UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

marika82
7. feb 2011

ahojkyyyyyyyyyy everybody,
mame sa fajn,ja som uz zdrava,po dvoch tyzdnoch,konecne...
len teraz mala sophinka nam kasle,ale davam jej mucosolvan a panadol asi jej to pomaha,aspon dufam
skore uzdravenie pre kazdeho kto je chorucky
uz sa tesim na stretko,len potom musime sa dohodnut ze kde to bude
pekny tyzden prajeme kazdemu
😉

hanullinek
9. feb 2011

Ahojky holky 🙂

tak malý je už konečně zdravý, nakonec jsme museli podruhé k doktorovi, protože mu ta infekce z krčku přešla do ouška, tak nám napsal antibiotika a za dva dny bylo už lepší..

Moc ráda se zůčastním střetka, autíko máme, takže by neměl být problém dojet kamkoli... 😉

Jinak to počasí je už děs.. nedá se jít ani ven ☹ ale o víkendu se s malým chystáme do Stockportu na bazén, je tam brouzdaliště a skluzavka, no a pak i kousek od nás do toho playcentra, do kuličet a tak... už se nemůžu víkendu dočkat.

Tak hezký zbytek týdne všem 🙂

zabicka27
11. feb 2011

Ahojte maminky,
tak co aky ste mali tyzden? My celkom fajn, no sme este trosku chori...stale kasleme, tak sme boli u doktorky a predpisala nam inhalovat Ventolin :( ale pocula som, vraj ze by sa to nemalo dlhodobo uzivat, vraj je to navykove...nemate niekto skusenosti?
Pekny vecer a este krajsi vikend prajem vsetkym! 🙂

kattkarinka
12. feb 2011

@miska2402 ahoj miska, no to je smola, ale na slovensku ti bude urcite super! uzi si dovolenku, na ako dlho ides?...ano, bola som plavat vo Whitworth a mozno pojdeme aj zajtra, inak vo velkom bazene bola teplejsia voda ako v detskom...ja som pocula na Oulder HIll same pozitiva, ale este nikdy som tam nebola🙂 ake to bolo mat babatko po takom dlhom case? xxx pekny vikend xxx

kattkarinka
12. feb 2011

@tasnim aka bola fotecka? dufam, ze vysla na 100% xxx ako sa ma malinky? da ti v noci vyspat? xxx

kattkarinka
12. feb 2011

@marika82 ahoj marika, no super, ze si uz zdrava...my sme si choroby odskakali cely december, tak hadam uz sme mega imunny proti anglickym bacilom...sophinka je ako na tom? kasel jej presiel?
kde by si sa chcela stretnut? ja by som najradsej v tom bury, lebo je to pre kazdeho v polke cesty...mata asi dojde, len potom ide na piatu na narodeninovu party a danka pride tiez🙂 xxx uz sa tesim xxx

kattkarinka
12. feb 2011

@hanullinek to ste teda mali ake vazne, dufam, ze kevin je uz zdravy ako rybicka xxx ani ja sa uz neviem dockat pekneho pocasia, vcera sme sli na prechadzku nakrmit kacky a calvin prisiel domov cely komplet od blata, lebo sa parkrat potkol🙂 dojdes na stretko? super, tesim sa xxx

kattkarinka
12. feb 2011

@zabicka27 to som prekvapena, ze ti aj nieco predpisali, lebo oni na vsetko len calpol...ventolin nepoznam, tak nemozem bohuzial poradit...ale dufam,ze kaslik prejde...mne tyzden ubehol rychlo, nechcem verit, ze je polka februara, ved len nedavno boli vianoce...aky bol tyzden pre vas? danko bol dobry v skolke? cmuk xxx

kattkarinka
12. feb 2011

@zabicka, @tasnim @marika82 @katusiacik @hanullinek @miska2402
stretneme sa toho 19.2 o 12 hod v bury ako minule?

marika82
12. feb 2011

@kattkarinka
ahojky,
bohuzial mala este ma stale kasel,ja uz neveim.....to ze horucky nema,len kasel ☹

marika82
12. feb 2011

takze stretko bude asi v bury zase??
mam trosku smutnu spravu,Marcel v piatok a v sobotu nerobi,obavam sa ze sisky nebudem moct tentokrat priniest ☹

marika82
12. feb 2011

@marika82
jedine keby ze prinesie ich domov vo stvrtok....ale to uz nebude cerstve na sobotku....take necerstve vam zas nechcem velmi priniest

marika82
12. feb 2011

@zabicka27
my tiez kasleme...ty ale mas stastie ze vam nieco predpisali,nasej nic nechceli predpisat,ze vraj je to len virus,prejde ju to...
dufam maly rychlo ti uzdravie.
a ako bolo v skolke?uz si na to zvykol maly?

tasnim
12. feb 2011

@kattkarinka fotka je super..uz tam vyzera tak dospelo ;( rychlo bezi ten cas..
maly je v pohode, on nerobi problemy v noci klop klop..horsie je to so Zarkou... akosi prestale pekne spat v noci a budi sa nam dost casto s placom..uz to trva dlhsie..cakame len na lepsie ;)))
tie stretka stale vychadzaju ked moj muz ma volno konecne... hmmm tak uvidime ci dojdeme..

hanullinek
12. feb 2011

Ahojek všem,
doufám, že si všichni hezky užíváte víkendu...

Koukám, že vám to moc nevychází na to střetko a když už jsem se tady k vám vetřela, tak bych vás ráda všechny poznala. 😉
V tom Bury je to nějaké to play centrum? Pošlete mi někdo prosím adresku, nebo nějaký webový odkazek jestli mají?
A na kterou hodinku to vůbec plánujete?

Už se docela těším, protože mi z toho tady už hrabe.. Kromě jedné maminky tady neznám nikoho ☹ A malý pozná i jiné děti.

Tak zatím papa a hezky zbytek víkendu!!

miska2402
12. feb 2011

@kattkarinka ahoj na slovensko ideme na tyzden, od soboty do soboty - jamie ma prazdniny.
uz sa tesim na oddych, lilly idu naraz 4 zadne zubky tak uz tyzden nespime a ma teplotu, dnes jej je konecne lepsie.

val223
12. feb 2011

@hanullinek ahoj, len sa chcem spytat neboli ste nahodou dnes rano v playcentre v Reddish - Whale ... - mam pocit ze som vas tam videla 🙂 🙂 (my sme tam boli na party 🙂 sa ospravedlnujem ak som sa neprihovorila - ja som dost hambliva sa len tak prihovorit niekomu 😉

kattkarinka
13. feb 2011

@marika82 to je uplne v pohode🙂 inak skusala si dat malej hedelix, ja si ho vzdy donesiem zo slovenska, a malemu zabera...ale aj mucosolvan je fajn...dufam, ze do sobotky ten kasel prejde...peknu nedelu🙂 ja som uz vcera navarila kuraciu polievku, tak sa tesim na pravy slovensky obed🙂 xxx

kattkarinka
13. feb 2011

@tasnim no to je smola, tak hadam nabuduce to vyjde...boze, pockaj este ti len zarka vyrastie...my sme vcera pozerali videa spred pol roka a nechcelo sa mi verit, ze ako strasne sa maly zmenil, ako keby to uz pravda nebola...
no ale potvorka, ze ti nechce spavat...musis byt unavena☹

kattkarinka
13. feb 2011

@hanullinek ahoj tu je adresa http://www.waterfoldfarmpub.co.uk/childrensacti...
je to tam pekne, take rozclenene na par casti, za vstup sa neplati, mozeme tam byt kolko len chceme, co je fajn...na stranke mas aj presnu adresu kde to je...asi ti to bude trvat tak 20min sa tam dostat...stretneme sa tak pribilizne na 12 hodinu, ale kazdy ako bude stihat, ved pri detoch sa da vsetko len nie planovat🙂 uz sa na teba tesiiiime🙂 xxx

kattkarinka
13. feb 2011

@miska2402 no to vam bude hej🙂 aj ja by som hned isla...tie neprespane noci ti vobec nezavidim, ale uz ked budu zubky vonku, to uz bude pohoda🙂

miska2402
13. feb 2011

ahojte maminy 🙂
prave sme sa vratili z nemocnice, mame chripku. tiez jej nic nedali, mame brat len calpol na horucku.
dufam ze jej to do soboty prejde.

hanullinek
13. feb 2011

Hezký večer všem

tak jsme dneska dopoledne byli s malým ve Stockportu na bazéně, hrooozně se nám to tam líbilo, brouzdaliště super a vodička taky fajn. Je to tam moc hezky udělané. Akorát malý byl takový nijaký, ale asi tím, že po dlouhé době jsme s ním takhle někde byli, takže kopa lidí, nové prostředí atd.. ale chceme s ním začít chodit častěji, minimálně každý víkend 🙂

Kattarinka děkuji za odkaz, vypadá to tam hezky.. jen se chci zeptat, dáváte si tam i nějaký oběd? Určitě se budu snažit dorazit a už se i těším.

val223 určitě jsme to nebyli my, dopoledne jsme byli doma a až pak kolem 3 odpo jsme jeli krmit kačenky 🙂 Ty jsi někde tady s Reddishe? Kolik je tvojemu chlapečkovi a jak se jmenuje?

miska2402 držíme palečky ať je malá rychle zdravá. Jinak jsme od doktora taky většinou vylezli se sirupem na horečky a pak jsme dokupovali v lékárně sirupek na kašel a na rýmečku ty kapky Karvol..

Ztím papa a hezký týden 🙂

tasnim
13. feb 2011

ahojte vsetky dievcence ;)
dufam uz ste vseeetci zdraviiiii ;)
chcem sa opytat v tom Bury ten detsky kutik je niejak situovany, ze v kuse vidime na deturence ? ja totiz taka mama ochranca ;))) aj ked niekedy mama Hitler ;)

nemate chut si ist niekto zajtra zaplavat do Moss side leisure center medzi 8pm-9pm ?
;)

val223
14. feb 2011

@hanullinek ahoj, my byvame v Stockporte v Great Moor, hned vedla Stepping Hill Hospital, moj chlapcek ma skoro 6 rokov - William, uz chodi do skoly do Year1 (uz sme velky 😉 😉 ) ja velmi Reddish nepoznam sa musim priznat, v podstate len Stockport a trosku Brahmall (tam totiz robim).

katusiacik
14. feb 2011

No ahojte,
clovek tu par dni nejde kuknut a nestiham citat o com sa tu točí 🙂)))
tasnim ja by som sla hned plavat ale uz je neskoro hmmm a este aj daleko a ja nesofer nooo co ti budem vyprávat 🙂
My sa zatial chystáme na stretko 🙂 teda o 12 stej? neviem dajte este vediet ci to platí...
uz sme aj zdraví, martinka to preslo celkom rýchlo, aj ja som bola chorá a mozno cez mliecko dostal protilátky odo mna a potom sa rychlo vyzdravel, takze uz mi nekasle ani nesoplikuje ale je akysi zase viacej nervozny,... no ale co sa ja cudujem, ved moj manzelik bol presne taky isty ako jeho synáčik :( noo som sa rozprávala so svokrou a presne taky isty on bol.. mam sa na čo tesit do 3 rokov zevraj.. no ale co uz ja narobím s tým nasím vlasáčom modrookým 🙂
Tak ma velmi strve ze nesoferujem, juj, asi pojdem na autoskolu na refresh bo ma porazí...
no nic baby pojdem si docitat tie vase diskusie nech viem o com sa tocí...
papa

tasnim
15. feb 2011

@katusiacik hehe ak chces ist do autoskoly moj svagor je instruktor ;)
ja som si znova fajne zaplavala...nefungovalo mi kurenie v aute..tak som mala take zarosene okna, ze este teraz nechapem ako som to odsoferova ;(

miska2402
15. feb 2011

@hanullinek dakujem uz jej je lepsie, teploty presli uz len ta nadcha. aj zubky uz vysli tak sme konecne spali celu noc.

zabicka27
15. feb 2011

Ahojte, maminky...som rada, ze uz je kazdemu lepsie...nam uz kaslik tiez trosku ustupuje, tak sa hadam v sobotu ukazeme 🙂 tesime sa

dadakuli
15. feb 2011

@hanullinek

caute kocky
tak konecne zaregistrovana...

...podla toho co viem od katky ty byvas kusok odomna ja som v abbey hey area co je na druhej strane od debdale park ak to poznas. mam troch drobcov skoro stvor rocne dvojcatka chlapcov a malu ktora mala 1 rok.
inak planujeme tiez v sobotu ist na stretko tak by bolo super vymenit kontakt s niekym kto je nablizku.
zatial pa a dufam ze sa stretneme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre