Trnavčanky snažilky šup sem

irsina83
7. okt 2009

Ahojte babule,
Chcem zalozit temu iba pre trnavcany a okolie aby sme sa vedeli podelit o nase starosti a radosti, popripade hodit niekedy stretko...o nasich liecbach a dufam, ze coskoro aj babatkach 😉
Tak rychlo sup sem 😀

aduskatt
24. mar 2011

@irsina83 pravda, da sa aj s PCO🙂)

janka11285
24. mar 2011

@zuzulatko nastastie mam teraz vela prace s diplomovkou, tak snad trosku zabudnem na prilisne chcenie babatka a preto sa to uz podari 🙂 😀

irsina83
autor
24. mar 2011

@janka11285 myslis ze si to bude pamatat??? ja chodim Vargovi do PN. janka hlavne nebud smutna lebo strasne vela robi aj psychika 😉

irsina83
autor
24. mar 2011

@janka11285 ja som otehu tak ze som pisala diplomovku a nemala som cas zamyslat sa nad PCO a tym ze sa nam nedari...zameraj sa na partnera a sprav si z neho babo, rozmaznavaj ho a uzivaj si ho 😉

janka11285
24. mar 2011

@irsina83 tento mesiac by som chcela zbehnut za doktorom, snad nieco poradi alebo vymysli 🙂 a s priatelom sa asi budeme rozmaznavat navzajom a viac sa sebe venovat, ked uz konecne prisla jar 🙂 , pojdeme niekam do prirody a trochu zabudneme na prilisne chcenie 🙂

zuzulatko
4. apr 2011

@janka11285 potom daj vedeť 🙂 ;)

janka11285
18. apr 2011

@zuzulatko @irsina83 ahojte dievcata, tak tento mesiac som sa tomu doktorovi nedostala. bola som vyse tyzdna chora a mala som vela prace s diplomovkou. a vysledkom tohto narocneho mesiaca su // na tehotenskom teste. 🙂 strasne som stastna. 🙂 🙂 🙂

dulkagabulka
18. apr 2011

@janka11285 jeeej...blahoželam 😀 😀 😀

janka11285
18. apr 2011

@dulkagabulka dakujem,stale nemozem akosi uverit 🙂

dulkagabulka
18. apr 2011

@janka11285
v sobotu to bolo 24 rokov, čo som sa ja dozvedela prvykrat ze som tehotna..tiez som tomu nemohla uverit 🙂)

janka11285
18. apr 2011

@dulkagabulka je to uplne krasny pocit, teraz uz len pevne verit, ze vsetko dotiahneme do stastneho konca 🙂

dulkagabulka
18. apr 2011

@janka11285 budem ti držat palce 😀

irsina83
autor
18. apr 2011

@janka11285 tesim sa a gratulujeemmm, mne sa to stalo uplne rovnako, pisala som diplomovku a bolo to 😀

janka11285
18. apr 2011

@irsina83 dakujem a este ze existuju tie diplomovky 😀 😀

majcaalexko
18. apr 2011

Ahojte mozem sa spýtať ako je to teraz s personálom v Trnavskej nemocnici ?

dulkagabulka
18. apr 2011

@majcaalexko skusenost s "mojimi" mamičkami mam take, že ak niečo chceli a urobili si plan, dali ho podpisat primarom gynekologie a novorodenckeho, personal sa snazil vyhoviet..
čo sa tyka novorodeneckeho, tak som bola pri porode, kde bolo dietatko koža na kožu 2 hodiny pri porode- bolo to nadherne a personal bol velmi ustretovy...
vsetko vsak treba dopredu zabezpečit

majcaalexko
18. apr 2011

a este by som sa chcela spytat ze co si mam vlastne zobrat do porodnice lebo kazdy mi povedal nieco ine ... tak teraz mam s toho dilemu

dulkagabulka
19. apr 2011

@janka11285 ak chces, pridi, bude to velmi inspirativne

http://pekneporody.fcela.sk/registracia.html

janka11285
19. apr 2011

@dulkagabulka dakujem 😉

kapika
28. apr 2011

@aduskatt ahoj, dlhsie som sa tu nezjavila, oki, diky moc za radu, zajtra sa akurat chystam k dr. tak uvidim, co nove navrhne...🙂

kapika
28. apr 2011

@irsina83 ahojcek! sice po dlhsom case, ale aj tak diky moc, no oki, super, hadam sa aj mne coskoro zadari ako tebe...🙂 pozrem odporucane temy, budem mat konecne cas na to...tiez sa akurat sa zajtra chystam k dr. tak uvidim, co nove...som zvedava kam sa to pohne...casovo je to strasna cakacka...2 mesiace som brala lieky na znizenie prolaktinu, tak som zvedava, co je dalsi krok...hm...pa

zuzulatko
8. máj 2011

@janka11285 Ahoj, dlho som tu nebola, ani nestíham ....ale naozaj Ti GRATULUJEM!!! 🙂 potešila si ma

odrik
8. máj 2011

Ahote Trnavcanky, rada sa k Vam pridam ako Trnavcanka. Janke srdecne blahozelam, drzim palce!!!

janka11285
8. máj 2011

@zuzulatko no Zuzka bohuzial to uz nie je pravda, minuly piatok som potratila 😢 😢 😢 takze snazilkujeme od znova

odrik
8. máj 2011

@janka11285
Janka moja, viem, co prezivas! Ja som vcera prisla o 9.tyzdnove dietatko. Je to zamlknuty potrat. A tak ma zajtra caka tazky den! Co narobime! Zivot ma niekedy aj takuto tvar! Drzim vsetky palce pri dalsom snazeni a uz len USPESNE tehotnosti! A tak to aj bude!!! Ozdrav telicko aj dusicku!!!

janka11285
8. máj 2011

@odrik tak to mi je velmi luto, je to naozaj tazke, nieje den kedy by som na to nemyslela. tak nam prajem obom aby nam nasi anjelikovia poslali krasne zdrave deticky a mohli sme sa z dalsieho tehulkovania tesit az do uspesneho konca. drz sa a vela sil!!!budem drzat palceky

odrik
8. máj 2011

@janka11285
Janka, ja uz bohuzial mam trosku moc rokov (38) na nejake dlhe snazenie sa, ale este raz sa asi posnazime. Mam to predsa len od Teba lahsie, kedze uz jedno dietatko zdrave mam. Musi to byt neskutocne tazke pri ocakavani prveho babatka. Tak moj obdiv!!! Myslim na Teba!

janka11285
9. máj 2011

@odrik dakujem 🙂 budem aj ja drzat palce aby sa to podarilo co najskor a bolo do roka aj druhe zdrave dietatko 🙂

odrik
9. máj 2011

@janka11285
Tak budeme "spolumysliet" silnoooo! A bude to uz len dobre!!!!!! Pa

odrik
13. máj 2011

@janka11285
Tak ahoj. Uz som doma po tej nestastnej kyretazi. Aj ja uz mam tam hore anjelika. Teraz nas budu ochranovat! Verim tomu! Snazim sa drzat! Liecim si dusicku. Myslela som na Teba, ako sa mas. Moc Ta pozdravujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre