UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

maya76
4. jún 2011

@katusiacik - chodia tam busy ,nevies? a chodi Vas tam vela?

maya76
4. jún 2011

autobusy

katusiacik
4. jún 2011

@maya76 ahojky neviem aky bus tam chodi, lebo ja som s oldhamu a idem autom, teda manzel ma tam hodi.. no byva nas tam celkom dost ale neviem kolko bude dnes... vies dovolenky a tak.. naozaj neviem dakedy aj tak 8 10 nas tam bolo nikdy som to nepocitala..

tasnim
4. jún 2011

@katusiacik tak ked to najdem...

tasnim
4. jún 2011

no dievcence na ceste spat mi zlyhala navigacia...normalne mi prestalo hovorit cestu..len ukazovalo, ze kam ja som sla... ale trafila som domov aj ked s odrenymi usami....

zabicka27
5. jún 2011

@tasnim no teda to ako naschval, aj nam sa to uz par krat stalo...ale hlavne ze ste v poriadku dosli... 🙂

marika82
6. jún 2011

ahojte maminky,
ako bolo na stretku...tak mi je luto ze som tam nemohla ist......dufam bude dalsie stretko onedlho zas a ze sa s vami stretnem.
pekny dnik kazdemu

miska2402
6. jún 2011

ahojte,
aj mne je luto ze sme nemohli prist, uz sme sa tesili ale mala bola celu sobotu chora - teplota, nadcha...
takze sme cely vykend sedeli doma s calpolom.

katusiacik
8. jún 2011

@miska2402 ahojky, no neva tak nabuduce mohli by sme si to zopakovat aj tak o dva tri tyždne ... ked sa nejak dohodneme..

@marika82 no veru, Martinkovi si chýbala :D musite nabuduce prist aj so Sofinkou

@tasnim no veru to ti nezavidim, nam sa nič take teda nikdy nestalo, ale to dokazuje len to že si šiková a že si poradíš aj v takýchto situáciach :d kde sa na teba hraba tom tom :D

@zabicka27 no a my sme radi že sme sa videli.. aj ked nas bolo len pár, ale ja som bola rada že som si zase pokecala a videla maleho Danulka aj teba a aj tvoju sestru, pozdrav ju odo mna aj malinku :D

marika82
8. jún 2011

@katusiacik
ahojky
tak nabuduce urcite zajdeme,dufam
uz by som vas vsetkych chcela vidiet
musime sa stretavat castejsie
takze dajte vediet kedy bude next meeting
pekny dnik a boztek pre Martinka

tasnim
9. jún 2011

dievcata ja sa priznam bez mucenia..neviem neviem ci my este prideme ;( pre nas je to velmi daleko.. a deticky zaspia v aute a vysledok potom vidite.. teda videli ste ;(

marika82
18. jún 2011

ahojte,

ako sa mate,maminky s detickami?

prajeme kazdemu krasny vykend

😎

marika82
20. jún 2011

prajem kazdemu pekny tyzden
🙂

katusiacik
11. júl 2011

Ahojte, ja viem ze ste asik rozlietani vsetcia niekde, ale aj tak sa pytam, ci by sme nedali stretko.. ak mate niekto zaujem dajte vediet, niečo by sme zorganizovali..

a ako sa vsetcia mate?

my rastieme ako z vody, zubky sa nam teraz prerezavaju vrchne tak sme nervozny a uplackany. no ale čo uz narobime.... a chodime okolo nabytku alebo maminky a otecka..
ozaj ma napadlo ze kedy vase deticky zacali tapkat ručkami a hovorit mama tata a tak.. lebo martinko mi nic take nerobi ale zato co sa tyka pohybu to je veru uz riadne mobilny :D

papa zatial

marika82
11. júl 2011

@katusiacik
Ahojky,
my sa mame dobre 🙂
takze Martinka uz asi nespoznam ked sa s vami stretnem 😀
je sikovny a ako citam aj poriadne vas zamestnava
my sme este v UK do 2ho augusta takze my by sme sa potesili velmi vidiet vas,daj vediet kedy bude stretko a skusime prist....
uz sa tesim na Martinka 😉
pekny tyzden vam

kattkarinka
23. júl 2011

Ahojte 🙂 ja sa s vami stretnem velice rada az v septembri, lebo tento tyzden odchadzame na slovensko🙂 krasne leto vsetkym xxx cmuk xxx

marika82
23. júl 2011

@kattkarinka
prijemnu dovolenku prajem 😎

marika82
23. júl 2011

hurrrraaaaaa...........koniec skolskeho roka

buduci tyzden som free okrem stvrtka...no a potom tu nie som 3 tyzdne,odlietame na Slovensko

😎 krasne letne prazdniny kazdemu prajem 😎

kattkarinka
23. júl 2011

@marika82 dakujem marika, aj tebe krasnu dovolenku, super let a nech si sophinka vychutna co najviac slovenskeho slniecka a rodinky🙂 xxx

zabicka27
25. júl 2011

Ahojte, no my sme uz po dovolenke a bolo uzasne...ani naspat sa mi nechcelo. Tak vam vsetkym odchadzajucim prajem krasnu dovolenku, uzite si slniecko, rodinu a vsetko okolo toho... tesim sa, ked sa opat vsetci stretneme 🙂

@kattkarinka kedy mate ten velky den? nech vam vsetko vyjde podla planu a dufam, ze potom pogratulujem osobne... 🙂 uzite si to... pozdravujeme Calvinka xxx

@katusiacik ahojky, teda Martinko je riadny sikula...videla som video na fb a ten uz tak krasne bezka...to nas zacal az ked mal 14 mesiacov ... a z toho ze netapka a nevravi mama a tata si nic nerob...nas Danko este netapka a mama a tata povie len tak niekedy, ked sa mu zachce... teraz je vsetko pre neho vava... on to tak stale meni... 🙂 tak sa majte krasne a keby sa dialo nejake stretko, radi sa zucasnime... ozik a ako zvladas pracu a ranne vstavanie?

Pekny tyzden vsetkym prajem.

kattkarinka
25. júl 2011

@zabicka27 je to 20.augusta:-) uz nech to mame za sebou🙂 v septembri sa urcite musime znova stretnut🙂 maly danko musi byt uz riadne velky chlapcek...to ti verim, ze sa ti ani naspat nechcelo, a neviem ako ty, ale mne trva par dni, ked si uvedomim, ze som naozaj tu🙂 xxx cmuk dankovi xxx

katusiacik
31. júl 2011

@zabicka27 Ahojky... no veru musime sa stretnut.. noo praca to veru je na mna vela ked drobec niekedy nezaspi do desiatej a ja vstavam o tristvrte na päť :( to ti poviem uz som sa paradne dlho nevyspala a aby toho nebolo malo tak maly mal teraz horucky 39 nevieme z coho ale teraz mu uz je lepsie a to bol strasne nervozny a chudacik nevedel co zo sebou..
no ved uvidime kedy bude tapkat a vraviet daco pekne mamke a ockovi :D este teda nevidim na nom velmi znamky toho ze by nejak pozival svoj mozocek :D ale ved ma este cas.
no a ked sa nikto nenajde na stretko sak sa mozme vybrat zase len my a vezmes aj segru a bude :D papa zatial

zabicka27
6. aug 2011

@katusiacik no jasne, ked sa ti bude chciet, mozme niekam kedykolvek vybehnut. Teda to ti verim, ze je to zaberak, poriadne sa nevyspat a potom do prace...ja to tak mam chvalabohu len dva dni, ale aj tak byvam z toho unavena... a chudatko Martinko, este aj take teploty ma... asi zubky, nie? nas to tak mava a potom ked vylezu, tak uz je dobre... tak sa zatial majte krasne 🙂 a tesime sa na vas...

katusiacik
9. aug 2011

@zabicka27 no uz nemame teplotky, nakoniec to asi bol nejaky virus lebo zubky to neboli a trosku mu tieklo z nosteka tak asi preto.. no veru isla by som si s vami sadnut, ved nech sa este niekto prida ak bude mat cas a chut... tento tyzden asi nie, ale ak by sa ti to hodilo tak na buduci v sobotku??
ppaa zatial

zabicka27
11. aug 2011

@katusiacik super, ze uz je Martinkovi lepsie...to je dobre...nas Danko ma pre zmenu akesi nove moresi, dnes rano sme isli do skolky ako obycajne a spustil taky rev, ze som sa aj ja skoro rozplakala. Neviem, co to do neho voslo...dufam, ze ho to nabuduce uz nechyti :(
No a v sobotu by sme kludne mohli vybehnut na kavicku... dajte vediet, o kolkej a my dobehneme. Neviem, ci sa niekto prida... akosi su vsetci rozlietani po dovolenkach... tak zatial papa

katusiacik
11. aug 2011

@zabicka27 dobre dame vediet... uz sa tesimeeee :D Martinko je posledy tyzden alebo par dni trosku iny, akoby viacej chapal veci a je taky veselšý... dokonca dnes zjedol čo som mu urobila na obed :D a cely den si rozpaval dačo ako tadadattaaat :D akurat zase nechcel kludne zaspat ani na rukach ani v šatke ani v postielke no hrôza.. a tak pekne cuckal a zrazu sa strhol uz skoro spinkal a tak ma kusol juuuj.. no a potom sa krutil a chccel spinkat a nevedel a v postielke sa postavil a plakal kym som neprisla a potom uz mi zaspal na rukach za chviločku.. no lepši sa ale to zaspavanie to je katastrofa a to nehovorim ze cez den spinka iba hodinku a v noci sa stale budi raz... no hadam z toho vyrastieme. ozaj a začal ťapkať ručkami ale iba ked on chce :D papa tesime sa

katusiacik
17. aug 2011

@zabicka27 ahojky, tak ako? stretneme sa v sobotku? hmm

chce sa niekto pridat?

papa

marika82
19. aug 2011

@katusiacik
ahojky
sme spet z dovolenky......
takze zajtra mate stretko?
mozme sa pridat?
daj vediet ze kde a kedy
pekny dnik

miska2402
19. aug 2011

ahojte 🙂
aj my sme uz naspat, dajte vediet kedy a kde bude stretko, radi by sme sa aj my pridali..

katusiacik
19. aug 2011

@miska2402
@marika82
ahojky dievčence, neviem teda ako lebo Lenka sa mi neozyva, este skusim zajtra rano napisat ako sme na tom.... ak by sme sa stretli tak asi o 12 v bury waterfold farm....
ak nam to nevynde tento tyzden tak mozme na buduci.. papi zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre