UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

kattkarinka
21. jan 2011

Ano uz je dohodnute aj s ostatnymi x vidime sa o dvanastej x tesiiiim x

marika82
22. jan 2011

ahojte,
takze dnes o 12tej.tesime sa 🙂

marika82
22. jan 2011

ahojky,
my tam tiez budeme cas oukej 😉
see u soon

marika82
22. jan 2011

ahojte,
stretko bolo super,tesim sa ze som mohla zajst,uz sa neviem dockat kedy bude dalsie 😉
pekny vecer

miska2402
22. jan 2011

ahojte maminy,
som to nova...dufam ze vam stretnutie vyslo, kedy planujete dalsie?

zabicka27
22. jan 2011

Maminky, dakujem za prijemne straveny dnik a tesim sa na dalsie stretka ;) pekny vecer vsetkym...

@miska2402 Vitaj medzi nami... stretko vyslo super, dakujeme... dalsie planujeme asi tak o mesiac...dufam, ze sa pridas 🙂 ... odkial si?

miska2402
22. jan 2011

dakujem, pridam sa...byvam v rochdale

marika82
22. jan 2011

@miska2402
vitaj na tejto stranke
🙂

miska2402
22. jan 2011

dakujem 🙂

katusiacik
22. jan 2011

Ahojky maminky,
takže ja som uplne vytešená ešte teraz, manželikovi som musela všetko porozprávať 🙂 citila som sa viacej než príjemne.. aj ja už sa teším na dalšie stretko 🙂 dufam, že moj maly Martinko bude ako dnes (aspoň) ak nie lepší 🙂

@miska2402 vitaj aj na teba sa už tešíme 🙂 kolko maš detičiek?

@zabicka27 zaspal Danielko cestou domkov? dufam, že ano a že si si trošku oddychla 🙂

@marika82 Matinko už sa na teba teší aj nabudúce 🙂 a este aby som nezabudla .. Donutsy su super 🙂 dakujeme mňááám

no všetky mamičky ste zlatučké a veľmi sa teším, že som vás spoznala 🙂
papa

miska2402
22. jan 2011

Dakujem aj ja sa uz tesim...
mam 2 deti, syn ma uz 12 rokov a dcerka ma 14 mesiacov. vola sa Lilly.

zabicka27
23. jan 2011

@katusiacik zaspal behom chvilky dakujeme...bol velmi unaveny a preto taky zly...a co Martinko? spinkal az do konca? Je velmi zlatucky 🙂 ozik dlho ste este sedeli?

marika82
23. jan 2011

@katusiacik
aj ja sa na vas tesim aj nabuduce,maly je velmi zlatucky 🙂

marika82
23. jan 2011

velmi sa tesim ze som stretla slovenske maminky z detickami,uz sa necitim tak sama v tomto velkom svete 🙂

katusiacik
23. jan 2011

@zabicka27 ja ani veru neviem ze ako dlho sme este boli. mozno hodinku alebo trosku viacej... 🙂 rychlo to letelo.. ale viem ze drobček sa zobudil hned ako som dojedla 🙂 no zlaty, nechal maminku sa napapkať 😉 aj my sa tesíme nabuduce, Danulko je krasny okáň... ja dufam, ze nabuduce bude Danko lepši a dufam, ze Martinko aspoň taký ako teraz..

zabicka27
25. jan 2011

@katusiacik teda to je zlate dietatko, necha maminku v klude napapat...to ten nas Danulo veru nenecha 🙂 A ozaj, boli ste u toho doktora, je vsetko v poriadku? Verim, ze ano... My mame za sebou prvu skusobnu hodinku v skolke a zatial to slo dobre, kedze mamina bola stale na dohlad... ale uvidime zajtra...to uz tam Danulo ostane na hodinku sam...

katusiacik
26. jan 2011

@zabicka27 ahojky, do nemocnice ideme v pondelok na buduci tyzden, dufam ze to dobre dopadne 🙂 tak drzim palce nech Danulko v skolke ppslucha, respektive neplacka 🙂 aj moja sestrenica mala maleho chlapceka a ked bol v takom veku ako tvoj len mamina a nikto iny, a preslo ho to... len neviem ti povedat kedy... to bude len vek 🙂 tak nech moc neplacka drobcek🙂

miska2402
26. jan 2011

ahojte, kde byvate - je tu niekto z rochdale?
@zabicka27 ako bolo v skolke? Lilly zacala chodit v septembri, prvy tyzden plakala a potom to preslo, teraz ma 14 mesiacov a chodi velmi rada, bez problemov a bez slziciek.

zabicka27
26. jan 2011

@katusiacik tak budeme na vas v pondelok mysliet. urcite to dopadne dobre 🙂 ja si tiez myslim, ze to je len vekom, len dufam, ze to nebude trvat az do puberty 🙂
@miska2402 dakujem, celkom to v skolke uslo...Danulo plakal vraj len chvilu, potom mu dali kolacik a uz bolo dobre, iba bol trosku taky smutny a museli sa mu neustale venovat...zajtra ideme na 2 hodiny, tak som zvedava. Jeej tak to je super, ze Lilly tak rada chodi do skolky, dufam, ze aj nas drobec si tam tak zvykne. A ako casto chodi mala do skolky? a ty zatial pracujes? ja mam zacat v praci buduci stvrtok...idem na 2 dni, tak sa bojim, ci to aj ja zvladnem, hlavne psychicky :(

kattkarinka
26. jan 2011

@marika82 @zabicka27 @katusiacik @tasnim @miska2402
boze, baby, bolo super, nechce sa mi verit, ze sme tam boli pat hodin, ubehlo to ako voda🙂 marika, dakujeme za doughnutiky, boli vyborne🙂 mata mi hovorila, ze sophia ani nechcela ist domeno?
zabicka, no to je super, ze danko si takto dobre zvyka🙂 len tak dalej...je to predsa len velka zmena pre dietatko🙂 aj moj calvin bol na mna strasne naviazany, hlavne preto, ze som ho kojila🙂
katusiacik tvoj martinko bol uplne super, aj sa nechal popestovat v marikinom naruci aj si pospinkal, ukazkove dieta🙂 tiez drzim palce v nemocnici...
miska, ja byvam pri rochdale, tak severne🙂 super, ak sa k nam pridas🙂
mohli by sme sa nabuduce stretnut o tom istom case 19.2. ak to bude kazdemu vyhovovat, ak nie, kludne to mozme presunut na dalsi vikend🙂
calvinko mi uz spinka a aj ja sa uz chystam do spisa, tak kazdemu prajem dobru nocku a pekny dnik zajtra🙂 xxx

zabicka27
26. jan 2011

kattkarinka my zatial mame volno 19.2. tak predbezne potvrdzujeme ucast 🙂
pekny zvysok tyzdna aj vam 🙂

tasnim
27. jan 2011

som rada, ze ste mali super stretko..tisko zavidim ;)
dalsie stretko az o mesiac?? tak dlho? hehe

katusiacik
27. jan 2011

no aj u nas si myslim ze 19. 2. nie je zatial nic na plane... takze sa dufam, uvidime 🙂

hanullinek
27. jan 2011

Ahojky,
omlouvám se, že jsem vám tady vpadla, ale jsem z Reddishe u Stockportu. Mám 17. měsíčního chlapečka Kevinka a hledám nějaké maminky na seznámení 🙂
Tak kdybyste měla některá zájem tak se ozvěte 🙂 budu ráda..

marika82
27. jan 2011

ahojky,
prave pozeram half term v mojej a v Sophinkynej skole a my koncime 18.2 takze toho 19ho nam je super.idemeeeee 😉
uz sa na vas tesim.
pekny zvysok dna vam vsetkym prajem
ps.:kocky sisky mozu byt zase???? 😉

marika82
27. jan 2011

@hanullinek
vitaj medzi nami
🙂

tasnim
28. jan 2011

@hanullinek vitaj ;) ja byvam vo fallowfield..to je blizko rusholme...

hanullinek
28. jan 2011

@tasnim
to není tak daleko 🙂

hanullinek
28. jan 2011

Jinak koukám, že asi všechny jste už dali děti do školky.. malý má 17 měsíců, ale chceme aby šel do školky až v těch 3 letech..
Jak často pořádáte střetnutí? Moc maminek tady neznám.. ☹

tasnim
28. jan 2011

@hanullinek moja dcerka ma 17 mesiacov a tiez nechodi este do skolky ;) ... ani do sure start... ups ..;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre