V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
2. jún 2009

martina bolo by mi to na prd .. muz je na sluzobke ....

ako to viem... roky pozorovania a stimulovanych cyklov, zacne ma boliet brucho az take pichave krce, bolia krize a nenormalne prsia a trva to cca 2 hodiny a potom to akoby zazrakom prestane ... cize to znamena ze praskol folikul a vajicko sa uvolnilo

levuscik
2. jún 2009

ahoj wolfi, nie som taka skusena ako ty... no lekar mi hovoril, ze styk treba mat pred ovulkou, ze pri prasknuti folikulu a uvolnení vajícka, uz maju spermie nan cakat... najlepsie tesne pred - par hodin...no co ja viem?? vcera ste nesnazilkovali?? 🙂

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levuscik ved cakaju zo vcera vecera .... ale dnes po robote to poistime a aj vecer

levuscik
2. jún 2009

😉 aha... tak drzim prsty nech to vyjde 🙂

pralinka25
2. jún 2009

ahojte.
Levus ako? Nemala si testovat?

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levushik ... no pekne drz budem rada .. uz by bolo nacase aby to vyslo

shandy
2. jún 2009

bre ranicko bambulky 🙂 🙂
martina este nevesaj hlavu, este stale to moze stupnut 🙂
wolfi ovulkuje? no super 😵 😵
levus testovat? fiiiha, tak nech su tam //

wolfskinka
autor
2. jún 2009

shandy no ved to a moj muz je na sluzobke ale poobede pride tak to roztocime tak ako vcera vecer 😀 😀 😀

kolienko
2. jún 2009

ahojte... wolfi aj ja drzím palčeky, nech ti to konečne vyjde.....
levus ty si mozno tehu?????

pralinka to kto mal testovať nebola slinka? alebo nejako tak sa volá tak potenciálna mamina....mam misung z mine, lebo nás je tu vela a naraz prislo vela nových báb

wolfskinka
autor
2. jún 2009

baby myslite ze 11 den po ovulke by mi test mohol ukazat vysledok ????? ideme na tu chatu ....urcite v piatok buduci tyzden testnem ale len tak vas nazor mohlo by to uz ukazat

kolienko
2. jún 2009

ja som robila 10 den po ovulke a ukázal jasnu / az na 15 den po ovulke my ukázalo //

wolfskinka
autor
2. jún 2009

kolienko no uvidime ... skusim ze ci nahodou neukaze .... ale moc tomu neverim ze by aj 15 den ukazali //, ale niekedy sa zazraky stavaju

shandy
2. jún 2009

tak to si pisem wolfi, ze ten svet roztocite 😀 😀 😝
wolfi, niekomu ukaze uz 11.DPO, u kolienka to je jasne podla grafu, ze IP nastal 11.DPO, cize vtedy sa ti embrijko zacalo uhniezdovat, cize cisto teoreticky, 12.DPO, resp. 13.DPO uz by ti ukazal tehu test...
no tazko povedat, zalezi podla toho kedy sa bude uhniezdovat, niekedy si davaju nacas 😵 😵

wolfskinka
autor
2. jún 2009

shandy no uvidim ... skusim ten piatok testnut a uvidime ked bude neg .... tak este pockam zopar dni ...

pralinka25
2. jún 2009

wolfi no 10 DPO sa mi zda skoro.

wolfskinka
autor
2. jún 2009

prali ja viem aj mne .. ale za to nic nedam ked testnem ... asi je to haluz s tym testovanim tak zavcasu .. no budem sa na chate musiet setrit a nepit

pralinka25
2. jún 2009

ale jasne. Ved testnut mozes, len ak bude negativny vysledok tak by som to nebrala na 100% a veru setrila by som sa s tym alkoholom 😉

wolfskinka
autor
2. jún 2009

prali ved prave som sa na to takto pozerala ... ze co ked nahodou by to ukazalo a ked nie tak sa nic nedeje

levuscik
2. jún 2009

ahojte kocky...

testovat netrebalo ☹ mrcha dosla presne na "sekundu"... ko kelu!!!!!!!

pralinka25
2. jún 2009

levus do kelu 😠

vy sa snazite tusim 9 mesiacov. Nezistovali ste ci je vsetko OK?

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levushik to co tu vyvadzas to co si si dovolila ... kurnik sopa holudnik .... nakadit ti do ruk a tyzden k vode nepustit .. to si nam ako mohla urobit 😠 😠 😠 😠 😠 😠

levuscik
2. jún 2009

prali, presne 9 mesiacov... este nie... dala som tomu sancu este do leta... ak nie, tak potom zacnem chodit po lekaroch ☹

inac, nemate nahodou skusenosti s krvnymi zrazeninami v menst.krvi?? som sa docitala, ze to moze byt prejavom poruchy endometria... a ja tie zrazenini mam od nepamäti...

levuscik
2. jún 2009

wolfi... chapes?? pride si v plnej parade a vobec sa s tym nesere mrcha jedna!!!!!!!!!!

shandy
2. jún 2009

levus to je mi luto 😒 😒

pralinka25
2. jún 2009

no to levus neviem povedat.

A co je to do leta cakat? Uz bude leto 😉 Ono treba aspon vediet ci ste v poriadku.

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levushik chapem ... ale odkaz jej ze ma nasrala .... ze mam dost svojich starosti a nie sa nasierat este aj kvoli nej ....

levuscik
2. jún 2009

Shandy.. co uz musime dalej... skusat...

prali, no myslim po letnej dovolenke... ked bude muzik trochu bez stresu a zhodou nahod nam presne vychadzju plodne dni...tak som si povedala, ze posledna sanca... júl!!!!

wolfi, tak tak... no dufam, ze to vyjde tebe teraz!!!!! strasne drzim palce....

Neviete mi poradit oholadom tych krvnych zrazenin???

wolfskinka
autor
2. jún 2009

levushik ... no to dufam aj ja ale tomu moc neverim ... no ak to nevyjde tento mesiac tak dalsi mesiac ak budu dobre vysledky zo sona a z krvi tak hned zacnem umele

levuscik
2. jún 2009

wolfi, vy sa snazite uz dlho vsak? drzim prsty.... kolko mas rokov?

shandy
2. jún 2009

levus ja som si to tiez tak povedala a veru ako pise prali, uz je tu aj leto 😀 😀 , toto mam posledny cyklus, ktory este neriesim. tak ci tak, som 1. jula uz objednana lekarovi, sice by som este jeden cyklus stihla do toho jula, ale to bude drahy prec, takze nic z toho... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre