V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
27. máj 2009

to poznám - ja ám zase nohy tenké, zadok žiadny, len brucho ako v 5.mesiaci 😠 a nejako sa neviem donútiť cvičiť a aj mám strach - čo ak už budem tehu a nebudem o tom ešte vedieť a budem cvičiť brušáky...

wolfskinka
autor
27. máj 2009

jaru ... no ved preto presne nerobim brusaky ... korcule malemu neubliziavcera ma ale dobre bolel chrbat

jarulai
27. máj 2009

no ved aj ja - radšej budem chodiť s brušiskom ako by som mala brušákmi niečomu ublížiť 😉 poznám síce babu, ktorá tiež nevedela, že je tehu a cvičila brušáky, behávala denne a bábo sa udržalo 😵 no človek nikdy nevie - možno práve u mna by tie cviky narobili zlo a to by som si neodpustila...

wolfskinka
autor
27. máj 2009

na korculiach ide dole aj brucho lebo najviac ide zo zadku a z bokov a potom sunky okolo pasa zo zadu a tym padom aj brucho ... sice pomalsie ako zadok a boky ale predsa

jarulai
27. máj 2009

no neviem, na čom by som ja korčulovala, keby mi začali tie moje nožičky ešte chudnúť 😀 😀 😀 naši sa mi smejú, že mám postavu ako hajzlový pavúk 😀 😀 😀 /pritom ocino ju má presne takú istú, len prsa mám o číslo vačšie 😀 😀 😀 /

wolfskinka
autor
27. máj 2009

jaru no vidis mne by sa zislo trochu z brucha a bokov ... ale stehna a zadok mam dost pevne ... nohy z lyzovania svalnate a teraz aj z korculovania ale to brusisko ... to akosi nechce zliezt

jarulai
27. máj 2009

ja kašlem na brušisko, len nech som OK a može byť mimi 😉 a mojmu uchylnemu mužíkovi sa to páči, že mám aj bruško - teda tvrdí to 😀

wolfskinka
autor
27. máj 2009

jaru ved to ani moj nemoze nic povedta lebo on ho ma tiez poriadne 😀 😀

jarulai
27. máj 2009

ved preto asi aj moj čuší 😀 😀 😀 moj pribral po svadbe - asi ho dobre živím 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
27. máj 2009

no aj moj sa vypapkal po svadbe 10 kil

jarulai
27. máj 2009

moj síce len nejakých 6-7, ale všetko mu to ostalo na tom pupku 😀 on si to aj sám uvedomuje, no cvičiť sa mu tiež nechce 😉 😀

betyna8
27. máj 2009

ahojte kočeny
no ja som so svojou vahou aj figurou spokojna, nikdy som nemala postavu ako modelka a stehna boli vzdy troska hrubsie,ale je to v norme a aj ked som chudla, brusko som nemala nikdy ploche.Ono je to asi geneticky dane, niekto nema na bruchu za cely zivot deko tuku navyše a nežije najzdravšie, iný sa toho nezbavi aj keby sa rozkrájal. 😉
martinka, podla grafiku ak ti teplotka pojde hore,je mozna ovulka, zatial sa to neda jednoznacne povedat

jarulai
27. máj 2009

ahoj betynka - ved presne to - ja to mám po ocinovi. odjakživa som mala bruško viditelné, ploché som ho nemala nikdy, aj ked som schudla - práveže sa vtedy zvýraznili moje chudé nohy a ruky, takže som vyzerala ako somalsky občan s nafúknutým bruchom 😀 takže som sa s tým zmierila 😉

wolfskinka
autor
27. máj 2009

baby aj ja chcem tehlickove brucho, zatial mam tehlickove ale sadlove

betyna8
27. máj 2009

wolfi,keďže sa plánuješ otehotnieť,načo sa budeš trápiť tehličkami 😀

wolfskinka
autor
27. máj 2009

bety no ved to potom mi narastie pandero, ze ho potom nezhodim, tehlickami ani nie ja nie som typ na sklapacku a podobne hovadiny ... len tak keby sa mi ta pneumatika zmensila

jarulai
27. máj 2009

babulky, na čo tehličky - ja mám jednu riadnu tehlu a čo 😝 😀

wolfskinka
autor
27. máj 2009

jaru no ved ja taky taky zalozime funklub tehlickarov

jarulai
27. máj 2009

OK, wolfi, tehla k tehle a máme domček - teda v našom prípade domisko 😀 😀 😀

idem makať, babulky, okolo obeda som zase tu 😉

wolfskinka
autor
27. máj 2009

jaru .. tak papa

shandy
27. máj 2009

bre ranicko bambulky sa praje 😵 😵
wolfi ina sportovkyna...no ja mam tiez brusko - ako napisala jaru, ako hajzlovy pavuk - chude ruky a nohy a brusko furt. hold a to cvicim, ale nejako sa tym nevzrusujem... 😀 😀
wolfi a gratulujem, ze nem chlamca ma 😉
martina podla mna ovulka zatial nebola (co neznamena, ze by nemohla byt), ale ked si pisala, ze si mala len 10 mm folik, to je este malo, tak pockame a uvidime podla dalsich teplot...
ja som vcera videla prvykrat toho noveho dokiho a je strasne mily, 1.jula idem na vysetrenie 🙂 , medzitym este vyzdvihnem kartu od tej kravy a bude 😵 😵 😵

betyna8
27. máj 2009

shandy,tak to je fajn,že si natrafila na mileho doktora. Aj ten moj je fajn, aj keď dosť mladý, ale má iný prístup ako ten dôchodca,čo som k nemu chodila pred tým

shandy
27. máj 2009

no vyzera to, ze ten pristup bude lepsi 🙂 🙂 , v to dufam...tento je sice tak okolo 40 - 50 ale uz len to, ze ako ma privital bolo fajn 😉

wolfskinka
autor
27. máj 2009

no baby mame o 11.00 poradu .. to zase bude nuda

betyna8
27. máj 2009

tak to je ešte mladík, ten môj mal 68 😕

shandy
27. máj 2009

😀 😀 , tak to oproti nemu ano, ten tvoj bol riadny geriatrix 😀

wolfskinka
autor
27. máj 2009

shandy tomuto som nerozumela ...
wolfi a gratulujem, ze nem chlamca ma

kolienko
27. máj 2009

ahojte kočky ....

kuk na môj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/257744

min. týzden vo štvrtok som si robila test a boli // neverila som, tak som spravila v piatok další a znovu tam boli // v pondelok som to uistila s ranného moču a boli tam......

velmi sa bojím, aby bolo všetko v poriadku, tak preto som bola ticho.....

dnes som bola u lekára a nebolo nič vidieť....stále ma niečo bolí..... tak drzkajte mi palčeky, nech je to tam kde to má byť a nech je všetko ok.

alicao
27. máj 2009

Ahojte kocky, idu sa k vam pridat dve zienky, ktore zostali same netehotne v jednej teme...
mozme sa pridat?
A ked uz som tu tak som rada, ze hned mozem pogratulovat k //kam kolinku, aj ked ju este nepoznam🙂

wolfskinka
autor
27. máj 2009

kolienko no super dalsia tehulka ... neboj bude vsetko ouki douki
aj ja chcem uz konecne //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre