V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
28. máj 2009

no mozno sa udeju

mne vychadza tento vikend na plodne dni podla mojich vypoctov a buduci vikend podla jonasa ... tak sa hadam trafime a nieco uz upatlame .. uz by bolo na case

jarulai
28. máj 2009

ahoj domka 🙂
ved aj mne minulý rok clostyl pomohol, no žial, dopadlo to aj u nás tak isto ako u teba ☹ preto chcem teraz veriť tomu, že pomože a tentoraz to dobre dopadne 😉 listovku beriem aj ja - teda femibion a asi aj budem až doživotne...a tiež to doki odporučil aj mužíkovi užívať a je fakt, že minule ju užíval asi tak týžden a viac nemusel 😉 tak nám držím silno paste obidvom, nech nám to vyjde 😉

martina05
28. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

nestúpa .................... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jarulai
28. máj 2009

wolfi, ja som mala podla jonaša včera 😉 a to treba brať do úvahy aj tú hodinu?

pralinka25
28. máj 2009

Jaru a to si chodila na folikulometriu aby zistil ci zabera? A chodis s tym iba na gyndu aleb si v nejakom centre?

Ja tiez beriem gynex. Po nom mi chodi aspon mrcha ale neviem ci aj ovulka. Sice si meriam teplotu ale popri merani uzivam gynex 1 krat tak uvidim.

domka28
28. máj 2009

ak sa smiem spytat ten clostyl je konkretne na co?uprava cyklu alebo aby bola ovu....?

wolfskinka
autor
28. máj 2009

jaru ja neviem ale ja nie som debil aby som vstavala na 2:51 ... podla mna staci vecer alebo rano ... nech mi niekto hovori ako sa da trafit presne na minutu ...

domka28
28. máj 2009

ja som tiez dostala menzes na 28 dc,ako beriem gynex ale ci je ovu neviem, nemeriam....aj tak mi muz chodi cez tyzden prec tak mozeme len ked je doma...a asi by ma viac hnevalo keby viem ze ovu je ked je prec...tak to nechavame na nahodu...mozno sa trafime 🙂

jarulai
28. máj 2009

prali, mna vždy na 15DC doki kontroluje vaginálnym sono a nie som v nijakom centre, chodím na gyndu 😉 no ved budeme vidieť, čo so mnou tentoraz clostyl porobí 😉

pralinka25
28. máj 2009

no mne ho asi nasadi tiez. Teda tak povedal, ze po junovej mrche mam prist a ze ak muz bude v poriadku tak mi ho nasadi. Len v juni chceme ist na dovolenku, takze ma nebude moct asi skontrolovat 🙄
to ta pozera len ten 15 den? Viac krat v cykle nie? Lebo niekto chodi zas castejsie. A beries len ten clostyl?

marti ved este pockaj ona stupne neboj

domka28
28. máj 2009

no podla mna sa to podla jonasa neda trafit....my sme to robili v case podla jonasa a dokonca nam v tedy vychadzala aj ovu podla vypoctov a nic...

domka28
28. máj 2009

...a aky ma mat ucinok ten clostyl??? 🙂

pralinka25
28. máj 2009

domka ten by mal byt na vyvolanie ovulacie.
Ja by som sa na Jonasa tiez na 100% nespoliehala. Mozno by som to brala do uvahy ale to by my musela vychcadzat ovulka aj podla merani.

domka28
28. máj 2009

...ja mam ist k dokimu ak sa nam do 3 mes. nezadari... 🙂 tak uvidim co vymysli potom 😉

pralinka25
28. máj 2009

a kolko sa snazite?

jarulai
28. máj 2009

wolfi, tiež si myslím, že tá hodina je len akože 😉 ja som tiež nad tým rozmýšlala, že ako sa dá vobec trafiť do hodiny a minúty presne - ved to sa nedá...

prali, ano, konroluje len na 15DC, lebo ja ho užívam, len na tú sliznicu a k nemu +listovku 😉

domka, clostyl stimuluje vaječníky, aby si ovulovala a podporuje rast folíkov, preto pri nom može dojsť aj k viacpočetnemu tehu 😉 je to hormon - teraz neviem aký presne, ale celkovo by mal dať do poriadku tie inštrumenty, ktoré my tak potrebujeme 😉 😀

levuscik
28. máj 2009

ahojte 🙂

ja som sa k vam presunula z " snažime sa po lete 2008.." ak mozem 😉

Prali,
v pondelok by mala prist mrcha... zajtra rano skusim znova testovat... lebo som veľmi zvedava...
Tebe sa uz stalo ze si mala po zaschnuti pozit. test? wolfka mi pisala, ze to urcite nemam ratat, ma s tym skusenost...

pralinka25
28. máj 2009

jaus a ty nemavas ovulku? Alebo preco beries clostyl? On je aj na sliznicu? To som nevedela

domka28
28. máj 2009

pralinka uz vyše roka....ale pocas neho som mala mimomaternicove....a v febr. missed... ☹ takze tak ...🙂

mariska2
28. máj 2009

ahojte kocky,prosim neviete mi poradit niektora ze ci v 18 tt moze chripka ci angina poskodit babo? Ochorela som doki mi dal antibiotika ze v 5 mes.by nemali uskodit ale predsa je to zaciatok 5-teho. Diki

jarulai
28. máj 2009

levuscik, vitaj 😉

prali, ja ho beriem na tú sliznicu, ovulku mávam 😉

domka28
28. máj 2009

levucsik....no mne sa to uz stalo...bola tam taka slaba ciarka...ale ratat sa to nema ....dostala som menzes potom 😉 ,

jarulai
28. máj 2009

a domka, to mi je luto ☹ ja som to zažila na konci januára ☹ ☹ ☹

levuscik
28. máj 2009

jarus, dakujem za privitanie 🙂

domka, aj ja mam taku slabu ciarku... skoda... ja uz som mala dnes nad ranom take krce, ako ked zacina menzes, ale len asi 5 minut a potom prestali... a mam dostat az v pondelok... ale bojim sa ze pride....

domka28
28. máj 2009

ja viem jarulai....boli sme spolu v teme kyretaz... 😉 ked si spomeniem ako sme cakali vsetky na prvy menzes a aby uz ubehol ten cas aby sme sa mohli snazit.... 😉

jarulai
28. máj 2009

levuscik, tak počkaj do pondelka a uvidíš 😉

mariska2, to naozaj neviem ale nemysli hned na to najhoršie, musíš byť v klude kvoli mimi 😉 skús pozrieť príbalový leták a ked tak sa porad s gyndošom 😉 držím paste, aby bolo všetko OK

pralinka25
28. máj 2009

fuha domka. To je teda blbe. Snad sa ti to uz coskoro podari so stastnym koncom.

levus mne sa to stalo tiez ze po zaschnuti tam bol tienik. A tehu som nebola.
Ale este nehadz flintu do zita. Este mas cas. ja by som testla ako som ti pisala na ten 13 den cize bud v nedelu z ranneho mocu alebo v pondelok.

levuscik
28. máj 2009

jarulai, domka, je mi luto co sa vam prihodilo ☹

jarulai
28. máj 2009

ahaaaaaaaa, domka a ja že odkial ťa poznám 😉 veru - čakali sme a teraz sa nevieme dočkať, kedy už zase mrcha nedojde, že 😉 😀 sme to my ale komplikované a že prečo sa v nás chlapi nevyznajú 😀 😀 😀

mariska2
28. máj 2009

dik pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre