V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

shandy
19. máj 2009

ja uz som sa napapkala a teraz by bodol nejaky ten dezertik 😀 😀 😀
hmm, ale ja uz mam po mrche, no ako jaru pise, ja to mam asi cely mesiac tu zravku 😀
aaaale jaru, treba verit, ze mrcha proste uz nepride 😉

jarulai
19. máj 2009

shandy, radšej budem čakať horšie - teda mrchu a ked dojde, nebudem sklamaná 😉
ideme na zákusoček? dobehni 😉 😀

shandy
19. máj 2009

tak tak spravne vravis, ja to robim tiez tak, ze cakam horsie a ono to vzdy sakra vyjde. co keby sme zacali cakat lepsie?? hmmm? 😵 😵 😵
joooooj hned by som sla 😀 😀 , kym za tebou pridem, uz aj vecera bude 😀 😝

betyna8
19. máj 2009

jaru a akýže môj grafik chceš vidieť? Ja si už nevediem,aj keď meriam teplotku,mam ju denne skoro rovnaku a zapisujem do zošitka 😉
shandy,je to divne,ale aj mne dnes ide na chuť niečo sladké,asi budem musietť odbehnut do obchodu 😀

jarulai
19. máj 2009

shandy, ale čo potom to sklamanie? to nechcem - radšej budem takto čakať mrchu a ked nedojde - huraaaaaaaa 😉 a ak dojde - tak nabudúce 😉
bety - ten víťazný teda 😉

no shandy z BA, bety zo Ziliny a ja som niekde presne v strede, tak musíte dojsť sem na ten zákusoček 😉 tomu sa hovorí pohodlnosť, čo 😀

shandy
19. máj 2009

ale jaska, ja si robim srandu, aj tak to nezalezi od nas 😉 😉 za ano...
betyna, no ty mas narok, ale na co sa vyhovorim ja? 😒 😀 😀 😀
tomu sa hovori manazment, ty si tu sefka, pekne si to vymyslela 😀 😀

lilix
19. máj 2009

do 23.5

jarulai
19. máj 2009

shandy a ja sa mám na čo vyhovoriť? že by som hltala... 😀 😀 😀 ale keby ste teraz počuli, čo mi robí v bruchu 😀 😀 😀
že som dobrá - aj ako šéfka, aj koníkovať vám dovolím 😉 😀 😀 😀

betyna8
19. máj 2009

jaru veru, niekedy dame zraz,ale kym sa stretneme, aj zostarnu tie kolaciky
shandy,ja som pred tehu pojedla sladkeho viac, skoro denne ku poobednej kafke nejaka aspon mala maskrta,teraz kafku nepijem, len rano taku slabulinku -to je vlastne skor mlieko ako kava 🙂

jaru ,tak teda ten môj výťazný, ber si vzor 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

kolienko
19. máj 2009

baby, vy tu o jedle a ja ´sa neviem ani pohnuť. strašne som unavená ..... mali sme pečené mesko s kapustou a knedlou....do toho ma dost bolí brusko a o prsiach ani nehovorím.
práve dnes om lilix písala, ze včera som poobede zaspala u svokry a ked som sa postavila strasne ma boleli prsia. kazdý krok som cítila a dnes je to trosku menej ,ale bolia aj tak. svinuchy jedny

kolienko
19. máj 2009

betyna ale vy ste prekrásne snazilkovali v ten víťazný mesiacik.... to ja veru neviem, či by sme to s manzelom zvládli. 😉

jarulai
19. máj 2009

bety, ja som tiež taký maškrtník 😀 😀 😀
a beriem si teda príklad z tvojho grafíka 😉 aj ked - pardon, už som ho trošku porušila, lebo moja ovulka bola podla grafu o niečo skor ako tvoja 😉 ale ostatné si rada opíšem od teba 😉

kolienko
19. máj 2009

jaru a tvoj grafík sa mi velmi páci a to snazilkovanie do toho.... no ako keby si vedela, kedy bude tá ovulka...... nádhera..... tfuj tfuj - pre šťastie 😉

betyna8
19. máj 2009

kolienko, no vidíš možno si tehu, moj prvý príznak boli tiež prsia a hlavne teda citlivé bradavky
Snažilkovali sme sa o dušu,ale sama dobre vieš,že podstatné je snažilkovať sa v správny čas,takže ani striedmejšie neuškodí 😉 no a vidíš,my sme sa do zeleného poľa ani netrafili,len pred a po a ujalo sa 😉

kolienko
19. máj 2009

bety mne na WK neoznačilo este ovulku, tak uz hádam aj mrchu dostanem a ovulky nikde.

ja viem, ze sa treba hlavne trafit, ale hlavne to musí chcieť príroda. ty si sa ani netrafila a si v tom.
bety mna prsia bolia vzdy, síce je pravda, ze az takto vela nie, ale bolievaju ma. niekedy týýdem pred.....niekedy den pred mrchou..... a uz ma bolí brusko , doteraz ma len pobolievalo.

jarulai
19. máj 2009

kolienko, ja by som teraz tiež zaspala aj na tejto klávesnici 😀 a prsia mám tiež také, že auuuu - ale to mávam aj pred mrchou, tak tomu nepripisujem význam 😉 a spať sa mi chce asi preto, že ma v noci zobudila tá blbá búrka a nemohla som potom zaspať 😠
no s tým snažilkovaním som nemala moc na výber - snažilkovanie je vtedy, ked je mužík domka - takže ovulka - neovulka, snažilkujeme o 106 😀 😀 😀

shandy
19. máj 2009

ved to betyna, nikdy nevies kedy je ten uplne spravny cas, aj ked sledujeme tie teploty. ale snazenicko prislo na urodnu podu. Betyna mozes hodit na porovnanie aj tvoje predchadzajuce netehu grafiky? 🙂

betyna8
19. máj 2009
jarulai
19. máj 2009

bety, hlavný je ten posledný - ten víťazný 😉 čo tam po ostatných, hlavne, že už nemusíš merať a triafať sa do ovulky 😉

betyna8
19. máj 2009

tak tak jaru a dúfam,že to bude dlho tak platiť a dotiahneme to do šťastného konca.

jarulai
19. máj 2009

bety, určite to dotiahneš do šťastného konca, neboj 😉 😵 a kedy máš ísť tomu dokimu na kontrolu?

sakura77
19. máj 2009

ahojte snazilky!idem vas trosku pozriet,co mate noveho?zeby kolienko? 🙂 😉 take priznaky som mala aj ja-unava,tazke prsia,chutilo mi papat ,no neviem neviem.... 🙂

jarulai
19. máj 2009

ahoj sakura 😵 pekne ti tam tie týždniky pribúdajú 😵 ako sa máš?

betyna8
19. máj 2009

jaru no idem presne o tyzden v utorok,tak uvidime.Sef ma chcel zobrat na pracovne stretnutie do Polska na pondelok a utorok,ale som mu povedala,že ak nemusim,ze nechcem isť.Dôvod som mu jasne nepovedala.Preobjednat by som sa mohla,ale nevedno do kedy by som zas čakala a ta cesta 6 hodin autom,bleee

sakur ahojky

jarulai
19. máj 2009

bety, to si dobre urobila - vedieť by som mu to dala až po tej kontrole 😉 a taká dlhá cesta je dosť aj na netehulku, nie ešte ked máš v brušku mimko - by to bolo dosť ťažké pre vás obidvoch. tak sa teším na utorok - aj nám dáš, dúfam, hned vedieť 😉 a samozrejme čakáme aj fotočku 😉

betyna8
19. máj 2009

jaru jasne dam vediet 😉

shandy
19. máj 2009

super bety, neboj, isto dotiahnes 🙂 🙂
sakura caves, veru, veru, ani sa nenazdame a tehulky nam porodia 😵 😵
No 6 hodin cestovat autom, teda fakt nic moc, dobre si urobila 😉

jarulai
19. máj 2009

babulky, tak ja prchám 😉 musím rozlúčiť s mužíkom 😉 a niečo mu aj upiecť - ráno mi už zase odchádza ☹
tak všetkým pekný zvyšok dna a ráno sa zase stretneme - aspon teda na chvílku 😉 a nepopíšte tu toho moc 😉 😀
pa-pa 🙂

sakura77
19. máj 2009

no,pribuda to veru,tentokrat mi to uteka nejak rychlejsie ako pri prvom 😅 a uz to veru aj zacina byt na mne vidiet,aj ked vcera som bola v obchode kupit si nejake tricka,tak ujo predavac tak nechapavo:a preco si vyberate len take volne tricka,ved by ste si mohli dovolit aj obtiahnutejsie 😀 -no ale to bolo este len rano,takze to nebolo tak vidiet 😅 keby ma videl po obede,tak by hned pochopil 😀

bety a tebe je ako,vsetko ok?mna dneska rano teda zas ponapinalo riadne-a to som sa vcera chvalila jak uz mi je dobre

betyna8
19. máj 2009

jaru len pekne napečte 😀
sakur,mne je dobre,zatiaľ som ešte ani raz negrckala a ani mi nebyva nejak zle,občas ťažko z jedla a cesnak som musela vyradiť z varenia,lebo mi ležal na žalúdku.Skor je mi občas divne,keď je blbý tlak vonku.Inak,klop,klop prežívam to ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre