UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

nikinka008
17. apr 2011

Ahojte ,je tu niekto z Hull? 🙂

hanullinek
18. apr 2011

@nikinka008 Ahojky, všimla sis, názvu naší skupiny? ( Manchester a okolie) Jsi trošku z daleka 😉

nikinka008
18. apr 2011

@hanullinek ved su to len 2 hodky,premna je to okolie 🤐 .....

hanullinek
18. apr 2011

@nikinka008 Tak když pro tebe to jsou jen 2 hodky, tak já jsem ze Stockportu (Reddish), můžeš se stavit na kafčo 😉

marika82
19. apr 2011

Ahojky vsetci,

🙂 Prajeme Kazdemu krasne Velkonocne Sviatky 🙂

zabicka27
22. apr 2011

Ahojky, aj my prajeme vsetkym pekne a pokojne sviatky...dufam, ze si kazdy uzivate volno a vela slniecka, tak nech nam to vydrzi...

hanullinek
23. apr 2011

Veselé velikonoce všem 🙂

val223
23. apr 2011

Krasne velkonocne sviatkym prajem vsetkym 🙂

jsemtu
23. apr 2011

Krasny a vesely EASTER EGG HUNT- vcera jsme to nestihli v Reddish Vale, ale v Lyme parku- ano, a co vy chystate se nekam?

hanullinek
27. apr 2011

Ahojek všem..
Zdá se mi to, nebo nám to tady nějak upadá? ☹

katusiacik
27. apr 2011

ahojte dievčence :D
dufam, ze ked sa vratime zo svk, tak dame nejake stretko zase, lebo uz sa na vás tesím.. náš martinko je stále malý mrnčoš ale sme zdraví a krásni... :D
máme za sebou uz aj krstenie a este aj farár povedal ze to musí byť riadne šidlo.. ani krízik si nechcel nechat urobiť ale ked ho oblievali vodičkou tak ani sa nepohol.. vidno ze má rád vodičku..
takže se uz pokrstení, babky a dedkovia uz majú ruky aj kríže celkom zničené, takže sme ready na cestu späť.. ale nechce sa nám veru vôbec.. ale čo narobíme.. tak dúfam ze cesta nám rýchlo ubehne a ze dojdeme v zdraví a pohodičke..
tak papa zatial

zuzkmetova
27. apr 2011

Ahojte, NIekto v Cambridge? Viem ze je to daleko ale tak ma napadlo ak by sa niekto zatulal.

zabicka27
27. apr 2011

Ahojte, tak ako ste vsetci sviatkovali? Dufam, ze dobre... my veru nic moc... manzelikovi ukradli auto, ja som bola cele sviatky chora a malemu sa prerezavali dalsie dva zubky, cize horucky a plac cele dni a noci... :( no ale hadam uz bude lepsie, zase. Co tak naplanovat dalsie stretko? Uz sme dlho dlho ziadne nemali 🙂

@katusiacik teeda super, gratulujeme ku krstinam...teda neviem, ci sa ku krstinam gratuluje, ale aj tak 🙂 a kedy sa vraciate do uk? stastnu, rychlu a pohodovu cestu vam prajem... aj my sa uz na vas tesime 🙂

@hanullinek aj mne sa to tak zda...no hadam, sa to tu zasa rozbehne... ako sa mate?

hanullinek
28. apr 2011

@zabicka27 Ahojek, tak kdy se vracíte? My ještě dva měsíce a letím s malým do česka asi na měsíc, než si tam vyřídím nový pas 🙂 Jinak u nás je všechno tak nějak stejné. Kevinek je náš šikulka, po týdnu se naučil docela hezky chodit na nočníček. Gratulujeme k dalším zoubkům, my už jich máme 16 a ani o jednom jsme nevěděli 😀 vždycky jsme ho tam našli 😀 . Tak přejeme klidnou cestu zpátky.. Zatím papa

marika82
2. máj 2011

posledny den doma,koniec prazdnin.......
zajtra uz skola vola.........back to work,back to normal....... 😨

zabicka27
3. máj 2011

@hanullinek Ahojky, my nie sme doma, my sa tiez chystame na Slovensko za 2 mesiace...uz sa tak tesiiim. Teda tak to mate super, ze o zubkoch ani neviete...my si to musime pretrpiet. Kevinko je veru sikovny, tak rychlo sa naucit na nocnicek, super. No dufam, ze nam tie dva mesiace rychlo ubehnu, nech uz letime domov...ja mam z toho strach ako zvladneme let, kedze letim sama s malym, manzel pride za nami neskor... tak krasny tyzden vam prajem a uzivajte si slniecka...

marika82
8. máj 2011

ahojte maminky!!!!!

ako sa mate??kedy budeme mat dalsie stretko????

dajte vediet,radi sa pridame ked to bude cez vykend....

pekny dnik vam parjeme a krasny buduci tyzden

miska2402
8. máj 2011

Ahojte 🙂
Aj sa rada pridam ak bude stretko cez vykend, velmi rada by som sa s vami konecne postretala.

zabicka27
10. máj 2011

Ahojte, aj my sa radi pridame 🙂 tak tuto sobotu a kde? V Bury, ako obycajne? Tesime sa na vas. Pekny dnik vsetkym.

marika82
10. máj 2011

maminky,

na facebook som dostala pozvanku do heaton parku na piknik tento tyzden v sobotu

ja tam zajdem uvidim co to je.....je to pre ceske a slovenske rodinky zijuce v manchestri

o 1pm

kto ma zaujem pridajte sa

ja sa potesim

pekny zvysok tyzdna vam kazdemu

zabicka27
10. máj 2011

@marika82 to znie zaujimavo...mozno by sme sa pridali aj my, ak by bolo pekne pocasie... dohodnem sa aj so sestrou a spravime si taky maly vyletik 🙂

marika82
11. máj 2011

@zabicka27
super,tesim sa 😀

takze ked pocasie dobre tak v sobotu o 1pm v heaton parku,je to piknik,takze tak tam pise ze treba deku priniest,jedlo,pitie,deti,manzelov,rodinku....

val223
12. máj 2011

@marika82 prosim ta mozes mi presnejsie napisat kde ten park vlastne je, dakujem - kedze ja som tu dole v stokporte a sever manchestra velmi nepoznam dakujem 🙂

marika82
12. máj 2011

Heaton Park
Middleton Road
Manchester
M25 2SW

z M60 odbocit na JUNCTION 19,Middleton road A576

este si to presnejsie pozri na google maps

marika82
12. máj 2011

@val223

Heaton Park
Middleton Road
Manchester
M25 2SW

z M60 odbocit na JUNCTION 19,Middleton road A576

este si to presnejsie pozri na google maps

jankaa15
13. máj 2011

Ahojte maminky prosím vás pomôžete mi niektorá s kúpou kočíka v Manchestri? Prosím

http://www.gumtree.com/p/for-sale/baby-jogger-c...

marika82
13. máj 2011

ahojte maminky

TEN PIKNIK JE V NEDELU!!!!!!!

dufame pocasie bude dobre

maya76
13. máj 2011

http://www.facebook.com/event.php?eid=165575123...
tak a tu mate pozvanku na kavco v Manchestri

maya76
13. máj 2011

to je pozvanka na kavco v Manchestri

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre