Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

irsina83
autor
25. júl 2010

@suzieqiu ahoj jasne ze mozes 🙂 no tvoj zazitok nic moc, ja malej odstrekujem do flasky 🙂

irsina83
autor
25. júl 2010

@sasettka ahoj moja, neodfuklo nas 😀 celkom sa dalo, aj ked drobci boli zo zaciatku mrzuty tak potom obaja zaspinkali. tusim Martinko mal aj problem sa zobudit na papanie, tak sa mu dobre spinkalo na vzduchu. a moja blsenka krasna najprv protestovala a potom zaspinkala 😀 bolo super...

evi az take kilometre to neboli 😀

irsina83
autor
25. júl 2010

@lalia21 ahooojj ty si tehu??? gratulujeemmmmm 😵 😵 😵 😵

suzieqiu
25. júl 2010

@irsina83 pozrela som si tvoj fotoalbum,mas krasnu dcerku. Mne tiez hrozilo,ze sa mi malinka narodi v 25.tyzdni. Odtekala mi plodova voda,tak ma hospitalizovali v tt a potom ma previezli do novych zamkov. POtom sa to nejakym zazrakom zastavilo,vody som mala dost a dotiahli sme to az do 38.tyzdna. Ukoncili to sekciou pre tachykardiu malinkej. A vam sa ako dari? A kam chodievate kocikovat?

lalia21
25. júl 2010

@irsina83 ahojček ano som a dakujeme 😵 😵 ešte to vieme len kratko-no potichučky sa teškáme-ukludnim sa až ked mi gyn povie že drobček je v uplnom poriadku a srdiečko nam bije 😔 😉 ale to k nemu pôjdem tak o 2,3 tyždne-hlavne aby bolo všetko v poriadku 😔

irsina83
autor
25. júl 2010

@suzieqiu fuha, tiez si to mala vselijake...a co malicka zo srdieckom??? chodievame do kamenaca ;0 ja a aj bettynka sa tam onedlho prestahujeme 😉 ake je gto v movych zamkoch??? mna tem chceli previezt ale nestihli 😅
@lalia21 moja budem na teba mysliet a drzat ti palce 😉

lalia21
25. júl 2010

@irsina83 dakujem krásne 😉

sjuzi
26. júl 2010

Ahojte kočky...

@lalia21 gratulujem k tehuľkovaniu, tak si navzájom držme palce...
Ja som bola u dokiho v 6tom týždni, kedy mi potvrdil tehu, min týždeň mi už bral prvé odbery a potvrdil srdiečko. Ja by som zas tak dlho nevydržala čakať, hlavne po tom minuloročnom MA... by ma asi od nervozity porazilo... Ale to som ja... 😀

sjuzi
26. júl 2010

@irsina83 to máte dobré s Betty, že budete bývať tak pri sebe, super kočky. 😉

sjuzi
26. júl 2010

Čo sa týka kojenia na verejnosti, tie prvé razy sú fakt také nesmelé... 😅 Ja som mala Miška v júni, takže celé leto sa dalo pekne vonku, na lavičke v promenáde, ak bolo chladnejšie, tak som väčšinou kojila v Radničnej cukrárni... tam vnútri v lete sedelo menej ľudí, väčšinou všetci vonku... 😉 A hlavne tam neni nahulené, ako v nejakých kaviarňach a pod... takže to bolo moje miesto... 😀

sjuzi
26. júl 2010

A brávala som si takú väčšiu šatku, aby som sa prípadne necítila nejak moc odhalená, ak som trebárs mala len tielko, alebo tak... 😉

lalia21
26. júl 2010

@sjuzi Dakujem 😉 veru držme si palce-všetko dobre dopadne 😉 ja som sa rozhodla že pôjdem v 7,8tt-ale asi skôr o tie dva tyždne-v tom 7tt-ja asi tiež dlhšie nevydržím 😅 potrebujem počuť od doktora že je všetko tak ako ma 😔

dulkagabulka
26. júl 2010

@lalia21 a od svojho dietatka to nepocujes??? 🙂
to len na odlahcenie..

baby..este su myslim nejake miesta volne na ten kurz ,tak ak by ste chceli,alebo vedeli o niekom kto by chcel...nech sa paci

http://www.klubkvapka.sk/Plavanie_t.aspx

dulkagabulka
26. júl 2010

@lalia21

vieš kedy žena naozaj citi, že je tehotná?

Je to vo chvíli , keď sa TO zmení v TY 🙂 😀

lalia21
26. júl 2010

@dulkagabulka 😉 🙂

irsina83
autor
26. júl 2010

@dulkagabulka ja urcite pojdem s malou na plavanie len cakam na evicku kym jej maly bude mat tri mesiace 😉

irsina83
autor
26. júl 2010

@lalia21 nemas za co 😉
@sjuzi veru, uz sa tesim na kocikovanie 😀

sjuzi
27. júl 2010

@dulkagabulka veru máš pravdu, ja to moje malinké od začiatku volám, ty moje kuriatko... zatiaľ síce len tak v duchu... lebo počas dňa, ako sa starám o prvorodeného, tak si na neho veľmi nespomeniem... až večer, keď ide krpec spať a mám chvíľku pre seba... 😉

bettynka222
28. júl 2010

ahojte 🙂

@irsina83 ale ja som kilometre nachodila - tri hodky pred prechadzkou s tebou 😀

@sjuzi aj to moje je kuriatko 😵 😵 😵 😵

irsina83
autor
31. júl 2010

@bettynka222 😀 😀 😀 a aj po Opoji 😵 😵 😵 😵 ale fakt to sme tak dlho chodili???

dulkagabulka
1. aug 2010

kurz pre tehulky v Kvapke /plavanie, cvicenie, priprava na porod, kojenie, šestonedelie, brusne tance,joga, ukážky z filmov atd atd/zacina 2, augusta 🙂

http://www.klubkvapka.sk/Plavanie_t.aspx

teším sa na vás
GAbika 🙂

bettynka222
5. aug 2010

@irsina83 kedy sme dlho chodili? po opoji moc dlho nie podla mna, ci?

@dulkagabulka no moja, nemohlo byt v kvapke toto vsetko uz pred par mesiacmi? teraz sa uz takzo tam dostanem 😀

ema111
6. aug 2010

Kocky, mam 5 mesacnu dcerku. ak by ste niektora mala zaujem o kupu veci pre babatko,ozvite sa. vecicky su ako nove, najlepsie je pozriet si ich osobne a vybrat si, preto to nechcem fotit a davat na bazar.

irsina83
autor
7. aug 2010

@bettynka222 po tom opoji som pisala za seba 😀 ale ty si spominala ze sme nachodili kilometre 😀 whatever... 😵 ako sa mavate???

bettynka222
9. aug 2010

@irsina83 dobre sa mavame 😵 poucj, nase dieta bolo vcera 8 hodin bez jedla a dnes 10 😕 o ale zas ked on taha jak drak, tak to asi nevadi ze? aj dr povedala ze pribral viac ako mal 😀

irsina83
autor
10. aug 2010

@bettynka222 tak dolezite co povedala dr. ked pribera tak nech si spinka kolko chce. nasa blska spava od 22.00 do 6.30 rano, kolkokrat sa len mrvi na prebalenie, vypije ledva 30ml lebo spi spri tom a potom taha do pol desietej...keby som jej nedala tych 30ml tak jej to ani nevadi, staci ze je prebalena... 😅

bettynka222
10. aug 2010

@irsina83 nasmu staci ze sa vyprdka 😀 ale dnes moc plackal uz...bolo to hrozne ☹

irsina83
autor
10. aug 2010

@bettynka222 ja neviem co to je a aj moja mala strasne plakava ako keby sa nevedela ulozit ci co...a papa nejako malp///ale zatial pribera... myslim si ze aj na taketo babatka vplyva pocasie...je to strasne ako sa meni...

bettynka222
10. aug 2010

@irsina83 no ani nehovor, dnes nejaky nemecky meteorolog vyhlasil,z e nas caka storocie prirodnych katastrof. hned som sa vydesila, ze do akeho sveta som to svoje dieta porodila 😖

irsina83
autor
10. aug 2010

@bettynka222 no veru ale vestica povedala ze to nieje az take zle a ze sa neda predpovedat pocasie na 100 rokov do predu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre