V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
1. jún 2009

ahojte. levu, aj ja mrchujem. 😠 sice som nic ine ani nemohla cakat.. ale uz sa tesim na novu ovulu.
ako sa inak mate kocky?

shandy
1. jún 2009

je ahoj lilix, da sa, ty uz zacinas teda snazilkovsky cyklus? huraaaa 😵 😵 😵
betyna, veru teda, krasny vianocny podarunok 🙂 🙂 a pre mna by vobec nemusel byt vianocny, ved potom si ho uz mozem kedykolvek strcit pod stromcek 😀 😀 😀

martina05
1. jún 2009

Ahoj Lilix, tak šup šup na snaženie.......................... 😵 😵 😵

shandy
1. jún 2009

lilix a merias ci prdis na to?
idem ja trosku makat babenky, tak zas okolo obeda 🙂

slinka3
1. jún 2009

ahojte kocky. poradte my mrcha mala prist 15.5 a este nedosla BT mam 36.9- 37.3 prsia ma bolia na zblaznenie a mam dost vyrazne modre zilky na prsiach ale zle my este nieje a test som si este nerobila a zaha ma zacina palit skoro kazdy den mozem byt tehu

wolfskinka
autor
1. jún 2009

slinka nie ze mozes ale si .... testuj okamzite

slinka3
1. jún 2009

zajtra idem si kupit test a tak uvidime

wolfskinka
autor
1. jún 2009

slinika no a dnes ho nemozes kupit ? preco az zajtra

lilix
1. jún 2009

slinka podla mna si tiez urcite tehu. ako dlho ste sa snazili? no este nam napis na prvy sup a to ta tu uz budeme nenavidiet. hihi ale nie. neboj nebudeme. iba budeme zavidiet.
shandy,teraz som nemerala,sa priznam, ale ja sa polepsim, zacnem, lebo si nechcem nehat prepast ovulu. uz nie, ani raz.

kolienko
1. jún 2009

lilix, tak to je dobrý názor.... dostávaš zan pochvalu....

pekne meraj ..

wolfskinka
autor
1. jún 2009

baby neviete nahodou tie linky na vypocet plodnych dni podla jonasa ... kdesi som ich stratila

slinka3
1. jún 2009

lilix neboj na prvy sup to nebolo ale na 201 sup 🙂 dufam,ze to uz vyjde

slinka3
1. jún 2009

kolienko a stalo sa nieco lebo pozeram,ze si snazilka nepis ak nechces o tom rozpravat

wolfskinka
autor
1. jún 2009

slinka nestalo sa nic, ale kolienko si este nechce dat tt .... aby to nezakrikla z povercivosti, az ked bude pocut srdiecko

lilix
1. jún 2009

http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php
wolfi ale ten jonas uz nefunguje, uz je to spoplatnene to lunarium. aspon toto si pozri

lilix
1. jún 2009

sedi to inak s tym lunariom, lebo mam v kalendari poznacene.. ale nesedi to s mojou ovulaciou.

kolienko
1. jún 2009

slinka3 nič sa nestalo. snazili sme sa od júla 2008 a asi to uz konečne vyšlo.
min. týžden som bola u lekára a nebolo nič vidieť, len mi potvrdil, ze mám vysoko sliznicu. som asi v 5 týž.

no uvidíme čo mi povedia tento týžden. tak o tom mo este nekecám, ale 4 testy ma hádam neklamali.
uz ich mám aj odfotené , len album spravím az ked to bude potvrdené....

slinka a príznaky mám tie isté ako ty, okrem tej zahy

wolfskinka
autor
1. jún 2009

kolienko a kedy ides na utz ?

slinka3
1. jún 2009

kolienko tak ti drzim prsty vsetky 10 aby ti to vyslo aj mne a chodis dost casto na wc lebo ja a no a je ti zle ci nie

lilix
1. jún 2009

inak slinka tak ako to bolo s tou dobou snazenia? 201x?

slinka3
1. jún 2009

to nie ale snazili sme sa od minuleho roka a mozno to uz vyslo aspon dufam

lilix
1. jún 2009

jaaaj tak to potom ano slinka. vsetky ti to prajeme, urcite to vyslo, ale sa ti cudujem, ze si taka trpezliva, a uz si netestovala. zajtra nam oznamis super spravu //

kolienko
1. jún 2009

cikať ani nie , ale niekedy ked sa najem, tak mi je tažko. vracať som nevracala a bývam velmi unavená

wolfskinka
autor
1. jún 2009

baby no uz som tu z obeda, skoro som sa doblinkala tak mi prislo zle .... no hroza

betyna8
1. jún 2009

wolfi a čo zlé si papala,že ti je blbo,alebo si to prehnala množstvom 😉

martina05
1. jún 2009

No vidím, že je to tu nádejné.... Ja som zožrala po obede vanilkovú deli...povedala som si že na dobré správy si dnes musím dať.......

wolfskinka
autor
1. jún 2009

praveze nic zle a ani s mnozstvom som to neprehnala .. ved ake porcie su v jedalni .... a jedla som kuracie prsia na prirodno s ryzou ... nechapem preco mi je tak blbo

betyna8
1. jún 2009

no wolfi,asi ti to nesadlo
ako s vypisom z registra,pohlo sa to ?

shandy
1. jún 2009

lilix, len tak dalej moja, pekne meraj. casu je dost, ale vsetky vieme, ake je to cakanie na ovulku (a nie len na nu 😉 ) tak nekonecne 🙂
slinka, vyzera to, ze by si mohla byt tehu. inak ked ti uz tolko meska, testovat mozes aj dnes, nemusis ani z ranneho mocu. ak si tehu, tak ti to ukaze 😉 , tak drzim palce
wolfi a ty mas tehu priznaky uz po ovulke? no toto 🙂 🙂
kolienko a kedy pojdes k tomu dokimu zasa? o dva tyzdne? 🙂

wolfskinka
autor
1. jún 2009

shandy ake tehu priznaky ziadne nemam .... ale to je asi po tych antibiotikach mi tak tazko ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre