tym je uvad a zatim je pokracovanie ja len vyberiem to co ma dojalo az my slzy tiekli
.........."Boli tu predčasné detičky ,nie o mesiac,ale o 2či 3 mesiace.Vyzerali ako malilinké kuriatka, napojené na monitory,a to sme tie najhoršie prípady ani nevideli, tie boli na JIS-ke.Nikomu neželám ten pohľad cez presklenné steny, ako ich rodičia v zelených plášťoch, s rúškami na ústach a so slzami v očiach nakúkali do inkubátorov na svojich anielikov, neveida čo s nimi bude a aký život ich čaká, či vôbec prežijú a budú v poriadku. ☹ .....................

Pri tomto som plakala 😢

irsina83
autor
6. apr 2010

nanuska nemam slov ☹ a pravdu povediac mi to moc nepomohlo ☹

sjuzi
6. apr 2010

Ahojte tehuľky... a snažilky - tie by sem mali viacej chodiť... nech tu sama nestraším... hehe 😀
Tak čítam, že ste sa uchránili pred oblievačkou... 😀

sjuzi
6. apr 2010

Malý si vyšibal plno sladkostí, ale aj štupláky a letnú súpravičku a vláčik... no proste s deťmi je to hneď o inom tieto pre mňa inak nie veľmi obľúbené zvyky... 😝 Miško sa nevedel naučiť tú riekanku šibi-ryby... tak len hovoril dokola, šibi jiby šiby jiby... 😀

sjuzi
6. apr 2010

Inak, ja by som tiež zazmluvnila, je to lepšie, hlavne, ak sú problémy v tehotenstve... Ja som síce nemala žiadne keď som Miška čakala, ale nakoniec, keďže som prenášala, tak si ma zobral pod patronát Dr. Čech ten posl.týždeň, nechal si ma už v nemocke na rizikovom a potom mi vyvolával a staral sa o mňa. Takže som ušetrila, za epi mi vrátili peniažky, keďže som ju mala zaplatenú skôr, ale som nakoniec mala cis...

sjuzi
6. apr 2010

Nanuska, ako sorry... tiež som nepochopila... v každom prípade ti želám pohodové tehotenstvo... 😕

sjuzi
6. apr 2010

Irsi, s liečkami opatrne, určite v žiadnom prípade nie Ibalgin a ja som si dávala detský paralen keď už... som sa bála... 😉

sasettka
6. apr 2010

eeejha, sjuzi, ako ta tak citam, hned by som aj ja sla k vam sibat, ved tam normalne ze vecne ceny sa vyhravaju 😀

irsinka, neboj nic, teba taketo vobec necaka, len pekne odpocivaj a tyzdne ti pekne ubehnu 😉

sjuzi
6. apr 2010

Sasi, veru... lebo som nakázala, nech to zo sladkosťami nepreháňajú... máme ešte plno sladkostí z Mikuláša... takže tak... 😉

sasettka
6. apr 2010

akurat som dnes pisala do tehutemy, ze mi prestala chutit cokolada a sladkosti.....som z toho stale v soku, lebo ja som si nevedela predstavit jediny den bez sladkosti 😀 😅

sjuzi
6. apr 2010

Ja som to tak tiež mala s Miškom, jak som dala sladké, som mala kyselinu 3 dni... ani pozrieť... celkovo som vtedy v 1. trimestri nejedla sladké vôbec... ale v poslednom, len zmrzlinu... 😀 😀 😀

sasettka
6. apr 2010

no som zvedava, ako to bude pokracovat.....znesiem hocico, len nech je fazulocka zdrava a paci sa jej u mna 😵
u mna zmrzlina v tych zimnych mesiacoch asi nehrozi 😅

sjuzi
6. apr 2010

Sasi, to nevieš, na čo dostaneš chuť... ja čo si pamätám, tak od 6teho mesiaca som chytala neskrotné a neovládateľné hlady... a to som sa nespoznávala, ale som sa krotila... keby nie, tak neviem, koľko by som popriberala... 😲 😀

sjuzi
6. apr 2010

No nič, idem ja sa hrať s krpcom... vytiahol plastelínu... adios... 😉 🙂

sasettka
6. apr 2010

🙂))))) tak to mas pravdu....zatial teda nemam chut na nic...uvidime, ako sa to vsetko vyvinie 😅
dnes som si inak kupila Acidofolan, vyzera to byt super ... a k tomu este take lacne... fattamorgane dakujem za tip 😉

nanuska12
6. apr 2010

ja som to tak nemyslela 😉 ja som to myslela tak ze niektory ludia si myslia ze maju ine problemy a myslia si ze to je problem ja som to nemyslela tak ako si vy predstavujete 😉
Ja by som stale len spala 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre