Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

diapozitiv01
9. nov 2009

joj, ja dnes prvy den v praci po vikende takze tazko 😀 . Vcera sme stravili 10 hodin nakupmi v BA, tak sme prisli skoro o osmej vecer domov a poriadne unaveni.
Tiez som nevyspata a caka ma kopa nevyzehleneho pradla, ale to budem robit priebezne pocas tyzdna.
Ked pridem domov, len sa napam a odpocivam..

irsina83
autor
9. nov 2009

tak to ti verim, ze si uplne hotova...aj nakupy vycerpavaju...poznam ten pocit...chod si dnes skor lahnut aby si si odpocinula 😉 ja som nejaka unavena, uklada na na spanok...

diapozitiv01
10. nov 2009

Dobre ranko Trnavcanky,
ako sa mate, dnes rano?
Vcera som stihla aj nieco pozehlit,,, 🙂

tigi
10. nov 2009

ahojte babule 🙂

irsi ty si pekne pospi ak mozes, len pekne oddychuj 🙂

dius ahoj, ja celkom o.k., cakam na mrsulu a nejak furt nic. ale este jej davam trosku casu.

irsina83
autor
10. nov 2009

tigi a aky mas grafik??? bola si na folikulometrii?? dnes som drichmosila do 10....xi, v zivote som tak dlho nespavala...

nataly ty si sikulka, co dodat...

dobre ranko kocky 😉 😉

tigi
10. nov 2009

irsi grafik dnes hlasi 14 DPO a teplotku 37, bola som aj na folikulometrii, folikacik bol krasny, podla grafu ovulka prebehla, aj sme sa teoreticky trafili, len ked som testla 11 DPO test bol cistucky, bez naznaku druhej ciarky, takze cakam co dalej. momentalne nebudem testovat skor, ako v piatok alebo v sobotu, ak mrska dovtedy nedorazi.

kludne oddychuj, dnes na to aj je take pocasie... 😖

irsina83
autor
10. nov 2009

no moja to vyzera slubne 😉 ani mne test hned neukazal. aky test si mala s akou citluvostou? mne v lekarni dali viamed citlivost 10 zevraj ten je naj a ten mi uz vysiel 😉 drzim ti palce, vyzera to slubne 😉

diapozitiv01
10. nov 2009

xixi, tigikk
aj ja som dnes 14 DPO, testik som mala tiez cistucky ako lalia, vcera rano mi klesla teplota o 0,2 stupna na 36,7 a dnes rano bola zase vyssie, vratila sa na 36,9. A dnes poobede prislo nejake tmavohnede spinenie, tak uvidime co sa z toho rozbehne mrska..
Iris to som si pozehlila si tak 1/4 pradla dnes padla dalsia stvrtina.. tak do piatu to stihnem 😀 a zase v sobotu nova varka

irsina83
autor
10. nov 2009

nataly,

ty si normalne sikulka, joj mne by sa nechcelo zehlit kazdy den, co nemusim tak nezehlim 😀 😀 no uvidis ci sa ti to rozbene...a uz snazilkujete?

diapozitiv01
10. nov 2009

tak tento mesiac sme to nechali na nahodu. Ovulku som mala pocas tej hsopitalizacie co som bola 2 tyzdne do zadu. Len sme skusali pred a po...
no uvidime, je tu len taka teoretica moznost, ale to dnesne spinenenie, no uvidme zajtrajsiu teplotu a ci sa rozbehne mrcha nemoc 😀

irsina83
autor
11. nov 2009

nataly ale co som to nevidela v tvojom novom albumiku, gratulujem maminka 😉 velmi sa s tebou tesim a drzim palceeee 😀

diapozitiv01
11. nov 2009

Iris, no no neuponahlajme to...
to spinenie je tam stale mozno je to skor uz jemne krvacanie, tak telo chuda nevie co ma robit 🙂 .
Vcera bol testik ako lalia a dnes slaba ciarka, skusim testnut zase v sobotu...

irsina83
autor
11. nov 2009

moja ja by som ti odporucila duphaston na udrzanie len to je len na predpis. niekedy nevadi ze spinis, moja mamina spinila pri mne aj bratovi. neboj, nebudeme predbiehat ale drzim palce moja. 😉 ked spinis mala by si byt doma a lezat v klude.

diapozitiv01
11. nov 2009

No ja to asi mozem zabalit, teraz som bola na wc a normalne sa mi pustila MS. je to vobec normalne??

irsina83
autor
11. nov 2009

moja neviem, to by som skor povedala ze to bol mikropotrat. nechcem ta strasit moja ale citala som o tom. 😔 a si doma alebo v praci? moja aspon vies ze to ide. poznas tu teoriu o zivotaschopnom plode? deti ktore sa porodia su vlastne tie vyvolene a preto sme taki vynimocni... neboj bude to ok. ja viem asi si sa velmi tesila, vsak?

diapozitiv01
11. nov 2009

no veru este ked bolo take spinenie tak som sa tesila ale uz ako sa to teraz spustilo, tak to je uz asi jasne,,
ale asi zbehnem pre istotu dokymu aj ked si tam vystojim radu ako slak...

irsina83
autor
11. nov 2009

chod radsej moja aby si si bola ista ze co a ako. mas aj nejake bolesti? drzim palce. ale dokymu chod urcite, nemala by si byt len tak a dufam ze niesi v robote ale si doma.

diapozitiv01
11. nov 2009

Iris, akurat cakam u Strbu, je tu vela ludi, vidim to este tak na dve-tri hodiny...
a bola som v robote, ale isla som domov, hodit sprsku a utekala som k dokymu..

tigi
11. nov 2009

dius tak to sme na tom tak nejak podobne s dlzkou LF. mne dnes klesla teplota, takze uz nebudem testovat, myslim, ze mrcha je za dverami. drzim palce dnes u dokina. 😉

lilusic
11. nov 2009

ahoj dia

prosim ta dnes com si merala rano cukor kym som sa nadavkovala inzulinom a mala som 7,7.

A potom som si dala inzulin a najedla som sa po jedle po dvoch hodinach som mala 11,3 je to normalne.

moze to bit od toho ,ze som doma a mam malo pohybu?

prosim ta ten graf na teplotku sa ako robi?

irsina83
autor
11. nov 2009

nataly daj vediet ako si dopadla....som zvedava co ti povedal dr.

tigi
11. nov 2009

lilusic mas na mysli meranie bazalnej teplotky? ak hej, velmi dobre je to vysvetlene tu http://merenibt.xf.cz/index2.html , pripadne ja si tiez meriam BT, rada poradim ak budem vediet. 🙂

irsina83
autor
11. nov 2009

ahoj tigi ako sa ti dari???

diapozitiv01
11. nov 2009

ahojte,
ja uz som tak hodinku doma, vsetko sa uvidi az zajtra, zobral mi krv, zatial na ultrazvuku nic nevidel, ze je este skoro. tak uvidime zajtra..

irsina83
autor
11. nov 2009

a este krvacas? ako sa citis moja? drzim ti palce 😉

zuzikambo
11. nov 2009

Čaute babuľky, ja som tiež z Trnavy a momentálne sa síce s manželom nesnažíme o mimčo, ale dúfam že už čoskoro,sa začneme.Svadbu sme mali len pred mesiacom a o mesiac dostaneme byteček, takže všetko vychádza tak ako má, už len úspešne zbakalárovať a otehotnieť.
Keby to bolo na mne už od nového roka pracujeme na malinkom ale manžel ma prehovoril a budeme musieť počkať kým nespravím skúšky 🙂
Som rada, že tu vznikla takáto téma, a dúfam že sa s niektorou z vás potom aj osobne stretnem. Zatiaľ vám držím palce 🙂 😉

diapozitiv01
11. nov 2009

Iris este stale, normalne sa to podoba na mrsku,,
tak uvidime,, ale sanca je tam naozaj minimalna.

Tigi, ja som mala minuly mesiac 9 dnovu poovulacnu fazu, teraz mi to vyslo na 15, uz ako som preskocila 12 sa mi to nezdalo. Ja mavam ovulku dost neskoro tento mesiac ukazovala na 21 den a minuly na 24.

Lilus, no 11,3 po jedle je trosku vyssie ale nie je to nic extra vysoke. Si len na zaciatku a ucis sa ako telo reaguje.
Urcite zavisi aj od pohybu. Ale na mna to moc neucinkuje.. Spravidla plati mat glycku do 10 po 2 hodinach..
ANi tu rannu si nemala moc vysoku, ja som sa zobudila so 8,8 (takze musim upravit bazal)
A kolko jednotiek si pichas, rozpis na jedla plus dlhodoby.

irsina83
autor
11. nov 2009

nataly,

pockame do zajtra, nech to dopadne akokolvek tak aspon vies ze telo funguje spravnym smerom. drzim palce 😉 a nehovoril ti nic na to krvacanie?

Zuzikambo vitaj a srdecne gratulujeme k svadbicke aj bytiku 😉 no ked bude vsetko ok tak ja budem promovat s bruskom 😀 nejak to uz zvladnem 😉 mas aj svadobne foto na mojejsvadbe?

janka911
11. nov 2009

Ahojte dievčatá.Tak dnes som tu prvý krát. My sa s priatelom snažíme už vyše pol roka a stále nič. Už som s toho poriadne zúfala.Lekár mi povedal,že som v poriadku ale neviem čo priteľ.Akému lekárovi má ísť on??
Ďakujem

diapozitiv01
11. nov 2009

Krvacanie ze nie je az take silne, ak sa nezosilni a bude test pozit tak nasadi duphaston. ak nebude pozit tak to bola nejaka sranda,, kedze moj testik si dnes rano videla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre