V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

radkatom
14. máj 2009

Čaute babulky. Prišla som Vás trošku pozrieť a čo to? Vy máte novú tému? Tak Vám všetkým prajem veľké brušká čo najskôr 🙂. A samozrejme posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTT.
Lilix našla si si virusík pri pečivách? Kolienkovi som ich nechala pri zelenine...

papa

kolienko
15. máj 2009

dobré ránko kočky.... konečne piatok....

radkatom... ďakujem za vírusiky..... už papám poctivo kyselinu listovú v šalátovom liste.... dúfam, že je dostatočne nakazená 😀 je síce z našej záhrady, ale to sa prenáša aj vzduchom, ze??
😉

baby moje, ja som asi fakt zamrznutá.... ved uz končia dni zamrznutých, nie?? teplotka mi nechce vystúpiť nad tých 37.....

shandy, prosím ked budeš mať čas, tak mi hod do temy grafík..... alebo napíš mi cez IP ako sa to robí..... nebudem ťa stále otravovať.... dakujem

lilix
15. máj 2009

ahooooj radka. no konecne si sa ukazala aj ostatnym 😅 ved kludne sa tu hocikedy ked budes mat cas ukaz ohlas. to nevadi, ze ta vsetky nepoznaju..
dakujeme za virusiky. ja chodim do obchodu do tej billy po pecivo min. 1x do tyzdna. takze uz sa isto nakazim. uz coskorooo. 😉
neda sa mi ist do wunsch.. pridat teplotu.. 😠

betyna8
15. máj 2009

kolienko moja najvyšia teplota počas vedenia grafov bola 37,1 a teraz v tehu ju mam stale 37, som tiez z tých zmrznutejších 😉

kolienko
15. máj 2009

bety, tak potom my sme asi nachlp rovnaké s tou našou teplotou a ovuláciou..... 😎

počuj neopakuješ ty po mne??? potvorka jedna.... neopič sa! 😉

lilix, ani mne to nejde.... ono to občas tak robí....

betyna8
15. máj 2009

kolienko, to by si sa skor ty mala opičiť a nasledovať moje výsledky 😀

kolienko
15. máj 2009

aha tu je môj primrznutý grafík..... 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lilix
15. máj 2009

kolienko no to mas krasny grafik ide to hore, pomalicky ale predsa

betyna8
15. máj 2009

veru tak kolienko,máš to celkom fajn krivkové 😉
jaru a shandy dnes makaju o dušu ako vidím...

kolienko
15. máj 2009

lilix a ty ako dnes??

betyna tak dobre budem opakovací papagáj a budem stále opakovať po tebe.... môzem?? 😝

kikina666
15. máj 2009

ahojte

dobre ranko

som to zobrala do vlastnych ruk s tymi vysetrenia vcera boreliozu a toxoplazmozu a dnes som volala este ku svojmu gyndosovi ze pred IVF by som chcela vediet ci aj chlamydie a ureoplazmu a cytologiu, nech to mam vsetko v poriadku je to treti a posledny pokus a nechcem nic zanedbat , tak drzte palce nech mi to vyjde a budu vsetky tie vysetrenia negativne

martina05
15. máj 2009

Ahojte baby, tak som sa vrátila od lekára, dnes mám 9Dc sliznicu 7 mm, domin. folikul žiadny.
Teplota mám dnes 36,6 - dokelu nie som nejaká podchladená???

Baby dnes ma totálne vytočila obvoďáčka... Mnaželovi, ktorý ma katastrofálne pečeň. testy odmietla dať lístok na infekčné, že čo by som chcela a keď som jej povedala, že kvôli výsledkom pečeň. testov mu gynekológ nemôže nasadiť ATB na liečbu ureoplazmy, tak mi povedala, že ona mu to predpíše no a čo že sa to zhorší a keď nemôžem otehotnieť mám skúsiť šťastie s iným partnerom a rozviesť sa..... NO KRAVA

Ahoj Kikina ... s tými vyšetreniami nepodceňuj veru nič...mne zistili ureoplazmu a lekár vravel, že je to dosť časté!!!

kikina666
15. máj 2009

cakam na telefonat od sestricky kedy mam dojst ak nezavola do 13.00 tak zavolam

martina05
15. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

Shandy.....VOILÁ tu je môj super graf .................... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

shandy
15. máj 2009

caute bambulky, skor som sa sem nedostala, od rana kmitam ako zerava 😀 😀 😀
martina, no pekne dievca, len tak dalej. To neva, ze mas nizke teploty, dolezita je krivka, ale to si este musime pockat 😵
kolienko tu je tvoj grafik, staci ked si tuto linku ulozis medzi oblubene v internetom prehliadaci alebo hocikde inde a potom to sem uz len skopirujes kedykolvek budes chciet 😉
inak vyzera faaaaak pekne
http://www.fertilityfriend.com/home/257744

shandy
15. máj 2009

kikina dobre si urobila, ze si zobrala osud do vlastnych ruk, lebo dnes co si nevydupes, to nemas 😒 😀 😀
martina, no to je vrchol, ta obvodacka, ja by som si asi zobrala kartu a odklusala, uz som to tak raz urobila a teraz som spokojna s obvodackou, mame ju ako rodinnu lekarku 😵 😵

betyna8
15. máj 2009

martinka,tak to tvoja obvodačka fakt prepískla,ako si môže dovoliť niečo takéto povedať a miešať sa do súkromia.Tak ako radi aj shandy aj ja by som od nej odišla

lilix
15. máj 2009

cozeee? je to vobec mozne? to bola co za picu, ze ti povie, ze sa mas rozviest.. na ja padam na rit. 😨
kolieeenko krasnucky mas grafik. len jej to nezakriknimee.

mimka83
15. máj 2009

ahojte dievcata,mam na vas otazku. Ak ma niektora z vas skusenost s potratom, kedy ste sa prvy krat milovali po nom? Nam doktor zakazal 6 tyzdnov, co sa mi zda vela.

kikina666
15. máj 2009

takze uz som naspat z Heliosu .... vsetko OK, dr. gatova ma pozrela utzkom, vsetko ok, ziadne cysty, dohodli sme sa s jankou valachovou hned zacinam od zaciatku kramov a potom som isla k svojmu gyndosovi Hartelovi a ten mi spravil cytologiu, test mykozu, a skontroloval prsniky a poslal ma este na sono prsnikov ... to az na buduci tyzden ... vraj vsetko v poriadku a pichol mi dvojnasobnu davku agolutinu .... na vyvolanie mrchy a ked pride tak zacnem, uz mam aj recepty na lieky a rozpis ...

shandy
15. máj 2009

mimka podla mna to moze byt ok, zalezi v ktorom tt si bola a v akom stave mas maternicu a ostatne, predsa len to potrebuje nejaky cas na regeneraciu a nastartovanie cyklu. jarulka by ti poradila lepsie ale veru nejako jej tu nie je 😒 ☹ , fnuk, fnuk

sakura77
15. máj 2009

ahojte!som vas nemohla vobec najst!!! 😉 no ako sa mi tu mavate,nic noveho?posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT-a uz to volakto chytte konecne!!!!!!! 😅
martina,zmen obvodacku,to co je za kravu teda!!o ma byt akoze povzbudenie? 😕

kikina666
15. máj 2009

sakura ahoj ....

sakura77
15. máj 2009

juuj,natiahla som stranu,co? 🙂

kika99
15. máj 2009

ahoj, prisla som Vas pozdravit 😵
ahoj kiki, dlho som o tebe pocula, ale ako citam mas kopec veci za sebou - drzim palce a prajem, nech cim skor pride mrcha 🙂
martina, ta obvodacka, toje teda riadna krava, by som sa na nu stazovala...katastrofa...

sakura77
15. máj 2009

kika,neviem ci uz som ti gratulovala,asi ani nie,tak moc moc gratulujem! 🙂

kikina666
15. máj 2009

kika dakujem no snad si da nacas a pride cim skor nech mozem zacat

kika99
15. máj 2009

ahoj sakura, dakujeeeem 😵 , ale este je vsetko v zaciatkoch, taks a tesim len tak potichu 😉 , na buduci tyzden idem na kontrolu, pozriet ci bije srdiecko, tak snad bude vsetko ok...TY sa ako citis?? vsetko ok, nie je Ti zle?

kika99
15. máj 2009

a kam si dalal fotku kiki? ..tu peknu co si bola na nafukovacke 🙂

sakura77
15. máj 2009

mne este trocha byva,ale uz len malo,nesmiem len ostat hladna,inak mi je zle,ale ked sa nasrotujem tak,ok,vcera so bola na uzv,vsetko je v poriadku,kopka ako o zivot-n sone to bolo vidiet-ale este to necitim zatial-a ty ako,nevolnosti uz zacinaju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre