Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

lalia21
3. jún 2010

sasettka GRATULUJEEEM 🙂 🙂 😉
noo to sa zíde-tento mesiac KONEčNE kupujeme pozemček a budeme stavať domček 😀 😉

sasettka
4. jún 2010

lalia, dakujeeeeeeeem 😉 mno, ked budete mat nejake nezrovnalosti, f pohodke sa ozvi 😀

bettynka222
4. jún 2010

saset velkaaaa gratulacia 🙂

lalia dakujem 😉 uz si volala dokimu? a kde kupujete pozemok?

sasettka
7. jún 2010

betty dakujeeeeeeem 🙂)) ako sa maaas?
teraz som prezmenu chora, hadam to rychlo prejde, slnko to vytiahne zo mna 😀

irsina83
autor
7. jún 2010

sasettka srdecne gratulujem 😉
my uz sme doma, caka nas dlhy boj ale verim ze to s eluskou zvladneme 😉

evulik uz sa nevieme dockat matka 😉

biela.ruza
7. jún 2010

ahojte baby, pomalicky uz aj myslim na babtko, aj ked este chvilku pockam..len rozmyslam o doktorovi a porode vo vseobecnosti...chodim ku Strbovi, ale moc som tam nebola, tak neviem aky v podstate je a najma pri gravidite a najpr. cenovo...viete sa podelit o svoju skusenost? lebo som aj rozmyslala ze by som aj presla k inemu, neviem 😅

bambulka4
7. jún 2010

sasettka, blahozelam...teraz uz mozes mysliet len na babatko.. 🙂

biela.ruza, so Strbom skusenosti nemam, ja chodim k Pecimu, ale nerozmyslaj ani nad tehotenstvom, ani nad porodom. Proste vysad antikoncepciu a uzivaj si snazilkovanie,..ostatne pride same od seba....

bambulka4
7. jún 2010

baby, tento cyklkus mi konecne prebieha ako ma, po dlhom polroku po MA.
A citim sa ako pri prvom aj druhom tehotenstve, len sa bojim ze si to len nahovaram..... 😒

lalia21
8. jún 2010

Ahojte babule 🙂
@bettynka222-napišem Ti ip kde kupujeme pozemok-lebo sem často nakukaju isté osoby-tak nech si neutvrdzuju svoje pocity kto som-preto som si aj fotku stiahla...ach raz darmo-zvedavych a ohovaračnych ludí sa najde vždy a všade...
No a k tomu doktorovi-volala som dnes-jemu som sa nedovolala,skušala som 2x,ale potom mi jedna mila babena čo k nemu už dlhšie chodí dala aj číslo na jeho sestričku-lenže tej som volala už pred jednou-zdvihla mi to ale že dnes už skončili ale bola celkom mila že čo som potrebovala-tak som jej spýtala že či p.doktor príjma nove pacientky a povedala mi že príjma-nech zavolam zajtra medzi 10:00 a 12:00-takže zajtra k nej brnknem a dá mi termín-no som rada 🙂 som sa dočítala že sestrička je taka svojska a že často tam nebyva-ale zatial na mna pôsobila milo,tak uvidime 🙂
Každopadne som rada,ani manželovi nevadí že budem mať gynekologa z PN-aj tak často chodíme do NM-takže to nevadí a ak u neho budem spokojna-o to lepšie 🙂 už dávno som od žiadnej sestričky nepočula tú vetu-že p.doktor príjma nove pacientky 😀
sasettka skoré uzdravenie 😉
irsinka-určite všetko zvládnete,držím palce 😉

bettynka222
9. jún 2010

ahojte 🙂

saset aj aj som chora...ani ATB nezaberaju. ale mas pravdu, slniecko nam pomoze 🙂

kikusik mojko aj ani ja sa ho uz neviem dockat. mormalne sa pohravam s myslienkou ze pojdem do vyvolavacky...ale asi to je riadna blbost 😅 ach kde su moja zasady 🙄 uz sa na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim - ako budeme spolukocikoat a taaaaaaaaak 😉

bielaruza strbo je vraj dobry, ale ma prilis vela pacientok, takze sa moze stat z enieco zanedba...ale to sa asi moze stat kazdemu. a cenovo? ved unho sa neplati, nie?

bambulka vydrz. hor,ony po potrate su v obdobi ms vselijake....mozno j eto ms, mozno je to tehu 😵

lalia drzim palce u dokiho, potom napis ako sa ti pozdaval 🙂

apapapaaaaaaaaaaaa

sasettka
9. jún 2010

babulky, dikes...zatim bezozmeny, ale uz by to mohlo prejst.... bettynka, ty az tak, ze atb?? hmmm, no nech si rychlo zdrava 😉

bambulka, co noveho? mame rovnakeho dr 😉

lalia, tak nakoniec PN? no fajne, dufam, ze sa ti unho bude pacit 😉

strbo je fajny doktor, ak by som bola unho, urcite by som nepremyslala nad inym, jedine ze by mi fakt nesadol.... 🙂

lalia21
9. jún 2010

@sasettka-no hej Pieštany..snad budem spokojna a oplatí sa mi to 🙂
ja mam tých doktorov už i tak rozlietanych... 😅 a PN nie su tak hrozne daleko 😀
..čo už ked tu som mala vyhliadnutych dobrých gynekologov ale nepochodila som u nich..a ktovie,možno raz u niektoreho z nich skončím-no nateraz to bude ten z PN..počula som na neho len chvály a písala som si aj z jednou z PN čo k nemu už dlho chodí,tak som sa utvrdila v tom-že bude dobrý a snád sadne aj mne 😉
babulky pekne sa uzdravte-vonku je krasne a slniečko svieti 😉

lalia21
9. jún 2010

Tak babulky už som aj objednana 🙂
Opýtala sa ma že či mi stačí v piatok-no mne skoro sánka spadla 😀 v duchu som si pomyslela že tak skoro??? 😀
no to sa mi nedalo lebo ideme od piatka so nedele preč ☹
tak som si dala termin až po mrške-koncom mesiaca 😉 (no snad nebude meškať-ale keby nedošla vôbec tiež by nebolo zléé 😀 )..

sasettka
9. jún 2010

lalia, tak super, ze si konecne natrafila na super doktora, co ta je ochotny vziat skor, ako o 3 mesiace 😀
nemusela by veruze dooojst 😉 aj nejak sledujes ovulku, ci nechavas to na nahodu? 🙂

bambulka4
9. jún 2010

lalia, hlavne aby si bola spokojna s nim, nech mas pocit ze robi pre Teba vsetko... najlepsie bude ak mrska vobec nepride uz... 😉 Drzim palcce.
Sasettka co sa mna tyka, stale sa citim rovnako, pobolievaju ma vajecniky a mam velmi citlive prsia. To u mna znamena len jedno.. ale ako hovorim moze to byt plany poplach. Ved uvidime buduci tyzden.... 🙂

lalia21
9. jún 2010

@sasettka-chcela som začať z ovu testami-no nechala som to ešte tak-ale ked mrcha pride-tak po nej si nakupim ovu testy a budem sa sledovať 😉 mrška by mala doraziť niekedy okolo 15.-17. júna a gyn mam ísť 29.juna tak uvidime..no veru som aj ja rada že už konečne som našla-aj ked teda z PN a sukromnik...ale tak vždy lepšie ako z TT niaky čo je dobry len na vypisanie antikoncepcie,no nie??
Ved uvidime-potom Vám z neho popíšem svoje dojmy 😀
@bambulka4- veru najlepšie keby nedošla vôôôbec-ale mam takeho tucha že dojde...neviem..ked som sa ani niak nesledovala tak neviem či sme pre to spravili maximum v plodny deň 😀 😨 zatial nehysterčím kedy už budem tehotna-no ked sa dlhšie nebude dariť-aj to sa môže stať 😀 😲 ale to snad nie 😉
bambulka držím palce aby to bolo tak ako si praješ
😉

sasettka
10. jún 2010

lalia, nech neprideeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😵
vlastne s bambulkou mate nabuduci tyzden rozhodujuci, no som zvedava, drzim palceeeeee 😉

lalia21
10. jún 2010

@sasettka dakujem 😉 no hej-buduci týžden by sa mala "dovaliť" mrcha... 🙄 🤐
ved uvidíme-necháme sa prekvapiť...no snád ked už má prísť-tak nebude meškať... 😝 ked toho 29teho mam isť gyn..a vlastne-mohla by prísť toho 17teho alebo aj 18teho.. 😕
No jasnačka žeby najviac potešilo keby neprišla-ale tak treba sa na to pozerať aj triezvo-dlhšie ma šťastie obchádzalo a nesnažíme sa dlho aby sa to šťastie unavilo a sadlo aj na mna 😕 🙄 alebo žeby? 😕 😨
bambulka-budem držať palce 😉

irsina83
autor
12. jún 2010

@bettynka222 Ako sa citis moja??? este si neni v nemocke??? myslim na vas. my uz s eluskou fungujeme o sto sest 😀 je zlatulinka, pekne mi prespinka a pekne papa a pribera, vcera mala 2455g 😀

ahojte kocky 😀

aalexis007
12. jún 2010

Ahojte, chcela som sa Vás spýtať či neviete ako je to na nadštandardnej izbe v TT?

irsina83
autor
13. jún 2010

aalexis ahoj,

ja som ju mala zaplatenu a bola super len zalezi na ktorom oddeleni si. ja som po sekcii musela kvoly tlaku lezat na gynekologii a ja si neviem vynachvalit. mas sukromie a pokoj 😉 ale na sestonedeli neviem ako to je...ale asi rovnako 😅

bambulka4
13. jún 2010

@sasettka ani nevies ako velmi ma laka kupit si uz tehotensky test....dnes to malo prist, a zatial nic, tak pockam este a ak nedojde ani do tyzdna, pojdem rovno za gynekologom....este je mi aj zle od zaludka... 😒

sasettka
13. jún 2010

irsinka, achooooj 🙂 som rada, ze sa mate dobre, len tak dalej 😉

inak, ja som na tu nadstandardku pocula, ze sa neda zaplatit dopredu, len ked proste idete rodit, tak bud je volna, alebo nie je, to je pravda?

bambulka, juuuuj, drzim palce...aj na nohach 😵

irsina83
autor
14. jún 2010

@sasettka je to pravda, ked prides tak je bud volna alebo nie...ja som mala stastie 😉 ze bola volna...

bettynka222
14. jún 2010

ahojte 🙂

kika tak ju toľko nekrm, veď nás prerastiete 😀 ale nieeee, som rada že pekne priberá. o mojom stave viac v sms oki? 😉

ako sa máte snazilky a tehulky? snazilkam prajem skoré tehu, nech sa môžme spolu prehanat s kocikmi po trnave 😀

lalia21
14. jún 2010

Ahoj @bettynka222 😉 bodaj by si mala pravdu a snažilky by boli razom tehulkami 😉 no mne ma prísť o chvílu mrška-veru nemusela by 😅 😅 a 29.idem k tomu gyn tak som zvedava a aj nervozna z noveho doktora a sestričky 😀 😅

bettynka222
14. jún 2010

@lalia21 budeš tehulkaaaaaa 😉 len treba vydržať, ale uvidis že to príde. a dobrý dr je základ úspechu 🙂

lalia21
14. jún 2010

@bettynka222 Dakujem zlatá si 😉 vdaka Irsinke a Tebe som vôbec prišla na toho doktora a potom už som si o nom pozisťovala-tak dufam že bude fajn .Ved ja vydržím,ale dokedy? ja som nedočkavá,dlho nevydržím 😀 😀
Vidím že už ti svieti 39.tt -tak moc držím palčeky-čoskoro budeš maminkou 😉

bettynka222
14. jún 2010

@lalia21 neboj on príde na všetko, aj o kiku sa vzorne staral 🙂 vieš nie len na otehotnenie, ale aj počas tehulkovania je dôležité aby bol dr svedomity.
a dakujeeeeem, už sa veľmi teším na malinkeho 😵

lalia21
14. jún 2010

O to viac som rada že k nemu budem chodiť 😉 počula som na neho len dobré ohlasy,tak mám z toho dobrý pocit že bude o mna v tomto dobre postatané-no uvidíme toho 29teho 😅
To si viem predstaviť aká si plná očakavania že už o chvílu budeš svoje šťastíčko držať v náručí 😵 hlavne aby pôrod prebehol hladko a boli ste zdravučký 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre