V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
5. aug 2009

dievky,kolienko a shandy dávam vám za pravdu 😉 každý nech si z toho zoberie čo chce,len sa tu navzájom neosočujme a neurážajme,aby sme sa nemuseli ospravedlňovať,lebo to čo sa raz vyriekne,len ťažko sa berie späť.Ani jednej z nás nieje život rovnaký, niekomu sa darí v tom inému v onom, ťažko sa teda hovorí,kto to má ľahšie a kto najťažšie, lebo nie všetky svoje boliestky predstierame do fóra,ale máme ich uchované v svojom súkromí 😉

shandy
5. aug 2009

tak, tak bety ako vravis 🙂 ale my sme silne zeny a verim, ze tato temicka prezije uspesne az do konca tak, aby sme my vsetky v nej boli naozaj este v roku 2009 tehulky. 😵 😵

kolienko
5. aug 2009

bety plne súhlasim.....

shandy a berieš este ten gynex??

betyna8
5. aug 2009

tak tak ,čo nás nezabije,to nás posilní 😉

mne sa dnes tak nechce robiť, najradšej by som utekala domov, som ja ale prcant roka 😀

kolienko
5. aug 2009

he ani mne bety a práve pozerám na nohy, ze asi sa mi spraví aj tam strie (chodidla) lebo ich mavam také opuchnuté ze az.... koza si potom bude myslieť, ze som tak pribrala a popraská

betyna8
5. aug 2009

kolienko mne nohy moc nepuchnu, mala by si sa sem tam v robote pošpacirovať a hlavne veľa piť.

wolfskinka
autor
5. aug 2009

tak OPATOVNE opakujem ... nikoho som nechcela urazit ani osocovat ... napisala som svoj nazor ... a vopred som sa za to ospravedlnila skor ako som to odoslala, ZE JA TO TAK CITIM ... ale uz sa k tomu nemienim vraciat ... skratka chcela som tym vyjadrit to, co citim ja .... ale keby som vedela ako zareagujete tak by som si to radsej nechala pre seba .... ale nemozem za to ze si to niekto zobral osobne ..........

aj vy tu pisete niektore nazory s ktorymi nesuhlasim, ale mate na to pravo o tomto tato diskusia je a nikomu to nevycitam, beriem to tak ze kazdy ma pravo na svoj nazor ...... a ja som napisala ten svoj ........

kolienko nemam negativny organizmus .... bola by si prekvapena keby si ma poznala z inej stranky ... ale skratka ked mne niekto povie ze mam verit a nemysliet na to ... milionkrat otrepana fraza ktora nikomu nepomohla a nepomoze .... tehotenstvo je ZAZRAK ktory sa bud stane alebo nie ... ale to ze budem verit a pri sexe si vtlkat do hlavy ze mi na tom nezalezi a vtedy sa to podari ... tak prepacte to nedokazem ... kazdu jednu z vas napadne ... vyslo to tentokrat ???? a nehovorte mi ze nie ....

ktora z vas veri ze to vyjde ... ani jedna z vas si nie je ista ci to vyjde ... moze si to priat akokolvek ale ked to raz nie je sudene tak s tym nikto nic neurobi ... proti veternym mlynom sa bojovat neda ... asi tolko

na margo este tej viery davnejsie som citala nazor 1 kocky .... ze nemoze otehotniet preto, lebo sa malo modli lebo jej niekto povedal ze dieta by malo byt vymodlene .... tak k tomuto nie je co dodat

kolienko
5. aug 2009

Wolfi, my ta neodsudzujeme za tvoj nazor, ako píses, všetci mame svoj nazor a mame právo ho vysloviť.....my ti tým chceme len pomôcť.

povedz mi otvorene, rozmyslala si niekedy nad tým, ze to môze byť tvojou psychikou??

betyna8
5. aug 2009

wolfi ale viera a viera v Boha su dve odlišné veci 😉

wolfskinka
autor
5. aug 2009

kolienko ano a vela krat ... moja psychika bola narusena po tych potratoch, ale momentalne je v poriadku ... hram s malymi babetkami, tesim sa na dalsi prirastok v rodine a momentalne nemam cas sa zaoberat psychikou lebo mam uplne ine starosti ktore su dost narocne ... adopcia a ked neprejdeme tymi vsetkymi testami , psychoanalyzami a sedeniami zameranymi na nasu psychicku situaciu .... tak to mozeme zabalit, zatial verime, ze nam to vyjde a skor ci neskor budeme mat babo ci uz nase alebo adoptovane je to jedno a ak by nam aj vyslo nase tak by sme si este zobrali aj druhe adoptovane .... a to je momentlane pre mna prvorade a nie moja psychika co sa tyka otehotnenia

kolienko
5. aug 2009

tak a takýto postoj k problémom by sme mali mat..... prajem ti, aby Ti vysli obe veci .... aj adoptované aj to vlastné... z celého srdca..... 😉

lilix
5. aug 2009

nehnevaj sa na mna wolfi, ale ja citim niekedy z teba taku zlobu.. az ta bojim. 😔

lilix
5. aug 2009

a plne suhlasim s kolienkom, ze to je v tvojej psychike, ani si to neuvedomujes. to mozu posudit ini. a ked si myslis, ze si v poriadku, to ti kto povedal? lekar, ci ty sama si na to dosla?

shandy
5. aug 2009

kolienko beriem, ale akruat som dobrala tu prvu flasticku, tak musim objednat dalsiu 😅, micka ja ked budem tehula, tak budem ako zebra, sama stria 😀 😀 😀 , ale co pre babo vsetko. v najhorsom ma zamestnaju ako prechod pre chodcov, ked budem taka pasikava 😝
wolfi, ale janka to predsa nemierila na teba, ale chcela nas povzbudit a tym tvojim ako pises nazorom, si ju zbytocne od nas odohnala, pricom ona to myslela dobre. keby to bolo prvy raz..spominam si ako si sa raz tak pustila do betyny...aj ked je to z casu na cas, nie je to uplne ok..tot moj nazor...no podla mna ten vlastny nazor si mohla napisat aj trosku diplomatickejsie teda, ak uz si ho chcela prezentovat. hoci ten pribeh a rada, ze treba verit, nebola urceny len tebe osobne a mam pocit, ze prave ty si to zobrala osobne...

wolfskinka
autor
5. aug 2009

shandy opat opakujem ... nebolo to cielene na niekoho utocit .... boze kolko krat to tu este budem vysvetlovat bol to moj momentalny postoj a nazor a uz som olutovala ze som ho vobec povedala, lebo dnes cely den nic ine nerobim iba stale vysvetlujem nieco dookola ............

betyna .. ale viera v boha nie je nic zle to je vsetko v poriadku ... uviedla som to ako priklad

lilix mna sa nemusis bat .... ja som nikdy nikomu nic neurobila a ani neurobim nemam na to dovod pokial nepomozem tak urcite neublizim, ale ked napisem moj momentalny nazor ktorym nechcem nikomu ublizovat ... jednak som nemala na to dovod a nebolo to myslene tak ako ste to pochopili, ale zial s tym nic neurobim skratka opat a opat a znova ... MOJ NAZOR MOJA MYSLIENKA CO MA VTEDY NAPADLA ..... NA NIKOHO SOM NEUTOCILA ........... staci alebo to mam napisat este aj v dalsich 10 jazykoch aby ste to tu konecne pochopili

pralinka25
5. aug 2009

zlaticka uz ste si vsetci 1 aj 2 strana napisali co bolo treba.

Uz sa k tomu nevracajte. Tiez mam na to svoj nazor ale co sa stalo, stalo sa a uz sa to neodstane

prevratme list. Ok? 😉

lilix
5. aug 2009

dobre prevratime list, s tym, ze wolfi, je uz DUFAM poucena do buducna, ze ked sem dal by BOH znovu pisala nejaka baba svoj povzbudivy pribeh, ze na nu nevybehne SVOJIM nazorom, ktory mozno ani tak nemyslela, ako ho prezentovala.. radsej si kusni do jazyka, ale uz na nikoho neutoc, jo??
ja som tiez kolkokrat pomstychtiva, kujem pykle ako co komu vratit, ako sa pomstit, ale to mi ten clovek musi aj nejako ublizit, aby som bola stiplava.
ja mam toooolko roboty.. sakris 😠

wolfskinka
autor
5. aug 2009

prali ... ja som sa o to snazila, ale zial .... myslim na ten tvoj folik aby bol zajtra peknucky veliky

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix ..................... NEUTOCILA SOM ... KRISTE UZ SOM TO NAPISALA MINIMALNE 10X

shandy
5. aug 2009

okej prevratme list, uz toho bolo dost na dnes 😀 😀 😀
ospravedlnuje len PMS 😀

pralinka25
5. aug 2009

dakujem 🙂 dufam ze bude. Mam z toho zmiesane pocity.
Zajtra budem informovat.

U nas sa uz konecne vycasilo. Som zvedava ako bude zajtra rano. Ale asi kosa, tak budem musiet popremyslat co si oblecem na gyndu. Chcela som suknu ale rano bude asi kosa tak by som s holymi nohami zamrzla

wolfskinka
autor
5. aug 2009

prali a o kolkej tam ides ?

lilix
5. aug 2009

shandy to je zabite 😀 😀
moj drahy ma dnes ''rande'' s kamosom a ide na mna ziarlit, ze zostavam v praci na neho cakat, ze dufa, ze tu budem sama.. ccc

shandy
5. aug 2009

prali mala by si zamrznuty folik, to radsej nie 😀

pralinka25
5. aug 2009

no lilix to je fakt vtipne.

wolfi na pol siedmu rano tam mam byt.To je pre mna tragicka hodina, lebo to sa prevracam este na druhy bok. Vstavam o siedmej rano.

shandy to by bola tragedia keby bol zamrznuty. Potomby sa mi narodil nejaky potomok z doby ladovej (mozno Mamut Many) 😀

lilix
5. aug 2009

po tom, co mi wolfi napisala v IPcke, normalne nemam chut sem koli nej ani chodit, a pisem to takto verejne.
lebo nemam chut sa tu uz pretvarovat a usmievat sa tu na nu, a povzbudzovat ju v niecom comu ona sama neveri. ved aj ona co mne napise, nemysli uprimne ale falosne.
ostatne babky prepacte mi to.. dufam, ze to pochopite. papa ☹
wolfi 😝

pralinka25
5. aug 2009

lilix to akoze odchadzas prec????? Do inej temy?????

wolfskinka
autor
5. aug 2009

prali mi hovor ja chodim do roboty na 6.00 ... vstavam snad o polnoci

wolfskinka
autor
5. aug 2009

lilix to obvinenie ze to nemyslim UPRIMNE ALE FALOSNE si trosku prehnala ... ...

vzdy som kazdu z bab povzbudzovala a nikdy to nebolo falosne a z kazdeho tehu som sa tesila .... neviem kde si k takej hluposti dosla ... ale ked si to myslis a si o tom presvedcena ... zial tvoj nazor nezmenim .. to je moje vyjadrenie k tomu

pralinka25
5. aug 2009

je to priserne skora hodinaaaaaaa (teda pre mna)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre