• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

29. novembra 2016 
@marika82 ahojky, internet nam este neopravili a ani netusim, kedy :( teda, to je naozaj asi nieco v ovzdusi ked je kazdy taky chorucky... skore uzdravenie vam prajem :slight_smile: my mame neustale kaslik...uz ni neviem, ci vobec proti tomu nieco robit...uz je to viac ako mesiac :(

@katkarinka ahojcek, ako sa mate? co je noveho? saty ti uz prisli? :slight_smile:

@katusiacik jeeej teda to je ale sikulka ten vas martinko :slight_smile: to uz tak pekne blaboce? to nas nezacal tak skoro... a s prevaracanim sa na brusko a na chrbatik to tiez bolo tusim az okolo 6.teho mesiaca... ozik videla som fotecky na fb...no krasne :slight_smile:

Vsetkym prajem skore uzdravenie a pekny zvysok tyzdna :slight_smile: a nedohodli by sme si nejaky termin na marcove stretko??? Co tak v sobotu 19teho? dufam, ze uz budete vsetci zdravucki :slight_smile:

7. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes sme boli u lekara,sophinka ma este stale hnacky......musime ostat doma pokial ma hnacky,mame odvzdat odber tej ''stolice'',chceju skontrolovat ci to nie je nieco vazne :frowning2:
takze sme zajtra doma.......dufam uz nebudeme mat taku hroznu noc ako minulu.....
pekny dnik kazdemu a prijemmny zvysok tyzdna
papa
8. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 chvala bohu ;) aj u nas to vyzera na lepsie casy ;)
8. mar 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj marika ten moj posledny prispevok bol k tvojmu predchadzajucemu prispevku... takze nie chvala bohu, ze ma hnacky, ale chvala bohu , ze je jej lepsie...
ty teraz si ma vystrasila s tym, ze vzorky hnacky..lebo my este tiez hnackujeme... zarka uz ma cely cerveny zadok a uz aj trosku jej krvacia ;( tak daj vediet co vam doktor potom povedal..
9. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim
doktorka chcela vzorku lebo chcela sa pozriet ci to nie je nieco vaznejsie,ona spominala salmonelozu.... :frowning2:

lenze moja sophinka od vcera rana na toalete este nebola,takze to vyzera tak ze asi uz to bude lepsie,dufam.este ani tu zvorku som nemohla odniest...ale pre istotu,akonahle z nej nieco vyjde,ci uz to bude riedke ci huste,vzorku odnesiem....len musime cakat....

aj papat uz viac mi papa,tomu sa tiez tesim.dnes sme este doma.no a zajtra asi uz pojde do skoly,dufam....pretoze ja tiez potrebujem ist do robotky...

a tvoja mala ti papa?ako casto ma hnacky?po papani ju hned prezenie?zober ju naspat k doktorovi,pre istotu,pretoze ked ma hnacky tak moze sa stat ze sa dehydruje,davaj jej vela tekutiny.

a na cerveny zadocek mozem odporucat Metanium nappy rash ointment.je to zlty kremik v takej zltej tube a v zltej krabici..sophinka ked bola mala a mala plienocky tak jej to stale pomohlo....

dufam skoro ti malinka uzdravie
9. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 ona ma termin na pondelok este kvoli starejj chorobe tak mozno odoberem tiez vzorku ak bude stale hnackovat a dam doktorovi...no nie hned po jedle ju to prezenie...
este stale nepapa tak pekne ako pred chorobou... tak snad sa rozpapka..
a vy ako so sofinkou?
9. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophinka dnes uz bola konecne v skole,ma sa ovela lepsie,hurrraaaaa :slight_smile:

dufame uz je z toho von.....

10. mar 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim
dufam aj zarka sa rychlo uzdravi,daj vediet ako ste dopadli u doktora.....

a ked este stale bude mat hnacky tak v pondelok jak ides do doktora zanies radsej tu vzorku a trvaj na tom ze najnech ti to poslu do labaku na vysertenie....nie je to sranda,ked ma dieta dlhodobo hnacky

drzkam vam palce
10. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 jeeej super tesiime sa s vami...
nam akurat Zarka akurat zvrackala a to sme sa tesili, ze dnes pekne papala .... a co chystate sa zajtra do play centra?
10. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim
ahojky,
ako sa ma Zarka?uz je jej trosku lepsie?ci este stale ma hnacky?
my sme vcera neboli v play centri,mali sme iny program......sorry
vcera som dajak nemala casu kuknut sa tuna....
13. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik prajeme kazdemu
:slight_smile:
13. mar 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 ahoj..no este ma hnacky asi raz denne... ale inac je ok..klop klop...my sme tiez neboli v play centre, kamoske sa narodilo babo tak sme boli zablahozelat ;)
pekny tyzden prajeme
13. mar 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcence kedy stretko? a kde?
14. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 ahojky ..ako sa mate? boli ste v chorltone?
chystate sa tento tyzden do niektoreho play centra? ak ano tak by sme sa pridali ;)
14. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim ahojcek, dakujeme mame sa celkom dobre, cakame na druhy zubok :slight_smile: neboli sme veru v tom chorltone, lebo nam minuly tyzden menili vsetky okna a dvere tak som musela trcat doma :( a neviem, ci to budeme stihat tento tyzden, lebo mam zase v plane nakupy a behacky, ale na buduci tyzden by som uz urcite rada niekam zasla. isto iste dam vediet... mozme sa potom dohodnut a ist kludne tam, kde sa tebe a deturencom najviac pacilo :slight_smile:
Co sa tyka toho stretka ja som navrhovala tuto sobotu 19teho... ale nikto sa na to neozval, tak neviem :( my tam mozno pojdeme aj sami, takze ak sa niekto prida, budeme len radi :slight_smile:

Pekny tyzden kazdemu prajeme...
14. mar 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27
ahojky,
a kde vlastne by bolo to stretko?

ja uz sice neplanujem dopredu ale mozno by sme sa ja pridali

daj vediet kde a o ktorej

ja potom tiez upresnim ci je to aktualne pre nas....

pekny tyzden kazdemu
14. mar 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasnim
ahojky,
co bolo u doktora,boli ste zo Zarkou?

dufam vsetko je v poriadku a ze sa uz ma lepsie mala
14. mar 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusiacik
ahojte,
ako sa mate?co noveho?ako sa ma maly?
citala som ze uz je aky sikovny...to je super.....well done :slight_smile:
tesime sa s vami.....
dufam coskoro sa uvidime,stretneme sa...trosku si maleho ponosim v naruci,vystiskam ho :wink:
pekny tyzden vam prajeme
14. mar 2011 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 hmm tak to ked len my by sme sli na to stretko v sobotu..tak sa mozeme stretnut niekde blizsie ;)))
druhy zubok blahozelame...my len cakame kedy malemu zacnu, Zarka mala prvy zubok tesne pred 6.mesiacom..tak uvidime ci ju tromfne ;)
15. mar 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82 ahoj tak nakoniec sme k doktorovi nesli... Zarke je vdaka bohu lepsie, uz aj mala prvu tvrdu stolicu klop klop...;)
a vy ako mate?
15. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je medzi nami dalsia mamicka...mojej sestre sa dnes rano narodilo dievcatko Karin :slight_smile: musela som sa s vami podelit o radost :slight_smile:

@tasnim, @marika82 neviem kde by sme sa teda mohli stretnut... skuste nieco navrhnut... pekny vecer prajem
15. mar 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27 blahozelame novej mamicke ...;)
15. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27
gratulujem maminke :wink:
15. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes sme boli v chorltone a si predstavte, ze zriadili platenie pre rodicov tiez...1£ na osobu.
15. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako? je stretko, nie je stretko...?
18. mar 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo,ja by som tiez chcela vediet ci bude stretko......zatial sme zdrave....program ziadny...takze teoreticky by sme sa k vam s radostou pridali :slight_smile:

dajte vediet

mozno dakde v palycentri by bolo dobre stretnut sa.....len ja nemam skusenosti...nemam ich odskusane,bohuzial

18. mar 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika82, @tasnim Ahojte, ja som myslela, ze nikto nepride, tak sme si zmenili program... :( skoda... ale nevadi, mozme sa stretnut buduci tyzden? Pekny vikendik vam prajeme...
19. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabicka27
ahojky,
takze buduci tyzden stretko?

dajte vediet

kebyze pocasie krasne tak to stretko by moholo byt dakde aj v parku,napriklad Heaton park..je tam pekne,deticky by sa pohrali na cerstvom vzduchu....a mozme aj picnic spravit.....ale to vsetko zalezi na pocasi...
19. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vykend kazdemu
:slight_smile:
19. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej ja som uplne zabudla, ze v nam v sobotu prileti mamina zo SVK! takze ja asi nebudem moct kurnik... uplne mi to vypadlo z hlavy... ale inak marika82 to je super napad, ist niekam von...to by som urcite brala... musime nieco zorganizovat... pekny zvysok vikendu prajem :slight_smile:
19. mar 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok