UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

kattkarinka
18. feb 2011

@miska2402 Miska, uzite si dovolenocku na slovensku, a dufam, ze mala je uz zdrava ako rybicka, ziadne teploty a kasle vas uz dufam netrapia...super, ze jej uz vysli zubky🙂 xxx vidime sa nabuduce🙂 xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@hanullinek ahojcek, ja som tam vypila uz asi vsetky druhy kavy, ale jest som tam este nejedla...ale vonia to tam nadherne, robia aj carvery za super cenu..minule tam jedla katka - katusiacik, a sa mi zda, ze jej chutilo, skor sa opytaj jej🙂 a dojdete teda? nie je to tazke najst, je to hned pri dialnici🙂

kattkarinka
18. feb 2011

@tasnim ano, vidis deti stale, minule sme sedeli pri takom velkom obdlznom stole, a vsetky sme videli na deti, tie mensie sedeli s nami, a tie starsie sa prehrali spolu🙂 pridete, ci ma manzel volno? xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@katusiacik ano ano plati to...kto pride prvy, nech obsadi ten velky stol ako minule, to bolo najsamlepsie🙂 xxx tvojho martinka si neviem predstavit nervozneho, ved on je taky kludas🙂 xxx neboj, do soferovania sa dostanes...ja som tiez zacinala s 20 mil za hodinu, a teraz je to uz ok🙂 xxx je to len sila zvyku🙂 xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@zabicka27 uz ste zdravucky? som zvedava na novinky z danulovej skolky a tvojej robotky🙂 urcite to zvladate🙂 dojdete zajtra? xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@marika82 pridete aj so sophinkou? mata tiez dojde, ale asi az po jednej🙂 xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@dadakuli vitaj moja, uz sa tesim na zajtrajsie kaficko🙂 xxx cmuk xxx

katusiacik
18. feb 2011

@kattkarinka
takze kto vsetko zajtra pride? teda o dvanástej v tom bury? len tak checkujem info.. maly nam tu reve jak tur :( bo nespal cele poobedie a teraz je az prilis unaveny, tak musime ukludnovat, dufam, ze zajtra bude vyspinkany a napapkany..

tasnim
18. feb 2011

@kattkarinka este fakt neviem..lebo manzel ma len jednu sobotu v mesiaci volnu..a ako naschval presne tuto kedy je stretko...tak by som chcela, aby si uzil deticky ;)))

marika82
18. feb 2011

@kattkarinka
ahojky,
tak my sa zatial chystame zajtra,Marcel sice ma volno.....aspon nas tam odnesie a potom aj pride po nas 😉
tesime sa na zajtrajsie stretko.
takze tam v bury kde sme boli minule a cas,okolo 12ej???

zabicka27
18. feb 2011

@kattkarinka ahojky, no trosku este pokasliavame...ale aj tak hadam prideme, dakujem za opytanie 🙂 jaaj ta nestastna skolka, veru neviem kto to zvlada horsie, ci ja ci danulo...no ved zajtra pokecame viacej...ja som zvedava ako sa mate vy...tesime sa na vas 🙂

kattkarinka
18. feb 2011

@katusiacik zatial idem ja, danka, mata pride neskor, marika, asi aj lenka, ak nie je maly chory, hannulik, a tasnim je v procese rozhodovania🙂 dufam,ze martinko uz krasne spinka, urcite bude zajtra ako anjelik🙂 xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@tasnim vsak uvidime, nabuduce nam musis dat vediet, kedy bude robit a doladime dobry datum🙂 xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@marika82 super, tesime sa🙂 ano v bury ako v minule...tak priblizne okolo dvanastej ako bude kazdy stihat🙂 xxx

kattkarinka
18. feb 2011

@zabicka27 predsa len je skolka pre vas oboch nieco nove....ked sa dostanete do rutinky, to uz bude fajn...my sa mame fajn, len calvin ma take obdobie, ze sa mi nepyta na nocnik, potvoriacik maly...ked ho posadim, tak sa vycika, ale ked sa mu da, nic mi nepovie, len pusti do nohavic...ciste zufalstvo🙂 xxx tesim sa na zajtra...dufam, ze tam nebude rusno...xxx

miska2402
18. feb 2011

@kattkarinka dakujem, uz sme skoro pobaleni...
mala je uz zdrava, kasel aj horucky nastastie presli 🙂

miska2402
18. feb 2011

uzite si vsetci stretko, nabuduce sa urcite pridame.
my do toho pubu chodime casto, mame to len kusok. jedlo je tam vzdy dobre a carvery je super 🙂

kattkarinka
18. feb 2011

@miska2402 stastnu cestu Miska, super, ze mala je uz zdrava, aspon si naplno uzijete prazdniny...ja som sa o tom pube dozvedela len na jesen minuleho roku, ale super miestecko, hlavne, ked uz mame deti🙂 xxx cmuk malej a pohodovy let!!! xxx

hanullinek
19. feb 2011

Caute holki, jestli to tady ještě někdo přečtete... tak jestli tam trefím, tak potvrzuji svou účast 😀

a dadakuli: kontakt určitě vyměníme! doufám, že tam budeš! 😉

Tak zatím papa a sejdeme se tam.

tasnim
20. feb 2011

cafky .. no pochvalte sa ..ako dopadlo vcerajsie stretko..nech pozavidim trosku ;))
ja som stravila cely den v aute ;( keby som vedela, ze ma manzel tolko vybavovaciek..tak idem na to stretko..ale povie vam to? nie nepovie ..typicky muz.. ziadne planovanie ;))

hanullinek
20. feb 2011

Ahojek, no já jsem byla na střetku poprvé a mooooc se mi líbilo, už se těším na další.

katusiacik
20. feb 2011

ahojky,

tak stretko dopadlo zase dobre, ako inak :DDD my sme tam boli este s marikou az do stvrt na sest.. nooo takze som tam bola dobrych 5 hodin :D ten cas letíííí

tasnim dufam, ze nabuduce sa ukazes aj ty.. mam pocit ze si cochvila budeme musiet rezervovat nejaky specialny stol lebo sa tam nepomestíme uz ani chichi

marika82
20. feb 2011

ahojky,
stretko bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
velmi sa tesime ze sme tam mohli ist.a spoznali sme aj nove maminky s detickami.naozaj fajne bolo.
pekny tyzden prajeme kazdemu
🙂

tasnim
21. feb 2011

jooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjj

tasnim
21. feb 2011

@marika82 ahojky uz ste zdravi?
boli ste v tom fun depot?

kattkarinka
21. feb 2011

boze, fakt bolo dobre....ani mne sa verit nechcelo, ze som tam bola 5 hodin...ved to ubehlo ako voda🙂 veru vacsi stol by sa nam zisiel, a este k tomu, keby sme to mali cele IBA pre nas, to by bolo megafajn! aj ja prajem kazdemu krasny tyzden...a musim povedat, ze calvin sa mi uz vcera aj dnes pytal na zachod, ani raz sa nepocikal a nepokakal...len aby som to nezakrikla🙂 tak nech vas vsetkych deticky aj oteckovia posluchaju🙂 xxx

marika82
21. feb 2011

@tasnim
ahojky
uz sme zdravuckeee,mala este ma kasel ale je v pohodicke.tesime sa ze mame prazdniny 😉
nie neboli sme v tom fun depot,este nie
dufam,na dalsie stretko sa ti podari prist a ze spoznam aj vas
pekny tyzden

tasnim
22. feb 2011

@kattkarinka waw blahozelaaame ..;) a ako si ho trenovala ? ja to planujem na teplejsie dni zacat s malou..uz teraz mam z toho bolehlav hehehe

tasnim
22. feb 2011

@marika82 tak to je super, ze uz ste zdrave... no dufam aj ja, ze nabuduce mi to vyjde... snad manzel bude pracovat hehe..chudak keby vedel, ze mu nedam ani volneho dna ;))

tasnim
22. feb 2011

este tak ma napadlo..keby mal niekto zaujem stretnut sa cez tyzden.. alebo s deturencami zajst do tych gulickovych rajov ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre