V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

betyna8
3. jún 2009

martinka, no nič sa nedá robiť,musíš vyčkať,čo sa ukáže potom,ale je dobré,že ti doki potvrdil ovulku a snaženíčko bolo,takže aspoň nejaká šanca na výhru 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
3. jún 2009

bety no sanca je vzdy ... ja ovulku mavam kazdy mesiac a pozri sa prd z toho

betyna8
3. jún 2009

wolfi ja viem,že to,že je ovu neznamená hneď tehotenstvo,veď ani nám sa to nepodarilo na prvý šup 😉
a dúfam,že ste sa včera uspešne oplodnili TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
tie vírusiky su pre všetky nádejne tehulky

martina05
3. jún 2009

Diky Bety....... som nastavená na prijatie vírusu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
U mňa je úspech aj tá /možno/ ovulka ............ 😉 😉

shandy
3. jún 2009

dobre ranko bambulky,
bety to je strasne s tym 2-mesacnym babetkom ☹ , ale ako pises, zivot je niekedy kruty..
martina trpezlivost, ja myslim, ze ti stupne, tie posledne teplotky sa ti drzia uz trosku vyssie a niekedy reaguju pomalsie na LH...
bety dakujeme za virusky 🙂 🙂

wolfskinka
autor
3. jún 2009

bety no neviem ci sme nieco oplodnili ... to je vo hviezdach ale uprimne ... ja som to uz vzdala ... uz mam dost,
uz mam toho plne zuby vsetkeho uz nemam ani chut .. a najhorsie je ze som dosla do stadia ze uz ani sama neviem ci este chcem to babetko, ci nebude lepsie sa zamerat na tu adopciu ... lebo takto sa trapim ze ci nahodou to nevyjde a len sa trapim ... a ak prejdeme tou pripravou tak nas zaradia do zoznamu a budeme cakat a tam by sme ho uz mali mat iste ... ja uz vobec neverim tomu ze by mi to mohlo vyjst .. skratka zaujala som k tomu stanovisko asi take ked nevysli 2 umele preco by malo vyjst to tretie ... skusim este to tretie a potom dost pokusom uz nemam sil, som nabita hormonami mam z toho len psychicke stresy a bez vysledku, skratka som v stadiu kedy to uz vzdavam lebo uz nevladzem ... uz je toho moc a aj ja mam svoje medze a nic neriesi to ze sa mi bude snivat o niecom co je pre mna nedosiahnutelne a budem sa len trapit ... skratka VZDALA SOM TO .... UZ NEVLADZEM, jedine ako sa mozem dostat k dietatku je adopcia ... pochopila som ze ASI MI TO NENI SUDENE, LEBO KEBY BOLO TAK BY SOM OTEHOTNELA ... A KED AJ OTEHOTNIEM CI ZASE NEPOTRATIM ... CO JE LEPSIE NEOTEHOTNIET ALEBO OTEHOTNIET A ZASE POTRATIT .... skus sama zvazit co by si robila v mojej situacii ... mali sme v podstate 18 embryjok z tych sa dali pouzit na transfer iba 4 a ani 1 sa neuchytilo, potom som 2x otehotnela ... cize v podstate mali sme 20 embryjok a z toho nebolo ziadne take silne aby z neho bolo babetko ............. myslis stale ze mam sancu ???????????????? ak hej tak velmi mizivvu ...

betyna8
3. jún 2009

wolfi, ja viem,že ste toho prekonali strašne veľa a už viac krát som písala,že tvoju vytrvalosť obdivujem. Len ťažko sa opisuje,čo by som robila na tvojom mieste,ale keďže som túžila mať veľmi dieťatko, asi by som bola rovnako zúfala ako ty. Keď si sama seba presvedčila,že už nevládzeš ďalej takto,zameraj sa a sústreď na tú adopciu, aj keď to nebude dieťatko splodené vami, môžete mu nadeliť rovnako veľa lásky a starostlivosti a bude náplňou vášho spoločného života.Základ je,že ste sa pre tu adopciu vôbec odhodlali a ja by som to riešila určite tiež tak, pretože práve dieťatko je podľa mňa naplnením a poslaním nášho života. 😉 Každopádne vám prajem,aby ta príprava na adopciu prebiehala v pohode a rýchlučko ste sa dočkali zdravého miminka.A čo vieš,možno práve vtedy,keď sa odpútaš od vlastného zufalstva sa vám pošťastní aj vlastné. Škoda,že ten život nefunguje presne tak ako by sme chceli....

wolfskinka
autor
3. jún 2009

bety dik za podporu ... este jeden pokus umeleho a dost ... a modlite sa aby mi tie dve vysetrenia dopadli dobre a mohla som hned od jula zacat nech mam ten cirkus cim skor za sebou

betyna8
3. jún 2009

wolfi 😉

wolfskinka
autor
3. jún 2009

uz mi je jedno ... nech uz ta borelioza dopadne akokolvek ..

betyna8
3. jún 2009

ale wolfi,to zas nemôžeš brať tak, borelioza je svinstvo,moja mama mala velke problemy s klbom a reumou už roky,ako na potvoru ma stale zle výsledky aj na boreliozu a ta napada a škodi prave týmto veciam,takže sa jej to zhoršuje a bolí čoraz viac

pralinka25
3. jún 2009

cafte.

Slinkaaaa gratulujeeeeeem. 🙂
dobra tema. Tehotnie sa tu o 106. Dufam ze sa aj na mna ujde 🙂

my mame dnes s drahym vyrocie svadby. Nam to vyslo na pekny datum 03.06.09 3 roky 😎

wolfskinka
autor
3. jún 2009

bety .... stale ma z niecoho liecia ked neberiem hormony tak beriem lieky na pecen a potom zase hormony a zase lieky na pecen, teraz antibiotika na boreliozu a som zvedava co bude dalsie a ak to bude dobre tak v juli a v auguste ma caka hormonalna bomba a potom zase si budem liecit pecienku .... povedz mi ma toto zmysel???????????????? a aky ?????????

betyna8
3. jún 2009

jooj wolfi, predpokladam,že to všetko robíš kôli počatiu a dieťatku,takže zmysel to má.Veď keď po ňom túžiš a nič by si nerobila a čakala na zázrak asi by si nebola pokojnejšia.A wolfi,dievčat ako ty je viac, jedna známa potratila 10 krat za sebou a napokon maju dieťatko.Myslím,že aj v tebe ostáva tá túžba,len tá nespravodlivosť dnes na teba doľahla a si veľmi smutná.Tak nebuď,lebo možno sa včera niečo ujalo 😉

wolfskinka
autor
3. jún 2009

betyna ... no ak sa vcera nieco ujalo tak to by bol 8 div sveta ... skratka som sa k tomu postavila realisticky .... 20 embryjok nebolo zivotaschopnych aka je sanca ze 21 bude ???????????????????????

betyna8
3. jún 2009

wolfi,zatial nič nieje jasné ani stratené,takže 100 % šanca.Skús tomu aspoň trošku veriť,nech citi,že ho chceš 😉

pralinka25
3. jún 2009

wolfi sanca je vzdy. Uplne chapem tvoj postoj, ja by som to asi ani takto nezvladla ako ty.
ale fakt je tu vzdy sanca

shandy
3. jún 2009

wolfi, ak tomu ty neveris, potom kto by mal? ako pise pralinka a betyna, sanca je tu vzdy. myslim, ze keby si tomu neverila, tak sa o to nepokusas dalej 🙂, kazdy ma obcas krizu, je to ok. ale bude fajn, ak tieto pocity rychlo zahodis a naladis sa pozitivne, lebo vtedy si tie sance podla mna zvysis. negativne myslienky zvycajne privolavaju aj negativne deje...
a wolfi, ako vieme zazraky sa naozaj deju, takze nikdy nehovor nikdy 😉

wolfskinka
autor
3. jún 2009

betyna verim uz 8 rokov a prd z toho .... stale len verim a dufam, ze to nepride ... a len verim a verim, a aky to ma vysledok

prali sanca je vzdy ... no len akosi pre inych a nie pre mna ...

shandy uz nemam sil sa naladit pozitivne ... skratka uz nie ... uz mam dost, este raz umele a koncim so vsetkym hormonmi a pokusmi, len aby nam ta adopcia dopadla dobre a zaradili nas cim skor do toho poradovnika ... a nech uz mame dietatko iste

zazraky sa deju ... ale zial nie mne .....

pralinka25
3. jún 2009

wolfi mala by si si fakt dat od toho pauzu. Skusit to 3 a uvidis. Mozno vyjde a hotovo.
a ak by aj nie tak fakt si dat pauzu a uvidis. je na teba toho uz fakt asi moc.

shandy
3. jún 2009

tak tak suhlasim s prali, daj si riadnu pauzu od toho vsetkeho, nech si vycistis hlavu. a mozno aj od kona by bolo dobre... 😒

lilix
3. jún 2009

😕 😕 uz som davno nerobila 😕
a coze je tu tak smutno.. ☹

lilix
3. jún 2009

inak zacina ma bolet hlava, juuj to nem dobre.. 😠

shandy
3. jún 2009

lilix, nazdarek, asi maju vsetky poobednajsiu siestu 😀 😀
a z coho ta boli hlava? co nove? ten prolaktin ti nebude testovat este raz?

martina05
3. jún 2009

Baby, keď sme pri tom prolaktíne.. Na to sa roba nejaké špeci testy???? Alebo vám to zistili na Horm. profile???

lilix
3. jún 2009

asi ma boli z toho, ze malo pijem, alebo z MS.. neviem.
no neviem ci mi ho nebude testovat este raz, bude ako povie dr. ale podla mna nic ine nezisti.
mati ja neviem ci to je nejaky speci test, to z krvi a z horm. profilu podla mna. ale ja som stresmen, mozno to mam z toho. alebo radsej streswomen. 😀

martina05
4. jún 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Ahojte baby, tak pridávam len môj graf ...... čo si ňom myslíte???

Všetkým pekný deň M.

shandy
4. jún 2009

bre ranko babulky,
lilix a to nevies ze treba pit? aby si zabudla... 😀 😀
martina, este vyckaj, ale je dobre, ze sa splha hore, vyzera to, ze ovulka mohla prebehnut... 😵 😵

wolfskinka
autor
4. jún 2009

prali treti krat a dost ... uz ziadne dalsie pokusy nebudu mam toho vsetkeho tak akurat dost a hlavne nepotrebujem si znicit pecen

lilix
4. jún 2009

helooou.
no ano shandy zabudam pit, v noci ma chytila taka migrena, ze som do polnoci poriadne nespala, este ma budil aj pes, ideme sa pozriet,ze co je tak zurivy a na dvore bol jezko.. 😀 tak sme ho vihodili, no sme, ja ne, drahy..
mal stastie, ze nebola otvorena sachta, lebo jeden nam tam uz padol, nevsimli sme si a zdochol chudacik.
😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre