UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

nikol_79
17. jan 2009

samozrejme to nechcem zadara 🙂

marika82
18. jan 2009

Ahoj Ivka!!
V praci vsetko oukej,mam super kolegin,su anglicke baby a dve pakistanske.bude mi strasne smutno za nimi ked odidem.od septembra mi uz totiz ide mala do skoly a ja by som z nou chcela byt doma poobede.Chcem si najst robotku predobedom.a ja momentalne pracujem poobede,takze s tym onedlho musim skoncit ☹
A ty si este stale doma s malou,Ivka?

ivka19
autor
20. jan 2009

ahojte,ako sa mate 🙂

marika,ja som doma s malou,ja som sa nevratila do prace,mne sa to totiz to neoplatilo,skolku by mi nepreplacali a co by som zarobila by som dala na skolku,takze sme domka,ale chcem ist na college od septembra,len nebolo miesto pre malu v skolke tam,tak cakam,ci sa nieco uvolni od septembra 😒
a ty teraz kde pracujes 😉

ostatne babulky kde ste sa stratili?

marika82
20. jan 2009

ja momentalne pracujem v skole,cleaning job,super,lahka robotka.no a chodim este aj na prax (voluntary work) do skoly,teaching assistant.
a na aky course si sa zahlasila na college?

adriana123
21. jan 2009

ahoj zuzka,my sme z birhingamu,west bromwich,sice troska dalej sme od seba,ale niekedy by sme sa mohli stretnut,my mame v aprili 2rocneho synceka simona.oj adka

adriana123
21. jan 2009

ahojte vsetci,ja naozaj ani neviem kde poriadne pisem,no chcela by som sa ozvat zuzanke z coventry,myslim,ze niesme az tak daleko od seba a tiez hladame slovakov,mame v aprili 2rocneho synceka,tak ozvite sa nam budeme cakat.adka

ivica2705
23. jan 2009

adri chod na temu vpolna diskusia pre baby z anglicka, tam su babyz birhingamu 😉

adriana123
23. jan 2009

ahoj ivica,dakujem idem vyskusat

marika82
25. jan 2009

Ahojte babulky!!!
Kde ste vsetci zmizli??

ivka19
autor
26. jan 2009

ahojte,no veru tu sa to moc nehybe,sem tams a niekto ozve,sice ja sem chodim skoro kazdy den,ale ked tu nikoho,tak aj ja zdrham 😀
ako sa mate? 😉 inak pekny zaciatok tyzdna prajem 🙂

kattkarinka
28. jan 2009

ahojte, ja som terazky na slovensku, tri tyzdne...chcela som postavit velkeho snehuliaka pre mojho drobca,ale vsetok sneh zmizol....tak som tak citala, ze ako ste to riesili, ked skoncila materska...no mne konci v aprili, planujem sa vratit do robotky az v juni, a to ich chcem poziadat, ci sa mozem vratit part time...tak mam obavy, ci mi vyhoveju...maleho mi pobavi svokra...optimalne by som sa chcela vratit na max 16hod, a neviem ci po troske kazdy den alebo to nasukat na dva cele dni...vo februari sa skusim s nimi dohodnut...no uvidime...drzte palce...
a ako casto chodievate domeno? a vase deti vedia rozpravat dvojjazycne? pekny dnik xxx

brezicka
28. jan 2009

Ahojte, dlhsie som tu nebola. Mala som hektickych par mesiacov. Teraz som uz na materskej tak je to pohoda, predpokladam ze do narodenia maleho 🙂 . Nesledovala som celu historiu, tak sa pytam znovu je niekto v oblasti Cheshire, konkretne Northwich a okolie? Nemam tu ziadnu kamosku s detmi, tak ak sa niekto najde budem rada. Ak nie tak budem aspon chatovat 😉 . Maly sa ma narodit 22 Februara takze uz cakam kazdu chvilku! Tesim sa aj ked si to stale neviem uplne predstavit, lebo je to prve babo.

katka_77
30. jan 2009

Ahojte, ja uz skoro treti rok byvam v okoli Preston, Blackpool. Je tu niekto pobliz??? Mam 2 slecny, a rada sa skontaktujem , stretnem s hocikym kto ma zaujem.

luja
31. jan 2009

katka 77 ja som v blackpool, ja sa zblaznim, ze som tu dakoho nasla. prosim ozvi sa mi na 07871647482. tesim saaaaaaaa.

luja
31. jan 2009

zuzka z macclesfieldu, mam tam kamosku s rocnym synom, tiez by bola stastna keby sa vam podari nakontaktovat🙂

katka aj ja mam dceru, ale len jednu🙂 ozvi sa mi!

marika82
3. feb 2009

Ahojte baby!!
Ja vas len tak narychlo kuk ze kto ako sa ma ale tuna nikto nic nepise.....skoda ☹
My sa mame fajn.Nasa Sophia uz beha bez plienok 😉
Neuveritelne ale podarilo sa to nam a za dost kratku dobu.Je schopna vydrzat 4 az 5 hodin a ked jej treba tak sa pekne pita na nocnik,dakedy uz si len tak sama sadne.Super.Strasne sa tesime 😎
Majte sa zatial
Pekny dnik aj tyzden kazdemu.

marika82
6. feb 2009

haloooooo 😲 everybody!!!!!

zuzu_p
9. feb 2009

ahojte,
uz som tu dlho nebola, aj teraz len tak na chvilku, lebo uz pocujem malu spievat v postielke, tipujem to na biohazard. :P
dufam, ze sa vsetky mate dobre a ze ste zdrave, aj deticky. my sa mame ok, len mame doma blazinec, lebo sa ideme stahovat a tak musim triedit a vyhadzovat. a popri tom sa mala chce vykonverzovat, tak mam pocit, ze mi to vsetko ide trochu cez hlavu. 😵 ale taky je zivot.
slubuju, ze by malo poobede zase snezit, ale urcite je to len na juhu, pripadne midlands a sem sa to nedostane. vlastne by som mala byt aj rada, heh, mala nebola zo snehu velmi nadsena. napadali jej vlocky na tvaricku a hned z nich bola studena voda. mali ste vidiet vyraz na jej tvari. 😀
tak sa majte krasne, a keby mala niektora z Vas cas na kavu v trafford centre tak buduci tyzden, dajte vediet. 🙂
zatial pa.

kattkarinka
10. feb 2009

zdrawiiicko,

ako sa mame? marika gratulujem, ze sophia uz je bez plienok, to musi byt aka parada....aj ja skusam davat calvina na nocnik, ale asi ho to velmi studeni, lebo tam vydrzi max 4 sekundy a dost...
tento vikend sme sa vratili zo SVK, tak mam vsetko vsade, neviem co skor vybalit...
zuzu drzim palce so stahovanim, pri takom malom babatku to musi byt iny zaberak...s tou kavou je to super napad, mozem kedykolvek okrem pondelka...daj vediet, ci mozes...
pacik xxx 🙂

ivka19
autor
12. feb 2009

ahoj babulky

zuzi,tak vy sa stahujete,tak to ti nezavidim,teda to stahovanie, ale byt by som vacsi brala 😀

kattkarinka,aj vy ste boli na svk? aj my a vratili sme sa tiez cez vikend,teda v sobotu neboli ste nahodou v nasom lete s ba do manch. 😀

ivka19
autor
12. feb 2009

este som chcela,dajte vediet kedy by sme sa teda mohli stretnut 😉

kattkarinka
12. feb 2009

ivka vratili sme sa v sobotu 7.2...nemala si so sebou take male dievcatko s tmavymi vlaskami? tak krasne cupitalo...boooze, sme mozno fakt leteli spolu...aka haluz... 🙂 bola tam este jedna dievcina, ta mala mensie babo, skor ho niesla na rukach... 😉

zuzu_p
13. feb 2009

ahojte,
som rada, ze sa Vam dari a trochu zavidim, my sa na Slovensko nabuduce dostaneme tak asi o polroka. 😒
ked tak citam Vase riadky, svet je naozaj maly. raz som letela s jednou rodinkou do Blavy aj naspet, sedeli za nami. pri imigracnej kontrole naspet v Manchesteri vyslo najavo, ze boli na navsteve v BB, tak ako ja, o dve ulice dalej. 🙂
ozaj, este stale sa lieta so Skyeurope do M'cru cez Luton?
k tomu stretku, mne by vyhovoval ktorykolvek den buduci tyzden, co tak streda? o 11tej? pri soskach New Orleanse?
zatial pa

ivka19
autor
13. feb 2009

kattkarinka,ja nemozem,ze si isla 7.2 ako my,mala si maleho v klokanke takej modrej a maly mal taky overal pasikavy zeleno oranzovy? no hej este jedna pani isla s malou s tou som kecala na pasovej kontrole a inak taka haluz,ze nas skoro nepusitli,lebo mam malu v pase zapisanu perom 😅 ,ze vraj je to nezvycajne a co ja s tym mam robit,ked mi to tak na ambasade spravili,vsak je tam peciatka 😔

zuzi,este ohladom stretka sa ozvem 😉

kattkarinka
13. feb 2009

ivka, ty blaho, ako si ma paradne opisala...fakt som to bola ja🙂 ...to vediet skor, hned sa s tebou dam do reci...ved som cestovala sama a hlavne som sa sustredila na to, aby maly neplakal...ho este kojim...chuda vyhladol a dala som mu papat, az ked sme odlietali a to este pri mne sedel nejaky anglican...pre matky s detmi by kludne mohli nechat obe miesta volne...teda ak maju samozrejme na to priestor...naozaj zvlastne, ze ta skoro nepustili...ved musia poznat nejake predpisy a pod...predtym s tym nemali problem? moj maly ma anglicky pas, akurat vybavujem aj slovensky rodny list...same papierovacky ☹
ohladom toho stretka, mne ta streda o 11 vyhovuje 🙂 zuzu, ja som letela vzdy priamo Bratislava - Manchester...neviem, ale vyzera to ako keby mali lietadla od Air Slovakia, hadam sky europe neskrachuje...
tak prijemny piatkovy vecer xxx calvinko mi uz zaspal a zajtra je valentin 😵 prijemny vikend 🙂

ivka19
autor
14. feb 2009

kat,ja som si vas vsimla este na letisku za pasovou kde sme cakali a moja dcera vykrikala na tvojho maleho,ze baba baba,tak som musela kuknut a ja ked pozriem,tak to stoji za to 😀 no keby si mala fotky v albume,tak ta urcite spoznam a prepadnem,ze ty nie si z konika 😀
nie s pasom problem nemali a to sme leteli uz s malou 4 krat 😅 ale asi chcel byt mlady velmi mudry,tak skumal lupou a kazdu stranu pasu pod lampou 😔

takze ta streda plati o 11? jupiii uz sa tesim,dufam,ze mi do toho nic nepride 😒

kattkarinka
15. feb 2009

odtial si vas pamatam aj ja, ale dost matne ☹ inak na svk znova letim 25.4..... aj ja sa tesiiim na stredu, vcera sme kupovali nove rodinne auto, je to uplne ina trieda oproti tomu co sme mali, len si nan musim zvyknut...ale hadam to uz nejako odsoferujem...dnes ma pride pozriet kolegyna, idem s nou predebatovat navrat do prace na part time, drzte palce 😵 aj tak si to neviem predstavit, ze uz spat, boze zlata materska na slovensku, ze tri roky... 😲 🙂 🙂 🙂

gabii83
16. feb 2009

ahojte baby ja som sice daleko od vas ale mam otazocku mangel je manch.united fan, a kolko stoja tam tieto suveniri sal salka tricko pero atd. taketo malickosti a ci je obchod firmakto osiela aj do zahranicia prip. ma net stranku ozriet si ponuku;? dakujem 😉

gabii83
18. feb 2009

no baby nikto nic, kde ste ??

zuzu_p
18. feb 2009

hmmm,
tak nam to dnes nevyslo. bola som pri soskach okolo 11:15 a nikoho nikde. :S no co uz, hadam niekedy inokedy.
aj tak tam bol frmol, bol tam nazivo priamy prenos do jedneho programu BBC2.
zatial pa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre