UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

zabicka27
12. jan 2011

@katusiacik ahojcek, super, dufam, ze sa teda 22. uvidime...ak by si potrebovala odvoz, nieco vymyslime, mozem sa pre vas zastavit aj ja ;) a neboj, ja tiez stale beham okolo maleho 🙂 a nikomu nebude vadit ani ked sa pekne napapka 🙂 tesim sa, papa zatial
@marika82 ahojky, to sa tesime, ze nas tam bude viac mamin...adresa je: Waterfold Farm, Waterfold Business Park, Bury, BL9 7BR a tu je ich web: www.waterfoldfarmpub.co.uk
Na case este nie sme dohodnute... neviem, katkarinka spominala nieco okolo 10tej - pol 11tej, tak dufam, ze to bude vsetkym vyhovovat 🙂

marika82
13. jan 2011

@zabicka27
dakujem za adresu,uz sa tesim velmi na to stretko,ideme tam busom,cesta mi bude trvat hodinka.
takze sa uvidime 22ho januara,okolo 10tej.
pekny dnik kazdemu

lucik_uk
15. jan 2011

@kattkarinka Ahoj Kattkarinka, dakujem za mile pozvanie, ale ja si este len idem robit vodicak, takze dlhe vylety az neskor... 🙂 Dobre sa zabavte, ja budem hladat dalej. Maminky z okolia Liverpoolu/Wirral ozvite sa!!!

tasnim
15. jan 2011

@marika82 ty mas autosedacku? napis mi tvoj postcode pozriem ako daleko si odo mna.... ak pojdem v tu sobotu tak by som ta hla vyzdvihnut....ak nie si hodinu odo mna 🙂

marika82
15. jan 2011

@tasnim
ahojky,
prave som pozerala ze fallowfield je niekde okolo rusholme,a ze je to odo mna asi tak 18minut.
mame carseat,bola by som rada keby sme sa ku vam zmestili do auta,nemuseli bi sme busom cestovat hodinku.dakujem za ponuku.

kattkarinka
16. jan 2011

@zabicka27, @marika82 @tasnim @katusiacik
ahojte maminky, tak uz sa tesim na 22.1., prepacte, ze som tu tak dlho nebola, mala som co robit cez tyzden....katusiacik, neboj, s malym to zvladnes, a nikomu nebude vadit, ked budes kojit...sal cez plecia a ides...hlavne, nech je malinkemu dobre..ja som si nikdy nemyslela ze budem maleho kojit na verejnosti, a je to sila zvyku....
zabicka, uz mas nove auticko? dufam, ze danielko posllucha🙂
my sme vcera poskladali calvinovi postel, je obrovska oproti tej malej postielke, az take neskutocne, ze tak rychlo rastie🙂
uz sa na vas vsetky tesim, uz len 6 dniiii🙂 krasny zvysok vikendu a dobre deticky🙂 xxx

tasnim
18. jan 2011

ahojky maminky..takze my nakoniec neprideme ;( mame appointment na fotenie pre dcerku ,,,

marika82
19. jan 2011

ahojte maminky,
uz sa tesime na sobotu
😀
pekny zvysok dna kazdemu

katusiacik
20. jan 2011

@kattkarinka no tak teda na kolku sa dohodneme ? aby som sa vedela zariadiť 🙂

drobcek11
20. jan 2011

ahojte🙂 nasla som vase forum a rada by som sa opytala mozno trosku od veci ale naozaj nemam na vyber🙂 ako citam tak vacsina z vas zije niekde v uk, ja letim 8meho februara do uk za priatelom a chcem sa opytat ci je nutne hlasit odchod na socialnu poistovnu? nakolko som predcasne ukoncila VS neviem co vsetko by som si mala vybavit pred odchodom do uk....mohol by mi prosim niekto poradit?niekto tvrdi ze neni treba ist na socialku ale niekto ze by som mala ist oznamit odchod....so zdravotnou poistovnou mam vybavene to ze kym si nenajdem pracu budem samoplatca...ale ta socialka?prosim poradte ak mate stym skusenosti ..dakujem

marika82
20. jan 2011

@katusiacik
ja by som tiez chcela vediet cas pretoze mne do bury trva cesta busom hodinka.a este k tomu nemam ani sajnu kde to asi mam ist,mam postcode ale bury nepoznam.takze ked uvidite niekoho v sobotu rano s malou 4 rocnou bludit okolo bury market tak to asi budem ja.pretoze to je jedine co tam poznam......neviem zatial ktorym smerom mam ist dalej ztamadial.....hadam,najdeme to a stihneme stretko.....

kattkarinka
20. jan 2011

@tasnim no to je smola☹ snad nabuduce🙂 uzite si fotenie🙂 xxx

kattkarinka
20. jan 2011

@katusiacik navrhujem tak po desiatej, kazdy ako bude stihat, lebo viem, ze s detmi sa da vsetko, len nic planovat, takze po desiatej, aj ked niekto dojde neskor, tak v pohode...a ako ides? zoberie ta manzel? xxx

kattkarinka
20. jan 2011

@marika82 ahoj, neviem, ako sa tam ide z bury marketu, ani neviem, ktorym smerom budes prichadzat autobusom, ze ktora zastavka by bola najblizsie☹ xxx

katusiacik
20. jan 2011

@kattkarinka tak teda prisli by sme tak po desiatej.. este neviem ako to tam bude dlho trvat, musime kuknut na navigačku...
hej vezme ma manžel potom pojde domov a potom si po mna pride ked bude maly velmi zly 🙂
uvidime.. hadam nam do toho nic nepride..
tak sa tesime 🙂

katusiacik
20. jan 2011

@marika82 ked ta uvidime bludit tak ta nalozime a bude 🙂 skus si dat maps google a najdi tam najblizsiu zastavku autobusu a klikni na nu a ono ta hodi na stanku myslim gmpte a tam sa da presne naplanovat trasa z tvojej vychodzej zastavky az po tu pri tej farme.. ked sme nemali auto tak som to dost pouzivala..

katusiacik
20. jan 2011

@marika82 teraz som ti pozerala google a od bury marketu je to len 0.9 mile je to kusocek skoro stale len rovno.. najdi na maps.google bury market a vyhladat trasu ku waterfold farm a ukaze ti akym smerom to je..

katusiacik
20. jan 2011

@zabicka27 no dufam, ze sa tam dopravim 🙂 manzelik mi prislubil ze ma tam vezme...

katusiacik
20. jan 2011

@kattkarinka juuj a este ma napadlo ako sa spozname, alebo teda kde presne sa stretneme.. nedali by si mi na seba kontakt, lebo co ked sa mi vas nepodari najst, co ja si tam počnem 😒

tasnim
20. jan 2011

@kattkarinka dakujeme..ak sa tam ovsem dostaneme..drobcovia su akysi chorlavy ;(

marika82
20. jan 2011

@katusiacik
dakujem za radu,si zlata,pozerala som a nasla som bus ktory ma zanesie ku heap bridge,to je big ring road nedaleko pri tej farme.....dufam ztamadial uz trafime 🙂

marika82
20. jan 2011

takze okolo 10 am v sobotu,tesime sa na kazdeho kto pride...

zabicka27
20. jan 2011

Ahojte maminy...tak super, uz sa aj my tesime na to stretko...
@katusiacik to je super, ze ta vezme manzelik 🙂 a neboj spozname sa rychlo...len chodte dnu do restauracie a tam uz urcite uvidite, kto sme slovenky a kto nie ;) ale pre pripad poslem ti cislo ak chces na mna 🙂
@marika82 a kde presne byvas? keby to nebolo nejako od cesty, kludne by som ta mohla skusit niekde vyzdvihnut? 🙂 my sme v Eccles...
@katkarinka tesime sa na vas 🙂
@tasnim skoda, ze vas neuvidime, ale hadam nabuduce to vyjde 🙂 a rychlo sa uzdravte

marika82
20. jan 2011

@zabicka27
my byvame v Monsall,je to 7min busom od centra,neviem ktorim smerom ides ty do bury z eccles ci by si to mala po ceste

marika82
20. jan 2011

@zabicka27
monsall je medzi rochdale road a oldham road jak ides od centra

zabicka27
20. jan 2011

@marika82 jeej no Monsall poznam, byvala som tam...mozem to zobrat cez centrum a stavit sa tam pre teba, ak by si chcela? myslim, ze si spominala, ze mas autosedacku, tak by to nemal byt problem...ak teda chces, tak mi napis do inboxu tvoju adresu a pripadne i telefon a ja bych tam mohla byt nieco pred desiatou 🙂

tasnim
21. jan 2011

@zabicka27 dakujeme zabicka ;)
prijemne stretko vam prajeme

kattkarinka
21. jan 2011

@marika82 @zabicka27 @katusiacik tak teraz som volala do tej restauracie a otvaraju zajtra o dvanastej!!! tak sa musime stretnut o dve hodinky neskor ako dohodnute☹(((( x

katusiacik
21. jan 2011

@kattkarinka ahojky, akuram som si vravela ze idem kuknut ci je vsekto ok na zajtra 🙂 no tak teda po tej dvanastej by som mohla prist.. nebol by problem... dufam, ze aj ostatok sa dostavi, dajte vedieť že či všetko plati teda, nech viem.. pa

zabicka27
21. jan 2011

Ahojte, nam to nevadi, prideme na tu dvanastu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre