V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

jarulai
16. jún 2009

no taky tak - ideme bumbať 😉 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

marti .. to mi je luto ... ja asi tiez pojdem dnes v tvojich slapajach ☹ typicke predkramovske syndromy ☹ ☹ ☹

jarulai
16. jún 2009

marti ☹

babulky, nesmieme zúfať - psychika je svina a vie narobiť zlobu 😉 ja viem, že sa mi to lahko teraz píše /ved počkajte, ked dostanem mrchu ja 😀 /ale je to tak

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru ... prosim ta nevytahuj na mna teorie o psychike, mam tieto prednasky kazdu chvilu a uz mi lezu krkom, radsej ma nejako zobud, lebo som ako sipkova ruzenka spim nad klavesnicou

jarulai
16. jún 2009

wolfi, ja spím tiež 😀 😀 😀 ale musím ísť makať, lebo sa mi tu nakopilo za ten čas dosť roboty 😝 🙄 takže sa ozvem zase na obedík 😉

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru dobre ... ty mas aspon co, ja nemam nic

lilix
16. jún 2009

☹ baby ☹ 😢

bettynka222
16. jún 2009

jarulai ahoooooooooooj 😎 som ta dnes vypatrala. pamatas si ma? si ma z kyretaze volala do temy v roku 2008 ot nevyslo, ale ork 2009 to isti...alebo tak nejak sa to volalo. ja osm v snazilkovacej teme od septembra. tak som pozorovala, ci sa medziaktualnymi temami nezjavi aj ta tvoja....a vy uz mate novu. vcera som to zisitla 😀 a vy uz snazilkujete? my mame este zakaz. a chceli nam ho natianut az do decembra - kvoli problemu s imunitou...ale som ich presvedcila, a zacnem s liecbou hned 😉

vsetkym snazilkam prajem coskoro babaktu v bruskach a aj v naruci 😵

wolfskinka
autor
16. jún 2009

lilix co si smutna ?

lilix
16. jún 2009

wolfi to koli vam.. sak vies.. ze to nevypada nadejne.. ☹

martina05
16. jún 2009

lilix netráp sa ...veď ty už máš aspoň preliečenú ureu...to ja mám teraz na mesiac STOP a tešiť ma môže akurát tak Azitrox 😝 😝 😝 😝

wolfskinka
autor
16. jún 2009

lilix netrap sa .. ja to zatial nemam a nikde nie je napisane ze to dostanem zatial to neprislo tak je to na dobrej ceste

dnes som volala do toho navratu povedala, ze sa dohodne s tou pani zo socialky a zavola nam termin prveho sedenia, tak sedim netrpezlivo na telefone, ze kedy

jarulai
16. jún 2009

už som tuuuuu 😉

bettynka, jasne, že si ťa pamatám - prepáč, že som ti nedala vedieť novú tému. ale už si ma našla - si šikulka 😉 , takže - vitaj 😉
no my snažilkujeme už od prvej mrchy po zákroku a veru pilne 😀 😀 😀 teraz sme boli v grecku na dovku, tak sme si oddýchli od všetkých stresov, prišli na iné myšlienky... 😉

wolfi - tak čo, už volali?

jarulai
16. jún 2009

no pozerám, že som najlepšie prišla - asi všetky papáte 😉 tak dobrú chuť!

pralinka25
16. jún 2009

ahojte babule.
Marti a wolfi 😠 😒
No ale pokial nedosla naozajstna mrcha tak nadej je.

lilix
16. jún 2009

ja este len pojdem papat. makam. a uz ma to nebavyyyyyy. 😝
juchu dostala som posledne Acko. z praxe. aspon daco pozitivne. 😀

jarulai
16. jún 2009

ahoj prali 😉
lilix, tak už máš pokoj 😉 super 😵 😵 😵

bettynka222
16. jún 2009

jari ja este do vasej temy nepatrim, mame zakaz az do septembra. a to nam ho imunolog chcel predlzit az do decembra...ale moj smutny pohlad ho presvedcil na presunutie liecby na leto 😎 ja som teraz v snazilkovacej teme od septe,bra...tak dufam,z e sa mi to splni a dovolia nam to.
tebe prajem, nech to cim skor vyjde 😉 a mozno ste si priviezli greckeho bojovnicka 😀

jarulai
16. jún 2009

betty, díky 😵 aj ja tebe prajem, aby vám to v septembri vyšlo na prvý šup /ak ked nie, tak na druhý...len nech to dlho netrvá a nech to tentoraz dobre dopadne 😉 /

to sa ma každý pýta, či sme prišli z grecka 3...a ja na to, že áno - ja, mužík a kufor 😀 😀 😀 😀 😀
ved uvidíme 😉

bettynka222
16. jún 2009

no ni vsetko vyjde na prvy a budeme pekne tehulkovat spolu 😉 uz sa tesim 😎

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru nie este nevolali ... davaju si nacas ako vsade na uradoch

lilix gratulujem

jarulai
16. jún 2009

počkaj - to mám čakať aj ja do septembra ☹

bettynka222
16. jún 2009

ale coby 😀 ved nemusime otehotniet naraz predsa. ty otehotnies skor a budes mi podavat infosky. a ja vzdy budem dopredu vediet, co ma caka 😎

wolfskinka
autor
16. jún 2009

betyna, jaru mate to dobre naplanovane

jarulai
16. jún 2009

jaaaaaaaaaaaj, to ja som sa už asi stihla prepracovať, preto mi to nepáli 😀 😀 😀 😀 to beriem 😉 😵

wolfi a nezavoláš im ty, či máš čakať 😉

wolfskinka
autor
16. jún 2009

uz som tam dnes volala uz vyzeram ako debil, povedala ze zavola tak musim cakat ... dnes musim vyupratovat a umyt okno v obyvacke, kto sa hlasi na brigadu ?

jarulai
16. jún 2009

wolfi, tebe sa tie okná musia riadne lesknúť - neumývala si ho nedávno 😨 tož to ja to u nás vidím asi tak o mesiac - dva, že sa budú okná zase umývať 😀 aj ked ktovie, či nie aj neskor - tie mesiace tak letia 😀 😀 😀
tak čakáme s tebou...volajteeeeeeeeeeee

lilix
16. jún 2009

dakujem. papkam rohlicek s masielkom a paradajky. to je basta. strasne to milujem.
ja sa na tie okna nehlasim 😀

jarulai
16. jún 2009

ani ja 😀

wolfskinka
autor
16. jún 2009

jaru mam umyte iba 2 a este 2 mi chybaju ... a od vianoc som ich neumyvala ... ja len hovorim o tom a akosi sa nemozem dokopat ale teraz ked sa ozve tetuska zo socialky musia sa lesknut

no to mi je pomoc ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre