UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

luciauk
28. dec 2008

zuzka, neviem poradiť, ale keď to zoženieš, tak to bude paráda. jedna kamarátka tak obliekla svoje deti /rozumej syna a snúbenca/ na ich svadbu, tak sa jej opýtam 😉

luciauk
29. dec 2008

zuzka, vraj niečo majú v Next a tiež na tejto stránke www.verbaudet.co.uk 😉

3558
29. dec 2008

ok diky. vcera som tam bola, lenze je tam vypredaj od 5rana otvorene a je tam milion ludi. nakupila som tri velke igelitky pre malho veci. uz aj na buducu zimu, lebo je to tam fakt zadarmo. ale o koseli a kravate ani chyru ani slychu. aj v gap som bola aj va adamse. uz mi to je jedno, nemusia byt rovnako obleceny, ale maly aby mal koselu a kravatu aspon. 🙂

etuska
29. dec 2008

ahojte zienky,
chcem sa opytat ake mate skusenosti s letiskom v Manchestri?Ja som tam bola naposledy v r.2000,ale vraj sa nedavno prerabalo 😒 a je tam velky chaos.Ide o to,ze k nam letia moji rodicia a v Manchestri pretupuju,no a viete ako to je so starsou generaciou 😒

marika82
31. dec 2008

ahojte baby!!!!

luciauk - ja som este tohoto roku v trafford centre nebola ☹ a tak som chcela tam zajst,len pocujem od kazdeho ze ako tam je pekne.takze mna si tam nemohla vidiet.

etuska - my sme v lete boli na letisku,vtedy to uz prerabali,poriadne zmeny su tam ale nemyslim si ze je to az take hrozne.a minuleho roku jak moji rodicia tu boli,ja som im radila aby isli stale tam kde idu aj ostatni.

kto ako oslavuje silvester???my budeme sami doma....moj manzel pracuje aj dnes aj zajtra... 😠 takze budeme kukat Sk telku,o polnoci si otvorime sampus a potom spat.

Happy new year for everybody!!!!

etuska
31. dec 2008

Dik Marika,no ja sa bojim toho,ze to nestihnu najma z casovych dovodov,lebo v Manchestri prestupuju na lietadlo do Belfastu(letia inymi spolocnostami) a maju na to vssetko-vyzdvihnutie batoziny,check-in asi hodinku 😒 .Mali sme rezervovany neskorsi let,ale ho zrusili. 😒

Aj ja sa pripajam a prajem Vam vsetko dobre v novom roku 😵

3558
31. dec 2008

etus to bude ,,vo prsa,, 😠

marika82
31. dec 2008

etuska,drzkam palce tvojim rodicom,hodinka to nevela,ale oni letia dalej takze mozno to sa urychli.

etuska
31. dec 2008

dik,skusim tam zavolat ci by nam nevratili peniaze-lebo je to BMI BABY a cez Flybe su aj neskorsie lety este volne,tak skusime asi takto.
Dik zienky.Pekny den 😵

luciauk
31. dec 2008

PEKNÝ NOVÝ ROK VŠETKÝM TEHULKÁM A MAMINÁM TU, ĎALEKO OD RODINY A PRIATELOV 😉

ivka19
autor
31. dec 2008

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti.

prajem vam babulky aj vasim rodinkam krasny silvester a vsetko naj do 2009 😵

marika82
31. dec 2008

Nech anjeli od Vas smolu odnesu,
choroby nech stratia adresu.
Prijmy velke, dane male, ostatneho primerane.
Počas roku celeho pevne zdravie Vam prajeme!!!!

3558
2. jan 2009

pekny novy rok aj ja prajem vsetkym. 😉

etuska
2. jan 2009

ahojte zienky,
leteli ste niektora cez BMI Baby?Ake mate skusenosti s touto spolocnostou?Ja som im pisala mail,ale akosi sa neozyvaju,tak tam skusim zavolat.Dufam,ze peniazky nam vratia,lebo to nie je nasa chyba,ze zrusili let 😒 ,tak by som rada rezervovala letenky cez Flybe.

Ako inac sa vam paci Manchester?Ja som tam zila asi 1/2 roka,ale to bolo daaaavno,odvtedy sa toho asi vela zmenilo.

marika82
2. jan 2009

Ahojte baby!!
Komu ako sa dari v novom roku???Dufam,lepsie ako mne.Ja som novy rok zacala na emergency,rtosku som sa popalila ☹ .nastastie to az tak zle nevyzera,takze pevne verim,neostanu viditelne jazvy....

etuska
2. jan 2009

Marika ☹ ,dufam,ze sa ti to skoro zahoji 😔

luciauk
2. jan 2009

marika ☹ ☹ ☹

etuška, mne sa manchester páči a keď som prechádzala stockportom, tak mi bolo do plaču ☹

luciauk
2. jan 2009

marika, ja mám pricviknutú platničku, tak už dva dni chodím ako robot 😅 ale to nie je také hrozné, ako u teba 😕

etuska
2. jan 2009

Lucia-fakt? 😢 Ja som tam 6 mesiacov byvala a vtedy to bola pekna cast.Je to tam znicene,zanedbane? 😕

3558
2. jan 2009

ahoj lucia, nepytala si sa mi na tu koselu s kravatou? tak na rocne mimco. 😉 😉

adriana123
3. jan 2009

ahojte,my byvame v birminghame,west bromwich,nas simon ma 2 rocky a tiez hladame pre nho kamarata,kamaratku.ozvite sa 07704631358

luciauk
3. jan 2009

zuzka, povedala, že v next

etuška, bolo mi do plaču, lebo mi bolo smutno, nostalgično 😉 kapišto?

stresmenka
3. jan 2009

Ahojte maminy, mala by som k jednej z Vás veľmi veľkú prosbu sa na niečo v UK pozrieť potrebujem tam niečo kúpiť a doručiť, lebo cez ebay to nechcú poslať na SK. Našla by sa tu nejaká ochotná ak áno nech mi napíše IP 😉 bola by som nesmierne šťastná. Ďakujem

kattkarinka
4. jan 2009

Zdrawim Maminky w UK,

Stastny Nowy Rok 2009🙂 dakujem Vam za vsetky rady o plavani, s malym chodievam plavat raz za tyzden do detskeho bazena, davam mu len jednu jednorazovu plienku na plavanie, uplne to staci🙂 velmi sa mu to paci, a vzdy je po plavani mega unavany a spinka a spinka, az som sa minule bala a chodila ho stale kontrolovat....
uz mu zacinam davat aj prve prikrmy a kasicky...calvinovi sa najviac zo vsetkeho pacil darcekovy papier, len ho daval do pusiny...
dufam, ze sa vam vianoce vydarili a aj silvester, my sme ho stravili v UK, doslo par kamaratov, len jedna kamaratka ho stravila na pohotovosti a nakoniec v nemocnici, lebo dostala zlcnikovy zachvat...no chuuuuda...
tak see you later 🙂 😲 😵

marika82
7. jan 2009

Ahojte baby!!
Ja vas len kuk tak narychlo.....Uz 'back to normal' 😅 Do skoly,do roboty,na prax,malu do skolky....tak fajne bolo doma....
Ale zivot ide dalej,uz sa tesim na koniec februara,vtedy si zase trosku oddychneme..

Kto ako sa ma???Co noveho??

SNEZIIII!!!!
V nasom arei v Manchestri uz druhy den sa drzi sneh,naaadhera!!!!Nasa Sophia sa taaak tesii!!!Mame psika a ked ich pustim vonku do zahrady...ach ze co tam oni dvaja povystrajajuu!!!!Radost ich pozerat.
Dnes Sophia bola v creche(skolka) a povedala ze boli outside a ze robili snowman 😀

Ozaj kto ake skusenosti ma z ucenim dietata na nocnik,na toaletu??My sme zacali pocas vianoc,ide nam to celkom dobre,lenze teraz sme zacali chodit 'kade-tade' no a stale ked ideme von tak jej dam plienku lebo sa bojim ze pocas cesty sa popisa no a zima je.ale inac ona mi uz vydrzi aj 5hodinky.A pocula som ze ked raz zacnes tak uz netreba takto sa vratit ku plienke lebo dieta popleties.Ale ako potom vonku ist z nou??

Pekny dnik azdemu!!

3558
8. jan 2009

ahojte luciauk, tak som tam vcera bola,uz mali aj novy tovar, a koslele nikde. ☹

ivka19
autor
15. jan 2009

ahoj babulky,ako sa mate a kde ste sa stratili,to sem uz nikto nechodi ☹ alebo vela prace v novom roku 😉 😝

marika82
15. jan 2009

ahoj ivka,
ja tu som,chodievam tu ale nic noveho ☹
ja som sice busy ale pri nete vecerami mam aspon trosku relaxu.
Malu Sophiu oducame od plienky,bala som sa ze ako to zvladneme ale ide to velmi jednoducho,velmi sa tesime.je rozumna a pochopila to celkom rychlo.cez den uz nema pliencku len na noc.a cez den pekne sa pita uz sama ked je treba.A aj v skolke to funguje. 😉

ivka19
autor
15. jan 2009

marika,tak to je super,aj my sme zacali uz aspon 10 krat,ale mne mala nechce sediet na nocniku,teda bude tam sediet aj 10 minut ked je oblecena,akonahle dam plienku dole,ujde aj s nocnikom,tak ju nahanam po celom byte 😝 a co v praci?

nikol_79
17. jan 2009

ahojte baby, hľadám nejakú ochotnú mamičku z UK na objednanie veci z nextu, je teraz dobrý kurz libri a tuná to vyjde strašne draho, ak je tu nejaká spoľahlivá a ochotná mamička, ozvite sa mi do IP, dohodneme sa. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre