UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

kattkarinka
6. nov 2010

@tasnim gratulujem🙂 dufam, ze ste zdravi...a co sa ti narodilo?

kattkarinka
6. nov 2010

@zabicka27 mozme sa stretnut vo Waterfold Farm v Bury, je to pri dialnici, je to restauracia aj s miestom na hranie pre deti zadarmo🙂 tu je web http://www.waterfoldfarmpub.co.uk/, bola som tam na narodeninovej oslave a bolo super...
tak sa mozme dohodnut na 19.11 medzi 10.30 a 11.00...ako budeme stihat...🙂tesiiim x

tasnim
7. nov 2010

@kattkarinka dakujeme ;) tentokrat mame chlapceka

zabicka27
7. nov 2010

@kattkarinka ok dohodnute...ak by sa nahodou nieco pritrafilo, co dufam, ze nie, tak si dame vediet...my budeme mat taky khaki kocarik...keby tam nahodou bolo vela ludi 🙂 aj ja sa tesiim

kattkarinka
18. nov 2010

@zabicka27 Babulka, musim to zajtra zrusit, lebo calvinko mi ochorel, ma hrozny kasel a sopliky...by ma velmi mrzelo, keby potom ochorel aj tvoj maly...mozme to ale presunut na dalsi piatok 26.11 v taky isty cas aj miesto🙂 co povies? dufam, ze dovtedy uz bude maly fit🙂 tesim sa xxx papa xxx

zabicka27
18. nov 2010

@kattkarinka Jaj chudatenko, tak skore uzdravenie prajem...nas Danulo sa este nespamatal zo zmeny prostredia a nevydrzi mi uz ani v autosedacke sam...a doteraz mu to nerobilo problem.tak dufam ze sa do toho piatku 26teho zaklimatizujeme a vy sa vyzdraviete 🙂 tesim sa papa

kattkarinka
21. nov 2010

neboj, urcite sa do piatku zaklimatizujete...inak ja som s tym mala vzdy problem, ked som sa vratila do uk...mi to vzdy tak tyzden trvalo, kym som si zvykla...inak my sme ochoreli vsetci, tak mame lenosivy vikend... 🙂 🙂 sa tesim na piatok, pride este jedna slovenka co poznam...a druha ma malu vtedy v skolke, tak nedojde☹((( pekny zvysok vikendu🙂 papa xxx

zabicka27
25. nov 2010

@kattkarinka plati zajtra to nase stretko? uz ste zdravi? tak ja tam zajtra teda pridem... keby nahodou nemozete, daj mi ked tak este vediet 🙂

kattkarinka
26. nov 2010

@zabicka27 mozme, o chvilku vyrazame🙂 xxx

tasnim
1. dec 2010

tak stretli ste sa nakoniec? 🙂 planuju sa dalsie stretka? aj my by sme sa pridali, aj ked teraz v tom snehu asi nie ;)

tasnim
1. dec 2010

tak stretli ste sa nakoniec? 🙂 planuju sa dalsie stretka? aj my by sme sa pridali, aj ked teraz v tom snehu asi nie ;)

marika82
5. dec 2010

ahojte,
planuju sa dalsie stretka??
my by sme sa tiez radi pridali,dajte vediet.
moja sophia uz pomali zabuda na slovencinu ☹ ,po slovensky rozumie ale po anglicky je jej lahsie komunikovat....

zabicka27
6. dec 2010

@tasnim; @marika82: Ahojky, ano stretli sme sa 🙂 a chceli by sme zopakovat stretko este niekedy pred vianocami, a budeme radi, ak nas bude co najviac 🙂
@kattkarinka ahojky, ako bolo na dovolenke? dufam, ze dobre 🙂 dame sa do zorganizovania dalsej stretavky? myslim, ze by nas uz mohlo byt viac 🙂 tesime sa xxx

marika82
6. dec 2010

dajte vediet,kedy bude dalsie stretko,cez tyzden robim este do 17ho,potom mame holiday a vykendy mam volne stale .

kattkarinka
7. dec 2010

@zabicka27 ahojkaj, doma bolo super, len sa este stale aklimatizujem...kedy mas cas? mozme sa stretnut v piatok, ak by si chcela...dufam, ze uz dovtedy nejako meganenasnezi...bolo by super, keby nas bolo viac...🙂 tesiiim sa xxx
@tasnim @marika82 mozme si dohodnut stretko aj pred vianocami...marika ak robis do 17...mohli by sme sa stretnut v sobotu 18.12 🙂 co ty na to?

tasnim
16. dec 2010

cafte... a o kolkej by to bolo v tu sobotu? a kde? ;)
@kattkarinka cafte... a o kolkej by to bolo v tu sobotu? a kde? ;)

kattkarinka
16. dec 2010

@tasnim babulka, ja urcite nemozem v sobotu, lebo som nachladnuta a calvin tak isto☹((( snad az cez vianoce alebo po....minule sme sa stretli znova v piatok, boli sme styri slovenky a 8 detureniec🙂 bolo super🙂 dufam, ze nabuduce to uz bude stretko aj s tebou🙂 xxx dufam, ze mallinky dobre spinka a starsia sestricka sa onho pekne stara🙂 xxx

tasnim
16. dec 2010

@kattkarinka waw tak sa to rozrasta ;)
dakujeme maly spinka dobre, len najprv stale musi urobit riadny cirkus pred spanim ;) Zarka braceka len by bozkavala chvalabohu ;)
tak vam prajeme skore uzdravenie..to bude asi tym pocasim ;(

anjelicek26
16. dec 2010

Ahojky, my byvame pol hodku od Manchestru 😵

zabicka27
16. dec 2010

ahojte maminy, tak teda v sobotu sa nic nekona? :( tak keby ste planovali nieco medzi vianocami, dajte vediet, radi sa zucasnime...
@kattkarinka...juuj to je smola, ze mate bacila...nas to zatial obchadza...tuk tuk na drevo...skore uzdravenie vam zelam...papa

marika82
19. dec 2010

ahojky,
konecne mame holiday,hurra,tesime sa 🙂
teraz uz denne tu mozem chodit,nielen raz za tyzdna,takze tu budem more often,pokial mame holiday....
keby ze sa planuje stretko pred alebo medzi vianocami,dajte vediet...

marika82
19. dec 2010

@kattkarinka ahojky,ako sa mate?prave citam ze ste chceli zorganizovat dalsie stretko v sobotu. a ze si nachladnuta a aj maly je chorucky,skore uzdravenie vam prajeme.

marika82
19. dec 2010

@anjelicek26 ahojky ,
kde presne byvate?
my blizko ku centru manchestra.aj ja mam 4 rocnu dcerku Sophia Biancu.mohli by sme sa stretnut,ked chces,deticky by sa mohli skamatatit.

marika82
20. dec 2010

ach to je zima!!!!!!!!
chceli sme zajst na postu zo Sophiou ale po hodinu cakania na bus sme sa vratili domov,zamrznute....mame vonku
-10'C

val223
20. dec 2010

Marika suhlasim nam zamrzli dvere na konzervatoriu. A tiez sme dnes s mojim malym (5r) cakali na autobus do skoly skoro 30 min (kedze autobus meskal 😒 😒 no strasne) chudacik az sa rozplakal jak mu bolo zima. Uz sa dlho nepamatam na taku zimu 😒

tasnim
20. dec 2010

@marika82 ahoj marika aj my byvame blizko k centru..fallowfield..poznas? kde sa vy nachadzate?

tasnim
20. dec 2010

@kattkarinka ako sa citite? dufam, ze uz je to lepsie...

marika82
20. dec 2010

@tasnim ahoj tasnim,my byvame v arei monsall,centrum mame na 5min busom,ked chces mozme sa stretnut v centre dakedy.daj vediet

marika82
20. dec 2010

@val223 ahojky,tvoj maly este ma skolu?moja Sophia uz skoncila 17ho,v piatok a az 5ho januara sa ma vratit.
mame poriadnu zimu,ja som tu uz 5rokov ale taku zimu sme tu este nemali v Manchestri

anjelicek26
20. dec 2010

@marika82 - len Sasenka nerozprava po Slovensky, iba po nemecky, my inak zijeme v Nemecku... Byvame 30 mil od Manchestru.

marika82
20. dec 2010

@anjelicek26 nooooo pisala si ze byvate pol hodku od manchestra....nevadi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre