V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
4. aug 2009

lilix ... no nic si z toho nerob my sme ok obidvaja a aj tak to nejde ...

lilix
4. aug 2009

ale leje vonku..

wolfi ako si z toho nemam nic robit?

kolienko
4. aug 2009

lilix, prestan s tvojou depresivnou náladou..... treba sexíkovať a určite sa to podarí. sesterkin man´zel mal niez zle spermie a uz je v 6 mesiaci tak hlavu hore a treba myslieť pozitívne.......

posielam ti este TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

shandika, mam sa fajn, len uz sa neviem dočkať na kontrolu. idem vo stvrtok, tak dúfam, ze mi spraví sono a ja si kuken moje malinkavé srdiecko 🙂

wolfskinka
autor
4. aug 2009

lilix ... keby som si z toho mala ja tazku hlavu robit tych 8 nekonecnych rokov a stale nic ... uz by som bola v blazninci
musis sa trosku ukludnit, je to tazko taketo rady davat ja ich tiez nemam rada ale co mam robit zostava mi nieco ine, len si kazdy mesiac vylizat rany a ide sa dalej

pralinka25
4. aug 2009

lilix no ja tiez nie som v poriadku. Mam PCO, takze to tiez nebude jednoduche, a drahy ma spermiogram morfologiu 50% ostatne ma dobre
Tak neviem. Neboj pojdeme odtialto vsetky k tehulkam

wolfi ja ho beriem od 5 dna 5 dni

wolfskinka
autor
4. aug 2009

ja od 3-7 dna rano 1 tabletku a vecer 1 tabletku

pralinka25
4. aug 2009

ja len jednu tabletku.

Tak na folikulometriu idem vo stvrtok na pol siedmu rano. To je pre mna nekrestanska hodinaaaaaaaaa 😖
aj tak by som dala ruku do ohna ze tam nic nebude.
wolfi ty citis pri slostile vajecniky? Ja necitim vobec nic

shandy
4. aug 2009

prali ty nepoznas silu negativneho myslenia? tak si nemozes hovorit, ze tam nic nebude...lebo si to privolas. musis si hovorit, ze tam bude a hotovo 🙂 🙂 🙂 , toto si musis stale hovorit...

jarulai
4. aug 2009

ahojte babulky 😉
čo nové? chcem vám vliať trošku optimizmu, tak ako to dodalo aj mne - moja nová kolegyna mi dnes povedala svoj príbeh - narodilo sa jeje prvé mimi a rok na to jej hned na vaječníkoch našli nejaké nezhubné nádory. išla na operáciu a po nej jej doki vraví, že, žial, museli sme zobrať jeden vaječník aj s vajicovodom a z druhého vám ostala len štvrťka ☹ vraj deti už asi ťažko. no a hádajte - za 2 mesiace bola znova tehotná a o 4roky znova - čiže má 3 deti a to dokázala so štvrťkou jedného vaječníka 😉
takže, babulky - nič nie je nemožné a treba myslieť pozitívne 😉 pomohla som?
majte sa krásne 😉

jarulai
4. aug 2009

jééééééj, práve som sa dozvedela, že máme dalšiu tehulku 😵 😵 😵 mati - graaaaaaaaaaattttttuuuuuulllluuuuuuujjjjjjeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 držím paste, nech všetko dobre dopadne 😉

lilix
4. aug 2009

jezismaria jaru, to je bezva krasny pribeh. taky povzbudivy. dojimavy.

kolienko
5. aug 2009

Dobré ránko,

jaru, mám po celom tele husaciu kozu. prenádherný príbeh, az neuveritelný.
takze čo z toho vyplýva moje milé snazilky?? hlavu hore, nezúfať a sexíkovať. 😵

prajem vsetkým krásny den. a Mati ako to zobral manza??

wolfskinka
autor
5. aug 2009

dobre ranko .....

prali necitim nic ...

lilix
5. aug 2009

Ahojky.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

dobre ranko lili

lilix
5. aug 2009

Dobre wolfi 😵

wolfskinka
autor
5. aug 2009

no uz som tu dojedla som ranajky a uvarila si kavu tak mam teraz cas

lilix
5. aug 2009

ja sa snazim nejest. rano som si dala iba musli zase. a chcem do obeda iba vypit cierny caj.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix no ja mam niekedy zrave dni ale z toho co som zjedla na ranajky sa zarucene po.... treska s melonom a kvaou to nie je asi moc dobra kombinacia

martina05
5. aug 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Tak pre info hádžem graf.. zajtra meriam asi naposledy 🙂 🙂 /dúfam/ , WK má len 50 dní...

Cez obed si chcem ísť kúpiť ešte zopár testov a zajtra ráno skúsim, či tá druhá čiarka zosilnela... Včera som to oznámila MM... bol od radosti v úplnom tranze 😀 😀

Všetkým krááásny deň

martina05
5. aug 2009
wolfskinka
autor
5. aug 2009

martin no super ... tak som zvedava ...

shandy
5. aug 2009

dobre ranko drahusky 🙂 🙂
martinka, supeeeeer, krasny grafik 🙂 🙂 , no ani sa mu nedivim, ze bol v tranze, podla mna este je doteraz 😀 😀 😀
lilix a to nevies ze ranajky su najdolezitejsie jedlo dna? ked ich odflaknes, vecer mas tendenciu to dohnat 🙂

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy no tak ja som ich teda neodflakla 😀

shandy
5. aug 2009

no ja tiez wolfi, ani omylom 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy ale musim sa zacat krotit v tom jedeni

shandy
5. aug 2009

mi hovor, u nas vo firme sa uz hovori, ze som tehotna. len ja o tom nic neviem 😀 😀
to preto, ze jem, jem a jem, necvicim a brucho mi rastie 😀

pralinka25
5. aug 2009

ahojteeeee.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy predpriprava

prali ahojki

mmoni
5. aug 2009

ahojte babulky.prave som nasla vasu temicku.zelam vam tu vsetkym co najskorsie tehulkovanie,a tym tehotnym co najrpijemnejsie tehulkovanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre