V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

shandy
22. máj 2009

tak, tak novy zaciatok, to zase bude smajlov v grafe, cooo? prcantne mesiaca 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

nebudeeee, nebudeee, lebo nebude ani graf 😀 😀 😀

betyna8
22. máj 2009

no ale keď jaru už nechce grafik,tak asi nebudeme vídať usmievavý graf 😀 😀 😀 no svoj titul si iste obhaji aj bez toho,ale však my to máme tiež pestré 😀 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

ale aby ti to nechýbalo, zemetrasenia ti budem hlásiť 😉

shandy
22. máj 2009

huraaaaaaaaaa alebo mozes hlasit takto keksik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (pocet smajlov si vyber 😝

jarulai
22. máj 2009

OK, tak ráno miesto pozdravu bude 😀 😀 😀 😀 😀 - podla intenzity 😀 😀

shandy
22. máj 2009

betyna a komu ty teraz budes viest grafik, ked jarulka nexce 😉

shandy
22. máj 2009

he he to tusim kikina mala v tej ich teme taky nejaky znacic, ze rucna praca a tak 😀 😀 😀
a veru co je s nou? hmmm
bety a keby si mi robila v FF grafik? vies, ked on je taky zacarovany, mozno by mi pomohol ten putovny graf k tehu 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

shandy, už neni začarovaný, už som ho odčarovala 😝 pekne si urob svoj začarovaný, nebud lenivá 😀 😀

shandy
22. máj 2009

zasa si ma odhalila, no mooozem ja za to, ze ja tu nemcinu, tak nemaaaaaaam raaaaaad, bleeee 😝

jarulai
22. máj 2009

ved ani ja, preto mi ho robila bety 😀 😀 😀 aj ked nepomohlo, ale díky, bety 😉

betyna8
22. máj 2009

no shandy ak chceš,môžeme to skúsiť a zistíme,či to nefunguje iba obsnažilkovo 😀

shandy
22. máj 2009

ano, ano, anoooo bety dakujem 🙂 🙂 🙂 , aspon mozme porovnat, ktory graf kedy zaznaci ovulku... 😉
tak poslem ti do IP teplotky na tento mesiac 🙂

jarulai
22. máj 2009

ja sa s vami nehrááááámmmmm ☹ to som bola pokusný králik ☹ aj ja chceeeemmmmm už tehulkovať ☹

shandy
22. máj 2009

😀 😀 😀 jeeeej to som uz dlho nepocula, ze sa s tebou nehram.
No moja, kebyze to je v mojich silach, tak mi ver, ze uz si tehula s trojickami 😉

jarulai
22. máj 2009

moja, stačí, ked ma naučíš ako na to, vysvetlím to mojmu mužíkovi a budem tehulka aj bez grafu 😝

shandy
22. máj 2009

poslem ti moju kamosku, ktora otehu na prvy sup a to myslim doslovne, nie ze prvy mesiac, ale jeden vrz 😀 😀 ta nas vyuci obe 😀 😀

jarulai
22. máj 2009

a kde si ju schovávala doteraz 😠 už sme mohli kočíkovať 😉

jarulai
22. máj 2009

haloooooo, už všetci víkendujete 😕 kde ste všetky ☹

betyna8
22. máj 2009

ja kukam webmaster na nete a cakam,kedy budu 4

shandy,ok posli 😉

shandy
22. máj 2009

ja som akurat riesila toho noveho gyndosa. Takze 1. jula idem k nemu az... 🙂
no moja, ani mi nehovor 😠 😀 😀 😀 , no ona hlavne vtedy nexcela otehu, tak asi sa budeme musiet najprv o tom sami seba presvedcit, ze ved my vlastne este nexceme a potom...sup a mas to. 😀

jarulai
22. máj 2009

no to je teda logika - ty sa nezdáš, čo z teba nevypadne 😀 😀 😀 tak ideme na to...hmmmmmmmm, nechcem otehu, nechcem otehu...nefunguje 😀 či to mám začať, až ked mužík dojde 😀

no, ale hlavne, že už si tam objednaná 😉a dojdeš tam a povie ti, čo od neho chceš, ved už si tehu 😉 😀

bety, tak ty nás takto zanedbávaš...

shandy
22. máj 2009

no prave, ze ono to je take zlozitejsie, najprv musim ist k nemu po daky papier, aby ma moja od seba odhlasila a potom 1.jula dondem na vysetrenie, pocula som na neho same chvaly, tak potom poviem co a ako 😉 , sice si zaplatim dakych 100 eur vstupny poplatok ale co uz, pre mimi urobim cokolvek 😀 , takmer 😀 😀

betyna8
22. máj 2009

uz som dokukala,sef mi zas vyvolavam,clovek nema chvilku kludu 😀
shandy,jasne ,že sa oplatí.Ja som tiež menila gynďosa a platila som ešte v korunách 1000 sk za registráciu.Ano, da ti listocek a ten musis odovzdat staremu lekarovi,oni potrebuju byt kryti,ze k niekomu chodis a mozno aj kvoli poistovni

jarulai
22. máj 2009

bety, čo ten tvoj šefino furt otravuje, nemožeš ani konikovať, že 😉 😀

shandy, čo tam po ečkach, hlavne, že mimi bude 😉

betyna8
22. máj 2009

čaute babenky, ja pre dnes končím ,prejdem sa peško domov, ešte neprsí,tak hádam ma to obíde a idem čosi navariť na večetu kým mm dofrčí.
tak pa a pekný vikendik

jarulai
22. máj 2009

aj tebe, bety 😉

tak idem aj ja, ved už tu aj tak nikto neni ☹ a u nás tomu daždu už tiež visia nohy 😀
tak pekný víkendík a pondelok sa vidíme 😉
asi budem zase len ráno, ale aspon vás pozdravím 😉
pa-pa

shandy
22. máj 2009

ahojte bambulky a pekny vikend, ja tu este cosi musim vybavit 🙂

lilix
25. máj 2009

ahojte. no teda nasa tema bola az na tretej strane! hura ja uz nemam tabletky.. 😅

jarulai
25. máj 2009

dobré ránko babulky 😉
aký bol víkendík? ja som čakala brutálne mrchovské bolesti a ona hnusoba si bola úplne bezbolestná 😨
inak vám poviem - piatok ma to riadne vzalo, že som dostala 😠 revala som ako na pohrebe 😠 to preto, že som si už robila nádeje /podla toho grafu/, takže už meriam len tento mesiac a len po ovu aby som vedela, čo so mnou urobí clostyl 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre