V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

tinkaza
26. máj 2009

wolfskinka - práve preto som sem nakukla, že to je "Tvoja" téma, tak si myslím, že sú tu len samé fajn baby...lebo Ty iba také poznáš...nemám pravdu? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

jasné, jasné, tinkaza 😀 😀 😀 akurát sme dnes skonštatovali aká fajn partička sa tu zišla 😵
a neboj, aj vám to výjde 😉

wolfskinka
autor
26. máj 2009

tinkaza ... no nie je to tak ... mam v mojom okoli 1 xantipu s ktorou sa neviem vystat kade chodi tade len ohovara mojho muza aky je to debil .... a nasralo ma ked bola druhy krat tehotna tak si isla lyzovat do alp aj s bruchom a takej sa nic nestane lebo otehotnela na prvy sup ani nevedela ako a sa mi len vyskierala ze ona je tehotna a ja nie ... skratka kamaratka na pohladanie ... teraz sa jej snazim vyhybat ale pravidlo je cim viac sa niekomu vyhybas tym castejsie ho stretnes , moj muz jej uz ani na meno nevie prist ...

jarulai
26. máj 2009

wolfi, takú xantipu má v okolí asi každá z nás. aj u mna sa našla...

tinkaza
26. máj 2009

jarulai - jasné, že vyjde, len aby som to ešte zažila 😀 😀 😀 😀 😀 😎

wolfskinka - no čo, práve kvôli takým ľuďom vieš potom oceniť tých normálnych....a slovo kamarátka pre ňu teda asi moc neplatí...kašľať na to...nech si žije...praj a bude Ti dopriate...to je moje favourite motto 😉

jarulai
26. máj 2009

tinka, zažiješ, neboj 😉 mna tiež minule napadlo, či to vobec stihnem do prechodu...

tinkaza
26. máj 2009

jarulai - no takéto otázky riešim stále... 😀 😀 😀 ...ale čo, keď ženy nie sú plodné v takom vysokom veku ako chlapi...čo narobíme... 😎

wolfskinka
autor
26. máj 2009

tinkaza .. ved hej nech si zije len nech nam da pokoj ... my s muzom uz ani enchodime tam kde sa ona moze vyskytovat, ale niekedy sa skratka nevyhnes

jarulai
26. máj 2009

akože nie - ved už sa narodilo mimi aj 67-ročnej, nie 😉 😀 baby, ked to ona dokázala, mi to musíme zvládnuť!!! a aj zvládneme a hotovo!

tinkaza
26. máj 2009

nuž veď hej, ale moc dlho si ho teda neužije... 😀 😀 😀

jarulai
26. máj 2009

😀 to je fakt...ale musíme veriť, že nám to vyjde a že si mimi aj stihneme užiť 😉

tinkaza
26. máj 2009

jarulai - pravda...a vy sa už dlho snažíte?

wolfskinka - tak treba, vykašli sa na ňu a nechaj ju aspoň existovať...božie mlyny melú pomaly, ale isto... 😝 😝

betyna8
26. máj 2009

tinkaza,ale že máš pekné krééde,praj a bude ti dopriate, je v tom kus pravdy ako aj v "Božie mlyny melú pomaly ale isto"...

tinkaza
26. máj 2009

betyna8 - vieš, ja nie som veriaca, ale to praj a bude Ti dopriate podla mňa platí...prišla som na to iba nedávno...mávala som stavy plačov, keď som videla tehulku alebo mamku s kočíkom...hned mi to pokazilo den...ale vstúpila som si do svedomia, a snažím sa to všetko brať s nadhľadom, inak by som už nemohla existovať...tak im to všetkým prajem a dúfam, že jedného dňa, keď sa to aj mne podarí, nájde sa niekto, kto to dopraje mne.. 🙂

betyna8
26. máj 2009

tinkaza hoci som spomínala Boha a som veriaca, poňat to môžu všetci vo význame,že všetko sa nám raz vráti,či dobré či zlé
viem,hje to pre dlhoročné snažilky ťažké,ale zároveň dôležité -pozitívne myslieť 😉

jarulai
26. máj 2009

tinkaza - mi ti to so srdca prajeme!
a kolko sa mi snažíme? no nie až tak dlho ako vy, ale pripadá mi to ako večnosť...

betyna8
26. máj 2009

tak babulky,ja pomaly balim,musim ist ešte na poštu s firemnou poštou a zas tam bude fronta ako na rožky ☹
pekný zvyšok dňa

tinkaza
26. máj 2009

viem, viem...keď som teraz začínala so stimulkou na IVF, tak som sa pýtala môjho lekára, či netreba nejako upraviť živ. štýl a viete čo mi povedal? že teraz je najdôležitejšie to, aby som bola v psychickej pohode a s ňou všetko zvládnem...odpoveď ma veru zaskočila a neskôr som to pochopila...lenže je to ťažké a nie vždy som v takej pohode, ako by som chcela...ale verím, že tentokrát to zvládneme..

žienky, idem už domkov a prajem vám teda ešte príjemne strávené slniečkové popoludnie..
niekedy sem zase nakuknem 🙂

wolfskinka
autor
26. máj 2009

tinkaza papa ... ja este polhodinu a idem aj ja ...

jarulai
26. máj 2009

bety, tinkaza - pekný večer aj vám 😉

wolfskinka
autor
26. máj 2009

baby som sa rozhodla ... idem umyt tie zbyvajuce 2 okna a potom na korcule do 18.30 t musim stihnut zachvilu odchadzam z roboty

jarulai
26. máj 2009

ešte ti ostali 2 okná? inak - aj ja som umývala v sobotu, si ma napašmala 😉 😀
tak utekám aj ja, musím ešte mužíkovi na zajtra niečo ukuchtiť 😉
tteda pekný zvyšok dna, neprežen to na tých korčuliach a dávaj si pozor 😉
tak zase ránko 😉
pa-pa

wolfskinka
autor
26. máj 2009

hej este 2 pridem domov, umyjem jedno a potrebujem si poprehadzovat kolieska na korculiach tak uvidim ci stihnem obidve alebo iba jedno ...
o 19.00 mam ist korculovat, za 14 minut odchadzam ... huraaaaaaaaa

na zajtra som sa objednala na kozmetiku uz sa tesim

martina05
26. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Ahojte baby, tak som sa sem konečne dopracovala.....Dnes som behala po lekároch..Také vyšetrenia som ešte nikdy v živote nezažila. Brali mi asi 8 ampulí krvi, skoro som sa tam zosypala......

Na folikulometrii včera nič nevideli len v LO jeden folikul 1 cm...teraz idem vo štvrtok. Myslíte si že by podľa Bt mohla byť ovula??? Ja viem že je ta ťažko povedať, len si nechcem robiť zbytočné nádeje .................

martina05
26. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

teraz by to už mohlo fungovať .................... 😕 😕

katka444
26. máj 2009

ahojte,
jarulai a ty si mala aj nejake potraty? lebo ak mam dobre info, trombofilia znamena to, ze ty otehu ale babo sa kvoli tomu neudrzi. alebo ti tie testy robili aj bez toho, zeby si mala potrat.

jarulai
27. máj 2009

dobré ránko babulky 🙂
dnes mi dojde mužíček 😵 😵 😵 😵

katka, testy mi robili predtým ako som zostala tehu. a na nešťastie, máš pravdu, už nie som tehu... ☹ ale nestraš - dúfam, že to neznamená, že bábo nikdy nedonosím ☹ ja mám tú lahkú formu, tak dúfam a verím, že raz to vyjde 😉

wolfskinka
autor
27. máj 2009

😵 😵 dobre ranko

tak ja hlasim chudnuci rezim vcera 26km odkorculovanych 😵 😵

jarulai
27. máj 2009

ahoj wolfi 🙂
teeeeda, dobrá si 😉

wolfskinka
autor
27. máj 2009

no este keby som to vytiahla na tych 28 co su 2 kolieska hore dole po hradzi by to bolo dobre, zo zadku a stehiten mi isli sunky dobre dole ale z brusiska nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre