Užívanie juniorského mlieka a beba4

pralinka25
24. máj 2011

Ahojte.
pouzivame ako umele mlieko Bebu. mame rok a z beby 3 by sme mali prejst na juniorske mlieko. dnes mi prislo ze je novinka beba 4. no tak som myslela ze po trojke hned nadvazuje stvorka ale nie. trojka je do roka a stvorka az od 15 mesiaca.
nevie niekto aky je rozdiel medzi tym juniorskym mliekom a bebou 4. naco vlastne potom je stvorka ked juniorske mlieko je od roka do dvoch rokov a stvorka od 15 mesiacov. cize ak by som aj 4 chcela davat tak 3 mesiace budem kupovat juniorske mlieko a potom zas 4 ja to nechapem. len by ma zaujimalo ci konkretne niekto nevie aky je medzi tymito dvoma mliekami rozdiel a v com ma 4 prinos pred tym juniorskym. vie niekto????? 😕

maryanna
24. máj 2011

treba si pozrieť zloženie jedného a druhého, obsah cukru, bielkoviny, stopových prvkov, probiotických baktérii a podobne....
ono beba je klasicky ako mlieko, kým junior mlieko je už skôr ako instantný nápoj, ani nenapení........

maryanna
24. máj 2011

treba si pozrieť zloženie jedného a druhého, obsah cukru, bielkoviny, stopových prvkov, probiotických baktérii a podobne....
ono beba je klasicky ako mlieko, kým junior mlieko je už skôr ako instantný nápoj, ani nenapení........
a pokojne dávaj 3jku
všeobecne platí že staršie deti môžu piť mlieka s menším číslom, naopak to nejde....teda mladšie deti nemôžu piť mlieka s vyšším číslom....lebo také mlieko nepokrýva ich potreby.......lebo čím vyššie číslo tak je tam napr viac cukru, a menej niektorých látok kedže dieťa už papá normálne a tak to mlieko už je iné......
pokojne dávaj ďalej 3jku.......živín bude mať dosť, lebo 3jka je výživnejšia ako 4ka keďže je pre menšie deti, a vyhneš sa aj nadbytočnému cukru., potom budeš dávať 4ku......

pralinka25
autor
24. máj 2011

@maryanna oki dakujem, no este som nemala moznost to prestudovat kedze je to novinka a zatial som ju na zivo nevidela. jasne zatial davam 3 lebo mam este nejaku neminutu zasobu.