UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

tasnim
14. máj 2011

nie je zima na ten piknik? ...

marika82
15. máj 2011

veru tak,zima je.....

asi z toho nic nebude.......
fuka vietor,zamraceno........
asi nikam nepojdeme,nechceme ochoriet 😅

tasnim
15. máj 2011

☹ brrr otras pocasie

miska2402
15. máj 2011

aj my sme sa chceli pridat ale ked sme videli to pocasie tak sme ostali doma ☹

zabicka27
16. máj 2011

Ahojte maminy, no skoda, ze nam to pocasie takto kazi plany... mohli by sme sa dohodnut na nejakom tom stretku aj v tom Bury ako zvycajne...co vy na to? Kym vsetci nezacneme odlietat na dovolenky 🙂 co tak tuto sobotu??? alebo aj v nedelu, ako to komu vyhovuje... ja tam idem zajtra so sestrou, tak ak by niekto mal chut sa pridat, budeme radi... pojdeme tam okolo 2-3 tej ... vsetkym pekny zvysok vecera...

zabicka27
16. máj 2011

@kattkarinka Ahojky, dlho som ta tu nevidela, ako sa mate? co Calvinko, uz pekne spinkava v postielke? vsetko v poriadku? ako pokracuju pripravy? uz sa vam to pekne krati... 🙂

katusiacik
17. máj 2011

Ahojky dievčence....

ja by som už chcela stretkooo 🙂 je mi smutno ....

aj ja som mala pozvanku na ten pickink ale ked bolo tak škaredo.. juuuj aj do toho bury by som išla, kedze takto prsi.. len dajte vedieť kedy..

katka a martinko

marika82
17. máj 2011

ahojte maminky

rada by som sa k vam pridala ale ja v sobotu idem na ten zapis do ceskoslovenskej skoly takze teraz v sobotu mi nevyhovuje ☹

zabicka27
17. máj 2011

Ahojky, no nam by to radsej vyhovovalo ktorukolvek nedelu, soboty mavame dost rusno, ale neviem, kto a ako by mohol, resp. chcel... tak co tak buduci vikend? ci uz v sobotu alebo nedelu, my sa prisposobime 🙂 pekny zvysok tyzdna vsetkym

tasnim
18. máj 2011

@marika82 ceskoslovenska skola? ;)

marika82
20. máj 2011

@tasnim
ahojky,
ano ceskoslovenska skola v manchestri,skola pre ceske a slovenske deticky.

tento tyzden v sobotu 21.5.2011 sa kona zapis v east ditrbury,postcode je m20 5qq

kazdy kto ma zaujem moze tam prist,zacina sa o 10:30 do 11:30

val223
21. máj 2011

Ahoj
@marika82 boli ste dnes v tej skole? my sme vybrali no nenasli sme tu skolu - tak ak ste ju nahodou nasli nedas mi info prosim - kedze ja by som velmi chcela aby sa William ucil po slovensky a taktiez poznam este jednu maminu ktora by mala zaujem dakujem 🙂

marika82
21. máj 2011

ahojte maminky,

dnes som bola na ten meeting ohladom tej ceskoslovenskej skoly........

bola som tam sama slovenka a dalsie 4 ceske maminky z detmi....

miska2402
21. máj 2011

ahoj marika 🙂
aj ste sa zapisali? pre nas je to trosku daleko, my byvame v Rochdale.

tasnim
21. máj 2011

@marika82 cafky ..klasika inokedy cittam kazdy den spravy a dnes az teraz..takze neskoro aby som sla na zapis ;) mozem by povedat v com spociva ta skola? ono to je niejaka skola co je po vyucovani, ci normalna skola? maju niejaku internet stranku? dakujem

tasnim
21. máj 2011

@marika82 http://czechwells-uk.webnode.cz/skola-a-skolicka/
nasla som tento link
no Marika a ked si tam bola, aky si mala z toho pocit? znie to zaujimavo?

katusiacik
21. máj 2011

Ahojky baby,

normalne uz mi je smutno ze sme nikde spolu neboli, tie mesiace letia ako voda a uz by sme sa teda mohli dohodnut.. len ked ja v nedelu nemozem lebo ma tam nema kto vziat, lebo manzelik pracuje... nooo .. juuuj to je strasné.. :(

papa zatial

marika82
21. máj 2011

@tasnim
ahojky,znie to zaujimavo

ale je to na uplnom zaciatku.....ta pani mi povedala ze momentalne len ceska ucitalka tam je ale ked bude zaujem a dost slovenskych deti tak ona zariadi slovensku ucitelku.

buduci tyzden v sobotu sa zase stretneme.

takze ked mate zaujem tak pridte.cim viac nas bude tym lepsie.

marika82
21. máj 2011

@miska2402
ahojky,
bola som tam aj sme sa zapisali.
my byvame tiez dost daleko ale skola bude len sobotkami,to by sa dalo zvladnut....

marika82
21. máj 2011

MAMINKY

TOTO JE WEBOVA STRANKA KDE NAJDETE VIAC INFORMACII O CESKOSLOVENSKEJ SKOLE

http://czechwells-uk.webnode.cz/skola-a-skolicka/

val223
21. máj 2011

@marika82 ahoj, tak sme sa dnes rano minuli - nenapadlo ma ze to bolo v Methodist Church, my sme presli hore dolu a nic skoda ze tam nebol napis - my by sme sa inak zapisali - i ked £15 sa my zda troska vela (kedze my uz mame 6 rokov) - a aj ked som pozerala na stranku - tak si nemyslim ze by zobrali Williama - my totiz vobec nehovorime po slovensky - tak neviem no snad by sme dosli na buducu sobotu - napisem im email a uvidime 🙂 a este je tu jedna mamina jej dcera ma 4 - tak to by sme uz boli tri slovenske deticky - tak snad uvidime co z toho bude 🙂
tasmin - dakujem za link super pomohlo!

marika82
21. máj 2011

@val223
skoda ze sme sa minuli

to by som bola velmi rada keby som tam nebola sama slovenka.ta pani povedala ze uz tam ma asi 2 alebo 3 slovenske deticky napisane ale oni dnes nemohli prist....takze vlastne by sme tam uz boli 5 alebo 6 ... super

a ked este sa pridaju dalsie maminky odtialto.....

bojujme o nasu skolu/skolku maminky

marika82
21. máj 2011

@tasnim
ahojky ,

buduci tyzden v sobotu ked mas casu tak kludne sa ku nam pridaj do tej skoly/skolky.potesime sa
😉

marika82
21. máj 2011

maminky sledujte tu webovu stranku buduci tyzden aby ste mali viac informacii o tej skole/skolke

dobru nocku vam

tasnim
24. máj 2011

@marika82 ahoj tak v sobotu je teraz to stretnutie v salforde..ides?

anjelicek26
24. máj 2011

@marika82 - od nas je to prilis daleko pre Sasenku, predsalen sme od Manchestru pol hodiny autom... a po Slovensky rozprava minimalne, po nemecky a anglicky plynule... my ideme o 1,5 roka aj tak naspät do Nemecka... takze slovencina je nam na nic... ale pekny napad to je.

marika82
24. máj 2011

@tasnim
ahoj,
vyzera to tak ze ano
mas uz aj adresu?

ty prides s detickami?

ja tam budem
kedze moja este nema 5 rokov,tak len hodinku ....

daj vediet ci prides,ja sa len potesim,aspon tam nebudem sama.
a ked mas znamich ktory maju maju zaujem,tak ich kludne prines.

tasnim
24. máj 2011

@marika82 ano, adresa je na fb..nemas? chces? no my tiez len hodinku... tak planujeme, len ci vstaneme ;)

marika82
25. máj 2011

@tasnim
a ty tiez si na fb?

takze mas adresu?

ja mam....

tesim sa na vas

ked chces mozme si vymenit tel.cisla.daj vediet

tasnim
26. máj 2011

@marika82 ano som na fb..ty? tasnim butt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre