Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

bambulka4
28. apr 2010

Aj si brala nejake lieky, alebo to prislo bez vsetkeho same?

nanuska12
28. apr 2010

Aby nestraste ma! 😀 Ale nie ked to bambulke doda energiu tak v pohode 😉

sjuzi
29. apr 2010

Bambulka, som na tom rovnako ako ty, tiež som mala min.rok MA v 12tt mi to zistili... nechcela som tomu veriť... 😔 Ale dúfam, že sa nám o5 podarí a už to bude dobré. Hlavne sa treba naladiť optimisticky. Ja som začala aj pravidelne cvičiť, teraz chodím na korčule, s kamoškou pár krát do týždňa bez detí na drink do mesta a pokecať si a veľmi mi to psychicky pomohlo. Uvidíš, otehotneli sme už raz, tak sa to podarí znova! 😵

dulkagabulka
29. apr 2010

bambulka...lieky 🙂 🙂 🙂
noo..jeden liek ano...ten čo maju muži 🙂 a ten pomohol 🙂

odlahčujem sice..ale aj to treba v živote...neboj ..čo bude mat byt..to bude..

bambulka4
29. apr 2010

Dakujem Vam za podporu 🙂 Ste zlate.... Mate pravdu, co ma prist pride. Tiez si myslim ze ked som raz podarilo donosit dieta, tak sa to hadam podari aj tentokrat.....A ked nic ine, rozmyslam aj nad adopciou...
Len niekedy mam take pesimisticke myslienky, ze co ked....co ked mam nejaky zdravotny problem ktory by to poriesil, a ani o nom neviem...No ale, vcera bol vraj spln pri ktorom sa vraj da lahsie otehotniet.....tak uvidime 😉 Mozno o par dni napisem ze sa podarilo... 🙂

nanuska12
29. apr 2010

😉 bambulka no tak sup-sup uz to tu chcem mat napisaneee 😀

nanuska12
30. apr 2010

Dnes nik??? ........................... 😉

bambulka4
30. apr 2010

nanuska, to dufam ze to tu o par dni, napisem... 😉 pozeram ze ty budes mat vianocny darcek?

bettynka222
30. apr 2010

ahojte 😉

nanuska12
1. máj 2010

bambulka neboj urcite 😉 No veru dufam ze to dobojujeme do stastneho konca 😉

nanuska12
1. máj 2010

bettynka222 ako sa mame??? 😉

sasettka
3. máj 2010

ahojte dievcence 🙂

poslusne hlasim, utz - 9tt + 4; 2,2 cm, srdiecko kraaasne bilo, mam super mileho doktora, dnes je kraaaaasny dnik....skoda len, ze sa nemozem na pol dna vyvalit do postele...ale aj to pride... 😀

nanuska12
4. máj 2010

sasettka gratulujem 😉

bettynka222
5. máj 2010

ahojte 🙂

saset super, tesime sa. uz osm myslela ze toho tvojho ultrazuvku ani neodckam 😀

nanuska a ty si na otm ako? 🙂

nanuska12
5. máj 2010

bettynka no zatial klop-klop dobre 😉 😀 Sa vytesujeme... 😵 .....a tesime na drobca 😉

dulkagabulka
5. máj 2010

sasett- blahoželám 🙂

irsina83
autor
8. máj 2010

haallloo kocky vidim ze bezo mna to tu nejako stichlo 😖 ako sa mate???

lilusic
9. máj 2010

ahoj irsinka

no ja som po asistovanej reprodukcii a teraz cakam ako nam to dopadne dufam ,ze som tehu 😀

A ty ako s malinkou ste zdravucke?

nanuska12
9. máj 2010

irisinka...chybas nam aj s Elinkou ako sa mate?malinka pribera???uz sa tesime kedy Vas pusia domkov 😉 A kde si rodila v TT? 😅

dulkagabulka
9. máj 2010

Bettynka...tu su nejake ukazky, v akej pokojnej atmosfere sa da porodit 🙂
Kto uz rodil, nech si porovna...nuz....pre mna 😖 neporovnatelne
http://rapidshare.com/files/271123977/partosfra...

irsina83
autor
9. máj 2010

Lilusik budem drzat palce a dufam, ze vam to vide 🙂 daj mi vediet, na buduci vykend budem opat doma.

nanuska malinka zatial pekne pribera a dufam, ze to tak bude aj nadalej, este kilo a pojdeme domov, v nemocke budeme este asi 5 tyzdnov a rodila som v trnavskej porodnici 😉 rodil ma dr. Lachky, uplne super lekar, velmi ho odporucam 😉

bambulka4
10. máj 2010

sasett, pripajam sa a tiez Ti blahozelam... 😉

lilusic, drzim palce nech to vyjde....a coskoro sa budes gulat s velkym bruskom... 🙂

bambulka4
11. máj 2010

baby, mate niektora skusenosti s doktorom Pecim?

sasettka
11. máj 2010

bambulka, dakujem 😉
a ja som u Peciho.... zatial som bola unho len raz, ale dojem na mna spravil veeeelmi dobry 🙂

bettynka222
12. máj 2010

ahojte 🙂

lilusic tak budeme dufat a verit ze sem pribudne dalsia tehulka 😵 myslim na teba 😉

gabulik kuknem hned. musim sa priznat ze ani ten film som este nevidela 🤐 😨 😕 ale chystaaaaam sa.
no a k tomu pokojnemu porodu...ved si pamatas, ze som tu pisala o mojich poziadavkach na porod a bola som mamickami zvozena ze riesim blbosti.... 😝 🙄 😀

saset a nechdis nahodou ugorovej? uz si zmenila dr?

kapetka
12. máj 2010

ahojte babulky,

ja uz som u Peciho dlho, zatial som spokojna, i ked ma tiez svoje dni, ale to mame asi kazdy 😎
ked som chodila normalne na pravidelne prehliadky, velmi dlho sa cakavalo na termin, ale za poplatok sa dalo skor.
Potom som zacala chodit na folikulometriu, lebo sa nam dlhsie nedarilo, doktor sa venoval vzdy pred obedom, uz mierne nervozny, lebo takmer vzdy som bola posledna pacientka, ale zistil mi posunutu ovulaciu a hned na prvy sup sa nam zadarilo 😀 taktiez mi porobil vsetky testy na hormony, lebo som s nimi mala problemy...
a teraz na poradniach musim povedat, ze spokojnost, vzdy sa snazi najst si cas hlavne na tych ultrazvukoch, popyta sa, ci neni nejaky problem, bolesti... zatial ho mozem odporucat 😀
len do nemocky vraj odporuca dost neskoro, az do 36-ho tyzdna tehu, a pre niektore babatka je to dost neskoro, tak snad to moje dovtedy pocka v brusku 😀
ak mate nejake konkret.otazky, sem s nimi, chodim k nemu uz par rockov....
krasny dnik 🙂

sasettka
12. máj 2010

betty, ved sme si pisali IP, ze som zmenila 😉

dnes som bola na prvej poradni, krv mi museli brat po leziacky, bo ja som padafka 😀 ale inak vsetko v poriadku, joj, hned mi je lepsie, uz len tu skolu dako dokopat.... 😒

kapetka, no ten 36 tyzden aj mne sa zda dost neskoro 😕 inak....som necakala, ze budem tak casto chodit k dr...teraz som objednana na sono uz 1.6....a hned o 2 tyzdne dalsia poradna...akoze...husteeeeeeeee 😅

lilu, aj ja drzim vseeetky palce, co mam 😉

bettynka222
12. máj 2010

saset no zabudla som 😀

kapetka ja chodim do rizikovej poradne a vsetky baby tma zacinaju chodit az v 36 tt. len rizikovky skor 😉

ba,bulka to co som ti vtedy pisala o tom dr...ja osm si poplietla meno, sorry 😅

bambulka4
12. máj 2010

Tak ste ma upokojili....babulky.... 🙂
Chodim k nemu uz sice 3 roky, ale iba raz rocne na kontrolu a predpisat antikoncepciu, a az minuly rok sme sa rozhodli ze chceme babo, no a hned to skoncilo zle, takze chcem mat istotu ze sa o mna stara niekto kto nic nezanedba.

dulkagabulka
12. máj 2010

bettynka..aj ty si myslis ze riesis blobsti?? 🙂
vo filmiku,co som dala sem 9.maja si vsimni,ze na žiadnu zenu nikto nekrici a nikto ju nevyzyva,aby sa nadychla, zadrzala dych a talčila...a že AKO to ide i bez toho..no krasa 🙂 ma to len asi 10 minut a je tam viac porodov,aj dvojicky, aj KP...ved uvidis..sice starsia nekvalitnejsia nahravka, ale na inspiraciu dobra..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre