V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

lilix
7. jún 2009

ahoj, mati, ale to vobec nevadi, ze si to necakala.. keksovali ste, a to je hlavneee drzime paste nech si dalsia.. 😅

lilix
7. jún 2009

navod nemam, mne to pomohol priatel, neviem po anglicky.. skoda. ale snad sa tu najdu kocky co ti poradia..
inak preco si si nespravila ovu test, aby si si bola na istom?

wolfskinka
autor
8. jún 2009

dobre ranko po vikende,

ako ste vikendovali
martina .. no graf vyzera velmi ale velmi nadejne, drzim palce

martina05
8. jún 2009

Ahojte, dobré ránko .....Lilix nerobila som ovu test, lebo tento mesiac som to vzala len ako skúšku...Ak sa nezadarilo a príde mrcha, tak začnem brať Azitrox proti ureaplazme a po liečbe sa vrhneme na snaženie odznovu ......Kamoška ma dokonca odhovárala aby sme sa snažili až potom, ale lekár /dvaja aj ten čo mi robí sono/ mi tvrdil, že urea nemôže bábätku ublížiť.... Tak som si povedala, že skúsime len tak a uvidíme. Veď keby sa to zadarilo pred pár mesiacmi ani by som o tej urea nevedela...

Teplota sa síce drží ale príznaky inak nemám žiadne......
Krásny deň ......

/Inak obliekla som sa do bileo-čierneho a idem umrieť také mije strááášné teplo - a v teleráne hovorili, že bude 21-25 a prehánky... 😀 😀 /

wolfskinka
autor
8. jún 2009

martina no ja som na modro a tiez sa tu budem zachvilu potit vo vlastnej stave

shandy
8. jún 2009

dobre ranko 😵 😵 ,
martina pekny nadejny graf aj so snazenickom...
wolfi ty si na tom ako?
lilix musis skopirovat inu linku
chod do sharing - home page setup a tam je hned hore taka linka, tu treba skopirovat... 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy ahoj ... no ako tak to nemtusim .... dnes 22dc, brucho pobolieva stale a prsia mam ako melony .. to je vsetko, v piatok robim testa ci to uz ukaze to este neviem ale skusim to bude 26dc

shandy
8. jún 2009

wolfi, tak drzim palcuchy 🙂 🙂
ja mam toho tento tyzden dost, tak tu budem len tak poriedko, lebo v sobotu odchadzame na dovosku na tyzden... 😀

wolfskinka
autor
8. jún 2009

jaj ako ti tu dovosku zavidim a kam idete ?

shandy
8. jún 2009

ved aj ty sa dockas, neboj 🙂 🙂
ideme na kalymnos 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

a tpo je preboha kde to som este nepocula, hej dockam sa dufam toho egypta v septembri

lilix
8. jún 2009

ahojte. shandy to je na mna moc komplikejsn. ved si sama ani neviem vlozit novu teplotku.. vrrr 🙄

wolfskinka
autor
8. jún 2009

lilix ja som tiez ten graf nezvladla tak som to nechala tak

shandy
8. jún 2009

kalymnos je tak pidi grecky ostrovcek 🙂
lilix, tak mi posli do IP login a heslo a ja ti to skopcim. ten link si potom ulozis a mozes ho kedykolvek komukolvek poslat. to sa aktualizuje automaticky, teda ak sces 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

som volala na tu socialku, papiere uz su kompletne dnes nam to posle v poste aj nam domov a aj do navratu a potom sa tam mozem tento tyzden objednat ... no konecne to trvalo 3 tyzdne

shandy
8. jún 2009

no huraaaaaaaa wolfi, gratulacie 😵 😵 😵

wolfskinka
autor
8. jún 2009

shandy no este nie .. gratulovat mi budete az ked budeme zaradeni do poradovnika a to je este daleko, pekne krocik po krociku ... pomalicky dalej zajdes

shandy
8. jún 2009

tak, tak ako vravis, hlavne nenapadne. 😵 😵
kazdy krok je dolezity 🙂

wolfskinka
autor
8. jún 2009

hej presne ... zajtra ak to pride tak budem rada dalsi krok ked to budem mat v ruke ... a potom dalsi telefonat do navratu ... pekne pomalicky, nic nenahanat

pralinka25
8. jún 2009

ahojte babulky.
lilix ja som niekde mala super navod na tie grafy ale ani za svet ho neviem najst. Uz ho pre teba hladam hodinu 🙄

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali ahoj

pralinka25
8. jún 2009

cafko 🙂
som citala ze uz sa trosku pohli na socialke. Super

pralinka25
8. jún 2009

aha nasla som to konecne 😵 😵 😵 😎 🙂

navod na grafy aj nemecky aj anglicky
http://merenibt.xf.cz/index2.html

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali .. no o jeden krocik sme dalej .. o dalsi budeme mozno zajtra ... tento tyzden by som mala v plane dohodnut si aj stretko v tom navrate ... snad sa mi to podari a bola by som este viac happy keby sa nam to prve stretko podarilo tento tyzden

pralinka25
8. jún 2009

budem drzat palce aby sa vam to teda podarilo.

ako si vikendovala?

wolfskinka
autor
8. jún 2009

prali ... doma som sa motala ..v podstate sme sa doma len valali ziadna aktivita

pralinka25
8. jún 2009

no my sme korculovali a boli sme u kamosky na hodoch. Ale ja taketo srandy moc nemusim, ale slubujem jej uz roky ze pridem a nikdy som to neurobila tak teraz som jej spravila radost.

wolfskinka
autor
8. jún 2009

no my ideme korculovat dnes po robote a potom budem este zehlit .. no hroza, stale sa niekde motam v domacnosti

lilix
8. jún 2009

jeeej pralinka dakujem, ze hodinu ho pre mna hladas, velmi ci to cenim. cmuky 😅

pralinka25
8. jún 2009

bude z teba zienka domaca.
Ja som prosimpekne v sobotu oprala 5 praciek. Tiez som ine nerobila len motala sa okolo handier. Som poprala aj zimne veci.

Inak na korculkach opatrne, treba chodit len po rovnom aby si nevytriasla pripadne oplodnene vajko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre