V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

shandy
3. aug 2009

tak ja total nestiham 😔 , ch jo...a este o siestej mam stretko mimo firmu, tak to zas vidim, ze ma 11 hodin v praci zas neminie 🙄 , bleeeeeeeeeee

shandy
3. aug 2009

a kde je martinka, nasa testovatelka?? my sme zvedaveeeee 🙂 🙂
my chceme test 😀
myyy chceme test 😀

pralinka25
3. aug 2009

wolfi ako si zvladla cestu na obed?

veru shandy my chceme vidiet teeeeeest. Ale kludne by som sa stavila ze bude pozitivny. Vyzera ukazkovo

lilix
3. aug 2009

ja sa tiez pripajam ku skandovaniu, my chceme test my chceme testttt
pracujem o dusu

pralinka25
3. aug 2009

lilix pre boha to ti o kolko zvysili plat ked ta to prinutilo pracovat 😲 😅 😀

shandy
3. aug 2009

😀 😀 😀
veru wolfi, sla by som do toho s tebou, ze bude pozitivny 😉
matka halooooo 😀 😀
lilix, teda uz ta maju...pche, si sa nechala takto uplatit? 😀

lilix
3. aug 2009

ale baby, zastupujem tento tyzden, tak je toho o 100 percent viac. / prace/ a zvysili mi o ani neviem kolko 1.500 sk?

pralinka25
3. aug 2009

tusim ma zacina boliet hlava 😕 😔

shandy
3. aug 2009

co robis lilix, ked neprsi aspon kvapka 😀 😀
no prali ma byt zmena pocasia, tak ratam, ze nas bude o chvilu viac 😔

wolfskinka
autor
3. aug 2009

prali no pocasie na to je ... daj si kavu

pralinka25
3. aug 2009

ano ma tusim prsat.
Ale zatial tu je cista obloha.

Nic sa mi nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

shandy
3. aug 2009

tak toto prali neviem ci bude pocasim 😀 😀
alebo zeby? ani mne sa totiz nist nesce a ma toho, no...az az

wolfskinka
autor
3. aug 2009

baby este hodinku a idem domoooooooooooovvv

pralinka25
3. aug 2009

som jak mechom prastena.
😝

lilix
3. aug 2009

baby este nic ta mata? kde sa flaka? to uz je tolko hodin? mne to dnes zbehlo.. pri praci to tusim ide rychlejsie.. tak by som mala pracovat castejsie heehee ze jo?

ja sa nestazujem. potesi, ale inak ma jedno SERE, ze keby nastupim o co i len tyzden skor, tak mam este priplatok za odpracovane roky, co je 5 a pol roka! slak aby to vzal od 1.1.04 - kedy som nastupila to zrusili, a teraz sa to so mnou, aj ostatnymi vezie. ale tie, co nastupili aj ked na konci roka 2003 to maju. a kazdym rokom sa im to zvysuje za kazdy rok. je toto spravodlivost???? 😠 😠 😠 😢

martina05
3. aug 2009

Ahooojte, no tu som... testnem až doma... u nás v práci nie je vhodná atmosféra, to by zase boli reči... hlavne niektoré prajné kolegyne by sa uchechtávali, že čo chcem...mám dom tak na čo mi už len bude dieťa ... 😠 😠 😠 . No a povedzme si na rovinu ak to nevyjde, budem sklamaná a to by som potom už nič nespravila...

Takže zajtra ráno Vám podám správu..........Držte palčeky......Ale mám také pichanie, tak sa možno blíži MS ☹ ☹ ☹

martina05
3. aug 2009

Inak lilix, je to smutné, ale spravodlivosť neexistuje ......

wolfskinka
autor
3. aug 2009

martina ake sklamania nebudes sklamana kurnik uz to tu musi niekto rozbehnut uz tu dlho ziadna tehulka nebola

pralinka25
3. aug 2009

lilix to vie nasrat. Mne tak slubili ze mi dorovnaju osobne, lebo mam najnizsie kvoli tomu ze som tu bola kratko. No a prisla kriza a mozem na to zabudnut. Vsetkym osobne ostalo vyssie len mne ho uz nedorovnaju. Ale co uz zabijem sa?

Marti ja fakt smrtelne vazne verim ze si v tom. A snad mi nechces povedat ze ma klame moj 6 zmysel.
Ale jasne ze doma je lepsie ovzdusie ako v praci.

Budem tesit na rano 😉

martina05
3. aug 2009

Diky prali ............ 😉 😉 😉 😉 😉
Ráno sa ozvem...

kolienko
4. aug 2009

Ahojte zlatíčka, na začiatok vám posielam hrozne vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

sú velmi nakazlivé, tak kto sa nechce nakaziť, nech si dá pozor.
mali sme dovolenku a uz som zase v nej - práci..... ☹
ako čítam tak jedným očkom, mame nádejnú tehulu, tak drzím palčeky a este raz TTTTTTTTTTTT len pre teba Mati, nech sa to uz konečne podarí.

čo inak nové?? nemám čas vás čítať, lebo som vo velmi velkom pracovnom strese.

radkatom
4. aug 2009

Kolienko ahoj, Ty si ale ranné vtáča 🙂. Čo sa Ti už nedá spať, tak ako mne? Dúfam, že sa máte s bábom dobre. Nemala by si sa stresovať a tobôž nie z práce. Radšej zkľudni tempo!!! Mohla by si dať foto z UTZ na koňa. Nech viem, ako to babulko vyzerá 😉 .

Držkaj sa papa Radka

wolfskinka
autor
4. aug 2009

dobre ranko .... dnes tretia nevadi 😵

radkatom
4. aug 2009

Wolfsinka bývaš tu prvá? Ja som dnes nemohla vôbec spať. ☹ Dúfam, že Ťa často nebudem predbiehať 😀 .

wolfskinka
autor
4. aug 2009

radkatom zial ano, aj keby som si rada poslala lenze chodim tak cca na 6.30 do roboty ... a to vstavanie horor

radkatom
4. aug 2009

Aha, tak už makáš ☹ . Ale aspoň budeš doma skôr 😉

lilix
4. aug 2009

avojtee. uz ma mrle zeru, ako mata. 😵
ja by som baby zase spalaaaaa

wolfskinka
autor
4. aug 2009

lilix mi nieco hovor .. ja spim po stojacky ... rano mi skoro auto uslo dole kopcom, som nezabrzdila rucnou tak sa mi smiali nastastie tam dalsie auto nebolo

lilix
4. aug 2009

moj frajer by ti povedal, ze skoro sa nerata 😀 😀
ale nie, to neni sranda.. mne moj drahy stale zabudne auto nejako zaistit, odbehne si a ja sedim v aute a ono ide.. nastastie jedine co viem spravit je rucna brzda.. /vodicak nemam/ 😀

radkatom
4. aug 2009

Ahoooooooooj lillix, ako sa darí? Ty tiež chodíš tak skoro do práce? Chúdiatka...
Baby ja sa tak vytešujem z počasia. Normálne rozmýšľam, kam pôjdem 😀. Tie teplá ma zabíjali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre