UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

livka299
23. nov 2011

@katusiacik Katka, zatiaľ sme sa dohodli že to tu skúsime. Zobrali sme úver, poplatili dlhy...😖 😖 Tak trošku máte na tom zásluhu aj vy 🙂 Asi to dopadne zas tak, že nastúpim do roboty. Aj keď som si strašne želala užiť si aspoň jednú materskú dlhšie ...

marika82
24. nov 2011

@zabicka27
ahojky
velmi by som sa potesila keby si tam prisla v nedelu,rada by som vas videla
🙂

katusiacik
24. nov 2011

@zabicka27 ahojik pre mna je lepsie v tu sobotu, vezmem aj ja manzelika nech postrazi maleho.. inak rozmyslam aj nad tou nedelou, len musela by som sa trepat autobusom a vlakom hádam aj hodinu tam no neviem.. a neviem ako to tam vyzerá aký tam je detský kutik ci by som vobec mohla sediet chvilku ci by som len za drobcom behala.. no neviem fakt.. daj mi vediet...

katusiacik
24. nov 2011

@marika82 ahojik.. a ako to tam vyzerá aká tam je destký kutik... aký ludia sa tam stretávaju? no inak veru som vás dlho nevidela... papa zatil

zabicka27
24. nov 2011

@katusiacik @marika82 ahojte, no tak my v nedelu nemozme nikam :( mame dohodnute nieco ine a uz sa to neda presunut... mrzi ma to Marika...Katka v sobotu to teda plati,tesime sa.

katusiacik
25. nov 2011

@zabicka27 ahojik takze v sobotu na obvyklom mieste o dvanástej.. papa aj my sa tesíme

miska2402
7. jan 2012

ahojte maminy, este tu niekto chodi? pozeram ze to tu nejako stichlo, neplanujete nejake stretko?

luja
6. feb 2012

blackpool a okolie? mam 4 rocnu dceru.. 😀

e_l_e_n_k_a
20. apr 2012

@miska2402 ahoj ,tak az teraz som nasla tuto temu 🙂 a hladam si kamosky z okloia manchestru

miska2402
22. máj 2012

@e_l_e_n_k_a ahoj pozeram ze tu uz nikto nechodi. v ktorej casti manchestru byvas? ja som v rochdale, north manchester.

maggie11
27. máj 2012

ahoj baby, aj ja si hladam kamosky z Man a okolia. Ja s manzelom byvame v juznej casti pri letisku v Northenden. Mag

zvejza
18. jún 2012

Ahojte, aj ja som z Manchestra, byvam pri MRI nemocnici. Tiez tu nepoznam mamicky s detmi...

pitipitipa
1. júl 2012

@zvejza
@maggie11
@miska2402
@e_l_e_n_k_a
Ahojte zienky, tiez byvame nedaleko manchestru 😉 kde zvyknete chodit ked mate volno?

bubuta
1. júl 2012

Ahojte zienky, aj ja byvam v Manchestri.. teda Salforde. Babo cakame 24.tohoto mesiaca a nevieme sa dockat. Dufam ze sa vam vsetkym dari 🙂

pitipitipa
1. júl 2012

@bubuta ahojky...juj to uz je za chvilocku..akosa citis? Uz je babatko dolu? Viete kto sa skryva v brusku? Mate meno? 🙂

bubuta
1. júl 2012

@pitipitipa To hej, len dufam ze ta chvilocka nebude trvat moc dlho 🙂 Uz mi pride to cakanie vecne, tehotenstvo je krasne ale ked ti babo tlaci na rebra tak to bohvie co nie je ☹ V dobrej polohe uz je niekolko tyzdnov, Len snad sa neotoci na poslednu chvilu. Pohlavie nevieme ale mena vybrate uz mame.. A co ty? Tu pozeram ze uz mas 2 a 3. na ceste tak gratulujem a dufam ze vsetko dobre dopadne 🙂

pitipitipa
1. júl 2012

@bubuta dakujem...veru, dufam, ze v setko pojde dobre a v marci budeme piati 😉
Moja kamoska ma termin dnes a uz 4 weeks tuzi po tom aby sa mala narodila 🙂) a stale nic...
Uz by si mala provokovat porod...viac chodit, namahat sa, skakat na fit lopte...umyvat okna 😀

bubuta
1. júl 2012

@pitipitipa Haha tak to si ma rozosmiala s tym poslednym bo okna sa snazim umyt uz tyzdne a do toho vzdy zacne prsat. Dnes som vytrhavala burinu v zahradke a s tou loptou tiez uz by som mala zacat aktivnejsie. Drzim kamoske palce, citim sa tak isto a dobre si viem predstavit ako sa citi :( Deti maju kolko rokov? A chlapec a dievca ci..?

pitipitipa
1. júl 2012

@bubuta dakujem...snad coskoro porodi, nech si uz malu moze uzivat.. 😉
Mame dvoch 15mes chalanov 😀

bubuta
1. júl 2012

@pitipitipa Takze dvojicky? Juj, to je pekne,teraz by ste dievcatko uvitali, ci nie? Hlavne nech je to zdrave ako ja hovorim. Kamaratka aj vyvolavala porod ci to nechala na nahodu? Ja rozmyslam o kupe toho raspberry leaf tea..

maggie11
6. júl 2012

@pitipitipa ahoj, ja byvam v juznej casti Man (teraz sa cerstvo stahujeme do Hale), pracujem na letisku, takze vacsinou ideme do parku niekde tu poblizku, ale max. do Trafford centra. Odkial si ty?

katie555
13. sep 2012

@maggie11 ahoj...teraz som natrafila na tvoju spravu tu..ja byvam v altrinchame. tiez tu nepoznam ziadne mamicky zo svk teda ani ine....kedysi som byvala v northendene ..v ktorej nemocnici planujes rodit? 😀

snehulienka1986
28. sep 2013

my sa chystame do Macclesfieldu,to je kusok od manchestru...zili sme tam pred 4 rokmi a teraz sa tam vraciame ale uz ako rodinka 🙂 🙂 🙂

majqa28
19. jún 2014

niekto z Eccles??

mpetrana
26. jún 2014

ahojte kocky.. niesom si tym uplne ista ale manchester nie je az tak daleko od Hull ?? ci ??? je tu niekto z Hull velmi by som sa potesila :D

som 33 tt ... :D pekny den

majqa28
25. sep 2014

Caute babyyy,niekto z eccles?

mariakuzminova
2. nov 2014

Ahojte prosim poradite mi ????!!!!!! Som slobodna matka v january by malo byt dietatko na svete mam termin porodu .................. No skutocneho otca dietata nemam v umysle ani len zapisat do rodneho listu bol to moj byvaly priatel ktory ma bil atd no nakoniec som sa odhodlala ihned ako som sa dozvedela ze som tehotna s nim ani len nekomunikovat a tak.............................NO prisla som za mojim novym uzastnym priatelom ktoreho uz poznam od detstva ako cloveka a prijal aj babatko aj mna som zamilovana a konecne stastna jedinna vec co ma trapi je ze som v UK a neviem sa vobec tu pohybovat v tom co mi treba vybavit a tak SOM SLOBODNA MATKA nepracujem v uk pracu na Slovensku som nechala a chcem zacat novy stastny zivot no mam strach prosim napiste mi na co mam narok tu v UK ci je lepsie keby isiel terajsi priatel na matersku kedze on tu pracuje uz 2 roky a jeho zapisat do rodneho listu ako otca ............alebo dat do rodneho listu otec neznamy spoliehat sa na seba a ci dostanem nejake vyhody alebo prispevky pre mna a pre babatko tu v uk aj kedze tu nepracujem ..............PROSIM O RADU A O SURNU POMOC

miska2402
17. jan 2015

ahojte maminy, je tu niekto z Rochdale?

veverony
5. mar 2015

Ahojte, nejaka spriaznena dusa v okoli Harpurhey, Moston?

veverony
5. mar 2015

@mariakuzminova Ahoj, neviem ako Si pochodila,ale ja nemam dobre skusenosti s podporou. Pracovala som rok, potom skoro dalsi cely rok som bola volunteer a zatial mi Nic nepriznali. Ani Len child benefit. Tak rozmyslam, kde Sa stala chyba. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre