• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

29. novembra 2016 
@tasnim gratulujem:slight_smile: dufam, ze ste zdravi...a co sa ti narodilo?
6. nov 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 mozme sa stretnut vo Waterfold Farm v Bury, je to pri dialnici, je to restauracia aj s miestom na hranie pre deti zadarmo:slight_smile: tu je web http://www.waterfoldfarmpub.co.uk/, bola som tam na narodeninovej oslave a bolo super...
tak sa mozme dohodnut na 19.11 medzi 10.30 a 11.00...ako budeme stihat...:slight_smile:tesiiim x
6. nov 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka dakujeme ;) tentokrat mame chlapceka
7. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka ok dohodnute...ak by sa nahodou nieco pritrafilo, co dufam, ze nie, tak si dame vediet...my budeme mat taky khaki kocarik...keby tam nahodou bolo vela ludi :slight_smile: aj ja sa tesiim
7. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 Babulka, musim to zajtra zrusit, lebo calvinko mi ochorel, ma hrozny kasel a sopliky...by ma velmi mrzelo, keby potom ochorel aj tvoj maly...mozme to ale presunut na dalsi piatok 26.11 v taky isty cas aj miesto:slight_smile: co povies? dufam, ze dovtedy uz bude maly fit:slight_smile: tesim sa xxx papa xxx
18. nov 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka Jaj chudatenko, tak skore uzdravenie prajem...nas Danulo sa este nespamatal zo zmeny prostredia a nevydrzi mi uz ani v autosedacke sam...a doteraz mu to nerobilo problem.tak dufam ze sa do toho piatku 26teho zaklimatizujeme a vy sa vyzdraviete :slight_smile: tesim sa papa
18. nov 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, urcite sa do piatku zaklimatizujete...inak ja som s tym mala vzdy problem, ked som sa vratila do uk...mi to vzdy tak tyzden trvalo, kym som si zvykla...inak my sme ochoreli vsetci, tak mame lenosivy vikend... :slight_smile: :slight_smile: sa tesim na piatok, pride este jedna slovenka co poznam...a druha ma malu vtedy v skolke, tak nedojde:frowning2:((( pekny zvysok vikendu:slight_smile: papa xxx
21. nov 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka plati zajtra to nase stretko? uz ste zdravi? tak ja tam zajtra teda pridem... keby nahodou nemozete, daj mi ked tak este vediet :slight_smile:
25. nov 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 mozme, o chvilku vyrazame:slight_smile: xxx
26. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stretli ste sa nakoniec? :slight_smile: planuju sa dalsie stretka? aj my by sme sa pridali, aj ked teraz v tom snehu asi nie ;)
1. dec 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stretli ste sa nakoniec? :slight_smile: planuju sa dalsie stretka? aj my by sme sa pridali, aj ked teraz v tom snehu asi nie ;)
1. dec 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
planuju sa dalsie stretka??
my by sme sa tiez radi pridali,dajte vediet.
moja sophia uz pomali zabuda na slovencinu :frowning2: ,po slovensky rozumie ale po anglicky je jej lahsie komunikovat....

5. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim; @marika82: Ahojky, ano stretli sme sa :slight_smile: a chceli by sme zopakovat stretko este niekedy pred vianocami, a budeme radi, ak nas bude co najviac :slight_smile:
@kattkarinka ahojky, ako bolo na dovolenke? dufam, ze dobre :slight_smile: dame sa do zorganizovania dalsej stretavky? myslim, ze by nas uz mohlo byt viac :slight_smile: tesime sa xxx
6. dec 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte vediet,kedy bude dalsie stretko,cez tyzden robim este do 17ho,potom mame holiday a vykendy mam volne stale .
6. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 ahojkaj, doma bolo super, len sa este stale aklimatizujem...kedy mas cas? mozme sa stretnut v piatok, ak by si chcela...dufam, ze uz dovtedy nejako meganenasnezi...bolo by super, keby nas bolo viac...:slight_smile: tesiiim sa xxx
@tasnim @marika82 mozme si dohodnut stretko aj pred vianocami...marika ak robis do 17...mohli by sme sa stretnut v sobotu 18.12 :slight_smile: co ty na to?
7. dec 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte... a o kolkej by to bolo v tu sobotu? a kde? ;)
@kattkarinka cafte... a o kolkej by to bolo v tu sobotu? a kde? ;)
16. dec 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim babulka, ja urcite nemozem v sobotu, lebo som nachladnuta a calvin tak isto:frowning2:((( snad az cez vianoce alebo po....minule sme sa stretli znova v piatok, boli sme styri slovenky a 8 detureniec:slight_smile: bolo super:slight_smile: dufam, ze nabuduce to uz bude stretko aj s tebou:slight_smile: xxx dufam, ze mallinky dobre spinka a starsia sestricka sa onho pekne stara:slight_smile: xxx
16. dec 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka waw tak sa to rozrasta ;)
dakujeme maly spinka dobre, len najprv stale musi urobit riadny cirkus pred spanim ;) Zarka braceka len by bozkavala chvalabohu ;)
tak vam prajeme skore uzdravenie..to bude asi tym pocasim ;(
16. dec 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, my byvame pol hodku od Manchestru :dizzy_face:
16. dec 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, tak teda v sobotu sa nic nekona? :( tak keby ste planovali nieco medzi vianocami, dajte vediet, radi sa zucasnime...
@kattkarinka...juuj to je smola, ze mate bacila...nas to zatial obchadza...tuk tuk na drevo...skore uzdravenie vam zelam...papa
16. dec 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
konecne mame holiday,hurra,tesime sa :slight_smile:
teraz uz denne tu mozem chodit,nielen raz za tyzdna,takze tu budem more often,pokial mame holiday....
keby ze sa planuje stretko pred alebo medzi vianocami,dajte vediet...
19. dec 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka ahojky,ako sa mate?prave citam ze ste chceli zorganizovat dalsie stretko v sobotu. a ze si nachladnuta a aj maly je chorucky,skore uzdravenie vam prajeme.
19. dec 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 ahojky ,
kde presne byvate?
my blizko ku centru manchestra.aj ja mam 4 rocnu dcerku Sophia Biancu.mohli by sme sa stretnut,ked chces,deticky by sa mohli skamatatit.
19. dec 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach to je zima!!!!!!!!
chceli sme zajst na postu zo Sophiou ale po hodinu cakania na bus sme sa vratili domov,zamrznute....mame vonku
-10'C
20. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marika suhlasim nam zamrzli dvere na konzervatoriu. A tiez sme dnes s mojim malym (5r) cakali na autobus do skoly skoro 30 min (kedze autobus meskal :unamused: :unamused: no strasne) chudacik az sa rozplakal jak mu bolo zima. Uz sa dlho nepamatam na taku zimu :unamused:
20. dec 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 ahoj marika aj my byvame blizko k centru..fallowfield..poznas? kde sa vy nachadzate?
20. dec 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattkarinka ako sa citite? dufam, ze uz je to lepsie...
20. dec 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim ahoj tasnim,my byvame v arei monsall,centrum mame na 5min busom,ked chces mozme sa stretnut v centre dakedy.daj vediet
20. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val223 ahojky,tvoj maly este ma skolu?moja Sophia uz skoncila 17ho,v piatok a az 5ho januara sa ma vratit.
mame poriadnu zimu,ja som tu uz 5rokov ale taku zimu sme tu este nemali v Manchestri
20. dec 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 - len Sasenka nerozprava po Slovensky, iba po nemecky, my inak zijeme v Nemecku... Byvame 30 mil od Manchestru.
20. dec 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 nooooo pisala si ze byvate pol hodku od manchestra....nevadi
20. dec 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok