V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
27. máj 2009

aj tvojich, ale uz predtym sa viacerym babam stalo nieco podobne ako tebe

wolfskinka
autor
27. máj 2009

prali ja uz chcem ist domov a este tu musim sediet hodinu

alicao
27. máj 2009

wolfi, ja este dve...

pralinka25
27. máj 2009

ja som tu asi do pol piatej.
Dnes som sama doma lebo drahy ide na pracovnu veceru a ja budem papat rozteky. Chcela som varit ale naco. Budem varit zajtra a pekne nech mi pomaha.

wolfskinka
autor
27. máj 2009

alic ja este 40 minut

pralinka25
27. máj 2009

wolfi ty sa mas. A co planujes robit doma?

wolfskinka
autor
27. máj 2009

prali idem na kozmetiku o 16.00 uz sa tesim ako si oddychnem a potom sa chystam vysavat a umyt dlazky a zehlit, lebo cely tyzden sa flinkam kade tade a cez vikend tiez tak ked je takto hnusne tak idem upratovat

pralinka25
27. máj 2009

to si mala spravit naopak najprv makkat a potom si ist lebedit na kozmetiku 😉 ale to by uz asi mali zatvorene 😅

wolfskinka
autor
27. máj 2009

no presne tak ale co uz , este 34 minut 😠

jarulai
28. máj 2009

dobré ránko, babulky moje 😉
dnes som tu s vami normálne do 15.00 - snád 😀 😀 😀 ale mám taký volnejší den, tak sa vám možem poriadne povenovať 😉 prijímate? 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru ahoj ... ja som tu do 15.40 ☹ 😠 😠 😠 brrrrrrrrrrrrrrrrr a nemam nic na robote len tu sediet

jarulai
28. máj 2009

ahooooooj, tak tu možme sedieť spolu 😉 ja možno na chvílu odbehnem niečo urobiť ak sa mi bude chcieť 😀 ved mi to aj tak nikto nespraví a neponáhla to 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru no super aspon sa nebudem nudit

jarulai
28. máj 2009

aj ja tiež 😉
a od dnes som zase začala merať - ale len po ovulku aby som sa vyhla takému sklamaniu ako minule 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru no ja som meravala ale potom som sa na to vykaslala zbytocne ma to stresovaloa bolo mi to naprd platne

betyna8
28. máj 2009

ahojte
jaru,je fajn,že si meriaš, pozri sa na kolienko, tiež pekne merala už dlhšie a pochytila tie moje TTTTTTTTTTTTTTTT a bolo //

wolfskinka
autor
28. máj 2009

betyna keby to malo ovplyvnit zacnem merat aj ja, ale ja viem presne kedy mam ovulku

jarulai
28. máj 2009

babulky, ja som sa rozhodla teraz merať len kvoli tomu aby som vedela, čo so mnou robí clostyl 😉 a niečo to asi robí - ked si vezmete, že minule som mala od začiatku chladničkové teploty a teraz je teplota skoro taká ako pred mrchou 😕 😉

kolienko
28. máj 2009

ahojte 😎

tak ja vás idem len pozdraviť. dnes budem asi makať, lebo mám toho tolko zameškané a za chvílu tu mám znovu výplatky. tak aby som potom zbytočne nestresovala.

včera som si robila este kontrolný test a boli tam krásne dve tučné palice.....juj som tak šťastá.....
uz len počkať na potvrdenie od dokyho....a budem to vykrikovať do celého sveta....

jaru, len pekne meraj. ja keby som nemerala, tak ani neviem, že ovulku mávam neskôr. hrozne vela som sa o svojom tele naučila tu na konovi a pri meraní BT.....ked ti klesne teplotka, tak skús ovu test a potom uz len sexíkovať.... 🙂
nechcem nikoho nahovárať, ale prečítajte si tému gynex.....mne asi pomohol

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru no clostilbegyt je svinstvo ...

betyna8
28. máj 2009

wolfi,no jasné, ty máš ovulku odsledovanú ináč,ale napr. aj ja som si len vďaka grafom odsledovala aj nepravidelny cyklus.resp posunutú ovulku 😉

betyna8
28. máj 2009

kolienko, no aj mne sa smiali načo som robila 3 testy,lebo raz keď ti ukáže // znamená to tehu,ale ani mne to nedalo a nemohla som uveriť,že sa nám predsa len konečne podarilo.Prajem hlavne veľa šťastíčka a nech si drobček rastie v spokojnosti 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

betyna ja viem uz presne kedy na hodinu dokonca ... uz mam pocity napnute brucho a zrazu sa uvolni a vtedy je ovulka

jarulai
28. máj 2009

ahoj kolienko - no kedže mne mužík chodí preč, tak mi može byť aj zbytočné sledovať kedy je ovulka - vieš, že mi keksíkujeme ked je doma, aj každý den, takže ak bude vtedy ovulka, tak OK, ak nie, tak si užijeme 😀 😀 😀 a aký význam by malo zistenie, že je ovulka a mužík v robote? nervy akurát tak 😉

wolfi, mne clostyl nič nerobí - teda neni mi pri nom zle ani nič podobné, takže ja ho znášam ako lentilky 😀 ale dúfam, že sliznica si dá povedať 😉

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru no mne bolo po nom zle

jarulai
28. máj 2009

to viem, preto vravím, že ja ho znášam v pohode...lebo až od teba som sa dozvedela, aké možu byť vedlajšie príznaky 😉

pralinka25
28. máj 2009

dobre ranecko 🙂

baby a ten clostil sa berie kolko tableiek denne?

jarulai
28. máj 2009

ahoj pralinka 🙂
ono je to ako u koho - začína sa 1 tabletka denne a ked nezaberie, tak doki može zvýšiť dávku. mne jedna denne nezabrala vobec, tak mi vtedy zvýšil až na 3x1 denne a to už zabralo. a teraz mi hned predpísal 3x1 denne, že lebo vie, že u mna menej nezaberá 😉

domka28
28. máj 2009

ahojte...ahoj jarulai....
...chcela som vam len napisat k tomu gynexu aj ja ho beriem...tak som zvedava...minuly rok som ho tiez brala a ostala som tehu zial zo zlým koncom ... ☹ , ale snad pomoze zas,ak teda pomohol, a uz to vyjde...
boli sme aj na genetike a vysledky mame dobre ...doki odporucil brat kys. list. mne aj muzovi 😉 a ešte vit. E.....tak som zvedava...ci sa zazraky deju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre