V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

shandy
19. máj 2009

no sakura ved coskoro uz to prejde hadam tie nevolnosti, nie? uz by bolo nacase 😵 😵 , no ale ono to vraj znaci, ze s babatkom je vsetko ok, ak ti je zle. tak potom mozes byt kludna 😉

betyna8
19. máj 2009

dufam,že aj s mojím je všetko ok,aj bez nevolnosti 😉

sakura77
19. máj 2009

bety,vymenim zaludok 😀

shandy
19. máj 2009

😀 😀 😀
ja vymenim maternicu 😀 😀 😀
neboj betyna, kazda to preziva inak, zas nemoze byt zle vsetkym 😵 😵

betyna8
19. máj 2009

tak vy by ste si ma normálne rozporcovali 😀

shandy
19. máj 2009

aale nie 🙂 🙂 🙂
pekne zostan v kopke, rozporcovat na dve casti sa mozes az pri porode 😀 😀

kolienko
20. máj 2009

dobré ránko lásonky moje pekné.....

tak ja dnes takto a uz to vôbec nechápem....

http://www.fertilityfriend.com/home/257744

teraz ma začína maximálne bolieť brucho ačakám, že ta mrcha hnusná príde podla bolesti kazdú chvílu a teplotka si utahuje tiez zo mna.shandy, to ty si mala teplotku takú plnú humoru, ze?

a WK mi ovulku radšej ani nevyznačilo:::

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ha ha ha ha ha ha

jarulai
20. máj 2009

dobré ránko cicušky 😉

kolienko, zase si ma predbehla 😉
grafom ja vobec nerozumiem, preto mi to robí bety, takže ja ti nevysvetlím 😉 ale máš tam riadne tatry 😉

wolfskinka
autor
20. máj 2009

dobre ranko hlasim sa uz aj ja

jarulai
20. máj 2009

dobré ránko aj tebe, wolfi 😉 vitaj v službe 😉 😀

wolfskinka
autor
20. máj 2009

no ja som tu uz od 6.45 ale sedela som u kolegu v kancelarii a kecala

jarulai
20. máj 2009

tak to len ja sa hlásim hned ako dojdem? to som teda asi suverenne najvačšia závisláčka 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
20. máj 2009

jaru ja tiez ale isla som si uvarit kavu a stvrdla som tam

jarulai
20. máj 2009

no vidíš, ja ani tu kávu nepijem 😀 budem si musieť asi nájsť aj iný fetiš 😉 😀

wolfskinka
autor
20. máj 2009

no ja bez kavy nemozem fungovat

jarulai
20. máj 2009

ja by som zas nefungovala po káve asi - skúsila som ju raz a skoro mi žalúdok roztrhlo 😝

idem makať, ozvem sa zase o 11.00 😉 zatial sa majte

betyna8
20. máj 2009

dobre rano kočeny
wolfi čo máš nové? inak,máš fajn,že si máš s kým v práci pokecať,ja som tu celé dni sama ☹ ale ešte že máme koníka 🙂
kolienko ,tak grafik vypadá veĺmi pekne ba priam úžastne a nezabúdaj, tehotenské a predmrškové prejavy sú rovnaké,takže držim pršteky,aby sa teplotka držalo hoooooooooooooore 😉
a všetkým posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

betyna8
20. máj 2009

a ešte niečo kolienko, ja som testovala na 14 den po ovulke a testík bol +, tak aj tebe sa to blíži. 😉

matusik111
20. máj 2009

ahojte kocky, zas ku vam skocim na chvilku . ak by chcel niekto mrchovat , tak sa k nemu pridavam http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

matusik111
20. máj 2009

Betynka, mozem sa Ta opytat, vsetky "mudre reci" hovoria, ze nemozeme na to mysliet a potom sa podari. Je to pravda, ze si na to nemyslela a prave vtedy sa podarilo?
Viem, ze Tvoj graf vyzeral na anovulak,.... ale ked si zistila, ze teplota ide hore , tak ste sa posnazili , ked prisla ovulka? alebo si to uz vobec nekontrolovala?

betyna8
20. máj 2009

Matusík, jasne,že som na to myslela,lebo sa nedá nemyslieť,ale zas nebolo to vo fáze,že ak sa terzaz nepodari, zbláznim sa.Skutočne som si myslela,že to je anovulák, nedávala som tomu šancu a po mrške som chcela ísť na vyšetrenia do centra.No naďalej sme kexíkovali , my sme to mávali dosť pravidelne aj pred snažilkovaním 😉 a ono sa podarilo.Preto odporúčam dievčatam, snažilkovať sa priebežne počas cyklu,nie len v období predpokladanej ovu,lebo nikdy nevieš presný deň ovu. V teme kde sme tehulky je viacero dievčat ktoré si síce grafiky nerobili,no podľa velkosti plodu im vychádza iný termín počatia ako podľa poslednej mršky,takže rozhádzaná ovu nieje vôbec ojedinelá. Takže tfuj,tfuj,nech sa vám darí.

matusik111
20. máj 2009

Betynka, tak dakujem , ja som to vedela, ze vsetky babenky nad tym rozmyslaju , ktore chcu babo 😵 😵 , to sa neda vypustit z hlavy, a aspon viem, ze som neni jedina blaznova dora 😀 😀 😀 😀
Teraz som prvy krat zachytila virusiky , tak mozno to chytim ak je to nakazlive 😎 😎

kolienko
20. máj 2009

baby, nebláznite ma..... ja to cítim mrcha príde. zatial dosla vzdy na 14-15 DC po ovulke. tak uvidíme. minule som mala az 45 dnový cyklus, takze máme este čas.....

a ja tomu fakt neverím podla toho ako sa cítim..... nič mi nie je, az na bolesti brucha a prs... abolesti brucha sú navalové.ráno to už fakt vyzeralo, že sa to spustí.

betyna8
20. máj 2009

kolienko ,nemám v úmylse ta blazniť a ani ti dávať falošnú nádej,ale viem,že aj moje pocity boli rovnaké a očakávala som stále mršku, no a aj počas tehu sa cítim ako pred mrškou, prsia citlivé a bruško občasne pobolieva.Takže uvidíme,čo si tvoj cyklus vymyslel. 😉

wolfskinka
autor
20. máj 2009

Ahoj betyna, no s kym mam pokecat na oddeleni mam 15 chalanov som tu sama baba ...

shandy
20. máj 2009

ahojte bambulky 😵 😵
kolienko, aj z teba si robi teplotka ritku? 😀 😀 😀 , ale ved nestresuj, este mas cas klesnut do mrchy. pozerala som na FF minuly cyklus, tam si mala LF 17 dni, takze este mas cas, ale ako pise Betyna tak uz mozes testovat zajtra, uz budes 14.DPO, ak by si bola veeeeeelmi nedockava 😀 😀 😀
matusik, jasne ze vsetky nad tym rozmyslaju, ked babo chcu. Ako sa da na to nemysliet? 😵 😵

kolienko
20. máj 2009

ahoj shandy... ja nestresujem... ja opisujem len svoje pocity a cítim to na mrchu...tak betynu presviedčam, ze príde... to je vše... a ako si to ty porovnávala??? ja mávam LF 14-15 dní tak sa idem aj ja kuken

shandy
20. máj 2009

kolienko, ja si robim srandu, viem ze nestresujes 😀 😀
uvidis ci pride alebo nepride, hmmmm 😵 😵 😵
no ja som si odratala v tvojom minulom cykle v grafe FF dni po ovu a vyslo mi, ze minuly mesiac si dostala na 18.DPO, cize si mala 17 dnovu LF...

kolienko
20. máj 2009

hej uz som si to pozerala aj ja. ale minulý cyklus bol taký divný celý. na WK mi vyznačilo ovulku 30 DC tak preto som si myslela, ze bola LF 15 dní. takú mávam stále...no neva ved čo má byť to sa stane.....

shandy a ty kedy do toho caru??

shandy
20. máj 2009

no tazko povedat veru v tvojom pripade kolienko, ale radsej brat tu horsiu moznost, aby si sa potom tesila z tej lepsej 🙂 🙂
no ja idem naprv idem na konzultaciu k inemu gyndovi kolienko a ak ten potvrdi, ze to je na CAR (zatial mi vsetci hovoria, ze nie totiz), tak tam pojdem, ale ked mi potvrdi to, co ostatni, ze najprv treba urobit vysetrenia normalne u dokiny (HP, folikulometria, prolaktin a vsetky tie ostatne veci), tak zmenim dokiho a budem chodit k tomuto 😉 😵 😵 , mala by som ist k nemu o dva tyzdne. 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre