UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

marika82
1. mar 2011

@zabicka27
do teho traffordu skor planujeme ist v sobotu,vies my uz chodime do skoly,do robotky cez tyzden,ja az o 4ej koncim.....ale kebyze mas casu v sobotku tak ja som za,dufam uz nic mi do toho nepride
dobru nocku

tasnim
2. mar 2011

@marika82 dakujeme..no zvrackala len raz vdaka bohu...teplotu mala este aj vcera vecer aj dnes rano bola trochu horuca, ale uz beha ;) aj papka ;)
hmm sobota play land.. ohh zase tam bude natrieskane ;)) no uvidime, ako budeme stihat dookola veci ;)
@zabicka27 dakujeme

tasnim
2. mar 2011

takze odskusali sme vsetky play centra... teda tie ktore sme spominali..boli sme:
v trafforde
blizko traffordu - play land
chorlton
ashton..dufam som spomenula vsetky a zhodnotenie?
trafford - pekne, velke..len jedna skoda, ze sa tam neda posediet pri kavicke..
play land : pekne, cez vikend natrieskane (ale to asi ako vsade)
chorlton..pekne..celkom velke..rozdelene na 2 casti pre mensie deticky a pre vacsie..
ashton.. no tam nas stopli hned pri dverach, prisli sme totiz 45 min pred zaverecnou.. takze ked chceme prist musime prist hodinu a pol pred uzatvorenim...akoze tento pristup sa mi moc nepacil..ved my budeme uskodeni, ze sa pohrajeme len tak kratko...aj do chorltonu sme prisli 45 min pred uzatvorenim, upozornila nas na to, ale v pohode nas pustila dnu...
vysledok: manzelovi sa najviac pacil ten chorlton ...ja sa rozhodujem medzi chorltonom a play landom pri trafforde ;))

zabicka27
2. mar 2011

@marika82 ahojky, ja som zabudla, ze uz chodite do robotky 🙂 no a v sobotu som tam este nebola, ale mozno sa pridame...urcite tam bude natresk, raz sme tam boli v nedelu a nemali sme kde sediet... ale ak ide clovek skor ako o druhej, myslim, ze sa to bude dat zvladnut...
@tasnim ja sa prave na buduci tyzden chystam omrknut ten chorlton... tak som zvedava... ja chodievam aj so segrou casto do toho land of play v trafford parku, to je kusocek od nas, tak keby ste sa tam zase niekedy na buduce vybrali dajte vediet...my vacsinou chodievame cez tyzden okolo jednej, druhej lebo tam nebyva tolko ludi...dokonca si mozme vybrat, kde chceme sediet ;)

Dobru noc vsetkym 🙂 nam prave dnes oznamili, ze nam este peeeekne dlho dlho nepojde internet :( nejaky premudreli robotnici nam minuly stvrtok niekde v zemi presekli kabel a ze to trva, kym sa polozi novy...tak sme bez internetu, bez telefonu a bez televizie ;) super... esteze existuju tie mobilne nety inak sme uplne odrezani od sveta :(

tasnim
3. mar 2011

@zabicka27 tak to je super..dajte vediet aj vy kedy sa chystate do chorlton, alebo tam k traffordu... keby sme boli free tak by sme sa pridali..teda ja s detmi...samej sa mi moc nechce chodit ...

hanullinek
3. mar 2011

Ahojek všem 😉

Tak už se z té nemoci pomalinku dostáváme.. Akorát mě štve, že je venku zrovna tenhle týden tak hezky a my musíme sedět doma ☹
Doufám tasim, že je Zarince už taky lépe? Mariko a co malá, nožka už je úplně v pořádku?

Zatím papa, doufám, že budeme mít i sluníčkový víkend tak si ho hezky užijte !!

hanullinek
3. mar 2011

Hledám někoho na doučování angličtiny, nevíte o někom nebo nemáte některá zájem mi trochu pomoct? 😀

miska2402
3. mar 2011

ahojte 🙂
tak uz sme naspat zo slovenska, ake bolo stretko?

marika82
4. mar 2011

dnes mi volali do roboty ze mam ist pre sophinku,ma horucku a vracka ☹
boze moj,to stale sa nieco deje......jej ucitelka mi povedala ze zopar deti v jej triede ma take iste priznaky,za maju ten bug,tu crevnu virozu......
takze sme dnes doma......zase

hanullinek
4. mar 2011

@marika82 Jejda, tak hlavně ať se Sophinka brzy uzdraví. My jsme taky ještě pořád marodicí ☹

tasnim
4. mar 2011

@marika82 no presne to mame aj my ;( vdaka bohu zvracala len raz..ale horucka on and off.... uz mi tak schudla, co nic nechce papat, ze sa mi plakat chce...
dufam sofinka sa da skoro do poriadku....

marika82
5. mar 2011

@tasnim
vcera bola cely den mala Sophinka taka malatna,skusala papat ale vela toho nepapala pretoze jej bolo stale na vrackanie...a horucka raz hore raz dole,presne tak....dala som jej paracetamol....dnes je jej trosku lepsie uz aj papa mi ale za to paracetamol jej este davam...tak uvidime ako sa bude citit do vecera...dufam v pondelok do skoly mi uz pojde......

skore uzdravenie aj tvojej malicke

pekny vykend vam prajeme

marika82
5. mar 2011

@hanullinek
och aj vy ste chorucki......skore uzdravenie vam prajeme....to asi od pocasiiii.....raz oteplenie potom zima...ale prijemne to urcite nie je.....opatrujte sa

pekny vykend vam prajeme

marika82
5. mar 2011

@miska2402
ahojky,
welcome back!!!!
ako bolo na dovolenke na slovensku?dufam uzili ste si to.

stretko bolo super,stale je nas viac a viac co je dobreeeee 🙂

pekny vykend vam prajeme

tasnim
5. mar 2011

@marika82 no my este stale nepapame .. pijeme len trochu a to uz od utorka ;( dnes mi este aj hnackovat zacala ;(((
tak dufam, ze sofijke bude lepsie skoro...chuderka mala stale na vikend je chorucka ,,,

marika82
5. mar 2011

@zabicka27
tak ako?internet vam uz opravili?my sme tiez uz par krat mali problemy,mame pevnu linku spolu z netom od talk talk....no a naposledy ked sme mali ''vypadok'' trvalo im to 2 a pol tyzdne opravit......bolo hrozne.....

pekny vykend vam prajeme 🙂

marika82
5. mar 2011

pekny vykend prajeme kazdemu 🙂

marika82
5. mar 2011

@tasnim
noo ani mi nespominaj,uz sa citim trapne a aj hambim sa trosku pretoze aj minuly tyzden zo stretka v paly centri nic nebolo a ani dnes z toho nic nebude.....ja uz radsej dopredu nic neplanujem.....nikdy neviem co ma caka cez vykend....... ☹

a spominala si ze si mala odniest moc malej na vysetrenie,vysledky uz mate?ked sa malinka neciti dobre radsej ju zober naspet k lekarovi

tasnim
5. mar 2011

@marika82 neniesli sme moc..jej sa neda zachytit kedze este ma plienku ;( no chcem ist dnes vecer, lebo manzel pracuje do 8pm, tak uvidime, ako bude pokracovat..a ked tak ideme do a&e ;(

val223
5. mar 2011

Ahojte babenky, jak sa to tu pekne rozpisalo 🙂 🙂 My sme dnes boli v Liverpoole na letisku (mamina sa vracala domov) vzdy ma na novo uzasne kolko Slovakov to je - no uplne cela kopa na letisku jaky sme tu poschovavani 🙂 😉 to myslim v dobrom.

Inak Marika aj my sme mali ten bug .... uz aspon 2 rok je do okola v skole - ja si myslim ze je to tym ze detom vobec nekontroluju ci si umyvaju ruky po WC, ja poznam kopu deti co si vobec neumyvaju ruky 😒 ale asi na to ucitelky nemaju cas pri tolkych detoch - my sme ten bug mali uz asi dvakrat - sice bez velikeho zvracania no so znacnymi hnackami 😒 😒

Prajem krasny vikend - i kedpocasie sa dost zhorsilo - dufam ze uz coskoro bude pekne 😉

PaPa

katusiacik
5. mar 2011

@marika82
ahojky, ako sa mame? noo ake kedy 🙂 dakedy lepsie dakedy sme nervozi skoro cely dnik.. noo ale co uz narobime.. aj tak ho lubkame.. :DDD
si mi pisala vtedy ci by sme nesli, ale jednak som si to neskoro precitala a jednak by som asi nesla lebo drobec bol akysi mimoriadne zlotný..

a vy ako sa mate? ja som si myslela ze uz aj nam idu zubky, lebo vsetko kuse, dokonca aj cumel uz nechce ani chvilu cumlat, iba ho okusuje a vybera s pusinky a okukáva, ze co to je za čudo chichi...

nemame nahodou uz termin dalsieho stretka marcoveho? aj my posielame malej božteky a martinko posiela aj maličky reviček :DDD

cmuky cmuk

katusiacik
5. mar 2011

@hanullinek ak niekoho najdes daj vediet ja by som sa pridala :DDD moja anglictina tiez nie je ziadna slava..

katusiacik
5. mar 2011

@marika82 a teraz tu citam ze ste chorí :( juuuj to je hrozné... ja dufam, ze my tak skoro nebudeme bo keby ten moj maly zazrak este viacej plackal tak by nas uz asi odviezli niekam .. chichi.. nooo a to ste iba na paracetamoliku?

katusiacik
5. mar 2011

a este ma napadlo, ze nas maly sa trosku zacal viacej snazit prevracat, teda ked sa mu ovšem chce 🙂 lenivcovi, musim ho motivovat hrkalkou a potom sa prevrati aj na bruško ale veru ide mu to pomaly a začal nam vydavať všeliake zvuky nove a take že vavava a mememe a občas aj mamama 🙂 nooo to som sa chcela s vami podelit o to.. tak teda pekny zvyšok vikendu prajem všetkym..

miska2402
6. mar 2011

@marika82 dakujem dolo super len hrozna zima!!!!
ako sa mate? dufam ze uz je sophinke lepsie.

marika82
6. mar 2011

ahojte,
my sme v noci zase nespinkali......mala mi vracala,mala hnacky.....a teraz mam plno na pranie.....som unavena
esteze mam marcela doma,uvari obedik,je to velka pomoc pre mna.....och a zajtra do robotky......

pekny dnik kazdemu

hanullinek
7. mar 2011

Co to tady krouží za nemoci :(
My jsme taky ještě pořád nemocní :( Já už jsem teda na tom lépe ale malému se k tomu přidal ještě kašlík, ale naštěstí nemá teploty a pořád tady vesele pobíhá.

Tak ať Sophinka co nejdříve uzdraví! Je to na prd když jsou ti malí bobani nemocní :(

A co Zarinka, už je zdravá?

Hezký týden všem 🙂

tasnim
7. mar 2011

@hanullinek no zarka uz je na tom lepsie..este sice hnackuje ... ahmedko ma teraz teplotky zatial nie vysoke vdaka bohu..a pre zmenu aj ja som si zahoruckovala vcera vytiahla som to az na 39.9 ... ale som sikulka...
tak dufam,z e aj vy sa date dokopy cim skor..

marika82
7. mar 2011

ahojte,
sophinke je uz lepsie,dneska uz mi aj papala 🙂
pekny tyzden prajeme kazdemu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre