V roku 2009 priletí k nám bocian

wolfskinka
12. máj 2009

Ahojte babenky z temicky ... V roku 2008 sa nepodarilo ale rok 2009 to isti ...

tak vas tu vsetky vitam a zelam si aby tato temicka bola pre vsetky z nas uspesna a tehulkovska ...

😵 😵 😵 😵 vela stastia tfuj tfuj tfuj a len same // testiky

pralinka25
18. jún 2009

aha. no to je teda fakt fasa.

jarulai
18. jún 2009

sakur, veru, že by si vydržala 😉 no ale našťastie nemusíš 😉 😵

wolfskinka
autor
18. jún 2009

este 25 minut a idem domov

jarulai
19. jún 2009

dobré ránko babulky 🙂
no tak mrcha sa rozbehla ☹ 😠 aj som si pekne poplakala zase 😠 😠 😠

dnes tu nebudem, tak vám želám krásny víkendík všetkým 😉 😵

lilix
19. jún 2009

dobre rano. moja oblubena veta KONECNE paitooooook.
to je svina ta mrcha. ze? musime dako proti nej bojovat. 😝
dakujeme aj tebe jarulai pekny vikendik.

jarulai
19. jún 2009

lilix, tak ako mám bojovať?

ja to už asi vzdávam... ☹

wolfskinka
autor
19. jún 2009

ahojte

no strenutie dopadlo celkom v pohode, ale moj muz sa trosku doplasil, lebo tam rozpravali ze ciganske dieta a biele dieta po narkomanke alebo tak, ze slusni ludia deti na adopciu nedavaju ... ale sme si stanovili ze biele dieta nechceme ani polocigana ani nic ... ale som mu povedala oni na nas skusaju ci neucukneme ... na cisto biele dieta sa caka 2 - 3 roky podla takych poziadaviek ... tak sa potom trosku ukludnil

teraz to bude chciet dlhe hodiny diskusie ... ide do tuheho ale snad to nejako ustojime, dalsie sedenie mame v stredu o 8.00 a to skupinove v juli ...

Vam poviem uz som hodinu v robote a rozdychavam to ... a moj muz je trosku este horsie na tom, je to strasny psychicky napor a musis vediet co mas povedat psycholog si ta vie vmanipulovat kde chce a testuje tvoje reakcie

baby modlite sa nech tu socialku nejako rozdychame, necakala som ze to bude take narocne na psychiku

lilix
19. jún 2009

jaru ja neviem ako proti nej bojovat? ja uz bojujem vsliako, jonasom, vysetreniami, liekmi,vitaminmi, BT, aloe, ovutestami. este mam v plane gynex si kupit. treba skusit vsetko.
wolfi, ze biele dieta nechcete, asi si sa pomylila, chcela si napisat cierne dieta nechcete, ze?
a ake by malo byt malicke? slusny ludia na adopciu deti nedavaju, ale ved v domovoch je plno deti. nechapem tomu. tak potom preco su tam, ked ich nechcu dat na adopciu? akoze docasu? ze mozno si ich rodicia este vezmu, tak ich nemozu dat na adopciu?

wolfskinka
autor
19. jún 2009

lilix asi hej ja som cela rozhodena z toho ... musim to rozdychat hadam buduci tyzden to bude lepsie

betyna8
19. jún 2009

wolfi, tak je fajn,že sa vam to takto rozbehlo a tiez by som neverila tomu,ze slusny ludia na adopciu nedávaju.Nastávaju rozne situacie,ked sa zena rozhodne,ze bude mimi lepsie u inych ako u nej,ak ho nema z coho zivit a pod, nechapem,preco vas tak plasia,aj ked je jasne,ze ciernych deticiek je tam iste viac.Drzim palec 😉

wolfskinka
autor
19. jún 2009

bety ahoj ... ja dufam ze nam toto ivf v lete vyjde .. ta priprava nam nieco da aj keby sme si nakoniec neadoptovali a mali svoje ... keby len nam to v lete vyslo bola by som najstastnejsi clovek na svete a moj muz by lietal niekde okolo marsu od stastia

betyna8
19. jún 2009

wolfi,no jasné ,že vlastné dieťatko by vás potešilo najviac,ale veď uvidíte ako to všetko bude predbiehať.Polemizovať o tom ako to dopadne je asi predčasné, no treba veriť,že dobre 😉

pralinka25
19. jún 2009

wolfi no este sa moze stat ze ziskate dieta po nejakej velmi lmladej maminke. Aj to sa stava. A dost casto. A ona nemusi byt ani narkomanka ani ciganka ani nic hrozne, len sa proste posmyklo na diske. Aj take poznam.

Neboj najdete pekne babatko. Lepsie povedane babatko si vas najde ci uz vlastne alebo adoptovane. A bude presne take ako ste si vysnivali 😉

martina05
19. jún 2009

Ahojte baby, tak dnes nestíham a som tu len na skok.
Na dome nám zaliali deku a dnes robia armatúru na schodisko, tak sa tam hneď po práci letíme pozrieť.

Vidím, že sa tu dnes diskutuje o adopciách... ja asi len toľko že si vážim a obdivujem každého kto sa na adopciu dá... fakt klobúk dolu .... a Wolfi držte sa .......

Včera sme sa s manželom bavili o bábätku, že čo ďalej ... Manžel navrhuje, aby sme s Clostylom ešte počkali do októbra, že by sme ešte skúsili, že či sa to nepodarí normálne. Možno cez dovolenku. Ja som bezradná, neviem čo ďalej. Bojím sa že lekár mi povie, že keď chcem bábo nemám špekulovať... Keď som bola u lekára včera, myslela som si že bude nadšený, že bola aspoň ovulka, ale on to skomentoval, že bola neskoro 25DC a že takto sa k bábätku nedopracujeme...Čo by ste robili vy??? Na druhej strane si hovorím, že sa snažíme len od septembra 2008 ... Budem merať teplotu a uvidím, čo bude tento mesiac .......Ale Lilix máš pravdu, skúsiť treba všetko. Ja som zatiaľ pri tých homeopatikách, Alchemylke a špekulujem nad tým Gynexom ..........

pralinka25
19. jún 2009

marti a kedy pojdete na dovolenku?

betyna8
19. jún 2009

maťka,tak si mala doktorovi povedať,že ovu býva aj neskôr a úspešná, tá moja bola až po 31DC 😉
a ak si si už dohodla ten clostyl,asi by si ho mala brať,ja to neviem posudit,co to je za svinstvo,ake to ma vedlajsie ucinky a tak,ale ak tuzis mat dietatko cim skor,treba skúsať všetko 😉

wolfskinka
autor
19. jún 2009

prali no ved teraz sa nad tym nejdem zamyslat nech mame vybavene tie formality a bude pokoj a potom nech nas zaradia na tu cakacku a dovtedy sa nam podari, ja dufam, ze nam vyjde to umele

marti clostik neublizi

bety presne tak beriem to tak ze nas chceli naplasit a testuju nase reakcie ... sme boli s muzom na obede tak sme sa trosicku ukludnili a prebrali to ... a ideme dalej

kolienko
19. jún 2009

Ahojte.
Wolfi som rada, ze sa vám to pohlo.

Mati, betyna má pravdu. aj tá moja bola neskoro a pozri sa . uz nam bije aj srdiečko.
len to nevzdávaj a ten clostyl by som brala a skúsila to sním. ved uz skúsate kolko a nič. tak kombinuj.

martina05
19. jún 2009

Prali neviem zatiaľ presne ale od 25.7. ideme do Tatier a k moru tak asi v koncom augusta , začiatkom septembra

wolfskinka
autor
19. jún 2009

kolienko ahoj .. no aj ja ... ale stalke tuzim po svojom babetku a dufam, ze nam to toto ivf vyjde ... dnes mam 2dc a za16dc zacinam s proverou

pralinka25
19. jún 2009

ja teda neviem. Mozno by som s tym clostylom zacala az po tej dovolenke. Predsa len su to hormony, lieky. To ze je ovulka neskoro neznamena ze nemozes otehotniet. Vela bab otehotnelo aj ked mali neskoru ovulku (koie- koncov aj tu ti to baby napisali)

Zalezi to od teba ako velmi to chces uponahlat

jarulai
22. jún 2009

dobré ránko babulky 😉
tak moja mrcha je úplne o ničom - bezbolestná a včera /3DC/ mala intenzitu ako inokedy máva až na 5-6DC. takže bordel poriadny 😠 a to som po clostyle 😠

lilix
22. jún 2009

dobre rano.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
aj ja chcem taku mrchu jaru. bezbolestnuuu. co tu nove?

pralinka25
22. jún 2009

ahojte.
Lilix ty mozno uz ziadnu mat nebudes 😉

wolfskinka
autor
22. jún 2009

dobre ranko ...

takze baby to umele sa asi urcite nekona, kym sa nedostanem z tej borely ... a vraj tie lieky co mi dala vseobecna su moc slabe takze mi pravdepodobne nezaberu, ked budem mat vysledky koncom tyzdna tak idem s nimi ku neurologicke a ta ma hadam da dokopy a dnes som volala jednemu dr. co lieci gyn.problemy akupunkturou ... som sa dohodla s muzom ze to skusime, nemame ziaden gynekologicky problem ... vsetko mam v poriadku a je velky predpoklad ze by sa to mohlo podarit kedze sa to 2x podarilo normalne, mozno tam mam nieco len zablokovane ... zajtra mu mam volat a dohodneme si presny termin a do telefonu sa mi zdal velmi mily

pralinka25
22. jún 2009

no wolfi to znie dobre. Ja by som tiez asi vyskusala take nieco, keby som o niecom takom tu u nas vedela.

Co sa tyka toho umeleho rasej pockat, ako by to kvoli tej borelioze nemalo podarit.

wolfskinka
autor
22. jún 2009

skus si pozriet v zozname poslem ti link je dost takych gyndosov

pralinka25
22. jún 2009

oki 🙂

wolfskinka
autor
22. jún 2009

http://koktail.pravda.sk/sk_kzdravie.asp?y=sk_k...

moja segra mala s tym dobry napad ved to su stare liecebne metody tak preco nie, ked sopm uplne zdrava

pralinka25
22. jún 2009

jasne. Treba vyskusat vsetko co sa da.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre