UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

ivka19
autor
4. nov 2008

ahoj babulky,tak sa planuje dalsie stretko?
ja zatial nemam nic na stredu ani na piatok,tak sa nejak dohodnime,nech sa stretneme.

zuzi,ty uz mas nieco na piatok?

prajeme krasny dnik 🙂

marika82
4. nov 2008

ahoj ivka
,mne by skor v piatok vyhovelo to stretko.
pekny dnik!!!

ivka19
autor
5. nov 2008

marika,som za 😉 a o kolkej by si mohla,mne je to jedno,prisposobim sa,tak a este najst zuzi,co ma ona v plane,to by bolo super 🙂

zuzu_p
5. nov 2008

ahojte.
nie som casto na nete, tak mi to trva, kym muozem odpisat. v piatok je to pre mna ok, radsej ale doobedu. co tak na 11tu na prvom poschodi pri soskach - vchod do New Orleans? dnes som to tam bola obkuknut, uz maju vianocne dekoracie, je to tam naaaadhera. cakam na Vas nazor na vec. 🙂 zatial pa.

ivka19
autor
5. nov 2008

zuzi,moze byt,ak by chcela marika o nieco skor,nie je problem pre mna,tak sa tesime,ze vas zase uvidime 😵 😵

zuzu_p
6. nov 2008

ok, tak sa uvidime zajtra. ak by sa mi podarilo odist z domu skuor, tak by som sa Ti ozvala, Ivka, ale nevidim to ruzovejsie ako pred pol jedenastou v trafford centre. uz sa tesime. pa.

ivka19
autor
6. nov 2008

zuzi,tak zajtra,vsak viem,ze s detickami sa zbalit a prist presne na cas,je 😝 😀 ale teda okolo 11 pri tych soskach 😉

kattkarinka
6. nov 2008

baby stretnete sa aj buduci tyzden? by som sa k vam rada pridala, ja mam 4 mesacneho chlapa a strasne by som sa rada stretla so slovenskymi maminami v manchestri... 😵

ivka19
autor
6. nov 2008

kattkarinka,vitaj,nemozes sa stetnut s nami zajtra o 11 😉 ja buduci tyzden nemozem,cakam na vikend navstevu zo sr 😵

kattkarinka
7. nov 2008

ivka, juuj, dnes nemozem...som sa len pred 2 dnami vratila zo slovenska, a davam vsetko dokopy, maleho, chladnicku, dom a pod...ale nabuduce sa k vam urcite pridam...jupiiiii...ty mas ake velke babo? 🙂

alucia
7. nov 2008

ahojte dievcata,
ja som vas teraz objavila, a tiez by som sa rada k vam pripojila, a mozno aj na nejake stretko dosla, ak bude. Ale pozeram ze vy uz dnes mate nejake plany, tak snad nabude 🙂

ivka19
autor
8. nov 2008

ahoj babulky,super,ze sa k nam pridavaju nove tvare 😉
my sme mali stretko so zuzu_p 😵 tento tyzden,ale urcite este bude aj dalsie 😉

karinka,mala a 16 mesiacov 😵

alucia,ty mas dvojicky 😵 😝 ako to zvaldate 😉
a kde byvate,napiste nieco o sebe 😉

alucia
9. nov 2008

ahojte,
my byvame v oldhame, cast manchestru. Moje male maju skoro 7 mesiacov, a teraz si vyzaduju vela pozornosti, zacali same sediet, takze obcas sa prevalia na bok a uz je plac.

kattkarinka
9. nov 2008

ahoj maminy,

dufam, ze nabuduce sa stretneme vsetky🙂 my byvame v rochdale, calvinko ma 4 mesiace, zajtra nas caka ockovanie a vlastne den ubehne ani neviem ako...papanie, prebalovanie, odgrgavanie, prechadzka a pod... je to mile...
ta lucka, obdivujem ze dvojicky...to je ina makacka🙂 tak zatial pekny zvysok vikendu... 🤐

marika82
10. nov 2008

Ahojte baby!!!
Vytajte kattkarinka a alucia!!
Takze to stretko som zase zmeskala ☹
Nevadi,nabuduce......
Ja totiz som hladala skolku pre Sophiu.V pondelok predobedom zacinam voluntery work v jednej skole.Kedze to je neplateny job,potrebovala som lacnu skolku na blizku,na pol dna raz za tyzdna.A nasli sme comu sa tesime.
Pekny dnik kazdemu 🙂

ivka19
autor
10. nov 2008

ahoj baby 🙂 krasny zaciatok tyzdna vsetkym 😉
tak dufam,ze na buduce sa nas stretne viac 😉

karinka,s rochdale,my byvame v boltone,chodis niekedy do bury na market 😉

luci,tak to ti verim,vsak ja mam co robit s malou 😝

kattkarinka
10. nov 2008

ahojte zeny 🙂

tak nabuduce to stretko musi vyjst... 😵 hlavne aby deticky posluchali...

Marika, ty si stale na materskej? ak ano, parada, ja neviem ako pojdem spat do prace po 9 mesiacoch, hlavne ked na svk je materska tri roky...a gratulujem k skolke...supeeer 😅

Ivka, bola som parkrat na bury market, ale uprimne, len som to s kocikom presla a skoncila na kave 😵

alucku s dvojickami obdivujem...mne staci tento moj drobec 😝

alucia
14. nov 2008

chcem sa spytat, kde chodite s detmi? poznate nejake dobre centra pre deti alebo nieco podobne, ako travit uzitocne cas s detmi.

ivka19
autor
14. nov 2008

luci,tak my chodime,len na prechadzky,alebo do mesta a teraz uz aj travime slnecne dni v parku na hojdackach,tam sa dobre vysantime,alebo chdoime krmit kacky,co je tiez zabavne,lebo zjeme viac chleba ako kacicky 😀 ale manchester ma urcite vela krasnych miest,parkov,vsak musime naplanovat dalsie stretko 🙂

marika82
15. nov 2008

Ahojte baby!!
kattkarinka,ja uz nie som na materskej davno,bola som len pol roka ☹
prave som sa zacala zaujimat o soft play areas for children.poculi ste uz o tom??nasla som zopar cez net,zajtra,v nedelu,chceme tam zajst.je to v chorltone.pre dieta sa plati £3.95.Dam vam vediet ako tam bolo.
Pekny dnik

ivka19
autor
16. nov 2008

marika,tak to je super,urcite daj vediet ako bolo,plati sa aj za dospeleho,nie je to tam napisane 😒

marika82
17. nov 2008

ivka,bolo tam super,soft play area pre deti je naozaj dobra zabava.super.nasej Sophinke sa tam velmi pacilo.plati sa len pre deti,rodicia bezplatne a tak dlho tam mozete ostat ako dlho len chcete.Ale mozno nie vsetky soft play area to maju takto,lepsie je tam prv zavolat a pozistovat si.

ivka19
autor
17. nov 2008

marika,takze rodicia si tam mozu zaskakat tiez a zadara? 😀 vsak ak toto mas overene,tak by sme mohli niekedy sa stretnuta j tam,od nas je to len 20 minut 😉 citala som ,ze je tam aj pre deticky pod 3 roky,co sme aj my 😉

kattkarinka
21. nov 2008

zdrawiiiiim🙂

ako sa mate? sa chcem popytat, ci ste boli niekedy plavat s vasimi malymi, ci ste im dali iba plienky na plavanie alebo aj celu vesticku...by som to rada s malym skusila...
na kedy sa planuje dalsie stretnutie? 🙂

zuzu_p
22. nov 2008

katka, este sme s malou von plavat neboli. zatial plavame len doma vo vani, na Slovensku sme si urobili kurz a tak sa topime doma. 😀 s dietatkom sa vraj do verejneho bazenu velmi pod 6 mesiacov ani nema chodit, ale to je len jeden zdroj informacii zo Slovenskai, kvuoli imunite a tiez hlavne obsahu chloru vo vode bazena - pokozka baba muoze byt citliva. neviem, ake su podmienky tu v UK. hlavny problem je tam potom aj teplota bazenu. zvycajne tie pre deticky su okolo 34 stupnov na Slovensku, tu okolo 32, ale ak ste na tom pracovali uz doma (myslim tym postupne znizovanie teploty vody o pol stupna pri kupani), tak to by malo byt ok.
my sme v chorltone, viem o minimalne jednom bazene, kde sa da ist s detickami, ale radsej si to overte, ci je nieco aj vo Vasom okoli.
na internete som nasla webstranku: www.swimbabes.co.uk, je to spolocnost, ktora robi kurzy na severe Anglicka - Leeds, Halifax,... kukni si to tam, len pre zaujimavost. 🙂
Swimbabes vyzaduju, aby deticky mali na sebe 2 plienky (bezpecnost a ochrana zdravia) - jednu jednorazovu plienku na plavanie - napr. Huggies a potom este jednu plienku na plavanie - odporucaju Happy Nappy (stoji okolo 10 libier), aby nic nepretieklo tam kam nema. pre bazeny s nizsou teplotou - napr. 30 stupnov odporucaju vesticku. podla nariadeni miestnych samosprav musia byt bazeny pre deti vyhriate minimalne len do 29,5 stupna. co je navyse, to je bonus. 😠

ivka19
autor
22. nov 2008

ahoj babulky
tak my sme chodili plavat od 5 mesiacov a to vo fitku ,kam som chodila ,bolo to jjb fitko,musela mat len jednu plienku do vody,a to bolo vsetko,hned po kupkani sme si dali sprchu,neboli zidane problemy,chodili by sme aj teraz ,len mne uz zmluva skoncila,takze tiez len doma vo vani,tie zkurzy plavania pre deticky su inak dost drahe,aspon tu u nas v boltone

weronika22
6. dec 2008

je tu niekto z wiganu alebo okolia?

ivka19
autor
6. dec 2008

ahojte babulky,tak tu sa uz davno nikto neukazal,zeby predvianocne nakupy a zhon 😝 😉

weronika,ja som z boltonu 😉

weronika22
6. dec 2008

jeeej tak to si blizsko a ty uz mas babatko ? ak tak sa mozme niekedy stretnut hm?

3558
6. dec 2008

ahojte ja som z coventry. nieje tu niektora z vas odtial? som na materskej a mala by som s kym chodit kocikovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre