Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

sasettka
25. mar 2010

hej, to som pocula od vsetkych mojich znamych, co maju babo...ze odvtedy uz aj na narodky dostavaju veci pre babo a nie pre seba 😀 nepotesiiii 🙂)))

nanu, drzim palce, drziiim 😉

irsina83
autor
25. mar 2010

sasetka moj bol na spg v iscare v ba a platili sme 8 euro...to je celkom v pohode a zoberu ta hned ked tam zavolas...

nanuska12
25. mar 2010

sasettka dakujeme tusim mas novu foto 😉

sasettka
25. mar 2010

irsinka, heeeeej? no uvidime ako to bude tu v tt.... pristup a tak.... lebo som na tieto vysetrenia uz citala vselico...a ked bude zle, pojdeme do toho iscaru.... 8ecok sa daaaa 😀 a dnes ako, dobre? pekne dufam odpocivas 😉

nanuska, heeej, dala som si civil, svadobna sa mi uz zunovala 😅

nanuska12
25. mar 2010

😉 pekna babenka

bettynka222
25. mar 2010

ahojte 🙂

sjuzi no aj ja som dnes po hematku konecne nakupila vybavicku...a chcela osm aj nieco pre seba a uplne osm na seba zabudla, vsetko len prenho 😅 aby z toho nebol namysleny 😀

sasetka my sme na spg neboli, tka neviem...potom napis ake boli vysledky. ale aj keby boli nahodou zle, mali by aj teba skontrolovat. kolky DC si mala ten dominantny folik nevies nahodou?

nanuska drzime palce 😉

sasettka
25. mar 2010

nanu, akoze jaaaaaaa? tak diik 😅 to ma fotili hned po navrate od kadernicky...co je u mna tak raz za rok 😀

betty, jj, viem to presne, bolo to 10DC, folik mal 12mm.....a co som si to kontrolovala s teplotou, praskol na 17DC...co je ok, ci? 😅

ja inak asi nie som normalna zena...ja nerada nakupujem 😀

bettynka222
25. mar 2010

saset no mohlo by to byt sice na 16 DC, ale zas jeden den hore dole asi nevadi. ja co si pamatam, tak po potratoch som mala len 9 mm na 13 DC a to bolo teda zle. dr nam aj zakazal vtedy otehotniet

vanillasky
25. mar 2010

🙂 Jej, teraz som vas objavila. Aj ja som z TT 😎

sasettka
25. mar 2010

bettynka, tak tomu nerozumiem, preco ti to vtedy zakazal 😕

ahoj vanillasky, jeeeeej, tehulka 🙂 aj ja mam neterku Tanicku 😵

dulkagabulka
25. mar 2010

sasettka, ty moja sussedka 🙂 ,ved ta nepoznam

betynka, dufam,ze vsetky vsetrenia dopadli dobre

vanillasky..vitaj 🙂

irsina83
autor
25. mar 2010

vanilasky ahooojj, vitaj 🙂

sasetka kamos co bol v tt na spg tak sa mu moc nepacilo, mal problem vsak vies s cim..,ze tam mal nejaky stary casopis a tak...a ,oj bol zas spokojny, mal na vyber... 😀 vsak vies o com hovorim 😉

ja musim uz len odpocivat lebo uz aj pri pechadzke mi byva zle ☹ som zavodnena a opuchnuta...

bettynka222
25. mar 2010

vanillasky ahoj 😉

saset ved som ti to vysvetlvala - lebo nie je dobre ked je ovu prilis neskoro, a stym folikom co som vtedy mala by bola tak na 22 DC a ms som mavala na 28 DC presne, takze by to zas zle dopadlo 😝

gabi vysledky su zajtra 😉

kika som ti zabudla do ip dopisat, e kam ideme na to 3D, ni predsa k otmu dr do BA co k nemu chodime aj na morfo a srkiningy. ty odpocivaj, ok? 🙂

sasettka
25. mar 2010

jaaaaaaj, betty, uz si spominam....len ja som uz velakrat videla grafy s posunutou ovulkou a skoncili uspesne....takze tak 😅 vsetko je len na prirode, ako to dopadne....ked je ovulka neskor, mala by byt neskor aj ms....teda u mna to tak bejvava 🙂))

irsinka, teraz to je tak, ze "vzorku" ma odobrat doma a priniest.... o hodinu a pol, sa mi to zda dlho...tak to asi donesie skor 😀

dulka? he? susedka? 😕 😅

bettynka222
25. mar 2010

saset no asi keď je dlhší cyklus tak to nevadí, ale ja som mavala 28 dňový a tam to teda vadilo. ajked niektorí lekári sú toho názoru, že dlhé cykly tiež nie sú v poriadku- aké zas závisí od dr a od toho čo si o tom sama myslíš.
idem rýchlo spať lebo som z toho hematka zničená. papa

sasettka
25. mar 2010

to hej, betty, to mas pravdu.... 😉 dobru noooc, aj ja idem 🙂

irsina83
autor
26. mar 2010

saset my sme boli v septemry 😉 ale asi v tt zmenili pravidla 😅 hlavne aby bol mm v poriadku 😉

evi tesim na fotky, hod do albumceku 😉 a verim ze budes mat ok vysledky 😉

dobre ranko babenky 😉

nanuska12
26. mar 2010

irsina83 aj ty mas novu foto no teda to aby som si aj ja dala tak si idem zmenit 😉

sasettka
26. mar 2010

irsi, mozno sme u niekoho ineho /my v tej novej nemocnici/ 🙂
jeeej, same nove fotky 😵
nanu, no co, ako bolo?

nanuska12
26. mar 2010

sasettka no sak mi spravil prehliadku a odbery a povedal ze nic vo mne nevidi nijaku vadu tak priatela poslal na vysetrenie a v pondelok by mali prist vysledky tak som nedockava 😉
no ked si v tom zacala tak my musime pokracovat vo fotkach 😀 😀 😀

sasettka
26. mar 2010

super teda, ze si bez vady 😀 a priatela poslal tiez do tej novej nemocnice?

nanuska12
26. mar 2010

hej hej tam niekde ja som uz potom sla lebo som bola unavena ale aj dnes sa ideme snazit 😉

sasettka
26. mar 2010

jasneeeee, len sa snazte, sak to je take prijemne snazenie 😅 😵 😉

nanuska12
26. mar 2010

no to si pis ze je 😀

sjuzi
26. mar 2010

Ahojte, ja že som niekde u cudzích, šak tu samé "nové" ženy na mňa pozejajú... 😀

sjuzi
26. mar 2010

Nani, ten Concord, čo máš v albumčeku sa mi veľmo páči... 😉 Ja som ale akurát zistila, že sa mi už malého veci nikam nezmestia.... Tento týždeň som do vákuových sáčkov balila naše zimné, lyžiarske veci, čapice a tak, malého veci, čo sú mu malé... no konec... za takmer 3 roky jeho života je toho toľko, že mám všetky rolldorky - horné police total full... aj pod posteľou... Už aby bolo druhé, nech môžem potom likvidovať... 😀

nanuska12
26. mar 2010

sjuzi no nehovor ze si nas nezpoznala 😀 ked by bol chlapcek kupim 😀 😀 😀
kuk fotoalbum ako by vyzerali nase deti jaka srandicka 😉 za zasmejes 🙂

irsina83
autor
26. mar 2010

nanuska aku mas peknu fotku, normalne to tu skrasnieva 😀 vsetky ze ake kocky 😉 a moja fotka jak tulen vyvaleny na skale 😀

nanuska12
27. mar 2010

irsina83 ne vobec ako tulen 😀

nanuska12
27. mar 2010

diki za chvalu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre