UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

hanullinek
23. feb 2011

@dadakuli Ahojek tady je moje čísilko, 07581523675 kdo má ještě zájem může si ho taky uložit 😉

zabicka27
23. feb 2011

Ahojte kocky, tak konecne som sa dostala k internetu...Sobotnajsie stretko bolo supeeer...aj ked to uslo ako voda...uz teraz sa tesime na dalsie, a asi by sme si veru nabuduce mali rezervovat velikansky stol alebo radsej dva 🙂 aby nemali nejake pripomienky 🙂 a ako prebieha vas tyzden? My mame prerezany prvy zubok! Jupiii, ale prezili sme si poriadne uplakane 2 dniky s horuckami a soplikmi :( no hadam, to coskoro prejde... Tak vsetkym prajem pekny zvysok pracovneho tyzdna a nech nam konecne vykukne slniecko! 🙂

marika82
23. feb 2011

ahojky,
ako sa mate?
kto by mal zaujem zajst niekde v piatok tento tyzden do playcentra?
http://www.landofplay.co.uk/
je to v trafford parku
ja len ze deticky maju half term holiday,tak mohli by sme sa este stretnut,ked chcete
dajte vediet
pekny vecer

zabicka27
24. feb 2011

@marika82 jeej to je kusocek od nas...ale skoda, ze my nemozeme v piatok...ja idem do robotky :( mozno nabuduce...uzite si to tam, pekny dnik vam prajem

marika82
24. feb 2011

@zabicka27
a ty pracujes cely den??ja by som tam chcela ist poobede okolo 1ej

tasnim
24. feb 2011

@marika82 co tak okolo 2pm? ;)

marika82
24. feb 2011

@tasnim
nooo,ja tam budem uz od tej 1ej.manzel ma tam nesie totiz autom tam.moja Sophinka ma dost energie takze tam urcite budeme dlhsie.kludne sa k nam pridaj okolo tej 2ej,ked ti casovo vyhovuje,potesime sa aspon tam nebudeme same 🙂
este skusim skontaktovat zopar sloveniek telefonicky.uvidime kolko nas tam bude

tasnim
24. feb 2011

@marika82 napis mi do ip cislo, ze ked pojdem zavolam ci ste este tam ;) ja skor asi tazko budem moct, lebo moj maly pije mliecko okolo pol2 .. uvidime ;)

marika82
25. feb 2011

ahojky,
obavam sa ze do playcentra neideme dneska.musim malu zobrat na a&e ked manzel dojde.ma daco s nohou,nevie sa na lavu nozku poriadne postavit a nevie chodit,hovori ze to boli ☹
netusim co ma z nozkou,hrozneeeeeeeeeeee,budem mudrejsia ked mi doktor povie co to je

zabicka27
25. feb 2011

@marika82 :( chudatko...ale urcite to nebude nic vazne...dufam, ze nozka bude coskoro v poriadku... drzim palce 🙂

marika82
25. feb 2011

taaaaaaaaaaaaaak,
sme uz doma,konecne.v pondelok mame ist na kontrolu.lekar povedal ze mozno pocas spani zle na tej nozke lezala ale mozno je tam zapal,presne nevedia urcit,musime ju sledovat a v pondelok ist naspet.
dufame nic vazne,uz vie chodit pomali,stupi na obe nozky ale este do behu sa nepusta,tvrdi ze ju to este boli.....

tasnim
26. feb 2011

chudatko male... dufame, ze to bude fakt, len to, ze zle spinkala.. drzime palce...
ako jej je dnes?

marika82
26. feb 2011

@tasnim
malej Sophinke je uz lepsie,este trosku taha nozicku a este stale sa nepusta do behu ale uz smeslie chodi.

tasnim
27. feb 2011

@marika82 ako je malej sophii?
my sme dnes boli v tom land of play... bolo celkom fajn tam...straaasneee plnnnoooo.. ;) ze vraj stale su tak busy cez vikendy... zajtra tam chcem skocit s malou o tej 13.45 na program co tam maju tak uvidime. ;)

marika82
27. feb 2011

@tasnim
uz je jej lepsie,nastastie,tesime sa
my uz zajtra ideme do skoly,do robotky....
pekny tyzden vam prajeme

kattkarinka
27. feb 2011

@zabicka27 gratulujem k prvemu zubku, parada🙂 tie horucky mal asi z toho, ze sa mu prerezaval zubcek, ze? dufam, ze uz ste zdravucky...krasny tyzden🙂 xxx

kattkarinka
27. feb 2011

@marika82 ako sa mate? uz sophinka pekne chodi aj bezka? to je zvlastne, ze ju to zacalo boliet tak zrazu...a idete este zajtra na kontrolu? drzime palce, nech je vsetko v uplnom poriadku🙂 xxx a pekny tyzden aj vam, navrat po dovolenke je vzdy tazky🙂 xxx

kattkarinka
27. feb 2011

@tasnim neuveris, ale uz sa im fakt pyta na zachod, to je neskutocna ulava...ja som s nim zacala v lete, ked bolo teplo, nechala som ho behat bez plienky...a potom mal asi dve obdobia, ze mu to bolo jedno...ale dufam, ze toto pytanie mu uz zostane🙂 xxx ako sa mate vy? ako sa pacilo malym v land of play? a plati sa tam iba na dve hodky, ci mozes zostat kolko chces? xxx

tasnim
28. feb 2011

@kattkarinka waw tak to blahozelam.. dufam, ze aj u nas to pojde tak rychlo...
my sa mame oka..mala sa vysalila v land of play... ty neviem ci sa to plati na dve hodky ...my sme tam bola hodinu aj nieco...ale nevsimla som si, ze by niekoho volali, ze uz jeho cas skoncil...
ak nahodou dnes pojdeme tak sa opytam... ja planujem ist, ale mala dnes vyzera akasi unavena, tak ak nezaspi pojdeme... duuuufam ;)
kedy je dalsie stretko? aby som nakukla muzovi do pracovneho kalendara ;))
pekny tyzden prajeme

tasnim
28. feb 2011

@kattkarinka waw tak to blahozelam.. dufam, ze aj u nas to pojde tak rychlo...
my sa mame oka..mala sa vysalila v land of play... ty neviem ci sa to plati na dve hodky ...my sme tam bola hodinu aj nieco...ale nevsimla som si, ze by niekoho volali, ze uz jeho cas skoncil...
ak nahodou dnes pojdeme tak sa opytam... ja planujem ist, ale mala dnes vyzera akasi unavena, tak ak nezaspi pojdeme... duuuufam ;)
kedy je dalsie stretko? aby som nakukla muzovi do pracovneho kalendara ;))
pekny tyzden prajeme

tasnim
28. feb 2011

@marika82 tak to je super, ze uz je jej lepsie ..
pekny tyzden

marika82
28. feb 2011

@kattkarinka
ahojky,
mame sa uz lepsie,malej je uz lepsie,comu sa tesime.mala to vlastne asi od toho ze tak dlho mala kasel,svalova vyroza,neni to zapal,nastastie,pretoze sa jej stav zlepsil.a hadaj co jej dali......vsak paracetamol a ibuprofen.......

inac prave citam ze sa ti uz maly pyta na zachod,to je super.nasa Sophinka mala 2 a pol roka ked sme sa zbavili plienocky cez den.behom 2och tyzdnoch sa jej to podarilo pochopit.ale musim este pridat ze hoci cez den plienocku nemala za to este na noc potrebovala,skusali sme vselico ale bol to asi dalsi pol rok kym bola sucha aj v noci....

marika82
28. feb 2011

@tasnim

dakujeme aj vam prajeme pekny tyzden 🙂

tasnim
1. mar 2011

no uz aj na nas to prislo..mala v noci zvracala rano vysoke horucky..trasie sa mi ;( a lekar, ze nic to nie je..vraj ked to bude pokracovat, mam zachytit urine.. ;(

hanullinek
1. mar 2011

My jsme taky nemocní, asi chřipajzna ☹ Bolí mě celé tělo a teče nám z nosů.. Malý spal dneska odpoledne jen 5 minut, tak se vzbudil s pláčem protože nemohl dýcht. Je to vždycky boj, než mu nastříkám kapky do nosánku ☹

marika82
1. mar 2011

@tasnim
och chudatko,nie je to nahodou bug,to je nieco take ako viroza criev,papa ti nieco mala?ci vsetko vyvracka?tota choroba,bug trva 2-3 dni,na to nei je liek,len davat paracetamol/calpol/ znizovat horucku....
skore uzdravenie malej,daj potom vediet ako sa ma malicka

marika82
1. mar 2011

@hanullinek
hanka pre teba mozem odporucat beechems all in one lemon hot drink,ked ja som mala chripku pomohlo mi to.a malemu tuna asi jedine calpol ☹
skore uzdravenie vam prajeme

marika82
1. mar 2011

@zabicka27
ahojky,
ako sa mate?
gratulujem vam k prvemu zubku 😉
dalsie este neidu?zvykne to tak byt ze ked sa prvy zubok ukaze tak potom dalsie tiez za radom....
bonjela kremik,calpol a ibuprofen syrupcek pre deticky mas doma?to pomaha.
inac papa ti nieco maly?moja nechcela velmi papat ked jej zubky isli,bola taka nekludna,mnaukala len,plackala vela.....
a ako v skolke?
pekny zvysok tyzdna vam prajeme

marika82
1. mar 2011

ak mi nic do toho nepride,chcela by som uz konecne zobrat malu do teho play centra do trafford park /land of play/
ked ma niekto zaujem pridat sa tak dajte vediet.
budem tam okolo 1ej alebo 2ej,dufam.
este behom tyzdna to upresnim
pekny zvysok tyzdna kazdemu prajeme 🙂

marika82
1. mar 2011

@katusiacik
ahojteeeee,
ako sa mate??ako a ma maly martinko?co noveho u vas?
my sa mame oukej.back to school,work,back to normal...
pekny zvysok tyzdna vam prajeme.
big hugs for martinko 😉

zabicka27
1. mar 2011

@katkarinka dakujeme...uz nam je lepsie, bolo to tym zubkom nepodarenym...len dufam, ze pri ostatnych to uz nebude az take hrozne... a ako sa mate vy? 🙂 krasny tyzden aj vam prejem

@marika82 dakujeme, mame sa uz celkom dobre...ostatne zubky este nejdu, ale hadam ten vedla toho prveho uz za chvilku vykukne 🙂 a dakujem za rady, ja som davala iba calpol a ten zaberal iba na par hodin :( urcite si kupim aj ten krem a sirup, aby sme boli pripraveni 🙂 inak prave vobec nepapal, az som mala strach, ale zase vela pil tak aspon tak a teraz to dohana s papanim aj za dvoch... a v skolke sme ani neboli minuly tyzden, nechcela som ho tam davat, ked bol taky umrnkany a s horuckami...vo stvrtok som ho mala cely den na rukach ja a v piatok zase manzelik...
Som rada, ze to s tou nozkou nebolo nic vazne... keby ste nahodou isli do toho Traffordu zajtra tak mozno by sme sa tam aj my zastavili, ja mam v plane ist tam kusok odtial na nakupy 🙂

@hanulinek @tasnim skore uzdravenie vam prajem...

Tak pekny tyzden vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre