UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

janka196
13. sep 2007

ahoj ivka19 ja zijem v mestecku Hull así 2 hodinky od manchestru

ivka19
autor
13. sep 2007

ahoj janka,poznam to mesto,boli sme nedaleko myslim ze sa to vola torn.pozeram,ze tvoja mala je asi tak stara ako moja,kedy sa narodila.moja je 15.6.ako dlho si v uk a co robis ,predpokladam,ze si teraz na materskej.ak budes mat cas a naladu ,tak sa ozvi a popis nieco o sebe,som rada,ze si sa ozvala.tak sa drzte a malej carle prajem vsetko dobre a vela zdravicka.

boobika
4. dec 2007

Aojte.Este nie som tehulka ani maminka planujeme tak za rok mozno dva.Byvam aj s priatelom asi 15 min autom od Man. v mestecku Leigh.Obaja pracujeme vo fabrike na vyrobu spuliek. Stale rozmyslam nad tehotenstvom, len mam strach ci nam to bude potom financne vychadzat.Mohli by ste mi prosim napisat co budem dostavat po materskej?
Moj priatel zaraba priblizne 320Lybier

ivka19
autor
6. dec 2007

ahoj boobika,pod na volnu diskusiu pre baby z anglicka 🙂

luja
6. dec 2007

ahojte, ja som v blackpool cca 1 hod od manchestru, bolo by super ak by sa dakto nasiel aj odtialto....

etuska
9. dec 2007

Ahojte, ja som pracovala pred 7-mimi rokmi v Manchestri ako au pair, presnejsie to bolo v Stockporte. Nebývate tam niekto? Stale tam mam dobrých priatelov a toto leto sa chystame stahovat zo Slovenska,len este nevieme presne kam-najpravdepodobnejsie Irsko,no manzel ma viac prac. ponuk z Anglicka-We will see. 🙂

julia225
10. dec 2007

my sme boli v blackpool, ale uz niesme, ... 😉

etuska
10. dec 2007

A kde bývate teraz? Prišli ste späť na Slovensko?

julia225
11. dec 2007

ja s malou sme opat na sk, snubenec momentalne, Somerset

marika82
28. apr 2008

maminky z Manchestra ozvite sa!!!!!! 😉 😅

etuska
28. apr 2008

ahoj Marika,Aky je zivot v Manchestri ?Ja som tam zila pred 10-timi rokmi,ako ten cas leti 🙂 ...vtedy tam mali dost velke problemy s aziatmi,poulicne bitky a pod.Jasom byvala v Stockporte,co bola celkom prijemna cast 🙂

ivka19
autor
29. apr 2008

jeej baby,vy ste sa tu rozbehli,tak sa vas predsa par naslo 😉
marika ja som z boltonu,ale mam kamosku v manch. 😉

janka07
30. apr 2008

ahojte, my zijeme vo Wrexham asi necelu hodinku od Manchestru.....

marika82
8. máj 2008

pre etusku:my byvame na Monsalle,blizko Harphurey a mame busom asi tak 7-10min do centra.mam znamu v Stockporte,ona ma trojtyzdnove babo.Stockport sa jej paci,akurat sa stazuje ze je tam zivot drahsi nez v Manchester a okolie,no a sme od seba daleko(hodinka a pol busom).

pre ivku:a v ktorej casti Manchestra byva tvoja kamoska?My byvame na Monsalle,Monsall je v blizkosti Harphurey,Collyhurst..

jankando
8. máj 2008

caute baby, my sme v bradforde, tiez to nie je veelmi daleko od manchestru..neviem sice presne kolko, ale myslim ,ze hodku + cesty.. 😉

mari.m
8. máj 2008

ahojte,
ja som Vas kuk nahodou 😉

som bola tri mesiace v Burnley, hodka od Manchestru..

ja len tolko 😉

drzte saaa 😎

etuska
8. máj 2008

Moj znamy asi pred 6-timi rokmi odisiel z Manch,.ze vraj sa mu to tam nezdalo bezpecne,ale to je tak podla mna vo vsetkych velkomestach,zalezi skor od stvrte,no nie?

ivka19
autor
9. máj 2008

etuska,to zalezi od stvrte,aj ked "nort west" je dost uleteny,niekedy sa mi rozum zastavi ake veci sa tu deju 😠 hovoria,ze na juhu je to v pohode 😉

marika,kamoska byva disbury,myslim,ze tak sa to pise 😉
ozaj baby,co zijete v manch.chodievate na roscholm,alebo teda curry mile 😝

inak sa nas naslo dost,tak by sme si mohli niekedy dat stretko s babatkami a bruskami,co vy an to 😉

marika82
12. máj 2008

To by bolo dobre.Co tak stretko na Piccadilly Gardens v centre Manchestra alebo v nadhernom Trafford Centre??

marika82
23. máj 2008

Halooo,baby!!!Kde ste vsetci zmizli??Uz som sa tak tesila ze nie som tu sama,no a teraz.......

etuska
23. máj 2008

ahojte kocky, ja com byvala nedaleko Didsbury, je tam pekny park,akj si dobre pamatam 🙂

zuzu_p
9. aug 2008

ahojte, ten park v Didsbury je pekny a su tam aj pekne zahrady - dost blizko. ja byvam na juhu Manchesteru, 20 min od centra busom, 20 min od Trafford centra. su stvrte, ktore nemusim, ale nie je to tu take zle. 🙂 ak sa tu najde niekto, kto byva v okoli, ozvite sa. 🙂 zatial pa. z.

ivka19
autor
10. aug 2008

ahoj zuzu-p ,myslim,ze osm ta postrehla na volnej diskusii pre baby z anglicka,kde presne byvas,my byvame v boltone,co je tak 30 minut busom a do traffordu tak 15 autom. 😉

zuzu_p
10. aug 2008

ivka 🙂 ahoj, tiez si Ta odtial pametam. 🙂 my sme na juhu, v chorltone. tiez takych 15 min autom od trafford centra. 🙂 fajn, ze aspon niekto je tak blizko. chodievas tam casto? coskoro sa tam chystam znovu. su vypredaje, tak reku aspon nieco ulovim. 🙂 a kamaratka ma poprosila, ci by som jej nieco nedoniesla, kedze su tu ovela lacnejsie veci z Nextu ako na Slovensku. ktore casti v Manchesteri sa Ti pacia?

ivka19
autor
11. aug 2008

zuzu,my sme z boltonu,takze manchester velmi ani nepoznam,akurat tak piccadlly,obrovsky primark a obchody okolo ale milujem rosholm,tie vstky take away s curry,cukrarne 😝 😝

tak baby,mohli by sme sa teda nejak dohodnut a stretnut sa v tom trafforde,co vy na to 😉

zuzu_p
12. aug 2008

to by bolo fajn, mne vyhovuje buduci tyzden. 😀

brezicka
12. aug 2008

ahojte babky, som tu prvy krat, poradila mi to kamoska. Cakam svoje prve babo a chcela by som sa stretnut s nejakymi mamickami zijucimi v okoli Manchestra. Ja som v Manchestri byvala 1 a pol roka teraz byvam v Northwichi co je 24 mil na juhozapad, ale stale chodim do prace do Manchestra. Tiez chodim nakupovat obcas, do Trafordu. 🙂

zuzu_p
15. aug 2008

🙂 ahoj brezicka, si na taku tri stvrte hodinku odo mna. ako znasas tehotenstvo v UK? budes tu aj rodit? hadam sa nam podari hodit nejaku tu stretavku. kedy by sa Vam to hodilo?

brezicka
18. aug 2008

Ahoj zuzu_p, ano rodit budem tu v Leighton Hospital vo Februari. Na stretko som schopna prist niekedy cez tyzden, robim sichty takze by som musela vediet presny datum aby som vedela ci mozem. 🙂

ivka19
autor
18. aug 2008

joooj babulky,tak sa tu uz nieco rysuje,tak uz nieco navrhnite,teda datum 😉 mne to vyhovuje hocikedy,tazke ak nemam nejaku objednavku niekam,som free 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre