V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
4. aug 2009

cafteeee.

Matiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Gratulujem a drzim palceky. Ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaa

Tesim sa 🙂 😵

sakura77
4. aug 2009

lilix,to som ani este nepocula 😅 ale co ja viem,ja jak sa poznam,strasne zle znasam bolest,ja radsej tu epiduralku,jaj,ked si predstavim porod az mi je horsie,pri prvom som sa nebala,lebo som nevedela do coho idem 😀

m.a.y.a.
4. aug 2009

ahooojte baby, davno som tu nebola a kym som si precitala vsetky vase spravicky ma skoro .....))) ale neva spravicky boli velmi pozitivne a samozrejme tehulkam gratulujem
a aby nas tehu bolo viac tak sa hlasim do klubu mrchy mi meskaju uz 12den testiky boli pozitivne a zajtra idem k dok. tak snad bude vsetko okej a budeme sa tesit tak baby posielam vam vsetkym TTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

mata, drzkaj sa a hlavne klidek !!!!!!

lilix
4. aug 2009

maya tak gralujemeeeeeeee. sa nepamatam kolko ste sa snazili vy?

wolfskinka
autor
4. aug 2009

martina gratulujem a drzim palce .. sikulka si

wolfskinka
autor
4. aug 2009

lilix bola som sa historicky znemoznit mala som 2 hodiny nemciny ... som z toho tupa

maya no gratulacia aj tebe

baby no dnes 2 tehulky .. no to je parada .. dufam ze o 3 tyzdne vam to zahlasim ja, podla jonasa by mi to tak vychadzalo , mrchu by som mala dostat 11.8. tak sa uvidi

pralinka25
4. aug 2009

wolfi no dufam ze nam zahlasis aj ty. Velmi by som ti to priala. Ja som strasne zvedava ako dopadnem na tej folikulometrii. Strasne sa bojim ze tam nic nebude.

kolienko
4. aug 2009

maya gratulujem aj ja...

ja som tiez rozmyslala nad tou epiduralkou, lebo velmi zle znášam bolest. som rozmaznaná... 😉 Nikdy mi nič nebolo.,nič ma nebolelo myslím tak vaznejsie a ked si predsta vím ten pôrod.... síce som to este nezažila, ale musí to byť velmi bolestivé uffff 😎

lilix
4. aug 2009

vsetky otehotniete a ja tu zostanem sama ☹

pralinka25
4. aug 2009

a preco by si tu lilix mala ostat sama?

wolfskinka
autor
4. aug 2009

prali no som aj ja zvedava ... jonas v kombinacii so zazracnymi kvapkami by uz mohol vyjst ... a ked nie tak to dufam isti clostilbegytovy cyklus v auguste uz mam doma aj clostilbegyt tak teraz cakam na mrchu ktoru nedostanem 😀 😀 😀 tak potom ten clostik niekomu venujem ....aspon nejaky dobry skutok dufam 😀

m.a.y.a.
4. aug 2009

baby dakujem ste zlate a
lilix neboj neostanes tu sama !!!!! a my sme sa snazili tak ako prislo moc sme to neriesili , ziadne merania ani sledovanie ale v aprili mi dok. namerala nizku sliznicu a to nas trosku vystrasilo ze to asi nepojde tak ako chceme a aj 30na krku a teda sme zacali sledovat plodne dni a vyslo to teda dufame ze to zajtra potvrdi !!!

a ked sme pri tej epiduralke da sa na to spolahnut ??? nie vsade som citala pozitivne spravy.

wolfskinka
autor
4. aug 2009

lilix preco by si mala zostat sama ... pozri sa na mna staru raketu ... som tu najdlhsie a uz ma to nebavi a co mam robit ☹

pralinka25
4. aug 2009

wolfi no dufam ze clostik uz nebudes potrebovat 😉

shandy
4. aug 2009

dobre ranko vsetkym, dnes je tu nejako zivo 😀 😀
martinka, ja som to vedela 😵 😵 😵 , gratulaaaaaaaacie 😵 😵 . ja by som s dokim este pockala aspon tyzden, pokial nemas nejake problemy ako spinenie a pod., aby tam uz bolo naisto nieco vidiet 🙂
maya aj tebe gratulujem 🙂 🙂
lilix moja, neboj, my ta tu nenechame 😉
kolienko tehula nasa 😀 , dakujeme za TT 🙂 , ako sa citis? a sakura? ale vam to ubieha teda... 🙂

lilix
4. aug 2009

ja neviem, proste mam taky blby pocit.. ze budem posledna.. 😀 tehule neopovazte sa prestat sem chodit!

shandy
4. aug 2009

prali s tvojimi spendlikmi tam kurnik musi nieco byt nejaky folik 🙂 , a kedy ides prali? ktory DC?

wolfskinka
autor
4. aug 2009

prali no dufam aj ja ... ten jonas mi vychadza od stredy do piatku a v inom prepocte od stvrtku do nedele ... tak asi budeme musiet sexovat od zajtra az do nedele

martina05
4. aug 2009

tak som bola u Dr. poslala ma na sone, tam zatiaľ videli len vysokú sliznicu ... a drobné folikuly v ováriách...Poloha maternice je normálna.
Potom ako som mu povedala, že podľa BT mala byť ovu až 19-21.7. tak povedal, že je to v norme, že tam nič nevidno, to je podľa neho len 2-3tt. Inak podľa poslednej MS by som mohla byť 7tt ale to hneď vylúčil. V každom prípade mi povedal, že je dobre že som prišla, mám počkať ešte 10 dní a potom ma objednal na sono a krv /za predpokladu že MS nepríde/. Ak tam uvidí vačok 14.8. mám začať užívať Duphaston 1-0-1 až do odvolania.
Tak neviem či je to dobre alebo nie.....

Dúfam, že sme to nezakríkli ...... O pár dní otestujem znovu a uvidím ....

wolfskinka
autor
4. aug 2009

martina nie neboj vsetko bude ok len sa nestresuj

betyna8
4. aug 2009

Martinka v prvom rade Ti veľmi blahoželám a som rada,že si prelomila hranicu snažiliek po dlhšej dobe.Neboj,tehulka si,test by ti len tak nevyšiel,ale išla si moc skoro k lekárovi. Ja som bola v 5 tt a tiež bolo vidno len malú bodečku.Po mesiaci to bolo omnoho lepšie vidieť. Tak držím palčeky aby sa malé udržalo a dávaj si pozor na seba. Mne sa pleť tiež zopsula na nejaký čas,nebol to síce nejaký extrém ale mala som viac vyrážok ako bežne,no už je to opať v pohodke.

betyna8
4. aug 2009

ja epidural ani nič iné neplánujem, chcela by som porodiť ,ak to bude možné úplne prirodzene

m.a.y.a.
4. aug 2009

mati: neboj nic sa nezakriklo !!! ja som to tiez zistila skor ze som "tehu" ale presne pre tento dovod som nesla k dok. skor lebo by tam nic nevidela. tiez cakam a uz to bude 13den zajtra a snad nieco uvidi dokina 🙂
a otazocka preco musis brat duphaston??

wolfskinka
autor
4. aug 2009

maya duphaston je na udrzanie tehotenstva

martina05
4. aug 2009

Presne tak, lekár mi povedal, že nakoľko som mala problémy predtým .... nízka sliznica, nepravidelný cyklus atď. pre istotu mi ho predpíše ....

wolfskinka
autor
4. aug 2009

pekne ho uzivaj a oddychuj a uvidis bude dobre na dalsej kontrole ti krpcek zakyva

pralinka25
4. aug 2009

lilix a ty mas nejake zdravotne problemiky? Alebo preco si myslis ze sa vam nezadari?
Nemozes takto mysliet.

Shandy v stvrtok alebo piatok to bude 11 DC. Beriem clostil

shandy
4. aug 2009

martinka neboj, bude to ok 🙂 a je lepsie ze si sla hned ked mas tie problemy, aj ked nic nevidel, teraz uz len trpezlivost.. 🙂
prali budem na teba mysliet, nech tam najdu krasny dominantny folik... 🙂

wolfskinka
autor
4. aug 2009

prali ty este beries clostil ? ved mne ho kazali 3.-7.den

lilix
4. aug 2009

prali ja mam vysoky prolaktin, a drahy nema dobry spermiogram. take su nase zdravotne problemy. tak neviem ci sa da povedat, ze sme OK.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre