UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

val223
18. feb 2009

ahojte baby, ja som tu prvy krat, moje meno je valika a zijem v stockporte v manchestri uz 3 roky - manzel je zo stockportu, anglican, mame 4 rocneho chlapceka williama, chcem len nechat odkaz pre gabii83 - gabi aj moj manzel je united fun - bola som uz parkrat na stadione - tam je aj obchod no musim povedat ze veci su velmi drahe - tricko od 35-45 libier pre muza a aj malickosti su dost drahe - neskusili ste ebay? ovela lacnejsie a niektore veci su jak nove alebo - tuna v manchestri kupit mnoho Man UTD triciek v charity shope - za 3 - 5 libier. inak ak je taky fan - my sme vzali mojho ocina ked bol tu na stadion - na family ticket - stalo nas to nejaskych £30 ale vzali nas vsade po stadione a aj do satni proste tam kde sa normalne nedostanes aj na stadion - moj otec bol uolne "vedla z toho". moja, ani neviem ci ti to nejak pomohlo. daj vediet, pekny den papa 🙂

gabii83
18. feb 2009

val223 dakujem na ebay - i uz sme pozerali je tam toho vela len neposielaju do zahranicia, no mi sme zaregistrovany na nemecky ebay, kedze po angl. velmi neviem...ale skusime si aj to mozno...

a ked sa tam dostaneme urcite si kupime rodinny ticket
dakujem si zlata 😉

val223
18. feb 2009

Gabi moja nemas za co, sorry ze som velmi nepomohla. to je pravda ze neposielaju do zahranicia, to kvoli postovnemu... ja zvacsa kupim tu a domov donesiem alebo moja mamina - ked dojde tak potom poodnasa domov. dufam ze sa tu podari nieco najst.

a dojdite na stadion - ja sice nie som velmi futbal - ale ten stadion ma nieco do seba - pamatam si ked mas moj manzel prvykrat zobral na zapas - 78000 ludi tam bolo - je to sila / i ked futbal bol nudny 🙂 /

papa

marika82
26. feb 2009

ahojte!!!
mam trosku casu,tak som vas kuk.kto ako sa ma??co noveho?
pocas half term sme boli zo Sophinkou na vyletik.Mojej kamoske sa narodilo babo.Byvaju v Nottinghamshire.Tak sme zasli ku nim.Isli sme vlakom,super!!!!!!Sophia sa velmi tesila...
Teraz back to normal....skola,robota......
Ozaj vyzera to tak ze stredkami budem mat volno predobedom.Ze presne odkedy tak to este dam vediet ale mohli by sme si dat stretko v Trafford centre.Uz by som sa tak rada stretla s dakym...S mamickou/mamickami,ktore maju deticky aby sa moja Sophia trosku pohrala aj zo slovenskymi detickami,nie len stale z anglickymi detmi.
Dobru nocku vam,a... have a nice weekend,everybody 😎

marika82
7. mar 2009

haloooooo,haloooo!!!!!!
nikde nikoho ☹
skoda

marika82
30. mar 2009

uz tu dlho nikto nebol........skoda ☹ ☹
Velka noc prichadza!!!!!!dva tyzdne holidays,hurra!!!Tesim sa.
Kto ako oslavuje velku noc??

3558
8. apr 2009

ahojte. hladam niekoho z Middlesbrough.prosim ozvite sa mi na IP.dakujem

marika82
13. apr 2009

Happy Easter pre kazdeho!!!!!!

englishivy26
29. apr 2009

ahojte, hladam niekoho z okolia Warringtonu.Piste na IP.Obcas to tu checknem.

lucustek
11. máj 2009

ahojte slovenky v anglicku 😀 uz patrim aj ja do tejtto ,,kategorie'' 😝 my byvame v meste Leeds to je asi hodinka a pol autom od Manchestru...nie je tu nahodou tiez niekto zo slovenska?

marika82
15. máj 2009

ahoj lucustek,my sme v Manchestri 😉

tasnim
26. júl 2009

halooooooo

marika82
14. aug 2009

haloooo!!!!!!!!!!

dia_k
11. sep 2009

ahojte kocky prepacte ze vam sem takto vtrhnem, len som vas chcela poziadat, ak poznate nejake kocky s babatkami ci tehulky v okoli Birminghamu, mohli by ste im dat vediet, ze planujeme stretko Sloveniek a babatiek v Birminghame 19.9.09. (od 10.00 do 12.00) ozvite sa mi cez IP, poslem vam viac info

cassia
16. sep 2009

Ahojte,
ja sa nachadzam v East Manchester, ak by ste si chceli vymienat skusenosti, alebo sa stretnut.

hajduska
24. sep 2009

Ahoj holciny, je tu nekdo z Leeds? Cassia, ja bych klidne byla pro sraz, tak neco zorganizuj a muzeme se sejit 😉

ivusa25
4. nov 2009

ahoj cassia!!! a kde presne byvas? mi tiez v Manchestri. mame maleho chlapceka. ozvi sa mi, a mozme si dat stretko 😉

mamiuk
12. nov 2009

Ahojte mamicky, my sme tu prvy krat..nachadzame sa severne od Manchestra, niekto v okoli?

pingwinek
28. apr 2010

ahoj hajduska...! ja som z Leeds 😀 😀 ..kde byvas..v akej casti...??? 😉

pingwinek
28. apr 2010

ahojki katka_77...no skoda ze si az tak daleko,inak zo stetkom by nebol problem ☹ ,je tu niekto z LEEDS??? 😒

pingwinek
29. apr 2010

halooo dievcata..kde ste vsetky ☹ ....??

val223
2. máj 2010

Ahoj pingwinek neskusala si na www.netmums.com - staci sa zdarma zaregistrovat snad tam je maminka z Leeds ja byvam v Stockporte v Manchestri kus daleko od teba inak link je http://www.netmums.com/coffeehouse/make-friends....
dufam ze niekoho najdes, pa pa Valika

pingwinek
5. máj 2010

val223 dakujem ti velmi pekne..vyskusam hadam hej si zlata este raz dakujem ..pekny dnik 🙂

val223
5. máj 2010

Moja nemas za co dufam ze najdes nejake maminy v Leeds. Drzim palce 🙂 pa a pekny vecer aj tebe

pingwinek
6. máj 2010

val223..ahojcek 🙂 pozerala som tu stranku zatial nic som tam take neobjavila ale tak hadam po case na niekoho natrafim,skoda vadscinu sloveniek je v londyne a manchestere.. ☹ ,a ako sa Vam dari v manchestrere,ako ste tam uz dlho???papa pekny zvysok dna prajeeeem...

val223
7. máj 2010

Ahoj, no to mi je luto snad sa niekto ozve 😒 je sloveniek dolu na juhu tot pravda 🙂 My sme uz 4 roky v manchestri predtym sme boli 4 roky v Londyne - no moj muzik je odtialto tak chcel ist naspat domov, takze sme tu. Celkom sa nam dari, moj maly ma 5 rokov a v podstate je toto jeho domov i ked mne slovensko dost chyba - my chodime len raz do roka na 2 tyzdne cos je dost malo.... ale mamina sem chodi kazde 3-4 mesiace.
Najlepsie miesto stretnut slovensky - jednoznacne Primark 🙂 🙂 🙂 ja velmi nechodim do mesta no ked idem tak v primarku je ich straaaaaaaaaaaasne vela 🙂
A vam sa dari ako? jako dlho ste uz tu?
pekny den a vikend aj vam, papa Valika

pingwinek
7. máj 2010

val223 a muz je slovak??ja mam priatela poliaka my sme tu uz 3 roky a zatial neplanuje ist na svk,vy planujete uz zostat ci??no ja casto chodievam do primarku ale vadscinu je tam dost pomerne vela poliakov 🙂 ,ja som momentalne doma s dcerkou ma 14mesiacov takze sa dost nudime a je lepsie ked sa mozes niekym porozpravat atd ale sak hadam niekedy mozno niekde objavim aj slovakov 😵 ,no my ideme momentalne na svk v juni boli lacne letenky za 3 eur no nekuuupto 🙂 tak sme to hned vyuzili tak ideme na 1 tyzden rychlo to utecie ale jednoznacne lepsie ako nic,chceli by sme ist aj niekam na dovolenku k moru ale neviem ci nam to vide!planujete este babo??my tak skorej nie..ale keby sa pritrafilo tak by bolo 😉 ,tak to je super ze maminka chodi kvam castejsie..paci sa jej tu v uk,napr ked tu boli moji rodicia tak sa im absolutne nepacilo a pozerali ako puci po anglicanoch maju svoju modu a atd ,dakujeme aj Vam pekny vikend ...papa 😵

val223
7. máj 2010

Moja, muz je anglican, tu z manchestru 😉 aj moja mamina pozera po anglicanoch a komentuje - je to total super vzdy sa narehotame 🙂 🙂 🙂 kedze manzel je ang. na slovensko trvalo nikdy ☹ ☹ mozno v dochodku 😉 ale pre maleho ja toto domov - na sovensku sa ma drzi ako kliest. my tiez planujeme letiet 30.5 z liverpoolu - aspon dufam, mali sme ist pred dvoma tyzdnami no kvoli sopke nam zrusili letenky, tak snat teraz to vyjde. babo neplanujeme.... 😒 zatial my mame trosku zdravotne problemy z tym prvym tak zatial nie ale dufam ze do 40-tky urcite 😉 😉
tak pekny vikend aj vam. pa

pingwinek
7. máj 2010

no tak super ked mas anglicana 🙂 ,jasne ked on je anglican tak co budete robit na svk...????no my letime 19.juna tak dufam ze nebudu ziadne problemy 😒 ,uz raz som mala zabukovala som si letenky a za 2,3 dni vyhlasili skype europe krach ze potesi ☹ ,tak dufam ze to vide,a kde manzel pracuje,moj pracuje v pekarni .aj pracujes niekde,asi ani nie ze ked mate zdravotne problemy ??tak pekny vecer a pekny vikendik papa 😉

val223
8. máj 2010

ahojky, tak to my prave budeme letiet naspat ked vy pojdete domov 😉 manzel je ucitel na strednej a ja momentalne si robim ucitelsku prax takze ucim tiez - ucila na svk uznali mi vsetko len nie prax takze nanovo ucim a musela som robit ja ich maturitu ( takze ma to stalo 2 extra roky navyse ale uz som skoro nakonci a poctivo hladam pracu ucitelky konecne 🙂 🙂 ! ) i ked decka mi du daju riadne zabrat 😠
moj maly je v skole nie je to az take zle 😉 ale riadny sok to bol pre nas - takze druhe mominko musi pockat kym nas maly ako tak trosku "vyspeje" ale dufam do tych 2-3 rokov urcite lebo taky je maly sam, ale moj manzel - sestru ma vo francuzku takze v postate sme tu len so svokrovcami a ja som nasla len jednu super slovenku tu - ale casovo nestiham vobec nic kedze som v kuse v robote takze nas maly okrem skoly nikoho nevidi - tak jedine v parku - tak si myslim ze by mu surodenec velmi pomohol - mat sa s kym hrat a pod. (joj to som sa rozpisala 🙂 )
tak vam prajem peknu sobotu, zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre