V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

wolfskinka
autor
13. máj 2009

jaru raz ??? kedy bude to raz ???

jarulai
13. máj 2009

wolfi, to ti nepoviem, kedy ale určite bude 😉 nezúfaj 😉

bety, dobre si pamatáš - si vedieš záznamy 😀 😀 😀 ja by som aj teraz za ním utekala, ale čo ked išiel so svojimi svokrovcami vybavovať...

wolfskinka
autor
13. máj 2009

jaru nezufam ja uz ani na to nemam sil

jarulai
13. máj 2009

wolfi, ja viem, že ti neni asi práve najlepšie teraz - chápem. ale to prejde a budeš zase plná síl a odhodlania dalej bojovať - ako naša wolfi 😉

jarulai
13. máj 2009

už tu asi nikto neni, že 😢
tak babulky, pojdem aj ja domkov 😉 prajem vám všetkým krásny večer 😉
ahojte 😉

wolfskinka
autor
13. máj 2009

jaru papa

jarulai
14. máj 2009

dobré ránko babulky 🙂
už je tu niekto?

betyna8
14. máj 2009

ja som 🙂

wolfskinka
autor
14. máj 2009

dobre ranko

kolienko
14. máj 2009

ahojte kočky.... tak mne asi primrzol teplomer.....

taplota nechce vystúpiť nad 37.. bruško uz začína bolieť a aj prsia a riadne.som zvedavá kedy dorazí ta mrchana mrchavá......

wolfskinka
autor
14. máj 2009

kolienko no to mi je luto ..

kolienko
14. máj 2009

to nič wolfi.... aspom začnem brať clostyl a dúfam, že mi upraví cyklus na 28 dní a aj ovulku pekne na 13-15 dc.

to je nič oproti tomu, ako to muselo byť luto tebe a ako ťa musela tá správa bolieť ....

baby a kde ste všetky??

shandy
14. máj 2009

bre ranicko, vsetkym 😵 😵
ja som vcera musela zmiznut, som mala take krce a tak mi bolo zle, ze som sla domov 😒 😀 , ale dnes uz pohoda oproti vcerajsku mrsisko sa kraaasne spustila, tak zacinam novy cyklus, huraaaaaaaaa 😀 😀 😀
kolienko idem kuk tvoj grafik 😉
babule tehule, drzkajte sa prskajte na nas T-virusy 😅

shandy
14. máj 2009

kolienko, ved to este moze vystupit, nebojkaj 😉

betyna8
14. máj 2009

shandy,tak predsa len sa ti dostavila a s ňou je tu nova nadejTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
14. máj 2009

tak, tak betyna ved svoje telo poznam, nejaky ten piatok v nom uz zijem predsa 😀 😀 😀
veru, veru nadej, toto slovo budem sklonovat este dost dlho 😵 😵 😵 , ale ja to nevzdam hehe

lilix
14. máj 2009

ahojte
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ale my nesnazime, ja len patram po ovulacii

kolienko
14. máj 2009

shandy, ja viem...mrcha este nedorazila, ale asi by to vyskočilo uz nad 37 keby som tehu..... uz aj to brucho začína bolieť.....

neva.... clostl to istí.... teda dúfam 😉

martina05
14. máj 2009

Ahojte!!!!!!!!!!!!!!!! Pozrite sa čo mám..........
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

Ja viem že pre vás to asi nie je nič ale ja som konečne začala merať, kúpila som si dokonca na to špeci teplomer....
Ak nebude ovu alebo aspoň sliznica s bábom sa môžem nadobro rozlúčiť, tak som sa rozhodla, že jednoducho byť musí..........
Nepočuli ste niekedy o testoch na imunitu sliznice??? Vraj je v BA jeden imunogynekológ, ktorý by sa mal podobným problémom venovať. Idem si k obvoďáčke vydupať papier na imunológiu........v pondelok...

Inak v práci ma začali ohovárať že nič nerobím, chodím si do roboty kedy sa mi zachce a ja pritom chodím po doktoroch. To sa mám každému z toho spovedať??? Nestačí že to vie šéf????Kravy......

A VEĽKÁ VĎAKA BETY a LILIX, ktoré mi pomohli s grafmi........

A ešte jedna ot.: Meriate v pošve alebo inak??? Na tom mojom novom teplomere je napísané, že BT by sa kvôli presnosti mala merať v konečníku... Tak neviem.....

betyna8
14. máj 2009

martinka,
kravy v praci si nevšímaj, keby sa tak každý staral o seba ako sa vie o ostatných 😠
ja som merala v puse

martina05
14. máj 2009

KOlienko prepáč ale zabudla som... ty už ten closti berieš???? Viem že som ti písala , že by som ho nerada brala... Vidíš aký je človek blbý...dnes by som bola rada, keby sa to tak uzavrelo.....

lilix
14. máj 2009

ja v ustach a super mati, ze ti to pomohlo..som radaaaa 😅

wolfskinka
autor
14. máj 2009

kolienko no nechcem ti brat iluzie ... ja som brala clostil tento mesiac a mala som pichnuty aj pregnyl a mam 32dc a mrcha nikde ... ale teraz mi to aj trosku vyhovuje az po vikende keby prisla

martinka no parada

kolienko
14. máj 2009

mati ja meriam v pošve a ortutový teplomer.........

clostyl este neberiem....az tento cyklus.....len čakám na mrchu....

kolienko
14. máj 2009

ja viem wolfi, ze mozno nespraví ziadne zázraky. ale vela babám pomohol, tak dúfam, ze pomôze aj mne

martina05
14. máj 2009

Kolienko držím palce nech pomôže ...............

kolienko
14. máj 2009

Mati dakujem..... 😉

betyna8
14. máj 2009

kolienko,jasne,treba vyskúšať všetko možné aj nemožné, veď efekt je individuálny u každej snažilky, jednej pomôže to,inej ono

wolfi,máš už tu alchemilku?

ruby35
14. máj 2009

Ahojte všetky budúce maminky..
Už som si Vás čítala v straej téme, ale nemala som akosi odvahu napísať, tak ak môžem rada by som sa k Vám pridala, pretože ste veľmi sympatická téma.
Mám 35 rokov, a už 10 rokov sa snažíme s mojim maželom o miminko, vyskúšala som už asi všetko čo sa dalo,
ja a manžel sme zdraví , teda nemaáme žiadny problém prečo by sme nemohli otehotnieť.
Lekári neveriacky nad nami krútia hlavami, pretože nikto nám nevie povedať kde je problém.
Prvé dva roky, keď sme sa o bábo snažili, tak nám tvrdili, že to je len otázka času a vymenila som niekoľko lekárov, pretože sa mi to nezdalo, že už sa dva roky snažíme , nemáme žiadne zdravotné problémy a napriek tomu nie som tehotná.Ja a môj manžel už doslova žijeme len pre to naše nenarodené dieťa a naozaj už ďalej nevládzem , samozrejme nebudem tu vypisovať čo všetko som už podstúpila, lebo toho bolo naozaj veľa, vrátane umelého oplodnenia, a samozrejme sme vyskúšali aj lekárov a nemocnice v zahraničí, ale bezvýsledku, neotehonela som ani jeden raz a nikdy som nepotratila.Túžim po bábatka tak že sa to ani nedá vyjadriť ale snažím si ešte ako tak zachovať zdravý rozum.
VS mojim manželom som štastna , je to u pre mňa najlepši a najdôležitejší človek na svete ale v poslednej dobe sa rozhodujem či by pre nás obidvoch nebolo lepšie keby sme sa rozviedli, pretože obidvaja chce mať svoje dieťa, a adopcia neprichádza veľmi do úvahy.
Lenže teraz mám naozaj dilemu, dieťa alebo milovaný človek????
ďakujem , že som sem mohla napisáť svoje trápenie..
Majte sa zatiaľ pekne a budem rada ak mi poviete Váš názor, kedže chápete moju túžbu po bábatku..

lilix
14. máj 2009

ahoj ruby vitaj. fuuuuha. no to je teda dilema. ja by som milovaneho cloveka neopustila "iba" preto, ze nemame deti. ci uz by to bola moja vina, alebo jeho. to ta ako mohlo napadnuuut? podla mna treba skusat dalej, nadej umiera posledna.. kolko umelych si absolvovala? je tu zopar zien, ktorym vyslo az 7 IVF. takze nic nie je nemozne. a co ak opustis draheho a aj tak nebudes mat deti, to uz budes stastna?? tot moj nazor!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre